Svadba 6.10.2012

5. júl 2012450

Máme svadbu v októbri a zatiaľ to ide bez stresov - plánovať sme začali koncom apríla 2012 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @deniska_petko  a čo už máte naplánované deniska svadbu mame v rovnaký den🙂

• ahojte, my sme na tom rovnako. Co vam este chyba? Kedy planujete rozposlat svadobne oznamenia?

• Sponzor fóra
  • čaute, my máme fotografa, kameramana, dj, reštiku, šaty, nejaké nápady na fotenie, vieme kde budeme kupovať koláče, tortu, víno a to je asi tak všetko haha 🙂 a čo vy? ako ste na tom?

• @divozienka26  oznamká budeme vyrábať sami...dosť sa s tým trápim, lebo chceme niečo originálne a dáko ma opustila inšpirácia 😐 predbežne voláme tých, ktorých tam chceme mať a oficiálne tak 2 mesiace pred.

• @deniska_petko  
    tak to je super, ja nemam taku bujnu predstavivost takze asi nieco objedname z netu..

• Ahojte my mame tiez rovnaky datum.. a s pripravami sme na tom asi podobne ako vy.
    😬

• ja akurát riešim svadobné oznámenia, svadobé perníky , kúpa podvazku🙂 chcela by som nakúpiť aj nejakú organzu a stuhy na svadbu🙂

• Ahojte, ja svadbuje tak isto 6.10.🙂....noo my zatial mame len to najnutnejsie - saty mam, salu tiez, DJ a farara🙂, kedze si volame vlastneho....Oznamka zatial nie, ani ostatne, ale pohodickaaa, stihame🙂

• Ahojte dievcata, aj ja s drahym sa pysime tymto svadobnym datumom 🙂 ale tiez lažo-plážo, klidek zatial. Booknute len nevyhnute veci - termin v kostole, sala, kamera, foto, dj, moje saticky, vizazistka. Kadernicku este nemam, ani snubenec oblek, ani obrucky, ani oznamenia 🙂 dnes som zajednala kolaciky, mnami 🙂

• @katulik88  
    @ladyar   ja som sa tiez dnes poobhliadka po nejakom cukrárovi - bud. tyzden idem na koštovku hehe obručky tiez nemame ani oznamka🙂

• baby dnes nam prisli oznamenia.. su perfektne 🙂

• @anjelik0209  šikula - pochvál sa daj link aké máš hehe

• Ahojte 🙂 my máme tiež tento istý dátum 🙂 a pomaličky už odbúdajú veci zo zoznamu čo máme....oznámenia som už povystrihovala ale mám dilemu kedy ich rozdať...ešte asi dosť času, však?

• @novakova2000  kukni v albume, mam ich tam.. sice len v tlaciarenskej forme, ale vyzeraju skoro podobne

• Sponzor fóra
  • @zuzusimu  my oznamemnia planujeme rozdat zaciatkom augusta...myslim, ze dva mesiace pred svadbou stacia

• @anjelik0209  romantikuš🙂..... pozrela som album výzdboa a saty 100%🙂

• @novakova2000  ano chceme mat romanticku cyklamenovu svadbu.. teda aspon je taka nasa predstava, uvidime ako to bude v reale, kedze vyzdobu si ideme robit sami.

• @anjelik0209  ja chcem bielu viac menej a jemné prvky hnedej - kedze hnedá je silná musí to byt s citom🙂

• my to chceme kombinovat bielu s tou cyklamenovou.. teda lepsie povedane doplnky budu cyklamenove a zaklad biely

• @anjelik0209  mne sa cyklamenová inak velmi páči...nemat salu taku aku mam idem do toho ja by som možno aj do žltej išla🙂

• @novakova2000  a aku mas salu? my sme rozmyslali nad cervenou a potom oranzovo zltou..ale nakoniec vyhrala cyklamenova a ta mozno bude kombinovana so zelenou..ale len trochu zelenej

• @anjelik0209  oranzovú - takze výzdoba len oranzová - zelená alebo hnedá🙂 takže len niečo z týchto farieb tak ideme do hnedej🙂

• @novakova2000  a keby si skusila hnedu s oranzovou?

• @anjelik0209  oranzové su steny - preo chcem bileu s jemne hendou a dam mozno marhulové kvety vieš tak jemne moc tam nenavymyslam hehe🙂

• @novakova2000  aha, tak to potom ano.. myslim, ze budes mat kepnu vyzdobu. A robis si ju sama?

• @anjelik0209  vieš čo viac menej ani nie - oni mi spravia akoze serpy stoly - jediné kvety ale tie si dam urobit v kvetinástve a poprosim niekoho nech mi ich tam v sobotu ráno odvezie nič viac nič menej🙂

• @novakova2000  takze nic moc precackane??

• my mame tyzden pred Vami.. ...a @novakova2000  fandim Ti, ja mam len lupene na zem na prvy tanec (chcem srdiecko) a bublifuky pre deti 🙂 tiez to nechavam ako ty - klasika v restike + zive kvety

• @anjelik0209  ne ne to určite ne!!!! aj s tou hnedou opatrne je to silná farba🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov