Svadba 8.10.2011. Má niektorá z vás tento termín?

2. máj 2012950
  • Vcera som bola skusat saty. Super pocit, krasne su. Pre istotu ma objednany kabatik s kratkym rukavom s dlhym rukavom a aj kozustek. 🙂 Vsetko podla pocasia. 🙂

• babyyyy videli ste predpoved pocasia???? sice teplotne by to mohlo byt aj lepsie, ale nehlasia DAZD!!!! len mierne zamracene.... juuuuj tesim sa z toho velmi, prajem vam sladke sny 😉

• ahojte, tak mi sme mali svadbu 8.10 a mali sme aj dazd,aj duhu, aj slniecko .... vsetko v jediny den 🙂 obrad vonku sme nakoniec museli mat pod pergolou a bolo to rychle,kedze nam vsetkym bola zima, ale inak bolo vsetko uzasne ... ludia, aj miesto ... perfektne sme sa zabavili a vsetci to chvalili,ze taka svadba sa len tak nevidi ... velmi sme chceli aby sa ludia dobre citili a vyslo to 😉

• Sponzor fóra
  • dievčatá, všetkým nám želám krásny manželský život, veľa zdravia, lásky a radosti 🙂

• aj ja vsetkym zelam krasny zivot v manzelstve - nech to krasne planovanie prejde aj do vsednych dni nie iba do toho jedneho lebo ten den bol len zaciatok....🙂

• @liluc  Ahojky, my sme mali presne takisto, dazd, slnko a duhu a zachytil nam to aj kameraman, takze krasna spomienka ......hned by som zopakovala

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov