Svadba 6.10.2012

5. júl 2012450
  • @majusqa77  a ty akej farby chystáš vyzdobu?

• @novakova2000  smotanovo-cervena 🙂

• @majusqa77  červená je tiez výrazna ako tá moja hnedá musíme opatrne🙂

• Sponzor fóra
  • @novakova2000  budu len masle na stolickach a ruze vo vazach 🙂 a na parkete srdiecko z lupenov 🙂

• a teda este my dvaja po polnoci 🙂)))

• @majusqa77  ja len hnedu organzu a doplnky masle na stoličkách chcem biele🙂

• @anjelik0209  ja by som veľmi chcela v levanduľovej...sušenú levanduľu na menu, levanduľu aj do kytice 🙂 levanduľovú stuhu na šaty 😃

• @anjelik0209  to ma tiež zaujíma...robíte si výzdobu sami? Kedy a ako sa to dá preboha stihnúť popri tom všetkom...my máme v reštike a tam budú ešte v sobotu normálne otvorení, takže neviem, kedy by som stihla výzodbu 😞

• Zo sashe som si od jednej šikovnej baby objednala na fotenie vyrezané písmenká z preglejky na foteni just married, vyzerajú super, len ich musím namalovať akrylovými farbami...

• @deniska_petko  Tak my budeme mat salu k dispozicii uz od utorku alebo stredy, tak myslim, ze sa to bude dat stihnut.. uz teraz sa stazime svetko pozhanat co budemem potrebovat a potom to tam uz len nejak naaranzovat.. dufam, ze to bude vyzerat super

• @deniska_petko  daj link 🙂 mrkneme🙂

• Ahojte, písali ste, že máte záujem aj o svadobné perníky. Ja pečiem, zdobím aj balím perníky. Pozrite si môj Fotoblog mám tam fotky. 🙂

• Ahojte pridavame sa k vam s datumom svadby 😉 6.10.2012

• ahojte,my mame tiez krasneho 6.10.2012,uz mame viac menej vsetko ale stale si myslim ze este vela treba,cim to asi bude?

• Ahojte, my máme takisto svadbu 6.10.2012 😉

• vitajte 🙂 čo už všetko máte? Ja som začala kupovať veci na výzdobu..asi si ju nebudem robiť sama, ale spravia mi ju v reštike podľa inštrukcií..dúfam 😎 ešte chcem ísť nakúpiť do ikey sviečky a vázy. Aké budete mať kvety na stoloch?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov