Svadba 8.10.2011. Má niektorá z vás tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte nevestičky má niektorá z vás tento termín???
Odpovedať
Profilova fotka
Saty uz od 15.4. uspesne zajednane a su fakt krasne az presahuju moje predstavy a hlavne nemaju vlecku:)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
dievčatá žijete? ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@jajamalka Zijeme, zijeme, len zhaname potrebne veci na svadbu... :-) Cas sa krati...
Odpovedať
Pridavam sa k vam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mám tento termín :-)....a už začínam mať stresy, že to nejako nestíham :-D ako ste na tom vy? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dúfam, že sa mi podarí cez víkend zajednať koláče, najvyšší čas :-D A kostol a kňaz vie o nás už pol roka dopredu a zrazu farár z farnosti odkiaľ pochádzam vymýšľa, že nám nevystaví delegačný list, lebo už dlhšie nežijem v mieste trvalého bydliska. Tak to budem musieť nejako poriešiť :-p A ostatné ako? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj ale nas je na ten termin :) tak my uz roznasame oznamenia, vsetko uz mame zajednane... saty mam tie, co som chcela a uz sa neviem dockat az pojdem na prvu skusku, uz mi chybaju len topanky, no tie na bud. tyzden idem kupit a dfm, ze sa mi budu pacit tak ako na obrazku :D a inak mame vsetko ... uz len sa vydavat :D
Odpovedať
Profilova fotka
tento datum mame aj my.. a uz sa to dost kraaaaaaati..
Odpovedať
baby co myslite? ake bude pocasie? do nejakeho 5 oktobra ma byt pekne ale potom??? stale som na predpovedi pocasia a sledujem ci bude alebo nebude prsat. Vcera hlasili v dlhodobej predpovedi ze prsat by malo az v druhom oktobrovom tyzdni tak dufajme ze sa nemylia...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, aj my mame svadbu v tomto termine a dokonca obrad vonku, takze vazne dufam a verim verim, ze bude kraasne babie leto vonku ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa pridavam :) tiez mame 08/10/2011
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Mame uz v podstate vsetko, doladujeme menua nervozita okolo mna zacina chodit, ale vemi sa tesim. Mate neaku alternativu ked bude prsat ze co s fotenim? rozmyslali ste nad tym?
Odpovedať
Profilova fotka
nebude prsat!!! :D
Odpovedať
jasne ze nebude:-)!! a ak by sa nejake mracno zmrakalo treba poriadne fukat - ak budeme vsetky - urcite to odfukneme :-). bude pekny vikend!
Odpovedať
Profilova fotka
drzim vam vsetky palce! my sme mali v ten termin, ale pred 6timi rokmi :) urcite zasvieti slniecko!! a bude to najkrajsi den!
Odpovedať
Profilova fotka
nooo baby pozerali ste pocasie? prsat ma len v stredu a stvrtok... v sobotu ma byt len mierna oblacnost bez dazda, aj ked kuscik chladnejsie - len do 17 stupnov ale hlavne nech neprsi :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, takto o týždeň... :-D
Odpovedať
@lubaska pozerala som pocasie dnes a hlasia prsat v piatok - studeny front a v sobotu sem tam tiez - no a tie teploty su tiez neni priazdnive :-(. musime sa poriadne obliect! :-) ale ako si povedala hlavne nech neprsi a nefuka...:-) ale trosku ma to stve - doteraz krasne teplucko a akurat od piatku ochladenie...:-(
Odpovedať
@manila421 my sme sa rozhodli, ze sa ideme fotit vo stvrtok - budem mat skusku ucesu aj make-upu takze to hned vyuzijeme - co ma teraz tesi lebo na stvrtok nehlasia dazd tak sa aj celkom tesim ze aspont takto fotky budu pekne. Neda sa to tebe takto zorganizovat este? ze sa pojdete fotit predtym? v sobotu asi nebude nejako pekne na fotenie:-(
Odpovedať
Profilova fotka
@jalaura no ani nie, mame svadbu v BB ale sme zo SNV a fotografa mame z BA, takze mne ostava uz len dufat ze nebude prsat , gumaky mam kupene biele a pre draheho cirne, tak uz dako to zmakneme. Zacinam byt uz nervozna, ako si na tom ty?
Odpovedať
a zakuzky a svadobnu tortu uz mate vybrytu? ak nie skuste www.vanillalacikajozef.sk :-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
joooj videla som pocasie :( ale stale verim, ze nebude prsat, kedze pocasie sa meni zo dna na den a do soboty ete par dni ostava...
Odpovedať
@manila421 ja este ani nie - nejako mi to nedochadza - asi preto ze som este v robote a musim sa sustredit na veci tu ale ako vidis - moc sa mi neda:-). ja si myslim ze pocasie vyjde. v piatok sa to vyprsi a v sobotu bude sice chladno ale bez dazda:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jalaura aj mne sa uz tazko v robote sedi, ale uz vo stvrtok mam dovolenku tak to dako vydrzim.
Odpovedať
@manila421 no ja uz od zajtra dovolenujem. do stvrtka by som to v praci asi nevydrzala, alebo by to nevydrzali so mnou a aj tak by ma museli poslat prec. :-)
Odpovedať
@lubaska joj toho pocasia sa aj ja bojim ako bude. keby aspon z rana kym sa na fotenie pojde slniecko vykuklo, potom je to uz jedno lebo aj tak budeme len v sale niekde.
Odpovedať
Profilova fotka
@pieninka suhlasim s tebou :) tak verme a modlime sa, aby tomu tak bolo ;)
Odpovedať
@lubaska meni sa to a k lepsiemu :-)- takze mozno do piatku bude aj predpoved ze v sobotu nezaprsi. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nechajme sa prekvapit, verim v to, ze tomu tak bude :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?