Svadba bude 15.8.2009. Ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Tak uz mame pevny termin :-) Ma ho este niekto?
Odpovedať
marryen no my budeme mat okolo 100 ludi.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
my budeme mat okolo 130, resp. mali by sme mat, ale ktovie :-)
Odpovedať
Aj my plánujeme tak nejak :-) ,okolo 130 -140 max.ešte o niektorých uvažujeme.A ešte sa chcem spýtať,budete mať tzv.redový tanec? :-) Ja rozmýšľam o darčekoch pre hostí.Páčia sa mi aj perníky,ale mala som už aj iné nápady :-) čo budete dávať vy? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pane jo, my budeme amt len asi tych 35 ludi =-) darcek bude menovka - srdiecko z medovnika, uz som to videla a moc sa mi to paci... len som sa chcela pytat na ten "redovy" tanec... co to vlastne je? nejaka nova tradicia? my uz mame saty, oblek, topanky obaja, spodne pradelko, obrucky sa nam uz robia, kameraman zhavi objektiv, sala je zajednana, mama ma uz zoznam zakuskov, bude sa piect u nas doma, pohare si chcem robit sama, tolke peniaze ja za to odmietam dat ale to je zatial :D kamoska mi bude robit kyticku, dalsia ma bude malovat, segra mi sije saty po polnoci... hudba je tiez objednana... stresy nemam.. zatial...
Odpovedať
oligaca tak redovy tanec urcite nie je ziadna nova tradicia. Skor je to velmi stara tradicia. No sa nevesta doslova luci zo slobodou a je to jej posledny tanec ktory travi sice uz ako vydata zena ale vlastne to bol jej posledny den slobodny... tak ako sa v nom spieva : vcera bola dievkou dnes je zenou... takze si to mozeme vysvetlit dvojako bude lucenie zo slobodou alebo vitanie noveho zivota vydatej zeny. ;-)
Odpovedať
no ak je to v podstate tak okolo po polnoci a potom sa akoze nevesta prezlieka zo svadobnych siat, tak u nas sa to vola cepcenie..akoze sa oblecie do kroja na chvilu, vytancuje sa a potom si da saty popolnocne..ale neviem, ci toto myslite. Ale ani ja to nepoznam ako redovy tanec. ..oligaca neboj, aj my budeme mat tak 40 ludi, mensia svadba. A dakujem, ze si mi chcela poradit tie saty, uz som ale nasla v bratislave nakoniec..nechce sa mi behat uz nikam, tak som si v tretom salone vybrala a bude pokoj :) A ja mam zatial saty, salu, kostol a kadernicku a kolace. Ostatne sa mi vidi, ze este ma cas :) jedine obrucky si asi pojdeme teraz niekedy vybrat a hudbu. Inak ostatne veci maju casu, tak max. 2 mesiace pred svadbou to pojdem vybavovat..
Odpovedať
Ahojky, Beteva,ano je to presne to, co popisujes, :-) vsade sa to vola inak,niekto to vobec nepraktizuje :-) Pojem "redovy tanec" sa používa asi vacsinou na vychode,preto to vsetci nepoznaju. :-) Ja uz som sa z tych stresov trosku ukludnila. :-).Teraz mame asi najvacsi problem z obruckami,videli sme uz hadam tisic :-) druhov,no nevieme si vybrat,vsetky su pekne :-) .Teda hlavne ja ;-) si neviem vybrat.Este zhanam popolnocne saticky a topanky,ked to najdem,zas budem trochu kludnejsia :-)
Odpovedať
no hej u nas na vychode to musi byt. Aspon co sa mojej rodiny tyka. Tancuje sa sice este v svadobnych satach ale uz nevesta je zacepena. hm aspon dalsia hodina k dobru este vo svadobnom... :-)
Odpovedať
no, ja to nebudem mat vobec, lebo ani nechcem svadbu klasicku so starejsim a odobierkami a tak..kedze je to mensia svadba.ale tak verim, ze svadba bude fajn :) a tesim sa na nu
Odpovedať
jasne ze svadba bude fajn aj ked bude mensia... si myslim ze ci mensia tym menej problemov vznikne... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe :-D stara vec len nove nazvy vymyslaju 8-) ja ze to je este nieco specialne nove :D aspon som sa opytala a vyjasnila si to... my uz obrucky mame zajednane, este drahemu kosulku a kravatku a sme obleceni... a potom po polnoci... uvidime ci to este budem zvladat, lebo ja uz okolo jednej v noci odpadavam x-) ludi budeme mat max. tak 40 aj s fotografom a sofermi a dj... tak to bude mala oslava... nechcem tam 300 ludi z ktorych 90% som v zivote nevidela...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte,tak sa pripajam k polaugustovym :-D Oligaca mas pravdu s tymi ludmi lebo podla mna tam maju byt ludia ktorych mas rada a nie x cudzich... A neboj nic to bude adrenalin,nezaspis ani rano :-D
Odpovedať
ahoj lucka227, pekny album mas :) mne sa najviac pacia tie posledne blede oznamenia :) A tie saty, ktore chces, som si presne skusala ale v kremovej farbe v tom salone v Bratislave. Neviem ci si tam bola, ale nemaju tam vela siat. A tieto su z nich fakt asi najkrajsie..i ked nakoniec som si ich nevybrala..
