Svadba 4. júla 2009. Kto všetko sa vtedy vydával?

5. jún 2009500
  • Ahojte, pripájam sa k dátumu 🙂 ste riadne ďaleko s prípravami, my sme len na začiatku 😃

• Dymko a kde budete mat svadbu?

• ahojte aj ja mám 4.7.09 svadbu
    mám už objednane obúčky,zajtra si idem skúšať šaty.
    neviete mi niekto poradiť fotografa z Nitri

• Sponzor fóra
  • okrem termínu v kostole a náuk nemáme vybavené nič 😐 zatiaľ len predbežne hotel na hostinu, šaty sú len v predstavách 😃

• dymko a v akom kostole budete mat? 😉 a hostinu predbezne kde?

• U saleziánov na Miletičke, zatiaľ sa nám páčil Galbov mlyn ale rozmýšľame či nebude predsa len lepšie mať ju v Bratislave.

• Ahojte
    vidím že táto téma sa veľmi nehýbe, nehýbeme sa ani my s prípravami. Kedže sme sa rozhodli, že asi nalepšie to bude v BA hľadáme a hľadáme. Hotely si s ponukami dávajú na čas. Šaty som tiež ešte neobjavila, žiadne neboli tie pravé. Jediné v čo pribudlo sú svadobné topánky 🙂

• dymko

Ja som si uz tiez objednala svadobne topanky, ale robia ich na objednavku, takze si na ne este pockam taky tyzden alebo dva. A minuly piatok sme objavili popolnocne saty, len tie su mi trosku dlhe, takze mi ich este v salone skracuju 😉

A z akych hotelov ste si dali urobit ponuky?

• ozvali sa nám z antaresu, penziónu helios a penziónu zlatá noha, ostatní buď slušne napísali že sú obsadení, alebo sa neozvali vôbec, čo je to isté 😐
    podľa toho čo píšeš by si už mala byť s prípravami hotová 🙂

• dymko

No ja uz aj som s nimi hotova, uz nam treba len objednat kolace, tortu a moj drahy si musi kupit oblek a topanky a mne kyticu...a to uz je vsetko 😉 Pomaly sa totiz musim zacat ucit na statnice, takze teraz nebudem mat na nic ine ako na ucenie cas 😢

• ciusinka
    držím palce 🙂 ja som pred štátnicami strávila 5 týždňov len tým že som čumela do kníh a chcelo sa mi robiť všetko iné len nie učiť 🙂

• dymko
    No nieco podobne caka aj mna, az na to, ze ja sa budem 5 tyzdnov ucit len na jednu statnicu 😢 potom dalsie 2 tyzdne na druhu, dalsie 2 na tretiu a tyzden na poslednu 😞 uz aby to bolo za mnou..

• tiez sa tu dlho nikto neozval 😞 ale som rada,ze sa to tu rozbehlo 🙂 lentak dialej baby🙂

• Ahojte už mám šaty 🙂 a ešte kopu vecí čo treba vybaviť 😃

• dymko a odkial mas saty? 😉 ja uz mam topanky 😃

• Sponzor fóra
  • z galanty, našťastie sú ľahučké, lebo poniektoré čo som skúšala vážili snáď tonu.

• Ahojte ako sa darí?

• Ahojte baby,

vidim, ze dlho tu nikto nepisal, tak ako ste na tom s pripravami? 😃 uz je vsetko hotovo? 😉

• jej, uplne nahodou po dlhej dobe som sem zabludila 🙂
    ja nemam ani zdaleka hotovo. Ani len oznamka este nemam vsetky poskladane a rozposlane... achjo. Zacinam lutovat ze som si take komplikovane vymyslela. Hned ako ich dokoncim, vrhnem sa na menovky. A aj tie som si samozrejme vymyslela komplikovane... ako inak. A nemame zasadaci vymysleny, kvety nie su objednane (teta kvetinarka tvrdi ze to ma este cas), menu zajednane, popolnocne saty a oblek sa este len siju a milion inych drobnosti...
    ako u vas?

• Tak my uz mame viac-menej vsetko. Cez vikend sme este kupovali svadobne pohare a este sa pojde objednat moja kytica, ale to vraj staci tak tyzden pred svadbou. Inac uz by malo byt vsetko 😉 ja som mala totiz v aprili a v maji statnice, takze som chcela mat uz skoro vsetko vybavene predtym, nech nie je stres, tak preto uz teraz len cakame a pocitame dni..Menu pojdeme upresnit tak 2 tyzdne predtym, zasadaci poriadok pre moju stranu uz mam vymysleny, svokra musi vymysliet pre ich stranu, ale to uz myslim tiez ma 😃

andelik a vy budete mat kde obrad a hostinu?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov