Svadba 4.8.2012. Kto bude mať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, má niekto z vás spoločný termín s naším, ktorému sa zdala kombinácia čísel 4,8,12 zaujímavá? ;-)
Odpovedať
@mici2 fakt?? a mozes nam tu popisat,ako to prebiehalo?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mery177 :-D, tak tie veru treba, kedze vsetko co ma pridavne meno svadobne je zrazu "trochu" drahsie ako bezne veci alebo sluzby, myslim, ze niektori obchodnici vyuzivaju to, ze ludia nechcu setrit na vlastnej svadbe, ale to k tomu uz patri :-( . Inak ak by tie love niekde rozdavali, tak napis pojdem sa postavit do rady :-D.
Odpovedať
@katmi bolo to na šturaku (mlynská dolina) internát, začalo to v sobotu o deviatej do večera šiestej hodiny...v nedeľu od druhej poobede do šiestej večer. Pozostávalo to celé z cvičení, kde asi pol hodku rozprával najprv prednášajúci a potom 1/2-3/4 hodiny sme mali vyplnať a komunikovať so snúbencom a takto to pokračovalo až do večera:-) plus čítalo sa z písma.... na 2 hodiny prišla p. Lukáčová, ktorá nám vysvetľovala sexualitu, to bola asi taká najzaujimavejšia téma, z toho veľkú časť Billingsova metoda
Odpovedať
@mici2 ahaaa... to ste mali take.. bo mi mame take prednasky priamo na fare.. :-) tak som myslela,ze mi prezradis,ako to tam chodi :) tak ale neva.. aj taka skusenost dobra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 ja som si musela dat tu sirsiu, kvoli kamienku co tam budem mat, teda srdiecka z troch kamienkov, ale vyzera to krasne, kedze su take, ine.....ako si sa rozhodla ty? @mery177 parada takze nakoniec zvitazil tento termin?super :))) @matrix87 vitaj :))
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin vacsinou su 5 alebo 6 mm, ale priatel chcel az 7, ale to uz je vela, takze asi 5ky. V piatok ideme k zlatnikovi, tak si asi nechame poradit :-). Mozno ja 5ku a priatel 6ku, tomu musi stacit :-P.
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin inak potom daj foto obrucok, Vy by ste ich mali mat kazdu chvilu hotove, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 jasne ze sem supnem foto :))) a ja mam tiez tak ze ja inu velkost a priatel inu..teda sirku..tak sa tak kludne dohdonite, ono dost zalezi od typu obrucky, ked nebude treba tak on vam poradi ze nie take siroke, ak bucde treba tak vam to povie :))) mne to povedala :D
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 :-D :-D :-D jasné budeme spolu vo fronte :-D ha ha a s tým svadobným predražovaním je to úplná pravda ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin k tym satkam :-), asi budem mat kratke, pretoze co som bola skusat (bohuzial nemam fotky), tak som sa v ziadnych dlhych necitila dobre, ale mozno som este nenasla tie prave :-), budem ale dalej skusat a aj sa fotit. Inak kratke som na sebe este nemala, mozno mi nebudu ani pasovat :-(. Este ze mam nato veeeela casu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 no tak urcite cosi najdes v com budes krasna a budes sa aj dobre citit :)))) drzim palce :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte spoludatumarky! ja mam tiez svadbu 4.8.2012... :) ale nas tu je! zatial mam vybavenu salu, kostol, fotografa, kameramana, kapelu, jedlo a vyzdobu... obrucky si uz chceme zacat obzerat ale kupujeme asi az buduci rok... saty som uz nejake aj vyskusala, ale vobec sa neviem rozhodnut, lebo vzdy sa mi zdaju najlepsie tie, ktore mam aktualne na sebe.. :) a tiez zdielam aj vase obavy co sa tyka statnic a diplomovky, statnice mam od polky maja az po prvy junovy tyzden (dokopy 3)... :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte neviem presne kedy je ten veltrh viem ze v marci ak budem vediet viac dam uricte na plochu :D no akurat som dnes dojednala kameramana dufam ze som si dobre vybrala :D ..svadba nebude velka do 65ludi cca ..takze ostatne veci co sa tyka svadby nechavam az na buduci rok :D
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin uvidíme ale tak dúfam že to už nebudem meniť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mery177 ale jasne, ze nebudete menit neboj sa :))) @petka154 no vitaj medzi nami :))) aj ja mam statnice, takze mam z toho stresy :(
Odpovedať
Profilova fotka
caute. ja mam tiez svadbu 4.8.2012 :-) akurat vyberame salu pre cca 100 ludi takze iba zaciname s pripravami. Chceme zlatu vyzdobu. ;-) Fotografa co sme chceli je uz rezervovany- skoda :-( Mna cakaju tiez aj statnice tak bude to narocne vsetko postihat.
Odpovedať
Profilova fotka
@ane6 ahooooj medzi nami :-), neboj sa to vsetko zvladnes :-), staci zacat a potom to pojde akosi samo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, mozem sa k Vam pridat? ;-) po tom, co som si precitala, som celkom zdesena zo svadby, pretoze my nemame este vobec vobec nic... myslela som si, ze to staci tak 5 mesiacov pred svadbou. Takze momentalne si lamem hlavu s vyberom svadobnej siene...pretoze to vraj uz treba rezervovat. Nemate nejake dobre tipy v Bratislave?
Odpovedať
Profilova fotka
@ane6 @lenush278 kocky vitajte :))) @lenush278 no nebud zdesena a hlavne ked si z BA...urcite najdete krasnu salu...hod si cosi do fotoblogu a kocky ti tam poradia len taky fukot...:)))...takze este nemas nic?
Odpovedať
Profilova fotka
@lenush278 ahoj medzi nami :-), kolko budete mat ludi? to je dost dolezite pri vyberani saly a si myslim, ze v Bratislave je toho az, az urcite najdes nieco volne, ved je tam plno kulturakov, hotelov, restauracii a inych zariadeni vhodnych na svadby :-). Aku mas predstavu o sale?
Odpovedať
Profilova fotka
teuflerin, kokorunka3 Ste zlate kocky, viem, s hotelmi a takymito zariadeniami nie je problem, ja som riesila len miesto obradu, ale nakoniec sme sa s nastavajucim rozhodli predsalen pre kostol :) ale netvrdim, ze sa to este patkrat nezmeni :-) A ostatne veci som fakt do teraz neriesila a pravdupovediac este ani nemam chut riesit ;-) uplne som prekvapena, co vy ostatne uz vsetko mate :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenush278 tak to proste este neries :-), my sme proste "sialene" zenske, ktore to bavi a potom sa to pomaly takto dostane do stadia, ze mame skoro vsetko pol roka pred svadbou :-D.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenush278 pokial na to este nie je chut tak to nema vyznam riesit to...ono to pride samo a potom to vybavis za mesiac vsetko :))) @kokorunka3 tak my sme "sialene" heeeej :)))) ale mas pravdu :D
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin nechcela som Ta urazit, ale myslim, ze si sa iba pousmiala natom a usudila, ze tak trochu sme :-D. Ale ja sa zato nehanbiiiim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 no ja osm sa vobec neurazila..ja som spustila smiech za pc v praci a kolegovci sa tu na mna divaju ze co sa dejej :) tak som rychlo prepinala aby nevideli ze riesim aj cosi ine ako pracu :D
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin @kokorunka3 to je mile :) tak fajn, ja sa teda nebudem este stresovat, tiez mam posledny rok skoly, takze momentalne mam ine starosti, dufam, ze sa to potom postupne vyriesi vsetko :) ale zase na posledny mesiac to tiez nebudem nechavat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lenush278 no ja to riesim teraz prsne kvoli skole, lebo viem ze od januara do aprila sa maximalne budem venovat diplomovke a jej finishu :) a potom statniciam, tak aspon tie zakladne veci som chcela doladit a zajednat, zvysok potom :)
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin No to je tiez pravda.. budem si to musiet tiez nejak rozplanovat, lebo nechcem potom stresovat, ved tieto pripravy by mali byt pre nas radostou. A uz mas tie obrucky?
Odpovedať
Profilova fotka
@lenush278 ano, uz mam tie obrucky, pridam ich sem vecer, ale len sem do temy, nechcem ich davat do albumu, aby ich hockto videl, vies ako :))) @kokorunka3 vecer dam obrucky kocky :))) @mici2
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 a@teuflerin- ďakujem za povzbudenie a privitanie :) momentálne sa rozhodujeme medzi dvoma sálami uvidíme ktorú chystáme sa na faru zabezpečiť si dátum :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?