Svadba 6.4.2013

27. mar 2013170

ktoré babulky budete mať deň D v tento dátum? ja sa neviem dočkať 🙂

• Jeeej🙂 a ja som si myslela,ze nikoho nenajdem 🙂🙂🙂 tak co? pripravy uz bezia?🙂🙂🙂

• Ahojte, pridavam sa aj ja 🙂

• podobne babule pripajam sa 🙂

• Sponzor fóra
  • pripajam sa..zatial toto vyzera najpravdepodobnejsi datum 🙂

• ahojte aj ja sa pripajam 🙂

• Ahojte,my sa tiež berieme 6.4.2013,už sa tešííím 😃

• Holky aj ja sa k Vám pripájam tiež mame tento dátum, ako ste na tom s prípravami? všetko pripravené?

• zdaleka nie 🙂 ale uz som zaukolovala rodinu 🙂 mam zatial obrad miesto hostiny a predbezne catering, predbezne hudbu, fotografa zajednaneho a zaplatenu zalohu, objednana kadernicka a vizazistka v jednom..pracuje sa na oznamkach, mam vybrate saty, pradlo, popolnocne doplnky a dnes prisli topanky..aj ked nie someste celkom rozhodnuta, ci nebudu ine

• ahojte, aj my mame tento datum, chceli nieco cim skor, aj ked uz bruseno bude celkom hodne asi. Cize my maame zatial len termin, mozno salu, ale nic viac 😐 ale nevadi, podla mna to stihneme ..akurat saty ma trapia, lebo musim vyberat take kt. ani neviem ci mi budu dobre v 6m. tehotenstva
    Objednavali ste si aj z netu saty?? z usa napr.??

• nie..chcela som vediet, co budem mat a nie sa stresovat, ci to bude ok

• Ahojte, tak teda patrím sem. Pár nás teda je 🙂

• ahojte aj ja mam tento den termín svadby? ako ste na tom s prípravami? už všetko pripravené? Mate niekto svadbu v Prešove?

• ja nemam este svadobne topanky, nausnice, drahy nema koselu, kravatu, svadobny oblek sa prave zuzuje... snad to stihneme 🤔

• my nemame este ziados na matrike, obrucky, auto..inak pohoda 🙂

• Ahojte nevesticky... tak, co hovorite na pocasie, date si kozustek, ci to ustojite v bolerku?

• Sponzor fóra
  • @najstastnejsia  ja dúfam, že to ustojím vo svetríku 😞

• @najstastnejsia kozusok 🙂 ja sa skor desim topanok..mam len lodicky....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie