Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru to je fakt nemile ale myslim si ze to nicemu nevadi,osud si s nama hraje jak chce...mohla by jsi ukazat fotecku obleku nebo spise uz na priteli at se muzeme podiva....muj pritel si letos kupoval oblek v CA a stal jen 2300,- je moc hezky ale na svatbu si necha usit...navic je ted pribrany a uz se prej nedivi ze mu rikaji zlobr:)) ma 100kg ale vsichni mysli ze posiluje protoze mu tak priroda nadelila proporce,jen ma trochu brisko...jeho vaha vzdy byla 85kg a ted,ale me se libi porad,on zase nema problem s hubnutim,jde mu to rychle,uz jednou tak shazoval.... :-) hveru a s tou aparaturou to mate fajn aspon jste vybaveni a usetrite tak na Djovi.... ;-) byla by celkem sranda dat si na svatbu treba ten dotykovy jukebox kde se hazou penizky a pak by jste si co se vybralo mohli odnest jako prispevek od svatebcanu :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ranko vy se zas rozjíždíte :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smardik dobre ranko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
roxy ahoj, jen co se probudím dočtu vás :-D
Odpovedať
ahojte babule.. ako to tak vyzera, ochvilku vas asi opustim.. na nas termin nevychadzaju nejake veci tak asi zmenime datum.. dnes vecer sa rozhodne.. :-( ale dam vediet samozrejme.. lebo nieco vychadza a nieco nie.. napriklad tam kde sme chceli zajednavat salu tak uz robia aj kuchynu - prerabaju a od januara bude spustena takze vsetko ok.. uvidime.. ale svat je tiez uz na 100% aj ta sala by mala vyjst neviem sa dovolat na hudbu tak uvidime.. az to vsetko budem mat zajednane tak s terminom pridem na urad a ci sa im to bude alebo nebude pacit jednoducho chcem sa vydat a hotovo.. toto je moj temin.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimam nenech se odradit..... ;-) taky si budu stat ze svym... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co vam nevychadza? my hudbu este zatial neriesime, snad to vyjde a termin menit nechceme.... keby sme aj chceli, tak nemozme, lebo na leto uz urcite nic nebude volne tam kde to chceme mat
Odpovedať
Profilova fotka
Mimam ako to vcera dopadlo dufam ze dobre a vyjde vam to na tento datum.
Odpovedať
no caute babule.. ja chcem menit termin kvoli foto a video - sstoja mi za to ale na 6.6 su uz obsadeni.. takze kvoli tomu som s nimi vcera riesila kedy maju volno a tym padom sa my bud prisposobime alebo si najdeme inych co neviem ci bude tak kvalitne.. takze som momentalne :( lebo neviem co urobit.. paci sa mi foto+video ale aj datum 6.6. .. :( neviem co urobit ;-( inak vcera som sa dovolala aj svatovi aj na hudbu aj na salu, len ubytko nie.. takze by to malo byt uz len na 100% povedat ktory datum.. dilema .. 6.6. bez mojho vybraneho foto + video alebo 22.8. alebo 19.9. so vsetkym tak ako by som chcela ja.. a teraz babo rad =-)
Odpovedať
Profilova fotka
roxy_1 - ten by mi dal, kdybych do alba hodila jeho fotku :-D On je spis takovy introvert (protiklady se proitahuji :-D ) Mozna ho casem presvedcim, ze dame na moje stranky nejake fotky v obleku, tak bych dala vedet :-) Zkousela jsem hledat aspon obrazek toho obleku na modelovi, ale nemuzu zadny najit, mrknu doma na presny nazev a jeste zkusim pohledat ;-) Jinak ma uplne presnou konfekcni velikost (a nemeni se mu, jak jen to dela? :-D ), takze nastestni siti se vyhneme a tenhle jsme koupili drazsi, ze ho bude mit na nejake vyznamne udalosti, puvodne stal necelych osm a tedka ho meli za 6200, takze cena docela oka... Ten jukebox - to je dobry napad, mohli bychom udelat neco na ten zpusob (jukebox asi nesezenu) jako treba pisnicky na prani, kazdy by si treba vybral dve, my bysme je sehnali... Pripomina mi to trochu film Andel na horach :-D :-D :-D mimam - doufam, ze vam vsecko dobre dopadne a nebudete muset nic menit, drzim palce ;-) Jinak pritel zas ty obleky do prace casto nenosi, vetsinou staci kalhoty+kosile, takze tento bude rozhodne jako novy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimam - a treba foto a video od nekoho jineho by se ti nelibilo? A v ty ostatni data by klaplo vsechno?
