Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
my nebudeme mit prvy manzelsky tanec... pritel je netanecni a ja - co s nim chodim - vlastne docela taky... leda nejaky plouzacek... ale v planu nic neni... predbezny plan nasi svatby je 13:30 obrad (domluveno vcera :-D ) 14:30 - hromadne foceni a odjezd do rest. 15:00 obed (a asi aj stihnem ukrojit dort :-p ) 16:00 - 17:00 foceni, ostatni kavicka, cukrovicko, budou prijizdet dalsi hoste kolem 17:30 nebo 18:00 raut (oblozene misy, salaty, masicko - jeste nevim - ale bud rizecky nebo peceny, nebo trebas oboji - nechame si poradit v restauraci) v podstate jsem to poprve dala dohromady prave ted - toz mozna bude zmena...
Odpovedať
habibi vzdy me prislo divne, kdyz nejaka kamoska rikala, ze organizuje svatbu sama, ze pritel neprilozi ruku k dilu a ze je mu vsechno jedno... a ted v tom vidim velike vyhody - mymu priteli skoro nic neni jedno a vsechno chce v postate jinak nez ja nebo nez se normalne dela anebo neco rekne, ze zaridi - ale ja si predstavuju ze to bude hotovy behem treba tydne a mesic pryc a neni nic... ale odmita, ze bych to zaridila ja... jak bych byla rada, kdybych mela volnejsi ruce v organizaci... a mohla si ledacos nachystat s predstihem... treba oznameni... porad jeste neni... :-|
Odpovedať
habibi takze to ber z te lepsi stranky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
habbibi ja som tiez na vsetko sama, drahy je cez tyzden mimo SR v praci a cez vikend dopisuje este diplomovku :-) takze vybavujem vsetko sama, on aj zaujem ma, ale nema cas. nemyslism si ze by ti neskor muz vyhadzoval na oci ze sak ty si to cele spiskala, proste asi sa mu do toho vybavovania moc nechce
Odpovedať
Já teda organizuju úplně všechno sama..kromě prstýnků..ty si musel jet ženich vybrat se mnou..zpočátku jsem o ničem nesměla ani mluvit.. Původně mi s přípravami hroooozně chtěla pomáhat ségra s mamkou, ale od prvního okamžiku to pojaly spíš za svou vlastní svatbu, takže v podstatě ještě tentýž den se naštvaly, že je to nenechám vymýšlet a nepomáhají mi pro jistotu vůbec.. Vcelku mě to i mrzí.. Ženich už je teda lepší..když viděl, že jsem z toho, že mi nepomáhá a ni se mnou o tom nemluví, smutná, tak polevil..;-) Chlapi jsou asi většinou takoví..popravdě..než aby mi do toho kecal, tak to radši takto! Nějakého organizátora bych vedle sebe nesnesla..jsem sama dost vůdčí typ! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas v rodine bolo tiez dost ludi nahnevanych, kedze som si do toho nenechala kecat. ale uz ochopili, ze mnou proste nehnu, dala smo im zorganizovat vino, zakusky a bus a su radi ze sa mozu spolupodielat :-) inac mate niektora svadbu na urade? ja mam klasicky civilny sobas uradny, neviem ci maju prihovor stale te isty, alebo ci to aj menia. Sestra mala pred pol rokom svadbu a im hovorili nieco v style: nech je vase manzelstvo naplnene detmi, lebo len deti navzdy specatia vas zvazok...a pod... chcela by som to zmenit, nech mi take nevravia, nemozeme mat deti :-( a potom to vyznieva dost necitlivo.. ako keby nase manzelstvo nebolo plnohodnotne...myslite ze sa to da niekde dohodnut a zmenit?
Odpovedať
lubiduch: Určitě bych na ten úřad zašla a přímo jim to řekla.. Kamarádka se vdávala loni..a to zas bylo jak kupní smlouva ten proslov, co měl starosta..podle paragrafu..blablabla.. Každý tam říká něco jiného..si to chystají sami..něco tam zaznít musí, ostatní věci si vymyslí každý oddávající sám.. Já myslela, že jsi a té fotečce s miminkem vlastním?
Odpovedať
Profilova fotka
to je brat mojho nastavajuceho :-) ma o 24 rokov mladsieho brata :-) mojej sestre sa zase teraz narodilo dievctko pred par tyzdnami, takze deticiek okolo seba mame kopec, len tie vlastne nie.... ale sme este vcelku mladi, stale verime :-)
Odpovedať
jako zkoušíte už, jo? My ještě ne..takže nevím vůbec taky..ale už mi bude 30.. Jinak taky kolem samé miminka!
