Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
maaariii, obocko tensie, iny ruz na perach.. a okuliare musia byt? sosovky ee? a neskusali ste ine odtiene tienikov na oci?
Odpovedať
marii, tiez si myslim, ze oci treba ovela viac zvyraznit, obocko preriedit.... ;-) zajo sa vyzná, daj na nu.... x-) x-) x-) zajo, si paradna na tej fotke.... vyzeras fakt ovela mladsie ako na tej ked si skusala saty....velmi si zlatunka..... x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
dakujem |-|
Odpovedať
Profilova fotka
tiež sa pripájam k prianiu pre tie, ktoré to majú za pár...nech vám to klape, nielen v sobotu, ale po celý život. ;-)
Odpovedať
dakujeme. maly mi este spi, uz som umyvala od nudy dlazky..posledne chvile volna..ked sa zobudi, uz to zacne :-D
Odpovedať
Zajo, ty jsi úplně v pohodě teda! :-) Já ale v pátek dopoledne taky nešílela..umývala jsem si hlavu, manikura, pedikura..pohodička..:-D
Odpovedať
ja manikura zajtra u kadernicky, uz som jej volala, nech mi na osmu nachysta kafco. a pedikura a generalna uprava vecer. otvorime si flasku vinka ... hadam teda.
Odpovedať
V kolik máte svatbu? A kdy fotíte?
Odpovedať
osmomajovky drzim prsty ;-) nech vam to vsetko klapne, nech mate krasne pocasicko aby ste nemuseli riesit ziadny dazd a podobne neprijemnosti. Hned sa potom co najskor ozvite co a ako bolo :-)
Odpovedať
Jinak..posílám vám tam na východ naše dnešní počasí..sice teda není pařák, ale to byste beztak nechtěly! Takže mírné sluníčko, občas bílý mráček, teplo..bez deště.. Může být? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
i.sana a bola by si ochotná poslať ho aj o týždeň? V Prahe je tiež celkom fain, tak dúfam, že to vydrží.
Odpovedať
tu je krasne, zda se, ze bude i zitra!!! ;-) dobry kveten - vzdy na sobotu se to vyjasni - snad v tomto bude kveten pokracovat a vydrzi az do posledni soboty :-) jinak diky za hodnoceni liceni - to, co je na fotce je treti zpusob - respektive potreti mi pribarvovala oci. nejdriv byla na mem obliceji videt jen usta - podle nejake filosofie - ze se ma zduraznit to, co ma kdo hezky (to nemyslim jako samochvalu - jen ze mam plny rty a pry hodne pigmentu). ja chtela hodne jemne. pak jsem ale chtela pridat oci. bylo to lepsi, pak jeste pridat... a jeste lepsi. ale nechapu, proc mi normalne neudelala rasy... a myslim, ze by to slo jeste pridat na ocich... ale zase abych nebyla jakoze zmalovana bryle mit budu - nebudu na svatbu zkouset kontaktni cocky - nikdy jsem je nechtela a takhle bez zkusenosti bych stejne do nich nesla... jen jsem premyslela o jinych brylich - ale budou nakonec tyto - nove bryle jsou moc moc penizku a tez shaneni... a bez nich bych to fakt nedala... kazdopado diky, jsem rada za vase nazory. kosmeticku i kadernici si necham - takze beru i uces i liceni s tim, ze na svatbu si necham vic oci a v prvni fazi zkusime rty bez kontury... ale pry by mi jen lesk bez kontury tezko vydrzel... pristi tyden jdu na uces po druhe, tak doufam, ze bude kyti krasna a ja krasna a tak vsechno... ted jsem chytla takovyho blbyho nerva - jakoby pochyby o vsem... saty - jestli budou dobre, uces - jestli neni obycejny, liceni - cekala jsem - ze budu jak princezna nebo modelka - a v zrcadle jsem byla uplno "normalni", obycejna... :-N taky jste si tak pripadali?
Odpovedať
Článok sa načítava...
