Svadba - júl 2009. Ktoré sa vtedy vydávate?

Ahojte, dufam, ze takato tema tu este nie je, ale nevidela som ;-) Tak co, kto sa vydavate v juli 2009? A kde budete mat svadbu? Ako pripravy? ;-)
Odpovedať
1
2
18
ja som sa este poriadne nerozhybala na jul 208 a tu sa planuje uz jul 2009!! :-D :-D :-D sialenstvo... 8-)
Odpovedať
No je to sialenstvo, ja som tiez neverila, ked mi kamaratka hovorila, ze salu a take veci treba aj rok a pol dopredu, ale je to pravda :-N
Odpovedať
ahoj ciusinka, som rada, že som našla túto tému, tiež plánujeme svadbu v 7/2009, dúfam, že sa nás časom nazbiera viac ;-) ja som zatiaľ viac menej len pri plánovaní, zabezpečené ešte nemám nič aké veci treba zabezpečiť rok a pol dopredu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky... My budeme mat svadbu 18 jula 2009.Akurat budeme mat presne v ten den 7 vyrocie :) ale vobec neviem kedy si mam zajednat saty atd,,,ze ako dlho dopredu to treba...viete poradit?
Odpovedať
Ahojte, Mirka pisala som Ti aj na inu temu, ale mozme kecat aj s babami tu. Ja mam 27.6.08, takze skoro jul. Mam uz zajednaneho kameramana, fotografa, DJ, starejsieho, salu... A vy ako? A to sme chceli mat svadbu 9.5.09, ale DJ a kameraman boli obsadeni.
Odpovedať
Cafte babenky, aj my sme julovy... aj ked ako to tu tak pozeram, neviem ci to stihame :-p no ale ak sa zadari, tak 25.jula ideme na to. a este nemame absolutne nic, ale v oktobri to vypukne, ideme na svk(inak byvame v UK), tak zacneme cosi riesit. Ste tu niektora taka co pripravujete na dialku??? boze celkom si to neviem predstavit. tak si teda poprajme vela sil a stastia :-D
Odpovedať
ahojteee:-) my zatial tak neoficialne mame naplanovu svadbicku na 20jula2009 :-)snad to vyjde podla nasich predstav
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte, tak zatial nas je nejako malo, to jul nebude az taky svadobny? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pravdepodobne budeme mať aj mi v júli svadbu, bude to náš štvrtý termín :-N
Odpovedať
Profilova fotka
pardon my 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky ...my mame svadbu 18 jula,presne na nase 7 vyrocie :)
Odpovedať
Profilova fotka
Werony aj my sme v UK uz 3 roky,boli sme na mesiac doma a najdolezitejsie sme vybavili vsetko...salu mame ,kapelu mame,kameramana aj fotografa mame,agenturu na vyzdobu mame,ja mam dokonca uz aj satky :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte,tak sa pripajam aj ja, svadba bude 11.7., ale nemam takmer nic vybavene. tiez som v UK, tak zatial vsetko riesim cez internet, ale cely december budem doma, tak budem mat co robit ;-)
Odpovedať
sjuzan77 A mas uz aspon nejake predstavy, kde by to malo byt, kolko ludi a tak?
Odpovedať
A inac co sa tyka tych priprav, tak rok a pol dopredu sme zajednali len miestnost na hostinu ;-) Inac sme sa tak rozbehli az v oktobri, rezervovali sme DJ, fotografov, kameramana, objednali sme obrucky, tie uz mame doma, ja som si rezervovala satky..A taak :-D teraz sme boli vo stvrtok pozerat oznamenia.. Ja chcem mat co najviac toho vybaveneho vopred kvoli tomu, ze ma cakaju v marci - maji statnice, takze to budem na pripravy nepouzitelna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zatial mame rezervovany termin v mieste obradu a zaplatenu zalohu v restauracii. predbezny zoznam hosti je vypracovany a na december naplanovane stretnutie s fotografom. tieto veci mame vybavene od augusta a bolo to na poslednu chvilu, povodny termin sme uz museli zmenit kvoli restauracii - bola uz obsadena. v decembri sa chcem do toho pustit na plno - dj, kamera, saty, krajcirka :-N
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Fiha no jul sa nam pomaly a nezadrzatelne blizi a tu sa nam to nejako nerozrastlo :-| to bude naozaj v juli tak malo svadieb? :-D
Odpovedať
Ahojte, aj my sa berieme v juli, je nas urcite viac. Zatial nemame presny termin v obradnej miestnosti, pomalicky si to musime vybavit. Budeme sa brat mimo nasho rodiska a oslavu budeme mat par dni po sobasi na prenajatej chate s rodinou, spravime si predlzeny vikend. Bude to taka uvolnena atmosfera :-)
Odpovedať
Ahojte julove nevesticky,pripajam sa k vam... My mame svadbu 11.jula v hoteli Flora v SNV.Mame uz vybavenu aj faru,hudbu,kameramana,fotografa,objednane prstienky,satky a uz aj oznamenia,ktore si musime dat este vytlacit.Tiez momentalne posobime v UK,takze vybavujeme len cez net a pocas dovoleniek doma.Akurat zajtra ideme pozriet oblek pre mojho milacika a nejake topanky/aj pre mna/... :-) Snazime sa,ved jul je tu co nevidiet.. :-D
Odpovedať
Baby vy ste sikovnice, moj drahy ma poziadal o ruku v novembri, takze stale mam pocit, ze do jula mam casu dost, ale ked vidim, co mate vsetko vybavene, tak by som uz fakt mala zacat... :-S
Odpovedať
Baronessa...my ideme tiez dnes pozerat oblek pre draheho, ale po tom, co sme uz raz boli, mam pocit, ze to bude horsie ako vyberanie mojich svadobnych siat :-S a to by si clovek povedal, ze ved co, chlap potrebuje len oblek...no dakujem pekne.. :-D
Odpovedať
Janinka a vy uz mate nieco vybavene ci este sa zatial len "rozkukavate"? :-D
Odpovedať
Ahojte my mame svadbu 4.Jula :-) A este som nezacala poriadne s vybavami...
