Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
všechno je o pozitivním myšlení, Evušinko :) i teď když se nám tak neskutečně rychle blíží termín porodu....mimochodem to mám za 17 :) to je fofr. zatím je u nás až podezřelý klid a pohoda ... Všechny maminy, držte se :)
Odpovedať
Ahoj holky, mam za sebou dost nervove narocny tyden... a nechtela jsem se ozyvat nez to bude "doreseno". Mela jsem zvysene HCG plus nejaky pidi nalez na UTZ, takze genetika, doporuceni na plodovou vodu. Dneska jsme byli znova na UTZ s tim, ze amnio jsme odmitli. Broucek se zda byt zcela v poradku a az na ty tripple testy, kterym ja teda uplne neverim, nic nenasvedcuje tomu, ze by mel byt nejaky problem. Jak rika Alvy - vse je v pozitivnim mysleni a ja proste verim, ze miminko je zdrave! Uz vime, ze to bude chlapecek a mne se neskutecne ulevilo. Jedeme dal, a verime, ze vse dobre dopadne. :-) Stejne jako Vam, co to uz mate za par.
Odpovedať
Profilova fotka
Kami: Naprosto chápu Tvé rozhodnutí. Sice jsem amniocentézu nakonec podstoupila, protože mě také dost vyděsili, ale zastávám s tebou i s Alvy stejný názor. Jsem přesvědčená, že Tvoje miminko je v pořádku, stejně jako drtivá většina. ;-) Oni se prostě jen chtějí jistit, kdyby náhodou "něco". Řeknu ti, nade mnou stáli 3 doktoři z genetiky, kroutili hlavou nad ultrazvukem a říkali, že dělají 10 tisíc ultrazvuků ročně, ale tohle ještě nikdy neviděli...to člověka vůbec nepovzbudí. A nakonec ten šílený strach a ty hrozné nervy, co jsme prožili, byli zbytečné... Kolikátý už jsi tedy teď týden? Moc Ti držím palce, ať už vše probíhá v klidu, abys i ty mohla být až do konce už jen v pohodě. Hezky si to užívej. :-)
Odpovedať
Evi, diky za povzbudiva slova. Je videt, ze vis o cem mluvim. Nejhorsi je prave to, ze Ti zadny doktor proste nedokaze rict jak to ve skutecnosti je, vse jsou jenom nejake pozorovaci metody a vypocty do kterych se muzes vyjit nebo se jako ja nevejdes. Jsem dneska 21+4, prcek uz kope, a je to silene tohle resit v tak pokrocilem stadiu tehotenstvi, to Ti reknu. |-| Ale uz si to bude jenom uzivat, slibuju, kvuli malemu i kvuli sobe. A taky kvuli manzelovi, nervy si uzil se mnou. Bude to dobre, ja to citim.
Odpovedať
Profilova fotka
kami, tak už vybíráte jméno pro chlapečka? :-) ;-)
Odpovedať
Jedno mame... Darmožrout ;-) vtipnej tatinek, co? Ja mam odsouhlasenou Vendulku pro holku (jelikoz to bude urcite kluk....tak "ustoupil") a s klucicim jmenem se budeme muset teprve poprat. Co vy, Evi?
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Nojo, tatínkové jsou pořád vtipní. :-D :-) Tak my to tak nějak už od začátku máme rozhodnuté - bude to Honzík (po taťkovi). :-) Holčičku jsem chtěla Emu, ale už někdy od 15. týdnu jsme věděli, že to bude chlapeček, tak už jsme holčičí jméno dál neřešili. Jinak, co se týče kočárku, moje spolužačka tady jezdí s červenou inglesinou (moc pěkná), no, ale představ si, tuhle jsem jí koukala do kočárku a on tam chlapeček - Ondrášek. :-D Byla jsem z toho dost překvapená, ale koneckonců je to vlastně jen na tobě, jaký kočárek vybereš. :-D A holt se jim ta červená inglesina tak líbila, že se jí nechtěli vzdát. :-) ;-)
Odpovedať
Cervena inglesina, to je muj sen! Ale tatinek by s ni nejezdil a jeho matka by taky "nedopustila", aby jsme vozili "chudacka" chlapecke v cervenem kocaru, i kdyz vim, ze kluci v cervenych kocarech normalne jezdi. Honzik je u nas taky tak nejak v "merku". Ze by se jmenoval po mamince, kdyz jsem Jana.
