Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mamina zmenšenie foto- robím tak ako píše vrabciak. Topánočky sú super škoda že ich nebudeš mať. Šatočky skús odfotiť aspoň na vešiaku, aby sme mali aspoň ako takú predstavu. Škoda tých topánočiek :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam dovolenku cely tyzden pred (okrem utorka), aj kvoli rodine co prileti na tyzden... aby sme trosku aj spolu boli. dufamlen, ze priletia, lebo z ameriky sa asi inak nedostanu... :-S kadan - tento piatok ides na skusku? ja idem teraz v stredu a to mam svadbu o 4 tyzdne neskor ako ty... ale som z toho nervozna, chcela som skor, len prislo k nedorozumeniu... dufam, ze bude vsetko ok maaarii - s topankami cez net neviem... ja by som nemala odvahu, ale zase ani nemam skusenosti s takymto objednavanim, mozno je to v pohode. odtien ti podla mna aj tak nikdy nesadne presne, ale az tak to nevadi, tie topanky nie je moc vidiet. mozno zalezi od toho, ze ked prides do obuvi a vezmes svoje cislo, ci ti vacsina topanok sadne, alebo raz je to take cislo, inokedy vacsie/mensie...
Odpovedať
Profilova fotka
No a už viem kto mi obsadil termín............ 8-) s tými topánkami je to pre mňa rovnako ako so všetkým ostatným, záleží na výrobcovi a strihu
Odpovedať
bosacka diky za nazor! ;-) jinak ja dovolenku nedostanu - nemam na ni pres rok narok - pouze jeden den... stejne myslim, ze bych se doma akorat nervovala - myslim, ze nebude tolik prace, abych zaplnila cele dny... zajo - drsne, kdyz se nekdo moc "plete" do organizovani svatby. ja treba s moji budouci tchyni nikdy svatbu neresila - vse je pres meho nastavajiciho - a jak to tak ctu - zacinam byt docela rada... :-| s tema botickama - asi zkusim nejdriv vymyslet vylet do brna nebo jihlavy - trebas tam neco poridim - jestli ne - risknu ten net... co mi zbyva... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
kadan - si chcela ist v stredu? ale ved pochop... mne to dost ponahla :-N :-D a ma teraz napadlo ze je stastie, ze som volala skor, lebo inokedy som tam nemala kedy a ako ist...
Odpovedať
maaariii----------------potom tam vlozim saty uz ked budu vyzehlene prvy tyzden majovy ich nosim do svadobky aby ich dali este do poriadku ano budem amt balerinky ani ja si neveim predstavit ako v tom budem chodit ked ja rada nosim vysoke ale zila priatel je rovnako vysoky ako ja .a nechce aby som bola na obrade vysia od neho ani sa to nehodi.
Odpovedať
keby mal niekto z aujem o tie topanky tak ich predam.mne je luto ze stoja v skriny a uz som do nich kupila aj gelove vlozky-co uz
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko, ospravedlňujem sa za chrobáka v hlave kočky 8-) Zajtra sem skúsim hodiť zopár fotiek tenisiek. Niesu to tie klasické číňanky, ale niesu to ani botasky. Dám zajtra fotku, len nesmiem zabudnúť... mamina, sprav ešte lepšiu fotku tých topánok a ak ich chceš predať, tak si k tej fotke napíš, že sú na predaj. Ten, kto o ne bude mať záujem ti iste napíše do IP. Myslím, že v tejto téme už všetky nevesty majú topánky, preto radšej napíš k fotke, že sú na predaj :-) mari, ja sem tam nakupujem cez net a mám dobré skúsenosti. Záleží, že či chceš kúpiť niečo z bazáru, alebo z obchodu. Ak z bazáru, tak sa to jednoznačne nedá povedať, že či je to dobré, tak nakupovať, alebo nie. Možeš mať šťastie, ale nemusíš. Ja mám zatial dobré skúsenosti. Dokonca aj tu som už využila bazár a kúpila som si kvety na auto. Mala som veľmi dobrú skúsenosť. Kočka mi ešte jeden kvietok prihodila grátis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čo sa týka predsvadobného voľna, tak u mňa je to