Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
moje mi boli dlhe a ta pani mi povedala,ze oni mi ich tam skratia.Tak som nevedela,ze co mam robit.Ci ich brat alebo nebrat.Ved skratit sa daju aj u nas.Ale zase na druhu stranu predsa skracovat svadobne saty nie je len tak a zase by som platila.A tak som jej dala zalohu a ona mi ich skratila a dalsiu sobotu som si po nich isla.Aj tak som si bola kupovat este popolnocne. Inak aky budete mat saty na zips,tak si dajte pozor.Moj sa nastastie pokazil pri skusani.Tak mi rychlo este presivala. :-D
Odpovedať
baby prislo nam videoooooooooo.a drahy uz tiez dosiel,tak ideme kukat :-p :-p :-p tak sa ozvem asi az zajtra ,ked pridem z roboty ;-)
Odpovedať
baby,tak zaciatok toho nasho videa je zostrihany otrasne a potom uz to ide.Ale som sklamana.Mamka ho ide pytat vsetko ,co natocil,tak si to asi urobime sami.No neviem ci jej to da ]-( No nemohlo klapnut vsetko.... ;-(
Odpovedať
no tak ja sa divim... ja som obehla NT v juni, a teda uz v prvom sv.salone mi baba vypocitala saty (korunka,zavoj,bizu,rukavice) na 19tisic... saty boli nove,samotne stali tusim 16500... ale bolo potrebne ich upravovat, nakolko 36 nikde nemaju... a predavacka ma uistila, ze ti nie je vela, ze ona vie, ake su ceny u nas!!! a v ostatnych salonoch, 36 nehrozila, ja som nechcela obnosene saty... a nove stali od tych 16500 do vyse 30tisic... najkrajsie saty mali v salone Nika (tusim sa takto volal) mali len nove saty... ale ceny od 20-viac do 30 i viac... ale boli nadherne... mali tam aj katalogy dalo sa objednat... tiez u nich nebol problem usit akekolvek saty na mieru... hned vedla bol dalsi salon, ale to bol najhorsi, stare, znicene saty, modely z roku "5"... inak vsade boli mile tety ;-) ale ja som si nevybrala nic, kedze som chcela saty nepouzite vel.36 bez dalsieho upravovania ... a v cene max 16tisic... ked ma niekto podobne kriteria, nech tam ani nejde... usetri si cestu ;-)
Odpovedať
ahojky kali to si bola pozerat salony v SNV?
Odpovedať
nie v novom targu ;-) a bola som z toho sklamana... ale vsetko je o tom, co chces ty, co ti vyhovuje a co ti nevadi... v snv je par salonov, kde maju ozaj pekne saticky... ale nikde nemali 36, kt by na mna sadla a hlavne splnala moje predstavy... ja som nemala cas, chodit a skusat a upravovat...kedze trvalo zijem v BA... a tiez som sa chcela vyhnut tomu, ze s pol rocnym odstupom si objednam saty a den pred svadbou zistim, ze saty su uz znicene z tolkeho poziciavania (poznatky kamosiek ale nie v SNV) aj v poprade su salony... ale tam som ja nebola...
Odpovedať
..no ja tiez poterbujem cislo 36 a som aj nizskej postavy ..takze to budem mat asi fakt tazke najst si satky co chcem
Odpovedať
ano, aj ja som nizka... ale neboj... urcite sa ti podari zohnat krasne saticky... ja som si dala sit... a keby som vedela ako to dopadne... tak si kupim tie v polsku... nevyslo by ma to o moc drahsie... :-D :-D :-D ale na svadbe saty vsetci chvalili... tak som rychlo zabudla, na vsetky tie natahovacky s krajcirkami... teraz ich mam doma... a mozno ich raz aj predam... :-D :-D
Odpovedať
.....a mohla by si dat tvoje savdobne satky na chvilku do albumu...tie fialove su tiez peknucke ;-)
Odpovedať
Ahojte dievčatá, tak dnes sme uzavreli zmluvu s kameramanom tak som rada, že už to mám z krku. Bol veľmi sympatický,aj všetko povysvetľoval a tak. Maruska a co robis vo Svajciarsku ak sa smiem opýtať? Zmrzlinka takže ty si si v Poľsku všetko nakúpila ako pozerám.
Odpovedať
ahojyk a koho si si tada vybrala za kameramana.....robim zdr.sestricku ;-)
Odpovedať
ozaj????ja robím to isté :-N .......no vybrala som si toho p. Grigera, aj keď nepríde priamo on, lebo sme už druhí v poradí, ale mi sľuboval, že aj ten druhý je dobrý. On má pod sebou 5 kameramanov.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dievčatá ako čítam, vy ste nízke a ja zase vysoká, tak dúfam, že na mňa budú mať tiež nejaké šaty :-S
Odpovedať
..neboj myslim ze ty si najdes satky urcite hned... :-)
Odpovedať
no na vysoke maju vsade a vsetko :-D :-D :-D my sme mali grigera na stuzkovej... hmmm ale to bolo uz daaaavno :-D
Odpovedať
A čo boli ste s ním spokojní?
Odpovedať
kali akde si si dala sit satky ak sa smiem opytat?
Odpovedať
http://www.salonmody-n-k.pl/ tak ten salon nie je nika, ale NK... tam maju krasne saticky, ale tie ceny su ako som spominala... tiez tam maju krasne spolocenske saticky ;-)
Odpovedať
v BA... ale ani mi to nepripominaj ]-(
Odpovedať
alebo ano... za toto... chceli 6400sk!!!!!!!!! http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e...