Odpovedať
Profilova fotka
no skusame... ale neviem ci sa da nieco robit. Lekarka sa vyjadrila ze este toreticka sanca je... ale prekonala som viacero vaznejsich gynekologickych problemov, takze to zatial ostava v tej teoretickej rovine.
Odpovedať
Jedna kamarádka měla (a částečně i má stále) docela špatné hormony..léčila se s tím a podobně.. Ale zhruba 3 měsíce od začátku plánování miminka otěhotněla.. Doktorka myslela, že špatně vidí.. Nebo i jiné případy znám.. Jak dlouho zkoušíte? Já si taky myslím, že v mém případě to moc nepůjde..
Odpovedať
Profilova fotka
do IP napisem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
habibi - diky za podporu :-) u nas je to s planovanim take zvlastne... priatel sa zapaja malo, vacsinou mu to je jedno, ale ked ho bolo treba, dalo sa... z jeho strany riesi jeho mama, ktora teda komunikuje so mnou... u nas riesim ja, na rodicov musim mat konkretne a presne poziadavky ked chcem, aby nieco spravili... a co mi najviac mala pomahat sesternica (ona chcela) tak do vela veci sa nepusta/nepustala, takze uz nieco aj padlo, nieco som naspat vzala na svoje plecia... aj ma to mrzi (vidim, ze ma toho do skoly vela, ale nemusela mi to slubit :-| ) - ale zo vsetkych stran co pocuvam, vacsinou to chlapi nechavaju na zenach... netreba si z toho robit tazku hlavu - lubi - my budeme mat tiez civilny sobas... aj ja si myslim, ze by si to mohla ist osobne povedat na matriku, nech si to poznacia (len aby to nedopadlo tak, ako kamaratke, ktora vyslovene nechcela konkretnu poslankynu a kedze to zle precitali, tak akurat ju mali :-N ).
Odpovedať
Profilova fotka
habi takí sú chlapi, nerieš inak sa zblázniš. Keby si ťa nechcel brať tak to nerobí..sama si hovorila že chcel zmeniť hotel. Keby nechcel bolo by mu jedno kde sa to koná. lubiduch s kruhom sú šaty krajšie, si kočka sisa nádherná torta si šikulka
Odpovedať
Asi máte štěstí tady některé na tchýně..moje se nezajímá vůbec..ale pak se bude určitě pořádně chlubit všude..jako vždy.. Když jsme jí to oznámili, vyjádřila se dost neomaleně v tom duchu, že by nejradši, kdybysme jí to přišli jen oznámit až po svatbě..a nejdřív si myslela, že jí jdem říct, že čekáme mimčo..(to by byla radši, nic by ji to nestálo)..na svatbu nám dala celých 10 tisíc!, s tím, že víc nemá (hahaha..) a myslí si, že nám zbude i na svatební cestu minimálně na Seychely..
Odpovedať
ahojte, dakujem za pochvaly :-) torta vraj mala velky uspech, tak to je ta najlepsia pochvala pre mna x-) dufam, ze aj tu nasu zvladnem :-p mne sa drahy tiez do nicoho nemiesa. teda miesa sa v tom zmysle, ze naco robim toto, naco robim hento 8-( ja mam svokru celkom zlatu, dost nam pomaha :-) no tiez je z nej taky general, takze niekedy frflem aj ja :-D
Odpovedať
dakujem za podporu, ste zlate....len som z toho niekedy smutna, predstavovala som si to inak..... :-| lubi, zajdi den pred svadbou za matrikarkou, co vas bude sobasit a na rovinu jej povedz, ze z osobnych dovodov by si bola rada, keby nespominala deti splodene v manzelstve.... je zena, pochopi..... ;-) inak, medicina je veda...dokaze aj zazraky, v mojom pripade bolo tehotenstvo doslova zazrak...stalo sa..... musis tomu hlavne verit, ale nesilit to, nesustredit sa na to.... ;-) inak, moja svokra tiez nic..... nedala ani halier, maximalne sa opyta,co uz mame, ale zeby sa ponukla nieco poriesit, nieeeeeeeeeeee...... ]-( zato moji rodicia su iniciativni, teda oni budu z casti financovat (ponukli sa, ze ked zaplatili svadbu sestre a bratovi, ze pri mne neurobia vynimku), tak ich informujem co budu platit, nech maju predstavu..... :-D zajtra by sme mali riesit oznamka, do konca tyzdna musime stihnut aj matriku....drahy mi povedal, ze do stvrtka nemoze..... :-S :-S :-S
Odpovedať
s moji tchyni se o svatbe stale nebavime, je to takovy tabu - ale vytvari ho asi muj nastavajici... tezko rict - nechce, abych toto tema zacinala... ja jsem dneska zase trosku pokrocila - mam nahrdelnik a nausnice a neviditelnou podprdu. zvazuju kosmetiku a manikuru - nemam vubec zadnou zkusenost a tam, kde se mi to nejvic hodi "mistne" - jsou nejdrazsi... zase tam mam slevu... no - asi zajdu a pokusim se presneji dohodnout... Liceni je na jednom miste za 280 na druhem za 450 - dost rozdil... a tatka ma kosili - oranzovou - aby ladil ke kyti... je z nej mladik! :-) a zjistila jsem dalsi vec - mam zaplaceny oblikani v salonu - jenze oblecou me nejpozdeji v 11h, takze od te doby do 13:30 budu pobihat v satickach a nacancana... myslela jsem, ze ze salonu pojedu rovnou do kostela :-(
Odpovedať
maaariii: Tak to je pěkně blbé.. My máme obřad v 11.15, což si myslím je tak akorát. Dřív by bylo moc brzo a pozdějc bych byla ještě vydeptaná, protože bych beztak vstávala (pokud vůbec usnu..) brzo..a čekala..a čekala.. Já jsem v salónu domluvená na 10.