trochu zložitejšie, pretože musíme pricestovať najprv na SR, takže o nejakú tú dovolenku viac :-( Šaty si pojdem vziať v stredu po práci a vo štvrtok cestujeme na SR, v piatok ráno idem na nechty, po torty a zákusky a ideme to so sestrou zobrať do Topolčianok, tam spravíme výzdobu a keď sa odtial vrátime, tak sa stavíme v kvetinárstve...uff na skúšku účesu pojdem budúci týždeň, len dúfam, že to dobre dopadne, lebo to bude moja prvá a posledná skúška. Večer ma v ten istý deň čaká žúrka...juchúúú :-D ďalšiu skúšku líčenia som si so sebou ešte nedohodla :-p
Odpovedať
ahojte. ja by som sa kupe cez net nebranila, pokial vies cislo, vies ci mas uzku, ci siroku nohu a predavajuci je normalny, tak ti povie ci su na uzku ci siroku a velkost ti aj odmeria v cm. ja kupim zle aj v obchode ]-( som si kupila cierne balerinky, zo strasom..naadherne, k mojim popolnocnym satam ako vysite... len mam nohu 38.5... 39 sa mi vyzuvali - som mala kupit vlozku a take tie podkovicky co sa lepia ako je pata a bolo by to poriesene. tak som kupila 38..len neako sa neroztahuju, resp...palec citim stale. tak ich posuniem svagrinej, tej budu dobre. a kupim si vacsie.. a zajtra idem na 39. ]-( ]-(
Odpovedať
ahojteeeee... nejako nestiham...... a to ani nehovorim o tom, kolko ste toho popisali...to kedy mate na to cas???? Zajo??? :-D :-D Musim sa pochvalit, mame definitivne zarezervovanu cukrarku, dohodnute nauky s fararom, predbezne vybrate obrucky, od vcera mam aj popolnocne saty...... uz len aby sme oznamenia dokopali..... :-p
Odpovedať
habibi, hod fotky popolnocnych siat..nemala si mat tie cierne? ale, prilezitost kupit si nove saty - nikdy netreba premeskat :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
zajo, fotku z fotenia nemam, ale su na stranke pozicovne.... wwwmaksstudiosk, vlozim poobede fotku..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka no dobre dobre ;-) . Snažila som sa volať niekoľko krát no vždy mala obsadené..
Odpovedať
ahojte. dnes som objednala kyticku, nakoniec pivonie s freziami - frezia pojde aj do vlasov. pivonie budu ruzovo- fialove, az cyklamenove...budem mat do fialova tiene budem ladit :-D je trochu ina ako som povodne chcela, ale mala som dobry dojem z kvetinarky, tak to nechavam na nu. nech urobi co chce... bude do gulata a taky mensi prevys spravi zo zeleneho a frezii..a neviem coho, vraj co bude, ale ze sa nemam bat. A teda...zatial z toho stres stale nerobim. kupili sme dnes zo svokrou perka, maslicky na rozmarin a vyzdobu na stoly- co robia posedenie v nedelu.. :-N tak za dva tyzdne stres si myslim ze pride :-D dobru nocku, idem vencit psa .. a hadam dnes sa dostanem pred jedenastou do postele. dobruuuu
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa cudujem, ze zatial nestresujem... ale cakam kazdu chvilu, ze to pride :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak som pridala fotky tých mojich "prezúvok" :-D Mne to na prezutie úplne stačí...dvoležité je pohodlie :-) habi, nedáš tie šaty do albumu? Pozrela som si stránku, na ktorú si dala odkaz a majú tam veľa krásnych šiat bos, ty to máš už za pár 8-) mala si už rozlúčku?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bos,este ani ty nemas stresy? ja to tiez este nejako necitim ze by som sa mala vydavat