Odpovedať
Zmrzlinka - akurát mi ten kameraman spomínal, že sú u nás kameramani aj z Reduty, ale že oni si len tak privyrábajú, že až tak sa tým nezaoberajú....a urobil ti tam aj nejaké efekty?
Odpovedať
vlastne, ked si pozriete, ako mali vyzerat... mam v albume.....
Odpovedať
Pozrela som si, tak je tam nejaký rozdiel, ale tiež boli pekné. A ináč kedy si mala svadbu? A kde?
Odpovedať
..no fakt pekne saticky kali vedela by som si hned vybrat..ak nenajdem v salone tak pojdem pozriet aj tam... :-)
Odpovedať
Kali a to mi chceš povedať, že za tie šaty ti v BA vzali od ušitia 6400sk? To dobrá pálka.........
Odpovedať
Jéééj pozerala som ten salón NK, no nádherné šatôčky...A hneď tie prvé AINO sa mi páčia...
Odpovedať
ahojte kocky..no ja mam svadbu v januari..pochodila som salony v snv a nakoniec som skonicila v jenodom, na letnej v snv.jasmin sa vola ten salon. dufam ze ma admin. nezrusi ze som napisala nazov salonu.a som praveze som prekvapena, ze nemozete zohnat 36 lebo ta pani ma same 36,38 a su velmi pekne..kedze som vysoka, mam 180cm a kratke vlasy..tak som sa bala ze budem mat probelmy a mam rada trochu extravagantne veci..ale som velmi spokojna..a ta pani hovorila ze v januari dostane aj novu kolekciu..siat..a fakt skoro vsetko 36 a ja budemmat saty naprezlecenie 36 tak sa tam zbehnite pozreit..inak v poprade som bola sklamana..maju tam asi tri salony..jeden bol zatvoreny, v druhom saty ako z roku 5 a treti sa trebalo ojbednavat..teiz sam sice mali znakcu st. patrick takze mozno by vam to vyhovovalo..a je to vedla banky v takej vyskovej budove na zaciatku myslim ze sa vola susy salon..ale treba sa tam objednavat..no ale tam boli praveze same 36 a jas om mala trochu problem kedze nosim prevazne 38 velkost..takze tak..
Odpovedať
Ahoj kikusa....a to jasmin je vedľa fary alobo tam kde je tá banka ČSOB? A čo máš už všetko nachystané?Už sa ti to blíži... ;-)
Odpovedať
podla mna mate este skoro rok na to aby ste si vsetko pekne obisli..ja mam malo casu a aj tak som nasla na svoju vysku a k typu tvare a tak..a ja si myslim ze sa netreba plasit lebo ked pozeram mate 5.septembra svadbu..tak to je este cas..obidte si salony..no ale poveim vam moje postrehy z obchodzok..aby ste sa vyhli sklamaniu..v snv su asi 4 salony..dva na zimnej a dva letnej..co sa tyka zimnej..maju tam dost starsei typy siat..mozno jeden alebo dva druhy siat co su nove..ine dost starsie modely..jedna pani v salone tam mala saty co sa vydavala kamoska a maly uz ma pomaly styri roky..takze tak velmi saty nemenia..co sa tyka na letnej vedla banky csob..celkom pekne saty..novy tovar v januari..kolekcia..ostatne velmi nemenia..tiez tam maju satky co sa v nich kamoska vydavala pred tromi rokmi..takze som trochu prekvapena kedze sa moda a vsetko meni..povacsinou tam maju take hladke saty..ale celkom pekne a aj dobry pristup...a ten spominany salon kde som si vybrala ja..tak tam maju dost vela siat z kolekcie 2008, ciste saty, neobnostene,profi pristup, takze na mna zaposobilo to..a aj velke mnozstvo spolocenskych siat..inak vo vsetkych salonoch boli prijemne panie...ochotne..daju vela vyskusat..takez treba chodit a skusat..ale z pp som bola sklamana...a aj vela bab hovori ze v ke je vela dobrych salonov len ja som nemala nervy a ani cas chodit tam a skusat..ved neskor hodim foto do albumu po svadbe a uvidite same..ze co..takze sa neplaste..kolekcie 2009 este len pridu do salonov..podla mna ej zbytocne kupovat a tie sumy sa mi zdaju drahe...svadba je celkovo financne narocna a potrebujete kopec veci..a 16000,- no neviem..nie som skupa ale len prakticka ze co potom budete robit s tymi satami?budete ich predavat ?ja by& som nekupovala, radsej poziciat a mate svaty pokoj..takze tak..ked nieco chcete potrebujete tak sa pytajte poradim ak budem moct a vediet, papa
Odpovedať
nie, nechala som im ich tam... ked si tak cenia svoju "pracu" nech ich predaju inej hlupani... z povodnej ceny 2-3 tisic to zrazu bolo 6400... a svadobne z povodnych 5-6tisic to bolo 13tisic... tie fialove boli katastrofalne... no co narobis? konecnu cenu som sa dozvedela cez sms v piatok (3tyzdne pred svadbou) a to stylom, ze od pondelka maju dovolenku a doplatok bude cez 15tisic (+zaloha 3000)... najprv som sa smiala, ze dobry vtip... nakoniec mi bolo do placu... nakoniec som si tie svadobne zobrala, a doma sme ich s kamoskou a mamkou dokoncili, zo salonu som si pozicala spodnicu aj bolerko, a nakoniec to bolo OK, vsetci mi ich chvalili... nikto netusil, co som si zazila a ze sa vobec nepodobaju mojej predstave sv. siat... :-D a ked ma v nich videl manzel, tak slzicky v jeho ociach zmazali vsetky moje stresy z tych siat ;-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?