Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Tak to jsi daleko od nas,to bydlis v dobrem meste :-) Beru si Slovaka a ty? No nam nejake veci zarizuje nastesti pritelova mama,jinak by me kleplo ldybych musela vsechno zarizovat tady od tad ]-( . Kdy jedete domu?My jedeme tyden pred svatbou,to budou nervy,uz aby to bylo za nama.
Odpovedať
Profilova fotka
No ja si beriem Anglicana, takze vybavujem vseeeeetko sama aj za nich... oni sa uz pridu iba zabavit a o nic sa nemusia starat ]-( niekedy ma to riadne stve, ako by ich to nezaujimalo...ale aspon si to urobim podla seba :-) s niecim mi pomaha mamina, ale nechcem ju velmi zatazovat. Ja idem domov buduci mesiac tak na vikend odskusat saty, ktore som vyhrala na inej stranke, mali by dorazit prvy marcovy tyzden, no a potom idem domov 29aprila a drahy pride s celou rodinou v stredu pred svadtbou. Este si hovorim, ze este ze v piatok je statny sviatok tak sa to pekne moze postihat bez zhonu ;-)
Odpovedať
Tak to mas teda dost prace s tim vsim co?Ale s maminou pomoci to urcite zvladnes ;-) . Je pravda,ze aspon si to vsechno udelas podle sebe,coz je super :-) Ty saty jsi vyhrala v soutezi? :-) .No tak to pojedes domu podobne jako my :-) . Uz mas vybranou jakou budes mit barvu vyzdoby a kytici? Ja se porad nejak nemuzu rozhodnout :-(
Odpovedať
Ahojte aj ja mam v ten den svadbu ale v Komarne, prijemnu pripravu Vam tiez prajem S.
Odpovedať
Profilova fotka
No to veru mam :-) A ano satky som vyhrala v sutazi. Na tej konkurencnej stranke su stale nejake sutaze. Aj teraz tam je :-) Ja uz mam taketo veci co sa tyka vyzdoby vsetko vybavene a mam predstavu. Bude ruzovo-bielo-strieborna. Hotel v ktorom budem mat svadbicku mi vyzdobu urobi ja uz som im iba povedala ako si to predstavujem, chcela som povodne firmu na to od nas z Trnavy, ale v hoteli to velmi nemaju radi ak im tam niekto iny dava vyzdobu, tak som tu musela nechat plavat, ono aj kvoli tomu dovodu, ze oni maju take neatipicke stolicky a potahy maju na to oni specialne takze tak ci tak by mi museli za ne uctovat. Ty este nemas rozhodnutu farbu vyzdoby? no ved to by si uz mala mat o takomto case ved od toho sa vsetko odvija nie? Kyticku uz mam vybranu, je dost popularna tu na v albumoch, len vzdy je odfotena iba v zeleno bielej kombinacii tak ja ju budem mat v ruzovej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Prave mi dnes prisli moje svadobne topanocky tak sa z nich vytesujem :-) su naozaj nadherne, len si musim zvyknut na tu vysku, povodne som chcela nizsie, ale nakoniec som to nechala na 9cm opatok ved ked tak sa potom prezujem :-D
Odpovedať
aj mne prisli dnes boticky...nadherne rozpravkove...taaak veeelmi sa tesim, ze som si jednu vybrala z krabice a mam ju tu na stole v kancelarii :-D ...ked mi sem niekto vojde tak si pomysli, ze som posahana....
Odpovedať
uk2000 - nam bude delat vyzdobu pani majitelka,Ne ne,jeste nemam vybranou barvu,nejak se nemuzu rozhodnout :-( .Ja vim,ze uz bych ji mela mit vybranou,ale jeste nemam no,snad brzy :-) Se mate,ze uz mate boticky,nad tema porad vaham,mam vybrane dva tipy,uz si ale nejake budu muset objednat,ale pres net je to docela risk,tak snad to dopadne dobre. danuscha - :-D to jsi teda dobra,s tou botou,to ja bych je nosila abych si na ne zvykla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nudlik, ja som si preto vybrala ruzovu vyzdobu uz len preto lebo je to tepla farba a budem mat aj motylikovu svadbicku, tak taky prichod jari. Bo vela ludi ma stale iba zelenu, zlatu alebo cervenu, ale ruzovu maju ludia velmi malo by som povedala. A mne sa ruzova velmi paci :-) a ako povedala brachova priatelka taka barbie-nkovska :-) Ja som si boticky objednala cez net hlavne si treba dobre odmerat nohu a treba im tam dat do poznamky, ze kolko meria a tak. Ja som sa tiez trosku bala ale su uplne super a nebanujem :-)
Odpovedať
uk2000 - to mas pravdu,ze ruzova je tepla barva,je hezka,ale moje barva to neni,ja mam rada modrou,bilou ale uvazuju o svetle zelene,protoze restaurace,kde budeme mit hostinu ma zelene sloupy tak to budu ladit asi s tim,nechci tam mit preplacane barvy vis. Ale fakt nic proti ruzove,jak rikas,je barbinovska a to pro me neni :-) . A nemohla by jsi mi prosim poslat tu stranku kde jsi objednavala ty boty?Treba tam najdu ty,co hledam. O jedne strance vim,ale tam zadnou miru nohy neuvadis,jen zadas americke cislovani a oni ti je poslou a toho se bojim,protoze kazda zeme ma jne cislovani :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Nudlik mas pravdu treba davat farbu taku aka sa hodi aj k restauracii, svetlo zelenkava je pekna a mozes to pekne skombinovat napriklad so striebornou myslim, ze by to velmi pekne vyniklo a pridat dakych motylikov, teda neviem ake mas rada veci, ale predsa ide jar :-) Boticky som kupovala cez ebay a predajca bol smt-elegantshoes maju nadherny vyber, teda aspon ja som si vybrala tie co mam v albume a hlavne si tam mozes povedat aj aky vysoky chces opatok