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim ;-) Tak jak pokracujete v pripravach? Tak ja dneska splnila hodne na svatbu - byly jsme s kamoskou kouknout na sklad, kde prodavaji kytky, takze ty budou vsechny z tama, je to tam opravdu levny, např. gerbera za 10 Kc, to je za pusu :-) a my budeme mit poradnou vyzdobu, protoze v kostele bude v nedeli prvni sv. prijimani, takze tam ta vyzdoba bude zustavat, potom budeme delat kytku me, svedkyni, maminkam.. Potom byla kamaradka na sklade, taxem si tam vzala stuzky na vyvazky ( delala ste si nektera? Kolik je tak potreba, budu mit cca 50 lidi ), masle na kytky tenci, silnejsi, organzu, vlizelin na stoly, drobne sklenene kaminky.. :-D Jinak jsem tak letmo koukala na boty - jsem zvedava, kde sezenu boty :-N
Odpovedať
ahojte. som dnes kupila nizke kremove balerinky, na miernom podpatku, trosku musi byt, inak ma bolia nohy. vecer odfotim a pridam neake foto. len na obrazku budu vyzerat asi tak inak ako v skutocnosti, v skutocnosti maju taky akoby metalicky odlesk. no luubia sa mi, ponosim aj inokedy. vrabciak, tenisku su pekne, normalne som chvilu rozmyslala, ze dam tenisky aj ja..no potom som nasla co som nasla..staci. a uz fakt ziadne topanky nekupujem.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo:tak to ja dneska tak predbezne koukala na botky a zatim nic moc.. Ale zitra asi pujdu hledat uz opravdu, tak snad budu mit stesti.. Ale ja bych radeji nejaky na podpatku, protoze pritel je vyssi nez ja, tak muzu s podpatkem :-) Jen abych nasla.. Mate otevrenou spicku, nebo plne boty? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak tenisky sú fajn ako si na tom so svad.novinami?? robíš ich?
Odpovedať
ahoj holky, mám prosbu. Pracuji jako redaktorka v ženském časopise. Chystám téma "svatby v květnu". Bude tam zmínka o pověře, příběhy snoubenců, kteří se rozhodli vzít se v měsíci lásky, který patří k těm nejméně frekventovaným, jde-li o uzavírání manželství... Kdybyste mi některá vyšla vstříc a třeba i anonymně a bez fotky převyprávěla příběh Vaší lásky s tím, že se vezmete letos v květnu, nebo jste se třeba právě před rokem vzali, budu moc ráda....Navíc budete mít hezkou vzpomínku ;-) Tak pokud budete mít některá chuť a odvahu jít do toho, ozvěte se mi do IP. Děkuji.
Odpovedať
vrabciak tenisky jsou vtipné - ale hurá do nich ;-) já zatím botky pořád nic - zvažuju to přes net - říkám si, že je čas - že třebas ještě něco někde potkám... :-|
Odpovedať
dala som balerinky do albumu...su take obycajne, ale hlavne su pohodlne,a ponosim aj neskor.
Odpovedať
Profilova fotka
kadan, pssst :-) baby, ďakujem za pochvalu x-) zajo, balerínky vyzerajú veľmi pohodlne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajo balerínky sú peknučké vrabciak ups
Odpovedať
Ahojky, strašně dlouho jsme sháněli pro přítele oblek.Obešli jsme v Brně snad všechno možné a až včera jsme narazili ve Futuru na Vídeňský na obchod s obrovským výběrem.Nakonec tam koupil oblek nejen přítel, ale i jeho bratr a otec a navíc jsme dostali slevu 3.000,-Kč na každý, takže jsme ušetřili díky tomu 9.000,-Kč.Úprava na míru je vlastně v ceně, takže dnes si je vyzvedneme a chlapi mají po starostech. Obchod se jmenuje MaxTara a mají tam italské obleky jaké jsme nikde jinde neviděli.Super je,že díky té slevě jsou mé šaty vlastně zadarmo.
Odpovedať
kedy idete dat si nafarbit haaro? uz by mi bolo fakt treba, ale este cez dva tyzdne...to mi pride este dost, nech to mam pekne cerstve... a buduci vikend ideme do Patiniec, na dva dni z buducimi svagrinkami, bazeny, sauna...aby mi farba pekne vydrzala.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, tak nad týmto som nedávno tiež rozmýšlala. Idem budúci týždeň ku kaderníčke, ale dva týždne je podľa mňa dosť dlhá doba, teda aspoň pre mňa. Asi sa nechám nafarbiť týždeň pred svadbou. zajtra si celý deň budem spievať "už len 22 dní, tralalala... 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?