Svadba 9.8.2008. Je tu ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte! Niekto s tymto datumom?
Odpovedať
Ahojky, tak jak pokračujete? Já už pracuju na vývazkách, chystám se na jmenovky a už mám skoro i hotové svatební noviny. :-) Pak se pustím do zařizování oznámení, ale jen do zjišťování kde a za kolik nám je udělaj. Jinak furt čekám na šatičky, ach jo, jí jsem na ně tááák zvědavá. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, jak tak koukám, trochu to tady s tou diskuzí upadá :-) . Ze samého zařizování není čas co :-p . Jak tak pročítám diskuze, jesou tu poměrně často zmiňované svatební noviny, myslíte, že je to důležité?Není to zbytečné? Vy si s tím dáte práci a stejně je nakonec hosté časem vyhodí. Nechci být pesimista, to vůbec, ale mě nic takového jen nenapadlo. Svatební oznámení budu tepre taky zajišťovat, z internetu mám vybraná asi jen dva, co se mi líbí nejvíce.
Odpovedať
Profilova fotka
Ak ti mozem poradit ohladne zasadacieho poriadku....Ja som bola na svadobnom veltrhu v BA a tam bol stanok svadbaonline.sk, ja som to videla aj na Markize v Telerane tak som sa tam pristavila....Bola som fakt dost prijemne prekvapena co ta stranka vsetko dokaze...Vlastne si cez nu mozes naplanovat celu svadbu...ale co ma fakt najviac dostalo bol ten zasadaci poriadok co tam maju...tak ma to zacalo bavit, ze som si tam krutila s tymi stolmi, vselijako ich presadzala atd...fakt vyborna vec, takze ti to mozem len a alen odporucat...Je to skoro ako hra, ja takto "miesam" stolmi uz druhy tyzden.... :-D
Odpovedať
ahojte baby.. tak sa ozyvam povelmi dlhej dobe.. problem je ze domam mame pokazeny net a idu nam len niektore stranky ;-( .. takze teraz v praci som si na chvilu urobila vegetik.. inak ze uz sa to pomaly krati.. menej ako pol roka ;-) a straaaasne sa tesiiim.. stale ked si to predstavim mi to pride take neuveritelne.. ja teraz na pripravach nerobim vobec nic, v robote mame strasny frmol a k tomu este ta diplomovka a potom statnice.. ale vcera sme si urobili radost a som sa trosku navnadila lebo co bola v skyeurope ta akcia ze 2 letenky za cenu jednej, tak sme si na jun kupili do londyna a pojdeme na 4-5 dni - ako darcek za staatnice.. hh no sranda bude ak nespravim ]-( inak minule som sa s kamoskou co ma kvetinarstvo bavila ci nevymylsi nieco originalne na menovky na stol.. - ak mate nejake foto, alebo napady, prosim posunte aj mne.. chcem ssa vyhnut takym tym klasickym "strieskam" papiera.. no nic.. idem dalej makat, valentina sme s drahym stihli uz rano, aj maly bol vyteseny..som mu kupila zalozku a tiez valentinku a on mi dal cokoladu.. taky bol pysny :-) tak ze pozdravujem a ozvite sa..
Odpovedať
Ahoj holky, pokud si nevíte rady s výrobou jmenovek, čokoládek nebo minivín, napište!Rádi Vám uděláme návrh podle Vašich představ nebo si můžete vybrat z malé nabídky, co máme v albu.Pro bližší informace napište do IP? http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovedať
ahojte holky, já jsem taky byla 2.februára na treťom ročníku svadobného veľtrhu v Bratislave - byl vázne super ;-) a na svadbaonline.sk jsem se taky uz registrovala, jsem vázne zvedavá, jak tam funguje ten zasedací porádek, protoze s ním opravdu hodne bojuji - hosté nám neustále pribývají a ubývají a bohuzel ne kazdý s kazdým vychází,... :-( ]-( jinak, co se príprav týce, tak uz jsem potvrdila rezervaci fotografovi, takze ho máme uz na 100% zajednaného a mám uz i vystavené Vysvědčení o právní způsobilosti k uzavření manželství (nás 1.svatební dokument ;-)), takze preci jen nejaké novinky :-)
Odpovedať
Ahojte holky, vy tu teda vubec nepísete :-( Me se po dlouhém boji podarilo zajistit kapelu - jsou ze Znojma, tak to k nám mají kousícek, mají super repertoár se spoustou mezinárodních písnicek a cena taky fajn a borec je urcite nejaký bývalý rocker (podle fotek), tak to s ním muze být sranda ;-) Ted jeste najít kameramana a je to ;-) :-D Ale máme doporucení od toho naseho fotografa na jednoho kameramana z Brna - tenhle víkend se tam stejnak chystáme, tak si s ním domluvíme termín a uvidíme jaký je ;-) A jak vy pokracujete ???
