Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
1
120
121
Profilova fotka
no jo mas svokru, do plusu, to je velke plus :-( halo :-D
Odpovedať
no ja by som povedala ze je to plus plus ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo co nove, ;-)
Odpovedať
halo...nic...nie je mi dajak super...ma vsetko boli, bude zmena pocka
Odpovedať
Profilova fotka
fakt, hm, mna boli aj bez zmeny :-( , mam svinsku nadchu uz od pondelka, 8-(
Odpovedať
...a stale mi je zima....asi budem chora alebo som tu prechladla alebo neviem :-(
Odpovedať
no halllooooo.....kto ste kdeeeeeeeee
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, tak ako sa máte? ja už total nič nestíham, ale všímam, že už to ani moc nechodievate, ako pokračujú Vaše manželstvá? :-D Už máme po pol roku, wau, ako to rýchlo ubehlo, tak sa pochváľte :-)
Odpovedať
my sa mame fajn...aj my sme si vsimli majci ze nestihas sem ani nakuknut. Ja uz sem nechodim lebo sem nikto nechodi ale ani moc casu niet na to. Faaak...ako rychlo leti ten cas nie? pol roka....nooo....a to nehovorim o tom, ze pred chvilkou sme riesili svadobne starosti/radosti a o malinku chvilku uz budu Wianocky...ja nechapem preco ten cas tak leti... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...my sa máme výborne, 29.09.2009 sa nám narodil krásny synček...sme už teda traja...vrelo odporúčam tento malý zázrak... :-)...všetko je úžasné...dieťatko výborné,manželík pomáha,keby mohol aj by kojil :-) a ja som šťastná a vďačná že ich mám... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no bekesenka, tak to gratulujem, nám sa má narodiť náš drobček 24.4.2010 tak my sme práve v očakávaní :-) danuscha, tak to vidím, že už to nikto nechodieva, je to bieda :-) ale ozaj, ten čas tak letí, že to nie je ani možné, veru, už je to pol roka, ale ked si spomeniem na tú svadbu, rada by som si ju zopakovala :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
nooo...som zvedava kolke z vas sa este rozpamataju...co ste robili pred troma rokmi? ...stastne vyrocie zelam vsetkym :-))))))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj ja sa pridavam, veru nemenila by som manzelik je super a manzelstvo tiez :-D mici pisala som ti cez fcb , ale zas mi to neide , ako vidim
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
@danuscha @heppy ahojte, chodíte tu ešte? ako sa máte? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej ahoj, ja chodim lebo mame obchodik svadobny, s dankou som v kontakte sem tam, a ty to co to? aka skolka okolo teba nooo :-o
Odpovedať
@majca424 ahoooj....ja sem velmi nie, ja skor na strechu uz :-) ako sa mas? ;-) zelam baby krasny Silvester a uspesny start do noveho rocka 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@heppy no vidíš, ja som to zobrala z tej druhej strany :-D najskôr svadba, hned potom detičky a teraz momentálne tiež riešime bývanie, prerábame si dom :-) @danuscha ja tiež sem-tam nakukám na strechu ale ja som zase stále na konikovi teraz :-D ako ste si všimli, mám dve detičky, chalanov, beťárov :-D a vy ako? detičky neplánujete ešte? :-) aj vám prajem krásny silvester a ešte krajší celý nový rok ;-) ;-)
Odpovedať
1
120
121
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?