Svadba 9.6.2012

Zobraz úvodný príspevok
Dievčence, nájde sa tu nejaká, ktorá sa vydáva v tento dátum ? :)
Odpovedať
Čaute, aj nám to vyzerá na tento dátum, aj keď každý sa zatiaľ tvári tak ,,ležérne", že vlastne nemáme ešte na pevn dohodnuté nič :P divočina! zatiaľ ale máme jasné miesto obradu, momentálne riešime všetky potrebné sviatosti, ab to mohlo byť v kostole, mám vytipovanú aj reštiku na hostinu, ale stále neviem, ako na tom presne budem s financiami, takže na pevno nč nedohodujem - každopádne už mám šaty, ktoré som musím povedať vybavila veľmi výhodne a sú presne podľa mojich snov :) a tiež mám vytipované obrúčky...najviac ma desí predstava hudobnej zábavy ...to teda fakt neviem ;)
Odpovedať
@3titi3 my sme sa ešte ani nepohádali snáď...je pravda, že nedorozumenia malého rozmeru boli ale vyriešili sa hneď a ideme ďalej...zatiaľ máme len taký malý základ, hudba,foto,video,sála, v štádiu riešenia sú moje šaty, poháre, výzdoba, vlasy a make-up.... a vy ste na tom ako? @monsugar ahoj,, gratulujem k takému úžasnému dátumu..aj my budeme mať zhruba tretie výročie čo sme spolu...daj potom vedieť ako ste poriešili tú sálu...a s tým stresom máš úplnú pravdu ! ;) @malalutka Ahoj... neviem ale my za kňazom pôjdeme pravdepodobne začiatkom roka...dúfam, že to bude stačiť. Čo sa týka dohadovania skôr je lepšie sa na začiatok len informovať a veľa hľadať a pýtať sa....aspoň ja to teraz tak riešim keď hľadám niekoho na výzdobu. Potom sa tie cenové ponuky dajú porovnať a poviem ti niektoré sumy sú na zamyslenie.............. Z akého dôvodu ťa desí ako si napísala predstava hudobnej zábavy?
Odpovedať
Kocky a ake saty budete mat? ja som mala predstavu o antickom style, ale este som nenasla nikde take co by nevyzerali vysednuto, alebo su z takych divnych materialov.... a to som uz co to obehla, vyskusala som aj ine, predavacky mi cosi navyberali, ale zatial ma ani jedny nedostali....
Odpovedať
Profilova fotka
@123lea123 Ahoj.. no tak to vy mate už dosť vybavene.. my tiež mame zhruba vybrane ze co chceme ale este rezervovat sme si to neboli.. myslis ze uz meme aj rezervovat??? :)
Odpovedať
@slavkaa85 pravdu povediac, moja predstava sa nárazovo zmenila hneď po prvej skúške šiat...chcela som niečo jednoduché, padavé, nenáročné a nakoniec budem mať opak, v ktorom som sa cítila perfektne! @3titi3 tak môj názor je ten, že ak sa ti/vám niečo páči a chcete to obaja mať na svojej svadbe, tak nie je nad čím váhať, lebo je tu ešte možnosť, že ti to "vyfúkne" niekto iný...
Odpovedať
Ahojte nevesticky.mne sa to bude točiť tiez okolo tohto dátumu,no nie v roku 2012..Ja ešte robím prieskum,ze aké bolo pocasicko po minulé roky v strede júna :D
Odpovedať
@j_cucu ahoj..tak teda na čo ste prišli? budeme mať to počasie pekné ? ;)
Odpovedať
podla fotiek..sudim, ze v juni bolo pekne pocasie po cely mesiac :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj ja sa vydávam v tento deň.Zatial máme vybavenú len miestnosť a starejšieho a inak nič tak trošku stresujem :-S Dúfam že sa to dá stihnúť dovtedy. Čo myslíte ????
Odpovedať
ahojte,aj sa k vam pridavam,my sme sa rohodli pre tento datum a nakoniec sme zistili ze moji rodicia sa brali tiez v tento den len o par rockov skor :-) .Uz mam doma svadobne saty,podbradniky,topanky a za chvilu aj zavoj.vybaveny uz mam kostol,vizazistku,kadernicku,fotografku a buduci rok sa pustim do ostatneho
Odpovedať
@j_cucu tak sa potom všetky tešme na krásne počasie !!! @newesticka12 podľa mňa sa to stihnúť v pohode dá.. u nás zasa stresuje len moja mama... :D @silvis ahoj.. ja som práve včera bola riešiť vlasy a make-up no povedali mi, že som prišla skoro a oni ešte ani kalendár na budúci rok nemajú....tak skúsim to v januári ;)
Odpovedať
@123lea123 ja to mam v rodine,sesternica ma bude malovat a svagrina robit vlasy preto to mam uz zajednane,inac by som isla az buduci rok
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@123lea123 ja som sa rozhodla ze bude pekne
Odpovedať
Profilova fotka
@123lea123 to ze nemaju kalendar na buduci rok mi tiez povedali v Studiu Bellani, lenze to uz som predtym volala s dvoma kadernickami a dvoma vizazistkami a povedali mi, ze maju ten datum uz zabookovany
Odpovedať
Profilova fotka
vidim, ze vacsina z vas ma saty vybavene, ja som si myslela ze staci ist v januari si do salonu pozicat saty
Odpovedať
@borabora11 podľa mňa na malý prieskum by si mohla ísť aj teraz, veď nikdy nevieš čo nájdeš... :)
Odpovedať
@silvis tak to máš potom dobre... v rodine nikoho takého nemám...tak teda zháňam po salónoch...