Odpovedať
ahoj luci.. tiz sa divam ze tu asi skapal pes ... no asi su vsetci zaneprazdneni.. my co sa svadby tyka mame nove obrucky a su kraaaaaaaasne..ach neviem sa vynadivat, dokonca aj drahy bol vyteseny ked som ich doniesla sme si ich skusali..teda hlavne na moj popud..inak s pripravami stagnujeme, teda ak neratam, ze som si dala robit navrh na oznamko, ale to upklne nahodou u jednej babenky co ma kvetinarstvo, tam mala vystavene take rucne robene valentinky, tak som sa inspirovala, ze nech skusi ta babena nejaky navrh urobit.. a teda aj cenu primeranu hodit, mnozstevnu zlavu a taaak.. lebo ze ta valentinka + obalka 49 korun a to my doma nepreslo kedze ich potrebujeme 200.. :-N
Odpovedať
Ahojky, tak my už máme kapelu, fotografku, vývazky, pracuju na jmenovkách a včera jsem dostala dlouho zháněný zásnubáček. :-)
Odpovedať
páne jo silvisia, to kolik budete mít na svatbe hostí, ze potrebujete 200 oznamek??? :-o nám to zatím vychází tak na 45 hostí, takze pocítám tak 25 oznámení, protoze vetsina lidicek je v páru nebo dokonce s detickama ;-) trexx25, gratuluji k zásnubácku - sice trosku jiný postup nez obvykle, ale proc ne ;-) 8-)
Odpovedať
Lucinda.s dík, no jo, když my se na svatbě tak nějak dohodli, že už je na čase, miláček není moc romantik a i prstýnek bylo moje přání, on ani nevěděl, že se nějakej dává. (aspoň to tvrdil) :-N Jinak my budeme mít do 40 lidí na hostině, ale oznámeních budem rozesílat asi kolem 100ks. Jen těm co zvem na hostinu přidáme kartičku "srdečně zveme ke svatebnímu stolu". To se tak dělá ne? :-D
Odpovedať
nojo, chlapi, no... :-D :-D :-D my ty kartičky "srdečně zveme ke svatebnímu stolu" budeme vynechávat - budeme dávat vsem, co jsou zvaní pozvánky a tem nezvaným az po svatbe rozesílat oznámení, ze jsme se brali a to rovnou s nejakou peknou foteckou, at se kazdý rovnou podívá jak nám to sluselo ;-) :-D ale u nás je to jiné tím, ze máme 2-národnostní svatbu a v cizine takové ty extra karticky neexistují, tak by to nikdo nechápal a u nás v rodine to vlastne taky nikdy nikdo nedelal, tak by se asi ani ti z CR nechytali :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ta to jo. O těch posvatebních jsem taky uvažovala, ale asi se na to vykašlu, protože stejnak si myslím, že na obřad přijdou hlavně ti zvaní na hostinu a jen tak max. 5 lidí těch nezvanejch, tak se tím nebudu zabívat. A oznámení máme formou fotky, takže budou vědět koho si beru. Ostatní jim ukážu dodatečně, ať máme důvod se sejít a poklábosit. :-D U nás to takhle udělala sestřenice s bratrancem, oba poslali oznamko až po svatbě i s fotkou. ;-)
Odpovedať
Ahoj holky, taky se budu vdávat 9.8.2008 na hradě Červený Újezd. Nevíte o někom kdo tam měl svatbu nebo nebyli jste tam na svatbě? Potřebovala bych nějaké reference. :-) Jinak už mám šaty, fotografa, kameramana, družičku, kadeřnici, hostinu. Oznámení se bude dělat zachvilinku tak řekla bych do týdne. Nevím vůbec jaký dort a prstýnky.My máme docela dost lidí. Na oběd tak 30 a večer asi tak 70. ;-) je to docela dost,ale v restauraci nám udělali dobrou cenu tak proč je všechny nepozvat. Máme hodně kamarádů a velké rodiny... :-)
