Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

31. dec 201236170
  • teda to bola blba otazka, asi mate, ekd je clenom rodiny 😉

• no nie ja ...nasa domacnost bude bez psika 😞 ...ale Rybarikovci maju 😉

• nie nemame, ale mame morske prasiatka, akurat tri male co sa nam narodili uz putuju prec za chvilku 😃
    psy mam rada, ale tot, do rodinneho domu ked uz tak, 😉 , a co ty nebodaj mas, alebo planujes?
    danuscha sa tu vylievala, zeby chcela hafana, mopslika, tak este prehovara draheho, ze zrejme nejaku stetinku jej nakoniec pristupi ale mopsla asi nie 😃

• Sponzor fóra
  • ja nemam rada zvierata v byte. ako k domu by som chcela psika, teda srko velkeho psa. ale do bytu urcite nie. ani rybicky.

• zobudil sa mi drahy a hned, ze kam ideme do obchodu? tak sa idem obliect, nech skocime na nakup, lebo to asi uz sam nezvladne. rano vstavam strasne skoror uz o 8 mi zacinaju pracovne schodkzy. no bude to dlhy den. snad sa stihnem aj vyspat. majte sa krasne. ja sa zase niekedy ozvem.

• no vcerajsok nebol nijak vynimocny...ale zajtra...zajtra sa ide do kinaaa...jupiiii

• no nevim ci nebol sak si sem ani nepachla 😞 , som ti nemohla ani gratulovat tak som ti poslala nieco cez fcb 😃

• ale ved som tu bola vcera...ci nie? ja uz nepamatam....mam dnes zlu naladu.... 😞
    sa mi snivalo, ze som dostala psika....a potom som sa zobudila 😞

• hehe pekne, ja ti radsej nepoviem ani co sa mi zvykne snivat 😞 , sa zobudim ze dovi dopo 😴
    a co si dostala od rybkosa tvojo hehe 😃
    typujem ze havo to asi nebude, lebo po zobudeni by tam asi aj bol 😎

• no kvety...ale to uz s nimi dosiel ked som bola v polospanku...a musel este ist nazad do prace....darceky mi on velmi nekupuje lebo nikdy nevie co...ale zajtra ma berie do kina tak ratam, ze sa stavime v nejakom obchode a nieco si vyberiem a on mi to zaplati...nie je to najromantickejsie na svete ale lepsie ako keby mal uplne zabudnut....a to, ze ideme do kina je sam o sebe sviatok.... 😉
    aj on mal divny sen...vraj som ho opustila...siska jedna....zrejme ma z toho podvedome strach

• jj zrejme, take sny poznam aj ja 😢 😬

• Rybka si tu? 😞

• krasne ranko, ako sa dnes mame?

• tu som ...ani ma nenapadlo, ze tu niekto bude tak som len teraz sem prisla

• no dovolky 😮 😮 😮
    ja aj janka sme tu dost casto, 😎
    co nove mate?

• Sponzor fóra
  • nist...straaaasne vela objednavok do HU, tak cely den beham a hladam kde je ten tovar co potrebujem ...
    idem si dnes kupit nieco...este neviem co...chcem si urobit radost 😉

• uy si si kupila, co take, prezaraddd 😃
    ja som robila rozky a zemle v pekarnicke, no na prvz pokus ok 😉 , celkom, chleba robime bezne, ale taketo som skusala prvy krat 😮

• este som si nic nekupila ale chcem si urobit radost lebo mi je smutno

• ale preco ti je smutno prezrad mi 😢

• ja nevieeem...
    a uz som aj doma...bola som vonku so psom, v obchode som nebola lebo mi bolo tak smutno ze by mi to na nalade aj tak nepridalo...neviem...snad len hormony...aj u mna aj u manzela 😐

• ale urcite nieco za tym je 😬

• som ti napisala do ip

• aj ja
    IP
    si v robote este??

• nie uz som doma som akurat dozehlila...len Michal je na dome este tak mozem byt ja na PC 😐

• dani mas IP 🤔

• ano ano...uz odpisane

• joj dani dobra otazka kto pochopi nas hehe??? 😃 😃 😃

• no a nie je to tak? ...my musiem byt ticho lebo ked sa ozveme tak sme hysterky alebo nam lietaju hormony...oni mozu vystrajak ako male slecinky...tccccccc 😠 😕 😦

• jj presne 😠
    skoda ze svokra je tak daleko taky odobrnik by sa aj mne hodil, ale nie na vztah na ine 😞 , matka a tak, 😴

• hm....tak matku ja uz neriesim

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.