Svadba 4. júla 2009. Kto všetko sa vtedy vydával?

Zobraz úvodný príspevok
:-) kto sa vydaval taky isty termin? :-)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Ahojte, pripájam sa k dátumu :-) ste riadne ďaleko s prípravami, my sme len na začiatku :-D
Odpovedať
Dymko a kde budete mat svadbu?
Odpovedať
ahojte aj ja mám 4.7.09 svadbu mám už objednane obúčky,zajtra si idem skúšať šaty. neviete mi niekto poradiť fotografa z Nitri
Odpovedať
Profilova fotka
okrem termínu v kostole a náuk nemáme vybavené nič :-| zatiaľ len predbežne hotel na hostinu, šaty sú len v predstavách :-D
Odpovedať
dymko a v akom kostole budete mat? ;-) a hostinu predbezne kde?
Odpovedať
Profilova fotka
U saleziánov na Miletičke, zatiaľ sa nám páčil Galbov mlyn ale rozmýšľame či nebude predsa len lepšie mať ju v Bratislave.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte vidím že táto téma sa veľmi nehýbe, nehýbeme sa ani my s prípravami. Kedže sme sa rozhodli, že asi nalepšie to bude v BA hľadáme a hľadáme. Hotely si s ponukami dávajú na čas. Šaty som tiež ešte neobjavila, žiadne neboli tie pravé. Jediné v čo pribudlo sú svadobné topánky :-)
Odpovedať
dymko Ja som si uz tiez objednala svadobne topanky, ale robia ich na objednavku, takze si na ne este pockam taky tyzden alebo dva. A minuly piatok sme objavili popolnocne saty, len tie su mi trosku dlhe, takze mi ich este v salone skracuju ;-) A z akych hotelov ste si dali urobit ponuky?
Odpovedať
Profilova fotka
ozvali sa nám z antaresu, penziónu helios a penziónu zlatá noha, ostatní buď slušne napísali že sú obsadení, alebo sa neozvali vôbec, čo je to isté :-| podľa toho čo píšeš by si už mala byť s prípravami hotová :-)
Odpovedať
dymko No ja uz aj som s nimi hotova, uz nam treba len objednat kolace, tortu a moj drahy si musi kupit oblek a topanky a mne kyticu...a to uz je vsetko ;-) Pomaly sa totiz musim zacat ucit na statnice, takze teraz nebudem mat na nic ine ako na ucenie cas ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ciusinka držím palce :-) ja som pred štátnicami strávila 5 týždňov len tým že som čumela do kníh a chcelo sa mi robiť všetko iné len nie učiť :-)
Odpovedať
dymko No nieco podobne caka aj mna, az na to, ze ja sa budem 5 tyzdnov ucit len na jednu statnicu ;-( potom dalsie 2 tyzdne na druhu, dalsie 2 na tretiu a tyzden na poslednu :-( uz aby to bolo za mnou..
Odpovedať
Článok sa načítava...
tiez sa tu dlho nikto neozval :-( ale som rada,ze sa to tu rozbehlo :-) lentak dialej baby:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte už mám šaty :-) a ešte kopu vecí čo treba vybaviť :-D
Odpovedať
dymko a odkial mas saty? ;-) ja uz mam topanky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
z galanty, našťastie sú ľahučké, lebo poniektoré čo som skúšala vážili snáď tonu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte ako sa darí?
Odpovedať
Ahojte baby, vidim, ze dlho tu nikto nepisal, tak ako ste na tom s pripravami? :-D uz je vsetko hotovo? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej, uplne nahodou po dlhej dobe som sem zabludila :) ja nemam ani zdaleka hotovo. Ani len oznamka este nemam vsetky poskladane a rozposlane... achjo. Zacinam lutovat ze som si take komplikovane vymyslela. Hned ako ich dokoncim, vrhnem sa na menovky. A aj tie som si samozrejme vymyslela komplikovane... ako inak. A nemame zasadaci vymysleny, kvety nie su objednane (teta kvetinarka tvrdi ze to ma este cas), menu zajednane, popolnocne saty a oblek sa este len siju a milion inych drobnosti... ako u vas?
Odpovedať
Tak my uz mame viac-menej vsetko. Cez vikend sme este kupovali svadobne pohare a este sa pojde objednat moja kytica, ale to vraj staci tak tyzden pred svadbou. Inac uz by malo byt vsetko ;-) ja som mala totiz v aprili a v maji statnice, takze som chcela mat uz skoro vsetko vybavene predtym, nech nie je stres, tak preto uz teraz len cakame a pocitame dni..Menu pojdeme upresnit tak 2 tyzdne predtym, zasadaci poriadok pre moju stranu uz mam vymysleny, svokra musi vymysliet pre ich stranu, ale to uz myslim tiez ma :-D andelik a vy budete mat kde obrad a hostinu?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?