Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
teda to bola blba otazka, asi mate, ekd je clenom rodiny ;-)
Odpovedať
no nie ja ...nasa domacnost bude bez psika :-( ...ale Rybarikovci maju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie nemame, ale mame morske prasiatka, akurat tri male co sa nam narodili uz putuju prec za chvilku :-D psy mam rada, ale tot, do rodinneho domu ked uz tak, ;-) , a co ty nebodaj mas, alebo planujes? danuscha sa tu vylievala, zeby chcela hafana, mopslika, tak este prehovara draheho, ze zrejme nejaku stetinku jej nakoniec pristupi ale mopsla asi nie :-D
Odpovedať
ja nemam rada zvierata v byte. ako k domu by som chcela psika, teda srko velkeho psa. ale do bytu urcite nie. ani rybicky.
Odpovedať
zobudil sa mi drahy a hned, ze kam ideme do obchodu? tak sa idem obliect, nech skocime na nakup, lebo to asi uz sam nezvladne. rano vstavam strasne skoror uz o 8 mi zacinaju pracovne schodkzy. no bude to dlhy den. snad sa stihnem aj vyspat. majte sa krasne. ja sa zase niekedy ozvem.
Odpovedať
no vcerajsok nebol nijak vynimocny...ale zajtra...zajtra sa ide do kinaaa...jupiiii
Odpovedať
Profilova fotka
no nevim ci nebol sak si sem ani nepachla :-( , som ti nemohla ani gratulovat tak som ti poslala nieco cez fcb :-D
Odpovedať
ale ved som tu bola vcera...ci nie? ja uz nepamatam....mam dnes zlu naladu.... :-( sa mi snivalo, ze som dostala psika....a potom som sa zobudila :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hehe pekne, ja ti radsej nepoviem ani co sa mi zvykne snivat :-( , sa zobudim ze dovi dopo |-| a co si dostala od rybkosa tvojo hehe :-D typujem ze havo to asi nebude, lebo po zobudeni by tam asi aj bol 8-)
Odpovedať
no kvety...ale to uz s nimi dosiel ked som bola v polospanku...a musel este ist nazad do prace....darceky mi on velmi nekupuje lebo nikdy nevie co...ale zajtra ma berie do kina tak ratam, ze sa stavime v nejakom obchode a nieco si vyberiem a on mi to zaplati...nie je to najromantickejsie na svete ale lepsie ako keby mal uplne zabudnut....a to, ze ideme do kina je sam o sebe sviatok.... ;-) aj on mal divny sen...vraj som ho opustila...siska jedna....zrejme ma z toho podvedome strach
Odpovedať
Profilova fotka
jj zrejme, take sny poznam aj ja ;-( :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Rybka si tu? :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
krasne ranko, ako sa dnes mame?
Odpovedať
tu som ...ani ma nenapadlo, ze tu niekto bude tak som len teraz sem prisla
Odpovedať
Profilova fotka
no dovolky :-o :-o :-o ja aj janka sme tu dost casto, 8-) co nove mate?
Odpovedať
nist...straaaasne vela objednavok do HU, tak cely den beham a hladam kde je ten tovar co potrebujem ... idem si dnes kupit nieco...este neviem co...chcem si urobit radost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uy si si kupila, co take, prezaraddd :-D ja som robila rozky a zemle v pekarnicke, no na prvz pokus ok ;-) , celkom, chleba robime bezne, ale taketo som skusala prvy krat :-o
Odpovedať
este som si nic nekupila ale chcem si urobit radost lebo mi je smutno
Odpovedať
Profilova fotka
ale preco ti je smutno prezrad mi ;-(
Odpovedať
ja nevieeem... a uz som aj doma...bola som vonku so psom, v obchode som nebola lebo mi bolo tak smutno ze by mi to na nalade aj tak nepridalo...neviem...snad len hormony...aj u mna aj u manzela :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ale urcite nieco za tym je :-N
Odpovedať
som ti napisala do ip
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja IP si v robote este??
Odpovedať
nie uz som doma som akurat dozehlila...len Michal je na dome este tak mozem byt ja na PC :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dani mas IP =-)
Odpovedať
ano ano...uz odpisane
Odpovedať
Profilova fotka
joj dani dobra otazka kto pochopi nas hehe??? :-D :-D :-D
Odpovedať
no a nie je to tak? ...my musiem byt ticho lebo ked sa ozveme tak sme hysterky alebo nam lietaju hormony...oni mozu vystrajak ako male slecinky...tccccccc ]-( :-. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
jj presne ]-( skoda ze svokra je tak daleko taky odobrnik by sa aj mne hodil, ale nie na vztah na ine :-( , matka a tak, |-|
Odpovedať
hm....tak matku ja uz neriesim
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?