Svadba 9.8.2008. Je tu ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte! Niekto s tymto datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
holky prosím, na všech svatbách kde jsem byla tak si lidi posedali jak chtěli, jen v čele byla nevěsta ženich rodiče... nevíte jak se sedá? Mě se líbí ty jmenovky, ale ještě jsem to nikdy nezažila. a jaké dárky plánujete pro hosty? To jsem taky ještě nezažila. asi jsme tu divní :D
Odpovedať
ahojte.. tak zase raz som mala napisane dobre ze nie pol strany a padlo to.. ]-( ako sa dnes mate? ja dnes straaasny veget, aj ked mali sme byt na lyzovacke v tatrach, ale maly je nachladnuty a pocasie otrasne, takze sme to zrusili a ceeely den vegetili...teraz sme sa z tesca vratili a idem nejaky film kuknut, co sme si pozicali, olivy..mozno vino x-) smidovad: ja studujem prekadatelstvo a tlmocnictvo - anglicky jazyk a kultura, vidim, ale ze ty tiez zijes v podobnom osiali ako ja.. a ty este aj nova robota..no tiez klobuk dolu.. ako si na to s diplomkou? ja mam do konca marca svoj osobny deadline, a zatial mam tak 29 stran pouzitelnych z predpisanych 60-80 ;-( , ale zase mam aj studijne volno v marci, chcem sa uz aj na statnice ucit, celu historiu anglicka a ameriky plus literatura, translatologia, a samozrejme, gramatika, fonetika, lexikologia, stylistika :-S .. no niet co dodat..iba ze drzme si palce ;-) nicol: urcite by som pri 45 ludoch dala menovky, nepotrebujes predsa chaos a ja teda davam aj preto, ze u nas sa nie vsetci navzajom musia ]-( .. no a ako darcek pre hosti budeme mat pernikove srdiecka s datumom a nasimi menami, ale niekomu v albume som videla aj cokoladky..tiez sa mi to celkom pacilo
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ty perníčky to je dobrý nápad :) Už jsem si udělala zasedací pořádek, taky tam máme někoho kdo spolu nemluví, tak jsem je rozsadila :) Tak to bude novinka u nás ty jmenovky, tak tím začnu já :)
Odpovedať
ahojte holky, já budu taky dávat jmenovky - u nás na 100% - taky máme lidicky, kterí spolu moc nevychází a je mi jasné, ze kdyby se vsichni bezcílne motali sem a tam, tak by vedle sebe urcite zkoncili ti, kterí vedle sebe zkoncit nemají ]-( krom toho mám taky nekteré hosty, kterí se jeste mezi sebou neznají, ale jak je tak já znám, tak si urcite budou super rozumet, tak chci aby se tímhle zpusobem seznámili a mohli trosku pokecat, protoze je mi jasné, ze si budou notovat ;-) byli jste nekdo vcera na Svatebním Dnu v Brne? jak se vám tam líbilo?
Odpovedať
Silvisia: tak z diplomky ještě tak mám tzo že rozšiřuju bakalářku tak naštěstí jí použiju celou ,ale možná tam něco pozměním. Včera jsem si napsala asi 27 stran,ale ty mi ještě musí odsouhlasit vedoucí prááce. Jinak termín odevzdání mám 5.5.tak jsem zvědavá Užse mi to krátí. Pak se v květnu budu učit na státnice a v červnu státnice. No já si občas říkám,že možná kdybych měla klidný život tak snad se unudím. :-) mám vše takhle hektické. Při bakalářce jsem si pořád říkala,že to zvládnu a dokátzala jsem to.Tak proč bych nezvládla todle. Hlavně si neříkám,že to nezvládnu jinak pak jsem hrozně nervózní a opravdu to nweudělám.Musíme se povbuzovat. :-) Já tedy nic o dárečkách pro hosty nevím. Budeme jim asi dávat jen výslušku do malinkého košíčku. A co určitě budeme mít jmenovky na stole,protože jak říkáte ne všichni se navzájem mohou cítit. :-)
Odpovedať
teda smidovad, tak to ti teda nezávidím - to uz más do odevzdání diplomky jenom neco málo pres 2 mesíce :-S ale zase klobouk dolu, ze jsi vcera napsala 27 stran - to musís psát jak das ;-) musím se priznat, ze jsem vázne ráda, ze me nic podobného v blízské dobe neceká ;-) :-D holky, jaké budete delat ty jmenovky - normálne papírové nebo neco jako treba pernícky se jmény nebo tak neco "extravagantního" ?
Odpovedať
Profilova fotka
tak já už náplánovala jak kdo bude sedět, ale zatím nevím jaké jmenovky, asi papírové, ale podklad musím nějak vymyslet, ale asi stejné jako oznámení. I oznámení si budeme tisknout doma.
Odpovedať
já jsem doufala, ze se mi podarí najít nejakou dobrou perníkárku na ta perníková srdícka se jmény hostu, ale zatím nevím, nevím :-( hlavne aby to taky nebylo moc drahé :-N ale líbilo by se mi, ze je to takové krásne tradicní cesko-moravsko-slovenské - to Rakusané budou koukat ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
já se chci zeptat cukrářky která bude dělat dort a cukroví, objevila jsem ještě jedno krásné cukroví, nebo spíš zákusky kde se také píší jména nebo cokoli a líbí se mi to strašně moc, tak se zkusím zeptat i na to. Zítra přidám do fotogalerie.
Odpovedať
Ahoj, my máme papírové - samovýroba http://www.beremese.cz/album/view.php... cukrářku ještě nemáme, o jedné uvažuju, ale je trochu z ruky.
Odpovedať
trexx25, pouzili jste moc hezká vykrajovátka na ty jmenovky x-) holky, kolik tak budete investovat do dortu - samozrejme bychom chteli nejaký hezký, ale dát za nej 2.000-3.000 Kc, kdyz bude stát tak hodinu na stole na hostine a pak ho hned zbastíme, se mi zdá docela dost |-| :-N
Odpovedať
Já myslím že dát za dort 1200 - 1800 je přijatelný, aspoň já s takovou cenou za hlavní 3 patrový počítám. Levnější už asi nebudou, teda aspoň ty třípatrový :-( ale zas za tu práci s něterýma nádhernýma (a to nepočítám, že se i vše zdražuje) si to některý cukrářky fakt zaslouží. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
o tom nepochybuj, ze si to ty cukrárky zaslouzí - já jsem jeste nikdy nic neupekla, tak takovéto sikovné lidicky opravdu obdivuji, ale fakt mi u tech cen obcas srdícko krvácí :-S vzhledem k tomu, ze budeme mít ca. 40hostu (mozná spís 50), tak bychom asi taky ten 3-patrový potrebovali - nebo minimálne vícero mensích ;-)
Odpovedať
ahojte.. s menovkami mam aj ja dilemu, a taktiez etiketu na svadobne vino, ak ste sa s tym uz stretli.. ja sama moc kreativna nie som ak sa mam priznat.. hladam teda aj na www.weddingchannel.com dost inspirativne..oplati sa pozriet.. a este sa chcem opytat budete mat aj knihu hosti? ak ano odkial? nasla som jednu krasnu na nejakej americkej stranke, ale drahy mi to neodobril, ze sa mu to zda blbost z ameriky objednavat a potom som nasla u nas ale ze 4000 :-o :-S aha a k torte, nam ju idu dat moji rodicia ako dar, bude 3 poschodova, pomarancova, hranata, biela, ozdobena zivymi bordo a bielymi ruzami a myslim, ze cena bude cca 3000 :-| a inak videla som aj napad ze jeden kus vacsi torty a okolo male torticky.. tiez to bolo pekne, ale asi stavime skor na klasiku.. x-)
Odpovedať
Lucinda.s to já je taky obdivuju, hostů budeme mít do 40 a tak si myslím, že 3 patrová bude stačit. Nepotřebuju aby mi zbylo a na 40 ks to musí přece vyjít, vždyť jen z té malé jich musí bát nejmíň 8 a to pořádnejch. :-D Silvisia my mít knihu hostů asi nenudeme, připadne mi to zbytečný, každý z hostů nám přede s největší pravděpodobností dá přání, tak proč ještě něco dalšího psát. Ale je to jen můj názor. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, taky budeme mít třipatrovej, dorty rodičům a stačí :) svatební koláčky a nějaké to cukroví, oni jsou stejně všichni masový, takže sladkého moc mít nebudeme.
Odpovedať
Ahojte holky :-) silvisia, já jsem se dívala na svatebních veletrzích také na ruzné knihy hostu - myslím, ze byli hlavne od Štúdio Škerák a cenove docela sli, ale ted jak se dívám na jejich internetový obchod, tak uz je tam vubec nemuzu najít - mají tam sice jiné, ale ta cena!!! :-( Zkusím se k nim zajít osobne podívat - meli by mít obchod v Mierové 179 v Bratislave, tak jsem na to zvedavá. A nebo jeste vymyslím neco jiného - pokud me teda políbí múza ;-) :-D trexx25, myslím, ze 3-patrový dort pro 40-50lidí bohate stací - taky nemáme potrebu vozit si nejaké zbytky dortu domu a mrazit na dalsí výrocí ho taky nepotrebujeme a krom toho je mi jasné, ze v horkém mesíci srpnu moc lidí sladký dortík asi papkat nebude.