Odpovedať
tak to by se mi taky líbilo - kdyby nám nekde v restauraci udelali dobrou cenu, tak bych mela asi jednou tolik lidí, takhle jsme se museli trochu uskrovnit :-( ale zatím jsem se nejak nikde nedostala pod 1.000Kc na hlavu :-N
Odpovedať
jinak trexx25, jak jsi psala, ze nebudete jen rozesílat (pro nepozvané) oznámení o svatbe po svatbe, ale udeláte nejaké pekné posezení, tak to je dobrý nápad - mozná se také inspirujeme ;-)
Odpovedať
ahojte...tiez sa vydavam v tento uzasny datum...chceli sme to 8.8.2008 po 8 rokoch, ale u nas v PN sobasia len v sobotu...tak to nevyslo...ale aj tak to bude urcite ten najkrajsi den na svete...
Odpovedať
ahojte.. .. no luci ludi mame 80 na hlavnu cast a potom vecer o desiatej asi dalsich 20 ludi.. obaja mame totiz velke rodiny, teda hlavne drahy a tiez sme kolegovia, zoznamili sme sa v robote ;-) , takze este + kolegovia.. ale oznameni preto tolko, ze idem ich davat aj tym co nejdu na svadbu. Ludom, ktori na svadbe budu posleme potom dakovnu fotku nas dvoch (vlastne troch).. inak vas pobavim, dnes rano som si uz myslela, ze svadba bude skor, mi rano bolo tak zle, ze som doslova ani z postele nevladala vstat, som prisla o dve hod. neskor do prace, a ked uz sa mi podarilo vstat a umyvala som si zuby tak mi prislo este horsie..no pocit ktory som naposledy mala ked som bola s malym tehotna..tak som cestou do prace uz vyberala skorsi datum v aprili :-D ...ale nakoniec, ze plany poplach to bol..aj som si vydychla, teraz by to moc nebodlo byt tehotna..mame naplanovane 4 cesty do zahranicia do konca septembra..a moooc sa tesim...
Odpovedať
lucy_m, vsak jasne, ze to bude ten najkrajsi den na svete ;-) x-) silvisia, tak to chápu, ze jsi dneska mela strach - obzvlást, kdyz uz máte na prístí mesíce takový super program a tolik cestování do zahranicí 8-) a vy uz silvisia máte jedno decko nebo dokonce vícero? ;-) já budu mít vsech 40-45 lidí na celou svatbu - vsichni k nám dojízdí nekolik desítek az nekolik set kilometru, tak je nemohu po obradu poslat, aby se sli trosku projít a pak dosli az vecer, krom toho bych to ani nechtela, jsou to vsechno lidicky, které máme moc rádi, tak chceme, aby s námi byli celý celický den :-) ale musím ríct, ze me to docela mrzí, ze jsme ten pocet hostu museli tak omezit - treba z tatkovi strany nezvu na konec nikoho, ale kdyz já mám jen z jeho strany 18 príbuzných - a to jsou jen ti nejblizsí jako tety, strýckové, sestrenice, brantranci, ale nemáme zase az takový kontakt, tak se mi to tu jeste tak nejak nejlépe omezovalo, ale i tak - ráda bych je zase videla a poklábosila s nima, ale kde na to vzít bubáciky ;-( 18 lidí je snadno 18.000Kc :-N
Odpovedať
Tak to opravdu nevím kde to budete mít. My jsme počítali zatím jen jídlo a za celý den dáme 30.000Kč jen za jídlo a je v tom i svatební oběd. :-) To je docela slušné,ne?
Odpovedať
hmmm tak ja napisem prispevok na stranu a ono mi to padne ]-(.. takze lucinda: mam syna ma skoro sedem a som rada ze sme nasli aj takeho super tatina, kedze ten prvy nam moc nevysiel..nastastie sme sa nevzali (vlastne sa to nedalo ani) takze ja mam teraz najstastnejsie obdobie snad.. no cestovania nas caka viac nez sa patri asi, ale no treba si uzivat.. takze jun uz spminany londyn, jul turecko rodinna dofca, august svadovka v parizi a v septembri petrohrad z firmy.. :-p sa niekedy tak tesim ze sa az bojim ci to vyjde.. inak co vy a svadobna cesta? aha a este k jedlu nas to bude stat cca 1000 na osobu..takze tiez som to musela okresat, inak by som pozvala dalsich 30 ludi :-N
Odpovedať
Smidovad a to dáte 30.000Kc za jídlo & pití pro 30 lidí na obed a 70 na veceri??? tak to je fakt super cena !!! :-o Já jen abych to upresnila - nás to bude vycházet kolem tech 1.000Kc/osoba, ale je to uz i s pitím - alepson neco, co?! ;-) My jsme si dali maximální rozpocet a ten proste nemuzeme a ani nechceme prekrocit, takze se musíme snazit mírnit ;-) Kolik myslíte, ze to jídlo & pití tak zabere z celkového rozpoctu - já nekde cetla, ze 37%, jinde zase ze 48%, tak fakt nevím ]-( Silvisia, ty tvoje cesty zní fakt SUPER - taky bych hned jela ;-) 8-) Más uz pekné velkého klucinu, to uz by te klidne mohl odvést k oltári ;-) nebo alespon zaujmout funkci nosice polstárku s prstýnky ;-) My svatební cestu jeste moc nevíme - muj drahý by nejradeji do Chorvatska, ale tam já uz byla snad 3x, tak me to tak neláká - to já bych radeji jela relaxovat do nejakého pekného zámeckého hotýlku v CR nebo v Rakousku x-)
Odpovedať
lucinda: No my tu cenu máme bez pití. A v restauraci nám ještě dají slevu 10% z celkové částky. Což je taky docela slušné. Počítáme,že hostina nás bude stát tak kolem 50.000. Svatební cestu plánujeme asi do Egypta. Drahý se chce potápět a já se chci ohřát. Sice už jsme tam byli,ale když se podíváte na ceny tak pořád to vychází nejlevněji. Budeme to řešit až na poslední chvíli. A hlavně by jsme chtěli na svatební cestě počít miminko. Tak doufám, že se nám to podaří. :-) A jak pak jste na tom vy a miminko? Silvisia: ty cesty ti taky závidím. A plánujete společné mimi? :-)
Odpovedať
Smidovad, my zatím jeste miminko neplánujeme - az za pár let ;-) Kdyz tak o tom premýslím, tak od mých 19let porád ríkám: "jo, jo, mimi tak za 10let" - a mám tendenze ríkat to i nadále, ale ono uz od té doby nejak 6let uplynulo :-N
Odpovedať
ahojte... dnes je teda za den.. aaach neviem kde mi hlava stoji.. ale od buduceho tyzdna mam studijne volno a mame ist v sobotu do tatier lyzovat, tak uz fungujem len vdaka tejto vidine. tak dnes sme zajednali menu cele a salu uz aj papierovo, takze zase nieco z priprav hotove.. inak ano luci uz som rozmyslala, aku ulohu bude mat moj samson..no urcite pojde predomnou aj s nasou kamaratkou pred oltar, viest ma bude ocino.. a bude presne tak obleceny ako moj drahy..tak uz sa tesim aki budu krasni.. no a s tym drzanim obruciek si mi dala chrobaka do hlavy.. x-) tak dik.. inak smidovad ano planujeme dalsie este dve a to prve co najskor, takze v maji mam statnice a potom tomu dame volny priebeh.. a straaaaasne by som chcela teraz dievcatko, tak som zvedava.. som dokonca aj na nejaky cinsky kalendar natrafila, co funguje na 99%, ale ten hovori, ze v auguste by to bol chalan..tak neviem neviem ako s tou nasou svadobnou nocou.. :-D