Odpovedať
Tak to mas pravdu Ciusinka,fakt mame vacsi problem s tym oblekom ako s mojim "vybavenim"...my mame totizto predstavu o svetlo sivom obleku a ten zial nikde nemaju a to sme obehali Milton Keynes aj Northampton...Zevraj v zimnych mesiacoch svetle nedrzia,mame skusit v lete,ale spoliehat sa na poslednu chvilu?Tak to bude este komedia.... :-D Inac Presov uz mame tiez obehnuty a nic.... :-( A vy aky zhanate?
Odpovedať
No my chceme klasicky cierny, ale ja chcem drahemu do toho kupit taku bielu vestu a francuzsku kravatu, takze na to treba taky oblek s vacsim vystrihom, cize 2-gombikovy ako mi bolo povedane, no ibaze co si zatial skusal jedno take sako, tak ho to tahalo na ramenach...On by mal radsej taky vyssi ten vystrih ale mne sa to nepaci..
Odpovedať
ciusinka, este sa len rozkukavame. Zatial sme si boli pozriet obrucky, urobili sme si obraz o cenach, v podstate mame vybrany model, takze uz si ich dat len spravit. Taktiez mame predstavu o oslave, vieme kde to bude, ale presny termin sme si este nezadali. Taktiez svadobny obrad este nemame presne stanoveny den. Kedze to chceme pri dvoch svedkoch, tak si pojdeme pozriet len datumy na urade a ktory bude volny, tam sa pichneme :-) Ale snad v aprili budeme mat okolo vsetkeho jasnejsie x-)
Odpovedať
ahojte vsetky julove nevesticky :-) , tiez sa pripajam k teme, mame svadbu 4.7.2009, svadba bude v PK, 80 hosti =-) , a velmi sa na to tesim. Mame zatial zajednane salu, kostol, kameru, fotografa, odcepcenie...myslim, ze zatial to najhlavnejsie :-) janinka5454....myslim, ze je naozaj najvyssi cas, kto si chce vybavovat svadbu tak v klude...pohodka, tak sa hovori, ze tak pol roka dopredu staci....tak najvyssi cas zacat :-D
Odpovedať
Laxity, my mame tiez svadbu 4.7.2009 a ludi budeme mat tak 70..z toho z mojej strany 22 aj so mnou a zbytok z druhej strany :-D my uz mame vybavene takmer vsetko, kostol, miestnost na hostinu, fotograf, kameraman, DJ, mame doma obrucky, oznamenia, saty mam zajednane...Uz len obliect zenicha a pre mna kupit topanky..A vybavit kolace a to je asi aj vsetko... Ja som vsetko vybavovala takto dopredu hlavne kvoli tomu, ze ma cakaju teraz statnice, takze to od marca do maja nebudem mat vobec cas mysliet na svadbu.. ;-(
Odpovedať
ciusinka...tak to ti zavidim, ved ti to mas uz naozaj skoro cele, teda este zenicha..Super ja este DJ /len tu stale vaham, ci DJ alebo zivu hudbu/, a v podstate to najdolezitejsie mam. Chcem ist pozriet na svadobny veltrh a mozno potom sa to trochu posunie opat dopredu, chcela by som tam pozriet oznamenia, pripadne tu hudbu :-) . To mate dobre podelene s tym poctom hosti :-D , my to mame naopak ja mam tu vacsinu :-)
Odpovedať
No nevesticky, chcem sa pozriet este na svadobny veltrh tu v BA a potom snad zacnu definitivne objednavky :-)
Odpovedať
1
2
18
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?