Odpovedať
my jsme schvalne chteli svatbu odpoledne, nenapadlo me, ze v salonu je to takhle brzo... jako my muzeme obrad jeste posunout - ale nevim - asi to nema cenu... Ledaze trebas na 13:00, ale to moc nepomuze...
Odpovedať
No to ne..a platíš za to oblékání ještě navíc, jo? To mě ani nenapadlo, že by to takto bylo.. Už tak je za půjčení šatů dost peněz..to oblékání je v ceně..a měli by se ti přizpůsobit..je to jejich kšeft, ne? Kolik platíš?
Odpovedať
v podstate stovku - je to soucast svatebni karty (400kc), na kterou mam slevy vsude okolo - restaurace, kvetiny, kosmetika a tak...
Odpovedať
mozna jsem mohla byt drsnejsi - ale podle me by to nic nezmenilo, akorat bych se s nima rozhadala. napadlo me nechat jim stovku, at si ji sezerou a oblict se sama doma - respektive se svedkyni
Odpovedať
A kde to máte tu svatbu? A kolik platíš za šaty a kde?
Odpovedať
v Trebici na Jejkove, za saty s bolerkem a zavojem mam 6200 (nebo tak nejak) v Claudii. A to jsou jedny z nejlevnejsich, neni to nova kolekce... vim, ze to neni malo penez a vim tez, ze v mensich vesnickych salonech jsou ceny jiny - ale nehodlam objizdet minisalonky v okoli. V Trebici jsem lecos obehala a tady se to zdalo nejlepsi. I jak se chovali ke me a k sateskum... ty jsi odkud? a kolik platis?
Odpovedať
v podstate jsem se asi nechala zlakat na slevu 20% a pak ty slevy okolo - ta karta v cene 400 se mi vrati uz z restaurace, pak jeste kvetiny - nehty a liceni jeste nevim, ale asi vyberu tez ty v te sleve - nemam tu v Trebici zadnou zkusenost ani "poradkyni" ktera by mela zkusenost... tez mam odsud nahrdelnik za 300, coz jsem podobne jinde videla kolem 500...
Odpovedať
Já mám šaty přímo z Břeclavi..za 6 tisíc..v ceně je snad všechno..ten salón je dost levný bych řekla.. je tu ještě jeden dražší a v něm nepříjemná paní navíc ještě.. Moc fotek v albu nemáš.. Kolik vás bude na svatbě?
Odpovedať
co to znamena, v cene je snad vsechno...? :-) na hostine okolo 30, potom prijde na raut jeste max.10lidi
Odpovedať
koukam do tveho alba ;-) vyvazky budu taky asi kupovat, mas foto s satama na sobe? jestli mas ty ruzovy - tak je to "dost levne" - takovyhle u nas stojej moc. ale to me nevadilo, ja chtela ty, co mam :-) sperk - co mas v albu jako prvni jsem mela dnes v ruce - hodne podobny, v cene prave 499, nakonec jsem zvolila jiny, ale tento se mi tez moc libil...
Odpovedať
V ceně šatů mám i spodničku, případně i bolerko, ale nechtěla jsem..a to oblékání je snad samozřejmostí..Jako vše co se týká šatů.. Moje šperky byly levné..obě soupravy (mám obě čiré a u toho jednoduššího náhrdelníku mám jenom kytičky na zapíchnutí do uší..) i s poštovným mě vyšly na 450 korun, bijoux trend, a přišlo to snad do 3 dnů..fakt super.. Hledala jsem něco k té korunce..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?