Odpovedať
No ja asi budu mit jen jednu barvu,nemam moc rada hodne barev :-) .No sice jaro bude ale ja si na takove veci nepotrpim,takze motylky mit nebudeme,pritel si na to taky nepotrpi. Dekuju za tip,mrknu se na to :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
nudlik...aj by som ich nosila...mam nutkanie ich stale skusat ale su zo satenu ...bojim sa aby sa mi dovtedy nedochytali alebo nepospinili...a navyse su mi dobre a som presne na taky strih topanok zvyknuta takze ...no problem :-D
Odpovedať
danuscha - aha,tak to bych se je taky bala nosit.Tak to mas dobry,ze jsi na takove boty zvykla,ja jsem nikdy takove boty nemela,takze si na ne musim trochu zvyknout :-)
Odpovedať
myslela som, ze si radsej kupim nizsie ale ked som tieto videla tak som hned vedela, ze to su tie prave boticky...a su z bieleho satenu takze sa mi presne hodia k bielosatenovym satkam... :-D
Odpovedať
tak to mas super,ze jsou presne k satum :),ja na ty sve jeste cekam :-) uz mam vybrane ale jeste jsem si je neobjednala
Odpovedať
odkial? ake?...za kolko? :-D
Odpovedať
mam je v albu(krasne boticky)maji je na Ebay,jeste musim najit moji velikost.Prodavaji je tady i holky v bazaru,ale docela draz nez na Ebay,navic me se hodi,ze mi prijdou do UK :-)
Odpovedať
ved to si tieeee!!!! :-D ..mam ich...boli drahsie ale nemusim si kvoli tomu brat uver takze pohoda :-p
Odpovedať
nejsou drahy,to vubec,ale kdyz je maji nekde levnejsi,naco za ne davat vic :-) a ty mas otevrene nebo zavrene ty boty?
Odpovedať
no jasne...keby som nebola pohodlna a neviem co este tak si ich objednam takisto z ebay...ale jednak s tym nemam skusenosti a som moc pohodlna na to aby som skumala a skusala ako to funguje...a takto som k nim prisla lahko.... su nadherne ako z rozpravky... mam tie zatvorene, viem ze este byvaju take sandaliky ale ta holka neviem ci ich predavala a je to vlastne jedno...uz mam srdce na pokoji lebo ich mam doma :-D
Odpovedať
ja pres Ebay objednavam,takze to neni problem,spis me trapi aby mi byla velikost,ale snad to bude v pohode :-) jjj.. jsou nadherne,hezci jsem nenasla :-) .Uz abych je taky mela doma a mohla je nosit :-D
Odpovedať
no aj ja som sa bala ci mi velkost sadne a nastastie ...ked som ich obula a zistila ze su mi dobre tak som az zhiiikla od radosti :-D uvidis sama...su rozpravkove !!
Odpovedať
no doufam,ze mi bude taky velikost sedet to jo,jsou fakt uzasny :-) ,uz si je budu muset taky objednat at uz mam od toho klid :-)
Odpovedať
uvidis ako sa ti ulavi ked uz budes mat o dalsiu starost menej...ja mam ist sice o mesiac na finalnu skusku siat ale som si robila starosti, ze kedy kupim boty ked pracujem vyde 12 hodin denne a nemam sancu behat po obchodoch...a uz je o to postarane potom daj info ked ti dojdu ci su ti dobre...a ake su dojmy a taak ;-)
Odpovedať
ja jdu na zkousku az tyden pred svatbou,tak mam jeste cas.Myslela jsem,ze tady v UK sezenu neco hezciho,ale mylila jsem se.Maji tady desne boty,teda aspon pro me :-p . Jo jo,urcite ti dam vedet,co a jak :-)
Odpovedať
tyzden pred svadbou/?? to faaakt?? nie je to neskoro?...ja uz taky cas budem chciet mat vsetko dolezite za sebou, aspon co sa siat obelku a podobnych veci tyka. V sobotu idem kupit podprsku pod saty, kamoska mi odlozila uz asi 5 kuskov, hned aj pozhanam samodrzky...to mi odlozila dalsia kamoska...v nedelu svadobny veltrh ci vystava ci co to bude tu v KE v Hiltone...uz sa neskutocne tesim.... btw...radostna novinka...predsa len pojdeme na svadobnu cestu...a dokonca tam kam som veelmi tuzila ist...do Prahy a do Amsterdamu!!!!Jupiiiiii....sa taaaaak tesiiim :-D
Odpovedať
no tak nic jineho nam nezbyva,kdyz jsme v UK,pani majitelka salonu rikala,ze to staci,protoze ty saty mi sedely,takze si myslim,ze se nic predelavat ani upravovat nebude. Samodrzky potrebovat nebudu,bude teplo,navic by me asi znervoznovaly,no uvidime. Ty pojedes na svatebni cestu do Prahy?
Odpovedať
ano...teda zastavime sa tam po ceste...uz sa hrooozne tesim...ja by som tam mala stravit aspon tyzden aby som videla vsetko co chcem...alebo najlepsia alternativa by bola zavriet teraz moje kontaktne centrum a vybrat sa na 10 rokov do sveta...potom budem spokojna :-D Bola som v Prahe len raz a len chvilu a teraz chcem vidiet vsetko co sa da...
Odpovedať
aha,Praha je me rodne mesto,moc se mi libi a styska se mi po nem :-( .No to aby jsi si vzala fakt dlouhou dovolenou :-) ,pujdete se taky nekam bavit? No cestovat po celem svete by se mi taky moc libilo
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?