Svadba 5.5. 2012 v Technopole v BA, mali ste tam svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Babule mate niektora termin 5.5. 2012 alebo hostinu v Bratislave v technopole alebo ste ju tam uzmali? :-)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
caute babule tak ako pokracujete? @lucind51 prepac za vyfuknutie.....ja mam vyzdobu kremovu ale aj fialova a zelena su pekne obe.ja iba malujem som vizazistka a mna osobne budu vlasy robit v pierote
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@wewulik ahoj ako Vám dopadla svadba?:) aká je obsluha v technopole? jedlo? my máme tam isto v septembri, aby som vedela prípadne vychytať chyby. dakujem za info
Odpovedať
Profilova fotka
Ajoj jedlo bolo apsolutne bez chyby uplne super len vela a obsluha bola uplne super perfektnaaaaaaaaaaaaa kludne sa pytaj nacokolvek
Odpovedať
Ahoj wewulik, v prvom rade gratulujem :) Vyzera, ze ste mali super svadbu. My budeme mat tiez v Technopole v lete a zatial je spolupraca s Technopolom super. Chcela som sa ale opytat, ci predsa len neboli pocas vecera nejake komplikacie cohokolvek, aby sme si na to pripadne vedeli dat ostatne pozor :) Inak pozeram, ze aj fotografa mame rovnakeho :) vopred vdaka za info
Odpovedať
@wewulik Tiež gratulujem, bola si krásna nevesta, mrkla som tvoje fotečky:), ja mám tiež z toho istého salonu šaty, tiež v TEchnopole hostinu a aj toho fotografa máme rovnakého:), tak verím, že bude super. Tiež by ma zaujímalo, či ste mali niečo v Technopole, čo Vás zaskočilo alebo s čím ste neboli spokojní, akú ste mali výzdobu? farba? od nich? ja chcem taku jemnú zelenkavú, tak som zvedavá. Kde ste sa fotili s fotografom? koľko to trvalo? do koľkej ste boli v Technopole? do rána?:)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?