Odpovedať
hallloooo.. je tu niekto? luci: to mas uplne pravdu ze v tom teple kolace asi moc nepojdu, my ideme mat preto jeden stol cely ovocny, kde bude gro cerveneho melona a hrozna..
Odpovedať
tak som u toho skeraka pozerala tu knihu hosti a tato http://www.weddshop.eu/index.php?go=p... je kraaaaaasna.. ale ze 2500 !!!!! :-. tak to som celkom nepochopila..
Odpovedať
ja si tu aj sama vystacim a pokecam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a nezkoušela ses podívat jen po památníčcích ? já ted vyděla jeden památník a byl takto podobně udělaný...ty desky a stál okolo 300,- Já si chci koupit jen nějaký takový památníček, i kdybych si na desky měla udělat nějaký hezký obal, pak nechám kolovat po hostech. Jinak se mi moc líbí fotoknihy, ale ty ceny, dívala jsem se na ně na veleltrhu, jedna se mi líbila....cena "7000,-" :-x tak to je mazec.
Odpovedať
ahoj nicol, ved prave som tu knihu ukazala drahemu a sa potukal po cele ci mi nesibe a dal mi najavo jasne nie, lebo mapozna, ze by som nakoniec, ak nic nezozeniem, kupit.. :-D no ale to s tym pamatnikom je super napad... inak hladam este dalej na nete, tak uvidim..
Odpovedať
:-D :-D :-D aaach prave som si to po sebe precitala.. teda dobry mongol zo mna.. to je tak ked robim 10 veci naraz.. no malo to byt, ze ma pozna, ze by som bol schopna ju kupit, ak nezozeniem nic ine.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jojo já to pochopila 8-)
Odpovedať
Holky, tak já budu mít jmenovky asi z papíru. Ještě nevím jestli se snima budu piplat,ale jelikož by mi to zdrželo tak je asi odložím a budu je dělat až v červenci až na to opravdu budu mít čas. Jinak žádnou knihu mít určo nebudu.musím jít zase pracovat tak pa ;-)
Odpovedať
ozi smidovad som sa chcela spytat uz minule.. das mi navod ako sa pise 27 str za den? :-o si sikula.. ja som doma sice uz od pondelka, ale mam doma aj drobca, obaja sme chori, takze diplomovka stagnuje..on je totiz tak straaaaaasne ukecany.. inak update o svadbe, uz nam chyba iba krocik k zajednaniu hotela na sv.cestu.. cakam na mail z hotela, som im pisala ci davaju mladomanzelom zlavu.. http://www.hotelwashingtonparis.com/f... tu je v celej svojej krase a super je ze je priamo v centre.. ale vam teda poviem, ze najst nieco lacnejsie ako 200 eur na noc v centre pariza, bolo celkom drina :-| ..
Odpovedať
Profilova fotka
krása paříž .... vůbec nevím jestli my budeme mít nějakou svatební cestu, možná jen někde víkend tady po republice, ale moc bysem chtěla někam k moři, ale možná jen víkend někde tu a vánoce u moře :)
Odpovedať
Tak to vám paříž taky závidím. My jsme si říkali,že pojedeme do Egypta, za teplem. Ale přítel je ted nemocný tak nevím jestli na to stihneme našetřit. Říkali jsem, že pojedeme na poslední chvíli. V pondělí hned po svatbě se vydáme do cestovky a pojedeme na první ketrý bude nejlepší a nejlevnější. Zase si to taky chceme trošku užít. Tak uvidíme jak to dopadne. :-) silvisia: víš, že ani nevím jak jsem to dokázala napsat. Samozřejmě to musím ještě opravit a pořádně přečíst, jetli to nejsou kraviny. návod je ten, že sedět a psát až se ztebe kouří... :-)
Odpovedať
smidovad: aj by som pisala, len nejako to zo mna nie a nie ist :-S ale dnes idem seriozne na to.. 8-)
Odpovedať
Ahojte holky, mohla bych se vás zeptat kdo z vás delal uz ten zasedací porádek na svadbaonline.sk??? Udelala jsem tam jeden stul a k nemu jsem z kazdé strany pridala 7 stolicek, ted jsem si ale vsimla, ze jich na kazdé strane budu potrebovat ca. 9-10 - jak je tam mohu pridat??? Jinak u nás je momentálne klid pred bourí - nejak se mi moc nechce do dalsích príprav, tak je mi jasné, ze toho pak budu mít az nad hlavu ]-( Ale co jsme vcera byli vyrídit je farárka - chteli bychom nasí, ke které chodíme do kostela, tak drzte holky palce, at to klapne - dozvíme se to az v úterý 11.03. jestli bude mít volno a bude nám moc prijed!!! :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?