Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
také se přidávám......odhoďte všechny starosti pořádně se vyspinkejte a zítřejší den si maximálně užijte.......budete manželé :)
Odpovedať
Profilova fotka
neviete čo je s maminou???????
Odpovedať
babulky za seba veeelmi dakujem, uz zacinam mat nervicky |-| ale verim, ze vsetko dopadne ok ;-) ozvem sa hned ako budem moct ako nam to dopadlo. mojim "kolegyniam zajtrajsim" :-D prajem tiez to iste, uzime si to vsetky a nech nam to dobre dopadne.
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, co se zítra vdáváte, hlavně už nestresujte, na co jste zapomněly, to stejně není důležité - hlavně mít ženicha, prstýnky, svědky s občankama a dobrou náladu, víc je jen příjemný bonus ;-) věnovaly jste hodně času přípravám, zítra si jen vychutnávejte, jak to funguje dle vašeho scénáře - u mě to platilo absolutně, každý poslouchal na slovo 8-) drobné odchylky od plánu berte s nadhledem, aspoň budete mít na co vzpomínat :-) hezky si to užijte a držím palečky, ať neprší x-) Dobře to dopadne! 8-)
Odpovedať
kocky, drzim na zajtra palce, nech vsetko dopadne ako ma a este lepsie. a ak bude naahodou prsat, tak to berte tak, ze Vam prsi stastie ;-)
Odpovedať
zajo - jeej ty to uz mas za sebou, akurat som sem nakukla, tak gratulujem a zelam krasne manzelstvo, ja myslela ze az na jesen .... este raz all the best xxx x-)
Odpovedať
dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám ešte dva týždne čas,ale stres nikde,možno ešte príde,všetkým vela pohody aby vyšlo všetko tak ako má 8-)
Odpovedať
i sana - krasna krasna krasna!!! x-) x-) x-) holky zitrejsi - moc moc na vas myslim, drzim palecky a preju stesti a trpelivost a pohodu a hlavne, abyste si VAS den krasne uzili a meli krasne vzpominky!!! ;-) ja mam zitra navecer rozlucku se svobodou na chalupe - dnes jsme tam byli uklizet... da se... jinak my dnes domluvili jidlo a konecne prstynky - bohuzel je nebude vyrabet muj mily :-( ale jen proto, ze nemuze najit titanovou tyc ;-( mely byt titan a zlato. takhle bude jen zlato, ale budou briliantiky x-) foceni teda dame hned po obradu. jak dlouho tak trva? hodku? nebudeme nikam jezdit, jen v nasem meste na jednom miste - kde je zamek, vyhled, park... a kdyz bude prset - kde se foti? nebo jak se to resi? ...snad to teda bude mit nejak vymysleno nas fotograf...
Odpovedať
lubi fotky super! chtelo by to aj video na to vase rodeo :-D ;-)
Odpovedať
dnes mi aj prisly boticky - vzhledove jsou super, bohuzel kvalita tak akorat na jeden svatebni den... chodila jsem v nich dnes ctvrt hodky doma a uz maj v podrazce vytlaceny kaminky... to jsem si myslela, ze je budu mit plesovy a divadelni... :-( takze jestli nektera budete nakupovat pres internet, zjistete si material vsech casti botky... ja nejak myslela, ze za ty prachy musej byt kvalitni.. muj mily me utesuje, ze to nevadi, ze hlavne, ze je mam a ze budou krasne na nas svatebni den... x-) a pry - kdyz se mi zlomi podpatek - zlomim aj druhy, abych to vyrovnala :-S :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mari super nápad s tým podpätkom :-D ja som si dnes dohodla kytičku v kvetinárstve, nebude ani jedna z tých čo som chcela no ako sa hovorí do tretice všetko dobré :-) taktiež som bola za kuchárom a čašníčkou dohodla aspoň nejaké základné veci, s kuchťom všetko, pozrela som si návleky aj s mašlou. Dohodla som si zákusky na výslužky, zajtra ideme doriešiť aj na hostinu. Už mám všetkých hostí na 100% istých :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
kadan - ty hosty mas dobry... ja teprve prepocitavam, cukrovi na vysluzky uz mam domluveny od zimy - pece jedna pani z vesnice a je tak vyhlasena, ze se musi zamlouvat moc moc predem :-p do kvetinarstvi jeste pujdu - trochu zmenim vyzdobu auta a porad nevim jak kyti pro svedkyni... domluvim se tam - trebas doporucej neco dobre :-) jinak jsi sikulka... muj mily se nejako umoudril a domlouvame vse spolecne... je to strasne mile... jak spolu nebydlime - je prijemne mit najednou neco spolecne co resit... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi sem uz ziadna zajtrajsia nevesta nezavita, ale aj tak vsetkym drzim palce... x-) idem aj ja na jednu svadbu zagratulovat, snad moc nezmokneme... - nas fotograf mal trochu problem s mojimi ocami, ked svietilo slnko...
