Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
kikusa... kamoska si potom zo sv siat usila bluzku a este aj perinku, ci co :-D :-D :-D
Odpovedať
kali a nemohla by si dat tvoje satky na chvilku do albumu...?
Odpovedať
ahoj Kikuska nevies mi poradit maju v tych salonoch aj take trosku vacsie saty? Potrebovala by som velkost okolo 42
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste sa ísť pozrieť aj do Domu kultúry, salón Petra Pacigová, nie je to priestorný a luxusný salón, ale ja som bola spokojná - aj upraví, ak treba, je to krajčírka, šije aj spoločenské šaty a vyhrá sa s tým... Poznám ju osobne, môžem zaručiť... Je milá a ochotná a vie poradiť...
Odpovedať
Profilova fotka
Viď môj album príprav a sv. album
Odpovedať
Profilova fotka
V salone jasmine maju čisla36 lebo nosim 34-36 a naozaj pekne satky
Odpovedať
ej baby ale ste sa rozpisali :-D uzivajte si tie svadobne pripravy ako mozete x-)
Odpovedať
Zmrzlinka ďakujeme.... :-)
Odpovedať
ahojte ..som tu az dnes...no jasmine je pri fare...maju tam aj velkost 42...a aj saty na prezlecenie maju 42 lebo sa mi jedny pacili take antracitove a ona povedala ze je to 42 cislo..takze v pohode... ja som rada ze tei stresy mam uz za sebou... ono z druhej stsrany je pravda ze ked si das usit saty je to tak ze ich neuvidis nikomu a budes ich mat len ty..a tie pozicane moze mat hocikto..ale myslim ze mne je to jedno... napr. dnes som si bola u kameramana a ukazovali mi foto z dardanel tak jedna baba ich mala na sebe...ale je to fuk, treba s tym ratat..ja budem mat na prezlecenie saty bud fialkove, take tmave alebo kremeove..to je dobre na tej pani v salone..ze ked sa nevies rozhodnut tak ti da do zalohy dve saty..ja mam dve svadobne a dve popolnocne..takze tak... je to super...keby sa mi podarilo dat fotku do albumu tak vam dam..len by som ju mala zmensit a neviem ci som to z fotaku nevymazala..tak pa..
Odpovedať
babenky tu je adresa jasmine. http://www.jasmine.unas.sk/
Odpovedať
daujem za info kikuska. Ty mas kedy svadbu?
Odpovedať
Ahoj spišiačka.....a ty si ako na tom s prípravou? A ozaj kikuška a ty kedy sa chystáš na vydaj? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby...ja mam svadbu 10.01. 2009 ... sorry ze som tu tak vliezla k vam aj ked nemam v septembri.. :-)
Odpovedať
Kikuška veď to vôbec nevadí, nieje tu povinný dátum ale hlavne rok 2009. Tak ty to už máš zachvíľu. ;-) A kde máš vlastne svadbu?A už máte všetko pripravené?
Odpovedať
Ahojky. Môžem sa pridať do tejto debaty ? :-) S mojou polovičkou máme svadbu 15.8.2009. Máme už rezervovanú sálu, hudbu a aranžérku. A práve sa snažím nájsť dobrého kameramana... Neviete mi náhodou poradiť???
Odpovedať
Ahoj....no jasné že sa môžeš pridať...budem len rada....No ja som si bola v stredu rezervovať Grigera..som počula že je dobrý a má aj pekné ukážky na nete.......www.vidoefamily.sk...............a kde máš sálu?A hudbu máš koho?
Odpovedať
Sála . Levošský Gastrodom a hudbu máme z Jamníka RONET. Škoda, že v Levoči nie sú okrem Kongresovej sály aj iné priestory...
Odpovedať
ahojky ajusa ja mam tiez svadbu v Levocaku..a v akom termine mas tam svadbu?
Odpovedať
...ak mozem poradit...skusala si este kongresovu salu v divadle ...
Odpovedať
Ahoj ajusa a Ronet niesú náhodou z Chrasti? Lebo aj ja som ich chcela a žiaľ už na môj termín sú obsadení.V Levočáku som mala Stužkovú a aj v máji tam mal brat svadbu. Veď je to tam celkom peknéééééé..... ;-) A už niečo aj nakupuješ na svadbu? Kedy chceš ísť pozrieť šatky?