Odpovedať
Teda holky, to vám nezávidim tohle trápení a nervy, co jste si zažily jestli bude všechno v pořádku :-| Ale určitě si ted to těhotenství vychutnáváte naplno ;-) Já měla strach jen z výsledků jak nám dopadnou a ty podle paní doktorky dopadly přímo ukázkově, takže nám spadnul obrovskej kámen ze srdce :-) Vy se máte, že už víte co čekáte, já jdu na další kontrolu až koncem května, tak doufám že nám mrnousek nebude ukazovat prdelku a že to konečně uvidíme :-D
Odpovedať
Leni, neboj dockas se, je dulezitejsi vedet, ze je malicke zdrave! To mi ver.
Odpovedať
Tak to samozřejmě, to je to nejdůležitější a nezáleží na tom jestli je to holčička nebo klouček. Nám je to jedno co to bude, ale jsme už strašně zvědaví :-)
Odpovedať
Profilova fotka
K tomu se připojuji... hlavní je zdraví miminka :). My do ted nevíme co budeme mít....zda holčičku nebo chlapečka.... a to už za chvíli rodíme :) . takže u nás bude překvápko ..... i když se přiznám, že zvědavá jsem pořádně... přeji všem pohodičku.... a užívejte si těhu :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak prvni kamaradka ve varce matek 2010 v patek porodila - holcicku Sarinku :) Tesim se na dalsi podobne stastne udalosti i tady u nas v diskuzi! Uz bych to taky nejradsi mela za sebou ;-) , ale jeste si pockam.
Odpovedať
Profilova fotka
Kami, to si ještě počkáš :) mimochodem u nás to ještě nevypadá.... mamutkovi se asi v bříšku líbí :)
Odpovedať
Alvy, Evi, nechcete porodit pristi nedeli...? To by bylo primo paradni, ne? Uz se nam te novomanzelsky zivot krati..., ale utekl ten prvni rok, co?
Odpovedať
Profilova fotka
A my stale nic... :( Ale mozno sa nam to podari do druheho vyrocia :)
Odpovedať
Profilova fotka
kami, sama jsem zvědavá kdy náš mamutek vyleze...prý to stále moc nevypadá :) ale do šestého...do výročí nevydrží.... nenechají mě.... jsme to hold přesně neodhadli :))) první rok manželství utekl hooodně rychle.....a tolik se toho událo :) borkap, držím pěsti :)
Odpovedať
Alvy, Ty mas vlastne termin na Janu, v pondeli! A tyden Te nenechaji? Ja jsem prenosena o 14 dni a pak jsem se vyloupla na svet rychle a pry skoro bezbolestne. Ti doktori to dneska chteji mit vsechno pod kontrolou... ach jo. Souhlasim s Tebou, udalo se toho hodne... Budete si davat neco k vyroci? Alvy - vy krome mamutka?
Odpovedať
Jo, on to neni tyden, ale spis skoro tech 14 dni...
Odpovedať
Profilova fotka
Kami, termín nám vychází na neděli..... 23. ...to je tuším na vladimíra :). a nechávají přenášet deset dní......takže nám to ani nevychází na výročí...nevadí, dáreček si dáme předem :) o jiném dárečku k výročí jsem nepřemýšlela..... prostě jsou myšlenky nějako mimo. a co ty, Kami, vymýšlíš něco pro svého drahého?