Odpovedať
Beteva dakujem :-D A pekne sedia?Ja som ich v skutocnosti nevidela len chcem jednoduche a tieto mi padli do oka... Dakujem za radu,aj mne sa najviac pacia ;-)
Odpovedať
Tie biele som si neskusala, ale su presne take iste ako tie maslove, len trochu iny vzor na latke, ale maslicka a tak strih ten isty..sedia velmi pekne. Ja som tiez chcela nieco uplne jednoduche, ale nakoniec som si vybrala v salone Fany v Bratislave, maju tam ceny celkom v pohode..a hlavne vsetky tie saty su strasne lahke. A pekne. Ale keby chces, tak si chod skusit aj tieto, myslim, ze stalo okolo 270 eur..a ta pani majitelka co tam je, je strasne mila a fajn. Ale je to ozaj velmi maly salon. Ma este salon aj v Martine ak by ti to bolo blizsie..ja som si tiez chcela dat najprv sit, ale potom som sa na to vykaslala, lebo hladat latku, chodit to 5x skusat a aj tak som sa bala, ze to nebude podla mojich predstav. Ale ak mas nejaku dobru krajcirku, isto to zvladne dobre usit, lebo su fakt jednoduche..
Odpovedať
to ano ale zase ta tu istu sumu,co by som vyhodila za pozicanie mi tie satky ostanu...a preco latku zhanat?Ja poviem aku chcem a pozhanat si musi ona ;-) ale krajsirky su sikovne pokial poznas ich pracu nie je problem musi ti ich prerobit aj 15 krat ked sa ti nepacia,aspon u nas to tak je...ked som si davala sit na stuzkovu tak som ukazala prstom a potom mi ukazala latky ake mi pozhanala a ja som si len vybrala...tot vsio... 8-)
Odpovedať
tak to potom hej..to je v pohode, u nas mi ziadna krajcirka zhanat latku nebude..aj to by som sa fakt nespolahla..jedine, ze to takto poznas..tak to by som si aj ja dala..ja som rozmyslala nad tym, preto, ze mi je to fakt luto, tolke peniaze za to vyhodit, lebo akoze v podstate za jedny saty?? na jeden den?? ale tak co narobime..a nakoniec som sa takto rozhodla, lebo som si povedala, ze nechcem tie saty mat navzdy, uz by som si ich aj tak nikam neobliekla. Ale keby mam taku krajcirku ako hovoris..tak asi nevaham :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, lucka, ja som si skusala tiez take podobne saty, len sukna bola cipka a pod nou saten.. perfektne sedeli, zakryli aj moje siroke boky a padli ako uliate.. vahala som medzi nimi a tymi co budem mat ale moje pradove komando(2segry a kamoska) ma presvedcilo 8-) no mas pravsdu.. nemusis mat tie saty navzdy, mozes ich este aj predat a nebudes az taka stratova...
Odpovedať
Ahojte, tak ja uz mam kupene saty. A hned mam vlastne dvojo siat. Jedny z nich budem musiet predat. Uz mam aj topanky a zavoj. Som ready! Este sa musim rozhodnut ake sperky budem mat. Zenich uz ma tuxedo aj kravatu, uz len topanky mu chybaju :) Obrucky uz mame objednane - to bolo lahke. Uz podipsujeme zavazne zmluvy - konecne s miestami kde budeme mat ceremoniu a kde hostinu. A teraz musim dat dokopy nejaky svadobny program na hostine a program na obrade tiez. To ma velmi nebavi! Vobec sa mi do toho nechce. A zasadaci poriadok tiez nebude zabava. Dnes idem este objednat saty druzickam. Tak sa to uz zacina rysovat. Ale este vela,vela inych veci treba zabezpecit. Ale uz to zacina naberat nejaku tu formu. Ako ste na tom vy? ten cas sa nam krati? Tesite sa? Alebo ste troska nervozne? ozaj a budete mat aj nejaku party - "rozlucku so slobodou"?
Odpovedať
Profilova fotka
Cas sa nam krati, rozlucku by som chcela len ako miniparty pre kamosky a mam trosku obavy ako to budem stihat.. budem pendlovat trnava-bytca asi kazdy vikend.. v sobotu ideme na druhu nauku, lol minula bola vtipna... este saty po polnoci, inaku uz mame skoro vsetko.. chcela by som aj cokofontanu ale este neviem ako sa nam to podari pozhanat :(
Odpovedať
ahojte, aj my mame 15.8.09 v Zichyho palaci - BA. Ma niekto tiez v tento termin a na tomto mieste? Vacsina veci je vybavena. Rozlucku so slobodou neplanujem, mozno dame len mensie stretko s kamaratmi :-) Vstupila som si vsak do svedomia a zacala som viac cvicit a zdravie sa stravovat. Robite aj vy podobne "kury"?
Odpovedať
mirmar no ja som skusala 90 dnovu dietu teda skor upravu jedalnicka by som to nazvala ale nerobilo mi to dobre musela som s tym prestat a teraz radsej uz neskusam ziadne ocistne kury...
Odpovedať
ahoj, ja mám svadbu v Prešove a nervy začínajú poriadne pracovať. Kúru som nepostupovala žiadnu, ale nejak zo stresov v práci a z toho všetkého chudnem sama...
Odpovedať
tak uz sa nam to poriadne krati
Odpovedať
kráti :) už sa teším, síce ešte kopa vecí chýba, ale verím, že všetko dobre dopadne...a hlásia predbežne pekné počastie...tak snád sa nepomýllia
Odpovedať
Profilova fotka
krati sa nam to, veru!!! ale vobec mi to nepride take, ze sa ma nieco diat v sobotu :-D
Odpovedať
no veru je toho tolko ze to nestihame ani vnimat. Dufam ze aspon v sobotu budeme pri zmysloch....
Odpovedať
Profilova fotka
drzte sa budce pani mazelky, :-D :-D , sobota bude velmo rychla, nam to dochadzalo az postupne aj niekolko tyzdnov, to vsetko co sme v ten den prezili. ;-)
Odpovedať
heppy waw aspon mate dlhe medove tyzdne :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?