maaariii, úplně přesné to bylo!!! Je to přeci jen velká psychická zátěž, taková zodpovědnost..je to (většinou) neopakovatelné, takže aby to klaplo.. Věř, že to bude v pohodě úplně a to, co teď řešíš se ti bude zdát jako maličkosti.. Já tak na všechno myslela, že jsem ve finále na spoustu dalších věcí zapomněla..jako třeba boty na eventuelní přezutí (přeci jen 10 centimetrů je 10 centimetrů, tak jsem si chtěla vzít páskové botky na vysoké platformě pro jistotu..a nevzala.. a jak už jsem tisíckrát všude psala, na focení jsem si ani neodepla vlečku, tak se děsím, jak to bude vypadat..:-( ) Zkrátka to můžeš mít do puntíku vymyšlené a vždycky se něco najde, co by tě ani nenapadlo! Já na zkoušce líčení vypadala dost přemalovaně, pže mi dávala makeup houbičkou..a zkouška účesu byla bez laku a tupírování..a jen tak jako přibližně..no nic moc pocit jsem z toho neměla.. K těm čočkám ještě..máš ještě 3 týdny..já bych to zkusila..;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jsem totálně vyčerpaná jdu spát a doufám že se zítřek vydaří jinak už si to asi hodím......přeji všem zítřejším krásné počasí úsměv na tváři a pohodičku v dušičce
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky, nás to čeká za 14 dnů a ještě nemáme zdaleka všechno. No snad to stihneme a všechno klapne. Přeji všem hodně štěstíčka a pevné nervy. :-) ;-)
Odpovedať
ahojte dievcata, zajtrajsim nevestam prajem, aby sa vsetko vydarilo tak, ako ste si to naplanovali :-) maaariii, ja by som na tvojom mieste sla tak, ako sa najlepsie citis. nosis okuliare stale, tak preco by ti mali v svadobny den chybat. ine by bolo, kebyze si zvyknuta mat sosovky v spolocnosti. urcite budes krasna s okuliarmi aj bez nich :-) usta, myslim, ze mas pekne, akurat :-) ja mam este sirsie a preto neznasam mat ich namalovane :-p to by som bola len jedna velka chodiaca papula :-N :-D :-D na to ma urcite kozmeticka neukeca. osobne ani lesk nechcem, staci mi moj balzam. ja si idem zajtra pre saty, tak sa toho hrozim |-| aj skuska ucesu ma caka a rozlucka so slobodou s kamaratkami :-D ale bude to len mala komorna domaca party
Odpovedať
Profilova fotka
vsetkym zajtrajsim nevestam - nech vam to vyjde podla vasich predstav... maaariii - pises, ze pochybujes o vsetkom moznom - saty mas nadherne, ked som videla tu fotku, povedala som vau x-)... nepochybuj o nich :-) do ucesu ked das ozdoby a bude uhladeny a spoji sa to s licenim, budes nadherna... mne sa stale v zrkadle zdalo, ze som to obycajna "ja" a niektori znami mi ku fotkam pisu, ze ma skoro nespoznali :-D ja bezne nosim okuliare a mam ich dost vyrazne (a do oranzova), tak som si ich nevedela predstavit ku satam... nikdy som predtym sosovky nemala, ale povedala som si, ze ich skusim. asi najlacnejsia varianta je dat si v optike vysetrit zrak (bez toho to nespravia) a objednat testovaci par sosoviek (to je na mesiac). Tie si potom niektore dni poskusas a ak to bude ok, mozes mat na svadbe. ja som moje mala najprv polden, potom inokedy cely den a potom az na svadbe. mala som malu dusicku, ze ako to vypali, ale bolo to super, vydrzala som v nich od pol osmej rano az do piatej v noci. este vy si to stihla vyskusat, ak by si chcela. urcite ale budes krasna - ci uz s okuliarmi, alebo bez nich
Odpovedať
ahojte osmomájovky..... :-D vcera som sa uz nestihla pripojit, tak Vám chcem aspon takto zazelat krásny a nezabudnutelný den, nech vsetko vyjde tak ako ste si to predstavovali x-) x-) x-) TFUJ, TFUJ, TFUJ..... :-D no a dajte co najskor vediet dojmy a zazitky.... ;-) mariii, tiez mam niekedy taku chvilu, ze rozmyslam nad zmenou vsetkeho... ale to asi k tomu stresu patri, je to dokaz toho, ze chces mat vsetko tip top.... ;-) preco nechces kontaktne? Ja som ich nosila 5 rokov, uz by som sa k okuliarom nevratila a vyjde to dokopy lacnejsie ako kupa okuliarov..... Skus, nie ani tak kvoli svadbe ale kvoli pohodliu a komfortu.... ;-) baby, vcera ma sokol drahy.... pytal sa ma na moj osobny program v svadobny den, kde budem musiet zabehnut a tak...no a pozical na svadbu od jedneho dilera auto aj so soferom, to auto mi bude od rana aj so soferom k dispozicii, bude ma vozit kde budem potrebovat, ak nieco zabudnem tak to prinesie, odnesie....tesiiiiiiiiiiim, len aby som si na to nezvykla...... :-D :-D :-D no a dalej drahy sokoval tym, ze sa postara o vyzdobu auta, o moju kyticu, jeho pierko, kvety do vlasov, mam mu dat len fotku ako by kytica mala vyzerat, on vsetko ohladne kvetinovej vyzdoby zariadi..... asi rozhodil siete..... :-D :-D :-D dokonca prehlasil, ze aj v Kamile na stoloch bude nakoniec kvetinova vyzdoba, vraj to musi ladit s nami..... skoro som odpadla!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D joooooj, idem sa vychystat, dnes idem na skusku k vizazistke, make p bude dobry, len uvidim, co vymysli s vlasmi.....