Odpovedať
Alvy - prave taky zadny spasny napad nemam, vse se toci kolem baraku nebo malyho... navic ma manzel 31.kvetna narozeniny, takze inspirace dosla.
Odpovedať
Profilova fotka
Je to všude stejné :o)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my už jsme v úterý v noci byli v porodnici s planým poplachem. :-D Ale zase nás poslali domů. :-D To asi ty nervy...já myslím, že my do výročí taky nevydržíme, že to bude spíš dřív...doktor říkal, že už je hlavička hrozně narvaná dole a že je to už hodně připravené... Jinak souhlasím s Vámi, hrooozně rychle ten rok utekl, ani nevím, jak. Já jsem měla dárek pro manžela k výročí vymyšlený už dávno, ovšem s těhotenstvím padl. Inspirovala mě kamarádka, která se nechala nádherně nafotit pro svého přítele k narozeninám. Chtěla jsem to udělat taky. (pro mě by to tedy byla obrovská oběť, páč jsem hrozně nerada fotím).Ale teď žádný dáreček neřeším, páč si myslím,že Jeníček bude dar jako hrom a že postačí... :-D :-D Asi jsme na tom všechny stejně...myšlenky jsou teď prostě úplně jinde...
Odpovedať
Evi, tak to tipuju, ze do nedele je Jenda na svete ;-) Ale darek jsi mela vymysleny hezky, a to by ses fotila in natura, tj. bez satu... ? 8-) Nahodou ale pekne udelana tehotenska fotka taky neni k zahozeni... musim toho meho chlapa dokopat, aby mi nejakou poridil. Nez budu jako slon.
Odpovedať
Profilova fotka
kami, nestraaaaaaaaaaaš!!!!! :-D No, úplně bez šatů asi ne, myslela jsem spíš max. ve spodním prádle, ta kamarádka měla ty fotky opravdu nádherné. Jojo, určitě pak jsem uvažovala nad těhu fotkama, ale problém je trošku v tom, že manžílek má focení jako velkou zálibu a chtěl mě nafotit sám...takže nakonec si těhu fotečky udělal sám a dělali jsme je teprve v úterý, takže já rozhodně na těch fotkách jsem jako slon. :-D :-D Do teď jsem se tomu bránila, protože se opravdu nerada fotím, ale pak jsem si řekla, zvlášť, když už mě doktor postrašil, že by to mohlo být, že by byla škoda, kdybychom tu památku neměli... :-) A nakonec jsem ráda, protože myslím, že některé se opravdu vydařily....v rámci možností. ;-) :-N
Odpovedať
Tak Evi, nejakou ukazku posli :) Ja to znam kovarova kobyla... ne ze by byl manzel profi fotograf, ale je to tak jak rikas, je to jeho velka zaliba, akorat ted nato v tom vsem fofru kolem baracku nejak neni cas. A Jenikovi davam cas maximalne do pondeli, bylo by hezke kdyby se narodil Jan na Janu. ;-) A co Alvy, nerodi?
Odpovedať
Profilova fotka
Nenene, nejdřív Alvy, pak jsem teprv na řadě já. :-) Nevím nevím, Alvy mimísek si asi dává na čas. :-) No, ani mi nemluv. Dodnes nemáme svatební album, páč manžel se rozhodl, že fotky upraví sám.... 8-) jsem zvědavá, jestli se někdy dočkám. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj dámy :) tak my ještě nerodíme :) termín máme zítra... a to mám zákaz, protože hrajeme finále :))))) tak uvidíme. zatím to ale nevypadá..... mamutkovi se prostě ven nechce. evus, držím ti pěsti....
Odpovedať
Alvy, tak to nechte s mamutkem na zitra, doufam, ze vyhrajeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
alvy, myslím na tebe...jsem zvědavá, kdy se mamutkovi bude chtít ven. :-) Nakonec abychom nerodily nastejno. :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?