Svadba 9.6.2012

Zobraz úvodný príspevok
Dievčence, nájde sa tu nejaká, ktorá sa vydáva v tento dátum ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
moje pokukovanie po satach dopadlo tak, ze som si jedny krasne pred dvoma tyzdnami zarezerovala aj so stolou a zavojom. Boli velmi lahke, dobre som sa v nich citila, musim ale do nich este trocha schudnut. Co sa tyka diety, kedy planujete zacat schudnut do svadobnych siat? Bolo by treba zhodit to kilo, ale nejako sa do toho neviem dotlacit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte baby...ja som si vcera kupila nadherne svadobne saty...az sa mi verit nechcet. Povodne som mala v plane si pozicat, ale ked mi pani v salone fany povedala ze mozem mat uplne nove saty skoro za cenu pozicovneho, tak som nevahala ani chvilku. Takze mi v skrini vysia uplne novucicke saty :) Co sa tyka chudnutia, tak ja som uz zacala, hlavne chodim 3 krat do tyzdna cvicit plus sa snazim trosku menej a pravidelne papat. A co sa tyka ostatnych zalezitosti...tak este nemame DJa :(, to ma stve najviac...a samozrejme este kopec dalsich drobnosti
Odpovedať
Ahojte nevestičky . Mám dobrú kamarátku, ktorá požičiava veľkú čokoládovú fontánu s pravou belgickou čokoládou. Ak, by sa vám hodila ,rada doporučím. Vrelo odporúčam,je to veľká mňamka a niečo iné Držím vám palčeky s prípravami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee... aj my máme v tento deň svadbu :-) ale ešte prakticky nemáme nič vybavené.... škandál :P
Odpovedať
Profilova fotka
tak čo dievčatá ako ste na tom?? čo plánujete vybavovať v novom roku? je tu niekto z Košíc? :) tešite sa? aké máte pocity? :D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky...nam este pomerne dost vela veci chyba...tento tyzden chcem vybavit matriku (zatial to mame len predbezne rezervovane), nemame este fotografa ani DJa...z coho som dost zufala. Pomaly zacnem pokukovat po nejakych nametoch na oznamka, dame sit oblek ujovi krajcirovi...a radsej sa ani nejdem zamyslat, ze co vsetko este treba, lebo ma chyti depka :)))
Odpovedať
inac mne sa do toho vobec nechce ;-( teda myslim do vybavovania, ale vooooooooobec :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@cherinna vela vam toho chyba?
Odpovedať
Profilova fotka
@cherinna ani mne sa zo začiatku nechcelo :-) ale teraz už aj hej ... ale vlastne hlavne preto, že mi pár ludí v tom pomáha :-) kede svadbu budem mať v Bojniciach a ja som z BA tak mi to aj dobre padne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka budete to mat na bojnickom zamku?
Odpovedať
Profilova fotka
@hannah_ pôvodne sme chceli to mať tam ..... ale je to strašne drahé....a tak to budeme mať priamo v sále ak bude skaredé počasie, alebo vonku pod altankom :-) :-) a ty budeš mať tam na zámku ????
Odpovedať
Článok sa načítava...