Odpovedať
no ano.. v iny datum vsetko co chcem.. len 6.6. foto a videjko.. ale tito su na takej profesionalnej urovni a chodia spolu na svadby.. foto by som mozno este nasla niekoho dobreho.. ale video sa bojim len tak hocikoho.. to je predsa spomienka na cely zivot.. a ja to chcem mat kvalitne.. a nepoznam niekoho ineho kto robi take dobre videjko.. a kedze oni chodia spolu tak vzdy vedia kde co a kedy ako sa foti.. su zohrati tim.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mimam - ako hovori hveru skus este pohladat ine foto a video ved zatial je casu dost a ked vam vsetko ostatne sedi tak by to stalo za to pozriet aj nieco ine.
Odpovedať
Profilova fotka
mimam - je otazka, jestli chces radeji to foto a video, nebo radeji datum. Jestli bys nemela treba dobry pocit z nekoho jineho na foceni a nataceni, tak proste to datum posun a je to ;-) Je to urcite lepsi, nez kdyby ses pak zbytecne stresovala, ze to nebude tak pekne udelane, jak sis predstavovala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru no muj ani nevi ze mam taydy zalozene album asi by me dal....rekla jsem mu ze sem chodim jen pro inspiraci :-D :-D :-D mimam- treba najdes lepsiho fotografa i kameramana....snad se nekdo najde nemusi byt vsichni tak dopredu obsazeni... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moj drahy sice vie ze som tu registrovana ale ani netusi chudak ze som sem capla nasu spolocnu fotku to by mu asi tiez nebolo po chuti, bo on je taky sa radsej neukazovat ked netreba.
Odpovedať
Profilova fotka
pipa můj mi tu chodí na čumendu ]-( ale proti tomu abych tu dala naši fotku protestovala ale stejně tu je :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tedka jsem nasla ve vyprodeji saticky, ktere se mi na obrazku desne zalibily, i kdyz jsou v odstinu bile, coz pritel moc rad nema, ale stejne je vyzkousim :-D Ani jsem netusila, ze by se mi takove mohly libit, tak uvidime jak budou sedet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru ukaž
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.salonbella.cz/svatebni-sat... jmenuji se la victoria, ta vysivka me proste uplne dostala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jsem na ne moc zvedava, ty co jsem zkousela posledne se mi taky moc libily a pak jsem se v nich citila blbe :-( Vcera jsme se bavili s pritelovym bratrem a manzelkou o tom, ze budeme mit zajimavou hostinu a naznacili jsme ze planujeme netradicni pojeti, tak se jim to moc libilo :-D Jsem zvedava, co na to reknou az zjisti, ze je to vazne pravda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
já koukám na jejich výprodej, že bych si je koupila a ještě by to vyšlo levněji než půjčení :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj, taky jsem se na to divala, maji tam dobry ceny. nikdy jsem tam ale nebyla, tak nevim, jestli ty saty neprodavaj nejak poskozeny (pani ale tvrdila, ze pry ne)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru já v belle byla s kámoškou v Opavě a že byli poškozené se mi nezdálp, ochotná paní a super výběr krásných šatů :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je supr, dobra zprava, dik :-) uz se tam tesim, mam schuzku na treti, akorat je to v centru, takze nevim kam zaparkuju tu svoji lod :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hveru tie satocky su uzasne, dufam ze ti sadnu ked ti tak padli do oka. Co znamena netradicne pojatie hostiny ?
Odpovedať
Profilova fotka
snad padnou, uvidime :-) Doufam, ze k nim budou mit i ten satek, je to spolu moc pekny. Netradicni je, ze to hostina nebude, bude to jen vecerni grilovani, hostum vymyslime nejake aktivity, zatim mame strileni holubu (tech plastovych), pak jsme premysleli na terenima ctrkolkama, ale to jeste nevim, misto klasicke hudby a tanecku bude diskoteka, proste takovy uvolneny :-) Neco jak jsme delali na moje narozeniny - potkali jsme se se vsema kamaradama na jednom miste, rozdali jsme jim sifrovany instrukce kudy maj jit, po ceste byly poklady (alkohol pro dospeĺi a lizatka pro decka),ty poklady taky obsahovaly casti becky jako pipa, sud, pivo atd... a ty se taky hledaly, aby se mohlo pit. Na konci cesty vsechny cekaly burty na opikani a ohen, pak vecer chilli, co jsem udelala a piti jak se setmelo, sli jsme delat ohnostroj (pritel neco koupil), no bylo to fajn, vsem se to libilo, ohlas ohromnej :-) takze neco na ten zpusob :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fiha tak to mate teda super vymyslene, a uz aj mate miesto kde to vsetko zorganizujete ?
Odpovedať
ahojte, no my chceme mat taku uvolnenu naladicku popolnoci, napiseme popredu taky organizacny list a tam uz napiseme skor ako sa vsetko zacne ze co ako bude prebiehat.. a kto sa bude chciet pridat tak sa pojde prezliect (kedze bude leto bude aj teplo pocitame) takze moze byt aj disco a aj rifle.. fakt uvolnenie.. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?