Svadba bude 15.8.2009. Ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Tak uz mame pevny termin :-) Ma ho este niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
majove trdla :-D
Odpovedať
no jo a vydavat sa budeme v auguste.... to budeme augustove trdla... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D my mame zatial ten august, na moje meninky :-) ale este sa uvidi....v juli ideme sesternici na svadbu, tak uvidim ci mi nebude prilis teplo :-D
Odpovedať
no ono to s tym pocasim nikdy nevies.. jeden rok tak druhy tak...
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave...chcem to v lete, aby to mohlo byt vonku...ak to nema byt vonku, tak to nemusi byt v lete....nechcem sa zbytocne potit v mejkape :-D
Odpovedať
my nebudeme mat vonku ale vyhodou bude ze par metrov od hotela je les... takze kedykolvek ked vyjdeme von sme v prirode... ziadny zvedaci auta ani mesto....
Odpovedať
Profilova fotka
to znie super.... ;-) pomaly bezim na obed.... :-p
Odpovedať
aj ja idem pozriet draheho
Odpovedať
Profilova fotka
do prace?
Odpovedať
Profilova fotka
baby v teme 2009 zistovali historiu pocasia na svoj datum...mali by sme aj my pozriet historiu pocasia 15.augusta za posledne roky :-)
Odpovedať
letusik Hmmm dobry napad ale kde to zistis
Odpovedať
letusik: tak ako uz si si ista tymto datumom? Myslim ze si mala este nejake pochybnosti
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
este si nie som ista.....zatial vsak mame tento termin.....ta linka na historiu pocasia je niekde v temev 2009 :-).musim to pozriet...
Odpovedať
no nech uz bude akokolvek menit datum nebudem.... ale vraj dašť prinaša peniaze
Odpovedať
Profilova fotka
x-) a co uz mas vybavene?
Odpovedať
ahoj no takmer nic... len salu... a neviem co dalej ci nie je este skoro vybavovat veci okolo toho
Odpovedať
halo kde ste vsetky....??
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooooooooooooj, ja sem teraz vela nechodim....ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute holky, tak uz aj my mame pevny termin, tiez 15. 08. 2009.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
supeeeeeeeeeeeeer, vitaj..
Odpovedať
Profilova fotka
Uz ste okrem saly aj nieco ine vybavovali??
Odpovedať
letusik: no tak to vidim ze nie ja tiez len obcas ved mame cas este nejaky ten rocik
Odpovedať
horalocka: ahoj vitaj no okrem saly mame uz aj hudbu. treba to riesit tiez dost dopredu
Odpovedať
Profilova fotka
No, mala by som to postupne zacat riesit, ako pozeram, niektore nevesty vybavuju vsetko ovela skor, nez som sa na to podujala ja...Zatial mame len salu a mala by som sa poobzerat po nejakej dobrej kapele...Lenze v tomto som uplne bezradna, lebo dobru kapelu nepoznam...Nevedel by mi niekto poradit?? My sme zo Senice zo Zahoria, tak keby niekto nahodou o niecom vedel... :-)
Odpovedať
horalocka: no to vies aj mne to pripada dopredu ale ked nechceme uz len ten zbytok co ostane, musime tak skoro. No so zivou hudbou je dost problem uz vysli z mody DJ tak je to este tazsie niekoho dobreho zohnat. Drzim palceky nech sa ti podari. My ideme vo stvrok zaplatit uz zalohu dufam ze si medzitym nezobral nas termin niekto iny... sme uz sice dohodnuti ale nikdy nevies....
Odpovedať
Profilova fotka
Caute holky, tak nakoniec sme museli zmenit datum, posunuli sme ho na 22. 08. 2009, pretoze by nas farar nezosobasil kvoli prikazanemu sviatku.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
a v inom kostole by ti to nepovolili? alebo sa cez prikazane sviatky v kostole nesobasi vobec?
Odpovedať
Profilova fotka
to letusik: Ja uz som mala davno vytypovany kostolik, kde budem mat svadbu a hned pri nom je aj sala, ktoru uz mame zajednanu. U nas som nechcela svadbu v ziadnom pripade, lebo sa mi nepozdava nas farar...Ja som vobec nemyslela na to, ze je prikazany sviatok a ze by to mohol byt nejaky problem...Spomenula to az kamoska, a na zaklade toho som sa rozhodla navstivit farara, ktory mi oznamil, ze v prikazany sviatok nas v ziadnom pripade nezosobasi...Ale nie je to az taky problem, na tom datume mi az tak nezalezalo, hlavne, ze to bude v auguste... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak bude zaujimave zistit, ci je to vsade tak...ja by som totiz tiez chcela sobas v kostole...dobre vediet o tomto, tiez som to vobec netusila....vdaka.
Odpovedať
tak a mame to presne o rok...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?