Odpovedať
habibi no teeeda :-) tak super, aspon ti pomoze a odpadnu ti nejake starosti :-) potom daj vediet, ako si dopadla na skuske
Odpovedať
Profilova fotka
Tak doufam, ze vsem co maji dneska svatbu to vyjde presne tak, jaxi naplanovaly, jsem nervozni i za ne.. :-) My jsme byli vcera domlouvat hostinu - jidlo, pocet hostu, vyzdobu.. A v tydnu jsem jeste narychlo shanela starsi druzku, protoze " to musi byt, to se tak dela a co by tomu rekli lidi, kdyby nebyla?" Jinak vcera vecer jsme kupovali kravatu priteli, takze jsme konecne komplet obleceni a obuti.. :-D Pristi tyden nas ceka svica - to bude veselo, bude tam cca 60 lidi, ale to jde trochu mimo me, jedinym mym ukolem byla pozvat kamaradky.. No a vlastne jeste postahovat nejaky mp3, at tam neco hraje, jinak piti, jidlo.. to vsechno zarizuje pritel.. =-) habibi78: tak to mas super, ze budes mit ridice ( me ho bude delat bratr :-N ) a taky super, ze budes mit kvetiny bez starosti.. :-)
Odpovedať
habibi - supr, ze se tvuj mily tak stara!!! uzasne!!! i.sana, sisa, habibi, bosacka: moc diky za vase piiiisaaaaniiiii!!!!!!!! nejak jsem potrebovala povzbudit a presne se vam to podarilo!!! Presne to, jak psala bosacka - cekala jsem princeznu a ona jsem to byla v zrcadle porad ja... a vlastne je to dobre... kdybych to nemala byt ja - bylo by to prece spatne - ze by me to malovani nebo uces a tak vsechno vlastne zastinily!!! Takze jeste jednou diky za mile krasne pozvbuzeni, uz je mi lip!!! :-) :-) :-) od rana myslim na osmimajovky!!! je tu krasne pocasi, tak doufam, ze u vas tez. trochu tu ma obloha tendence se z poloviny mracit, ale drzim drzim to vsi silou :-D :-D :-D tesim se na fotecky!!!
Odpovedať
lucsy, tez me pristi tyden ceka svica - mam pozvanych asi 12 kamosek na chalupu, tak to bude takove male - ale snad mile, trochu trebas aj divoke... no uvidime... :-D :-) s temi mp3 je to dobry napad! uplno jsem na to zapomnela. jeste jsem premyslela, ze udelam nejaky prekvapko drink - bud takovy, co se nahore zapali a pije se brckem nebo nejaky koktejl... ale podle diare toho budu mit pristi tyden tolik (navstivit prarodice, zkouska ucesu, zkouska satu, schuzka s tetou ohledne vyzdoby, podpisat jeste neco u kneze...) - ze budu mozna nakonec rada, kdyz bude dost "obyc" piti
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to mas v pohode - 12 lidi.. My to mame dohromady,ale mi hosti budou v mensine.. :-D Ted sedim u netu a premyslim, co udelam s nehtama - moje prirodni se zacinaji konecne trochu vzpamatovavat a dorustat, ale bojim se, ze treba v patek pred svatbou se mi nejaky zlomi, tak jak to umi - uplne nadoraz, tak hledam nehtova studia a asi pujdu na gelovky nebo porcelanovy, at se s tim nemusim nervovat.. Nebo mate nekdo lepsi radu? =-) 8-(
Odpovedať
ja chci takovy nejaky - davam do alba ;-) bude mi je asi delat moje kosmeticka - ktera sice nema kurz - ale jestli na zkousce projde - jdu do toho...
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii : krasny nehty, neco takovyho bych si predstavovala, mozna o kousicek delsi.. :-) Jen nevim, jestli gel, nebo akryl.. Po svatbe je asi necham dokud vydrzi a potom pujdou dolu, tak at uplne neodrovnaji ty moje.. =-)
Odpovedať
jasne - vidim to stejne! ja vlastne furt nevim, jak jsou ty nehty udelany - nejdriv jsem si myslela, ze je to jenom franc.manikura... a ani s gelem ani s akrylem nemam zkusenost... a ja spis trosku kratsi nez na fotce :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak u nas bolo dorteraz pekne, prijemne... takze zajo bude myslim spokojna x-) az pred chvilou sa zatiahlo a padlo par kvapiek, ale to je uz pravdepodobne na hostine. nepodarilo sa mi ist ju pozriet, ale myslela som na nu ;-) vecer cakam kamaratky, ktore mali prist na rozlucku so slobodou, ktoru som zrusila :-D tak sa chystam zurkovat teraz :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii - som rada, ze si spokojnejsia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja ty nehty trochu studovala na netu a pochpila jsem, ze akryl vypada prirozeneji nez gel, ale je v nem nejaka " kyselina " ktera ty nehty trochu nalepta, aby lip drzely, gelovky se "zapikaji" v UV lampe,ale ty se mi zdaji tlustejsi a ze neypadaji tak pekne, jako akrylove. Ale nekde psali, ze napr. na svatbu, kdyz potom nebudu chodit na doplnovani jsou lepsi ty gelove, ze tolik neposkodi ty vlastni.. =-) A ty ja sem zrovna ostrihala, protoze vcera se mi jeden zlomil, tak at jsou stejny, ale je to nezvyk i kdyz jsem je vzala jen kousek.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa nastastie podarilo "dopestovat" vlastne... i ked jeden bol natesno :-N este sa daju skusit umele, ale s tym nemam skusenosti, neviem ako by to vyzeralo...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?