Odpovedať
to mam fakt dobre a este aj nieco usetrim tak som rada
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vyzera to tak, ze aj nas den bude 9.6.2012. Zatial mame len miestnost a zabookovany termin na matrike a pomaly sa pustim do dalsich veci.
Odpovedať
@hannah_ @silvis @borabora11 @newesticka12 @j_cucu @3titi3 @malalutka @monsugar @janulik_81 @saasaanka @cherinna @slavkaa85 Ahojte dievčence....Ako ste na tom s prípravami? Nejaké nové zaujímavosti, prípadne vychytávky ako vylepšiť svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@123lea123 Ahoj.. No tak my máme už rezervovaného fotografa, kameramana, hudbu, kuchára.. máme vybratú farbu na výzdobu - zelenú a prípadne trošinku k nej aj takú kávovo hnedú.. ;-) vyzerá to dobre aspoň čo som na nete videla.. už sme v štádiu keď vybavujeme kostol, mám šaty rezervované.. a jedno čo ešte neviem zohnať tak sú nejaké návleky za prijateľnú cenu.. nevieš náhodou? :-o a ešte rozmýšľame o oznámeniach, ale tiež nevieme o nikom dobrom..??? =-) obrúčky už vieme aké chceme, už len si ich dáme vyrobiť.. a čo ešte také? už ma nič nenapadá.. teraz ak chceš, tak napíš ty, že čo máte už vybavené a ako čo by ste chceli... :-D :-N prajem pekný večer..
Odpovedať
ahoj ja som zatial nepokrocila nijako,nechavam to az na buduci rok,zatial len take drobnosti ako vesta pre priatela,zavoj,korunka,vsetky vacsie vydavky nechavam na zaciatok roka.teraz aj tak na to nebudem mat cas,robim totiz v obchode a uz pomaly zacina vianocny osial
Odpovedať
ahojte, tak my uz máme kostol, fotografa, restauráciu a coskoro zacnem vyberat svadobne saty ,aj ked sa mi zda ze je to este zavcasu, co myslite?
Odpovedať
Ahojte. My mame stale presne to iste, co sme mali aj pred mesiacom. Salu, kostol, hudbu, fotografa. Nic insie. Stale sa mi zda, ze mam strasne vela casu este vsetko vybavovat. Ale tak uz hadzem ockom po satach, len som este nebola ziadne skusat.
Odpovedať
Profilova fotka
@123lea123 Ahoj, tak my mame kostol, miestnost, zhruba uz vieme co by sme chceli ako menu, mame fotografa a kameramana a dj, rozhodla som sa pre vyzdobu oranzovej farby- vyzdobu si robime samy uz je nakupena, navleky na stolicky mame zajednane, kupenu mam vyzdobu na auto a stenu do saly, mam uz popolnocne saty, mame pierka, darceky pre hosti,podbradniky, misku na prstienky aj s dekoracnymi kamienkami a dnes sme objednali obrucky. Podarilo sa mi uz zohnat nejake veci na fotenie, sosku na tortu a saty pre druzicky. Ostatne veci budem riesit az buduci rok. Aj ked po satach uz pokukujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Co poviete na cierne saty pre druzicky? Chcem im este dat usit oranzove opasky a budu mat oranzove kvietky na jednom zapasti. Co vy na to? Nebude to aj napriek tej oranzovej velmi tmave?
Odpovedať
Ahojte, vsetci, vedela som, ze sala sa musi vybavit moc koro, no o fotografovi a kameranovi som nevedela, mne sa to zda dost skoro. Inak ja planujem sobas na 15.7., narodeniny mojej mamy.... Drzim Vam vsetkym palce, bo Vas velky den je o mesiac skor...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ja dnes idem prvykrat skusat saty. Nemam potuchy ci je to skoro, alebo neskoro...sak uvidime :) Uz sa tesim.
Odpovedať
ja som si vcera objednala material na vyzdobu auta a kostola a ked budem mat volno tak si to zacnem pomalicky zhotovovat.uz sa na to tesim
Odpovedať
Ahojte. Po dlhsom case som to tu navstivila ;-) Uz sme pokrocili aj vo vybavovani, restika, matrika, obrad, fotograf, dj, uz aj v cukrarni sme sa boli pytat a vyberat svadobnu tortu, hotove uz mame aj prstene ;-) a buduci tyzden ideme vyberat menu a so svadobnou agenturou aj vyzdobu :-) celkom to ide rychlo a jednudocho, hlavne ked sa este neplati ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?