Svadba 9.6.2012

Zobraz úvodný príspevok
Dievčence, nájde sa tu nejaká, ktorá sa vydáva v tento dátum ? :)
Odpovedať
@lussk ahoj uz si sa pridala :) tak teda vitaj :)
Odpovedať
Profilova fotka
juj dievcence nas tento vikend caka cely v kostole...nauky asi sa zblaznim 2 dni v kuse, ale aspon si to nacvicime a nebudem v kostole stresovat, teda dufam :) aj tak budem to je jasne... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyy za cca dva a pol mesiaca príde náš deň :-) ale sa to blíííži :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka no to hej, ide to jak voda
Odpovedať
Dievčence, pripájam sa do klubu svadieb 9.6.2012. Ani som si neuvedomila, že deň pred tým, teda piatok 8.6. je Medarda, vedeli ste o tom? Neviem, či máme k dnešnému dňu vybavených dosť vecí....pre zatiaľ je to kostol (aj Keď stále nemáme isté, kto nás vlastne bude sobášiť), meabsolvovali sme zatiaľ žiadnu náuku....neviem, či je to dobré, alebo zlé.....ďalej máme miesto pre hostinu spolus výzdobou (menu zatiaľ nie je dotiahnuté), fotografa, kameramana, živú hudbu, svadobné šaty, popolnočné šaty, oblek s príslušenstvom, obrúčky, zajednanú kaderníčku, vizážistku a koláče, kúpený alkohol. Čo nám chýba sú topánky, topánky, topánky,....katastrofa.... neviem zohnať bielunké, za rozumnú cenu.....nemám bižutériu, chýbajú nám oznámenia, potrebujeme dokúpiť nealko a vôbec neviem aká kytica a pierka, ale spolieham sa na to, že to ešte doriešime.
Odpovedať
Profilova fotka
@dzamajka Ahoj, aj ja som zhanala topanky jak nenormalna a nikde ani za nic zohnat, ale uz som si nasla...pozri si album tejto osoby cristiana987 ona ma krasne topanky, len u nej som si vybrala a nie su ani tak drahe ako v svadobnych salonoch za 70€ tu ich mas za polovicu...a uuuplne ze skvele, aj ja budem mat od nej uz mam objednane...tak si pozri :)
Odpovedať
Ahojte, my mame svadbu tiez v tento den. Co mame: moje saty, drahy ma topanky :)..., kadernicka, kozmeticka, sala, fotograf, DJ, terchovci, cepecenie, oznamka, cukrarka, pohare... Takze som mierne v strese, inak svadba bude v Hoteli Diery Terchova
Odpovedať
Profilova fotka
Babyyy....presne dva mesiace nam ostavaju :-)
Odpovedať
@hannah_ ;) riadne sa nam to krati. Dneska si idem pozriet nejake popolnocky,dufam ze budem mat stastie a aj nieco kupim :)
Odpovedať
Profilova fotka
to sa krati veru...presne za 2 to mame :))) juuuj este stale nam neprisli obrucky :( uz mali davno prist.....pomoooc
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,aj my mame svadbu v tento krasny den.mame uz skoro vsetko uz sa len rozhodnut pre popolnocne satky treba a vybrat nausnice. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uz nam prisli obrucky konecne :))))))))))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Baby uz len 36dni...co Vam este chyba? Uz mate vsetko? Potrebujem detaily, musim sa nejak nakopnut...uz sa mi nejak nechce nic vybavovat...
Odpovedať
Profilova fotka
uz len 27dniiiiiiii....ja to odpocitavam ako keby mal byt novy rok, alebo koniec sveta hihiiiii :))))
Odpovedať
Svadieb je túto jar požehnane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D mne na poslednu cvilu treba nove svadobne saty a dokupit este slane na obverstvenie, inak uz mame skoro vsetko , ale ten cas aj tak leti leti... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no slane take ako pagace my nemame este vobec :))
Odpovedať
Profilova fotka
Slecny, uz len tyzden :)))))
Odpovedať
Profilova fotka
strasne rychlo to uletelo...ale uz sa tesiiim :)
Odpovedať
a už len 5 dní :-) ......
Odpovedať
Profilova fotka
... ešte 4 :-N
Odpovedať
nepocitujete niektorá nervozitu, ked sa to uz tak blíži? :-.
Odpovedať
@freziaa ja uz trosku ano. Hlavne sa bojim o to pocasie, ale vsak hadam bude dobre.
Odpovedať
tomorrow :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no co nevesticky ako sa citime? ... SKODA TOHO POCASIA,ALE NEVADIII, ASPON BUDEME STASTNIII TOLKO NAM PRSALO :) A STRAAASNE RYCHLO TO USLO, VY STE SI AKO UZILI SVADBICKU?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si svadbu uzivala od rana az do rana :) veru skoda toho pocasia, cez fotenie to bolo idealne, len skoda ze tesne pred obradom sa nam rozprsalo, kedze sme to mali vonku. Ale 47ala47 ako vravis, budeme mat veeela stastia :) Svadba bola uzasna, len velmi rychla.
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá aj tá naša svadba bola krásna. Bola som nesmierne šťastná a za to vďačím môjmu manželovi :-) a taktiež rodičom a sestre, ktorí boli uzástní a nechali nás si to užívať plným dúškom. Nám taktiež pršalo na fotení tak uvidíme aké budu fotky. Som strašne zvedavá ;-) a nevadí hlavne nech sme šťastní. A vám baby prajem veľa zdravia, šťastia, lásky, božieho požehnania,...
Odpovedať
Nam taktiez zacalo prsat tesne pred obradom,takze fotenie sme este stihli bez dazda. Svadba bola uzasna, pripadala som si ako princezna. A dnes odchadzame na svadobnu cestu do Tuniska, takze rozpravka sa este nekonci :)
Odpovedať
Jaaaj no skoda ze uz je po tom :-( kludne by som si to este raz zopakovala, taky naaadherny den :-) mate pravdu, skoda toho pocasia, ja som mala obrad vonku, v Botanickej zahrade v BA a presne o pol stvrtej zacalo prsat....ale nevadi, co uz...treba to brat pozitivne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme sa akurat fotili ked zacalo prsat a tak aspon nejake fotky sme stihli...aj vam to tak rychlo ubehlo?? my sme nestihli ani to co sme mali, ani krajanie torty sme nestihli nic :D a vela programov tiez co sme mali mat...strasne to ubehlo rychlo ani neviem ako...zacepcovanie bolo o pol jednej :D jaj ale uzili sme si to super...aa na svadobnu cestu kam idete? my ideme za take cca 3tyzdne, cakame nejaky dobry last minit :) tiez pozerame tunis :)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?