Odpovedať
ajusa ahoj mame rovnaky termin. Tiez hladam kameramana ale za slusnejsie prachy... neviem ale 13000 je na moje pomery dost. Videla som svadbu kde hral RONET celkom dobry boli. Ja mam CRAZY z Chraste
Odpovedať
Jeinabe. No pripravy zatial nic moc. Akurat salu a hudbu mame
Odpovedať
Hej RONET je tiez z Chraste
Odpovedať
Ahoj spišiačka.No Crazy sú dosť aj drahí nie? Ale sú dobrí, bola som na jednej svadbe kde hrali. No tak to sme na tom rovnako ja akurát že už mám kameramana, no ale 13000sk to už je aj s kompletnými fotkami.....takže si myslím, že je to ešte celko dobrá cena. Veď keď si to tak vezmeš, tak všetko je drahé čo sa týka svadby. Včera sme s drahým boli pozerať na obrúčky, v zlatokove sú veľmi pekné, aj nám tá predavačka dala taký katalóg, máš z čoho vybrať. No a vyrátala nám tam priebežnú sumu cca 10000sk. Myslím si, že je to tiež dosť, no ale čo už narobíme.
Odpovedať
tak to ano je to vsetko drahe. My uz obrucky mame mam ich aj v albume. Tiez nam hovorili predavacky strasidelne ceny. No Crazy su drahi ale budem mat velku svadbu a potrebujem poriadnu hudbu. Tak sme sa rozhodli do toho investovat a radsej prisetrit niekde inde
Odpovedať
No sú nádhernéééé, môžem sa ťa opýtať koľko ťa vyšli? Aj tie druhé sú pekné, čo tam ešze máš v albume...A kde si bola nakupovať? A koľko budete mať ľudí? No na hudbe určite asi najviac záleží...
Odpovedať
no skusali sme obidva druhy. Ja som chcela tie som mam prvy obrazok v albume a drahy chcel tie druhe co mam tam napisane ze sme zvazoali. No nakoniec vyhrala som ja. Kupovali sme ich v Poprade a vyhoda bola ta ze sme si ich priamo odskusali na prsoch. Ono to som ani nevedela ze na hrubke prstena dost zalezi. Ja mam trosku silnejsie prsty a tak podla hrubky som menila aj velkost. Tensie mensia velkost ale pri hrubsich prstienkoch ked som zohla palec tak mi zacali vadit tak som musela vacsie. To je ale moj pripad neviem mozno to neplati u vsetkych najma u tych co maju tenke prsty to bude jedno si myslim. Takze podla katalogu by som sa urcite obabrala. Pretoze snubny mam o 2 velkosti mensi ako obrucku a to mi je este volny. Stali len 6300 tak sme ich hned kupili a gravirovanie mien a datumu svadby sme mali zadarmo. No budeme mat okolo 100 ludi
Odpovedať
No tak to je výborná cena a ozaj sú peknučké... My sa chystáme v utorok pozrieť do PP.....a to si bola v tom zlatníctve v Priore alebo v meste? Počula som aj od kámošky, že v tom zlatníctve v meste majú nádherné obrúčky a lacnejšie ako u nás. Len neviem, nieje to ešte skoro kupovať obrúčky? No tak to budeš maťdosť ľudí, my budeme mať cca 70 ľudí.....
Odpovedať
no bola som pozriet asi vo vsetkych zlatnictvach v PP. A Prior uz je cely zruseny tam uz nic nie je. Ale je vraj presunuty niekde mimo centra kdesi pri zeleznici neviem ale kde velmi PP nepoznam. V meste sme kupili na tej strane kde bol prior. Maju ich vo vyklade takze ma to hned uputalo. Ale len v tom jednom maju take dobre ceny aspon vtedy mali. V ostatnych to bolo tiez viac 10000 za par. Neviem tiez sa mi zdalo skoro ale ceny velmi stupaju tak som nechcela dalej cakat a tak mam to uz z krku.No aj 70 ludi je dost. Kolko vas vyjde stravna jednotka?
Odpovedať
Dobre dik za info. No stravná jednotka nás výjde podľa starého cenníka cca 500-700sk. A teba to ako výjde? Tak ja už musím ísť, tak zatiaľ sa maj. Paaaaa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?