Odpovedať
Silvisia: my taky čekáme až po mých státnicích. V poctatě jsem čekali i se svatbou až po mé škole. Ještě, že už to končí a budu se věnovat rodině. My tomu budeme taky nechávat volný průběh. Musíme ještě zařídit nějaké to svoje bydlení,ale tím,že já můžu pracovat i z domova tak je nám jedno jestli to dítě přijde dřív než budeme mít postavýno nebo až potom. No uvidíme jak to vše bude. Plánovat je krásné,ale pak ty výsledky. :-)
Odpovedať
ja si to ani neviem predstavit, ze by som teraz bola tehotna, nie to aby som mala uz male mimi..teraz mame taky zhon!! /este stale sme obaja v robote - maly je u deda/ nastastie byvanie sme vyriesili minuly rok, prerobili 3 izb. bytik..takze uz cakaju len take kozmeticke upravy, ideme obyvacku novu kupit a spalnu konecne..no a zhaname pozemok dost intenzivne, ale moc sa nam nedari..teda, aj ked popravde ja nie som moc na rodinne domy..od mala som vyrastala v panelaku a v rodinnych domoch sa bojim :-p .. viem, ze je to smiesne ale nemozem si pomoct.. no ale zase na druhej strane, ked lezim v lete u nasich na dvore, blizko potok, ticho..tak vtedy si hovorim, ze sa vlastne az tak nebojim :-D .. a ano jedna vec je planovat a druha co sa splni..ale zase ja som dost optimista..napriklad si stale vsugeruvavam, ze statnice spravim v pohode a pri mojom stasti si najlahsie otazky vytiahnem 8-) /moc tomu ale naozaj neverim :-N / smidovad: vy idete stavat? a co robis/studujes ak smiem vediet?
Odpovedať
Ahojky, tak já už mám šaty, teď ještě boty, spodničku a závoj :-)
Odpovedať
silvisia: No chtěli bychom začít stavět příští rok. Pozemek už máme, ale musíme udělat plánky a vyřídit stavební povolení a tomu se chceme začít věnovat po svatbě. Já ted mám novou práci, musím napsat diplomku a připravujeme svatbu. Je toho nějak moc najednou. :-) Samozřejmě,že ti můžu prozradit co studuju. Studuju Řízení podniku a podnikovoé finance. Ted jsem začala pracovat ve firmě jako finanční manager a docházím do firmy jen tři dny v týdnu,abych měla čas i na školu. Do školy chodím jeden den v týdnu. Naštěstí můžu právě pracovat z domaova a kdyby to dítě přišlo tak mám tak výbornou nastávající tchýni,že bude den dva v týdnu hlídat a já budu chodit do práce. Chci si samozřejmě taky užít mateřkou, ale o tu práci nechci přijít. Je to dobrá příležitost. No a snad do roka vše vyřídíme a na podzim 2009 by jsme chtěli mít hrubou stavbu a na jaře to dostavět. Víš možná by jsme taky zůstali v paneláku,ale my už tady platátíme tak nehorázný nájem,že raději budeme platit hypotéku na barák. Když by jsme chtěli koupit byt tak stojí pomalu úplně stejně jako ten barák. Zase kdyby jsme neměli pozemek tak by jsme asi taky nestavěli. Ale jelikož jsme ho dostali tak se dá úúplně jinak vše řešit. Můžu se zeptat co ty studuješ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, taky se budu vdávat 9.8. už mám vše zařízené ale co teď? ještě je to tááák daleko. Taky počítáme na osobu 1000,- , focení v zámku je za 600,- v 11 místnostech, tak jsem si to hned objednala. Bude nás cca 45 dospělých a cca 6 dětí, rozpočet tak 100tis. no ještě nemáme našetřeno nic, takže to bude veselý :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?