@hannah_ nemame vybrate menu v restike, saty ani ja ani on, vyzdobu a vselijake detaily este a le som si povedala ze od pondelka zacnem a chcem ist 15.1. na svadobnu vystavu do Carltonu tak snad tam najdem inspiraciu ;-)
Odpovedať
@martinka_martinka ved jasne, ako viem ze ked sa do toho pustim, tak to pojde, v podstate sa tesim, aj kamosky mi povedali ze pomozu, tak nejak to zvladneme ;-) :-)
Odpovedať
@borabora11 ja som s chudnutim uz zacala, aby som mala dostatok casu ;-) dohodla si trenera a idem na to :-) hahaha
Odpovedať
Ahojte dievcata, pripajam sa k vam - 9.6.2012 to isti!!! Na svadbu sa moc tesim, aj ked tie pripravy mi davaju zabrat. V novembri sme si zajednali restiku aj s noclahom pre svadobcanov. Pred tyzdnom som sa dopocula, ze s nimi mal niekto negativne skusenosti, tak som znervoznela...Uvidime este, ako to poriesime. Cesat ma bude sestra - je kadernicka ;-) Nalicit ma pride do kadernictva dievcina, s ktorou spolupracuje. Saty zatial nemam, ale pracujem na tom :-) Mame DJ a starejsieho v jednej osobe, dalej fotografa. Zvazujeme video... Co vy - budete mat kameramana? Pomalicky nakupujem vyzdobu. Blbe je, ze pracujem 200km od domova a ked pride clovek raz za mesiac domov, tak toho moc neporiesi. Nastastie mam skvelu mamku a kamosky ;-) Drzim palce a prajem pevne nervy pri pripravach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj @dzadza ...vitaj v klube :) Kde budete mat svadbu? Ja si stale vravim, ze mam dost casu na pripravy...tak uvidime, ako to dopadne :)
Odpovedať
Podhradie blizko Topolcian. A vy kde? Tiez myslim, ze casu je este dost. Inak my sme mali povodne zajednaneho tohto fotografa - www.dafo.sk. Mrkni na jeho pracu. Termin u neho som rusila len nedavno. Sesternica mala nedavno svadbu a zapacil sa nam fotograf-kameraman, ktoreho mali, tak sme si zajednali jeho. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my mame tento den :))) uz sa to blizi dievcence :) pomaly ale isto
Odpovedať
Profilova fotka
@sesto16 Ahoj, chcem sa spytat za kolko poziciava kamoska tu cokoladovu fontanu??? Dakujem
Odpovedať
@47ala47 už nie dlho veru...času málo povinností ešte dosť :D
Odpovedať
Profilova fotka
@123lea123 to ano teda...kolko budete mat ludi???
Odpovedať
Profilova fotka
babenky tiež sa pridávam k vám do klubu :-D
Odpovedať
@47ala47 počítame tak maximálne 80
Odpovedať
Profilova fotka
@123lea123 to je dost...a ako pocitate alkohol? Neviem kolk omam kupit...jedna tu povie ze to je malo, dalsia ze staci ja neviem pomooooc
Odpovedať
Profilova fotka
@9majusska super kedy ste to praktizovali, dnes? :) stastny den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
praktizovali? :-D
Odpovedať
Caute kocky, pridavam sa k spolocnemu datumu. My sice v tento den nic vyznamne nemame (okrem svadby:D ), lebo aj ked sme si chceli stastie poistit v maji, kedy mame vyrocie, tak 11.5. vychadza v tyzdni a navyse ma moj drahy 30 maja statnice, tak sme dany mesiac uz nechceli riskovat.. tak urobime radost minimalne mojej babke, ktora ma presne na nase vyrocie oslavu 99. narodenin a svoju ucast na svadbe podmienila ziskanim titulu ako darcek pre nu :) tak takto to splnime obaja :P
Odpovedať
chcem sa opytat, mate to vsetko terminovo naplanovane, alebo improvizujete ako my.. neviem, ale mam pocit, ze skaceme od jedneho k druhemu a v podstate nemame nic :/ poradte pls
Odpovedať
@47ala47 my ho uz máme aj kúpený... na osobu sme počítali tak 0,5-0,7 litra... ako najviac máme vodky...aa potom ešte nejaké tie sladšie jemnejšie likéry. Keďže vieme, že kto piť nebude tým pádom sme o toľko menej..ale zasa keď sme rátali s tým, že treba niečo aj porozdávať tak sme to potom znova navýšili...a vyšlo nám že 30 fliaš po 0,5 litra pre moju stranu to je zhruba 40 ľudí....a potom sme ešte kúpili po 6fliaš z červeného a bieleho vína....nejaký ten fernet ale len skutočne málo....určite treba popremýšľať a rátať... @lussk je to veľmi pekné.. babka dostane krásny darček... môj snúbenec má vtedy akurát narodeniny aa vlastne v ten deň oslavujeme aj 3tie výročie :D aa co sa týka plánovania ....tak to áno..veľa vecí okolo svadby treba plánovať...je to významná udalosť a ak chceme aby bolo všetko tip-top tak určite treba plánovať...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?