Odpovedať
kadan nevim vubec, co je s maminou - jestli se nepletu, mela starosti ohledne ruseni hostiny... doufam, ze se vse vyjasnilo a dobre vyresilo!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojkx, bohuzel na posledni chvili, ale i tak preju dnesnim nevestam, aby byl dnesni den presne podle toho, jaky si ho vysnily.. :-) My dnes budeme cely dopoledne uklizet bydleni, odpoledne chystat a vecer svica :-D
Odpovedať
lucsy: To bude mega akce, teda! :-) My žádnou neměli..naštěstí.. Manžel byl za kamarádama v Brně a já mezitím měla pár holek doma na pokec..
Odpovedať
Profilova fotka
mari tak to je super že si pomáhate, asi mu to konečne docvaklo že termín sa blíži čo sa týka maminy mám opačný pocit, myslím že to nedopadlo dobre inak by tu už asi bola. Strašne by som chcela aby jej to vyšlo :-)
Odpovedať
kadan ohledne maminy - tez bych to tak chtela... tak tu se aj objevilo slunicko!!! trochu se mraci a vypada to na dest, ale zatim neprsi... tak doufam, ze tam, kde se deji vase majove svatbicky je alespon takoveto pocasi - ci aj lepsejsi ;-) moc na vas myslim!!! a je mi divne - kdyz si pomyslim, ze za 14dni... =-) :-. =-)
Odpovedať
i sana koukala jsem na tve nove fotky... moc pekne x-)
Odpovedať
tak ja uz byla jakoze v poho, co se tyka satu a ucesu a doplnku a tak... a zas mam pocit, ze nase prstynky budou "prezdobene"... jak jsme tak totiz s milym hledali kompromis a ten prstynek vybrali, najednou se mi zda - ze je toho tam nejak moc... mame matne bile zlato, uprostred prouzecek cerveneho zlata, pak 3 "rýhy" - lesklé a ja v te prostredni rýze 3 briliantiky... no uvidime... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii - prstienky uz mate doma? pacia sa ti? ked ste ich vyberali, asi sa vam obom pacili, a to je dolezite... to ze viaceri maju teraz uplne hladke neznamena, ze to tak musia mat vsetci ;-) nase prstienky nie su uplne typicke a nikto ich vlastne nepochvalil (okrem slusneho "pekne"), ale mne sa velmi pacia a som presvedcena, ze na nasich rukach vyzeraju dobre... a som s nimi uplne spokojna. tam naozaj zalezi len na tom, co sa paci vam dvom.
Odpovedať
Profilova fotka
súhlasím s bosackou musia sa predovšetým páčiť vám potom ostatným dnes sme zaplatili za zákusky, som rada že mám ďaľšiu vec z krku. včera som bola v solárku a hneď mám inú farbu, včera som bola trošku červená, dnes to tmavne. Veľmi sa čudujem lebo ja sa vždy iba spálim a neopálim. Zajtra idem znova na 5 min a dám si 3 dni pokoj a uvidím ako to pokožka príjme. Ak to bude dobré pôjdem ak nie kašlem na to. Včera sme sa s drahm dohodli že výslužky dáme o týždeň skôr čiže 22. Asi nebude až tak veľa času a tak aby sme sa nemuseli naháňať spravíme to skôr. Do poobedia to máme rozvezené aj mimo BA a večer rozlúčka so slobodou.
Odpovedať
kadan, kde chodíš do solárka?
Odpovedať
Tak, ako po noci prichádzajú nové, krásne rána, tak nech je otvorená stále vašej láske brána. Nech je stále otvorená, nech vaše šťastie hraníc nemá. Nech váš život v šťastí letí, nech vám hviezda šťastia svieti. Nech vás okamihy dnešného dňa hrejú pri srdciach po celý život.
Odpovedať
dobre ranko vsetkym, hlavne novomanzelkam ;-)
Odpovedať
Zajo, novomanželky beztak ještě vyspávají..:-D A nebo uklízí po hostině..:-p Včera se počasí trošilinku vylepšilo..aspoň u nás, tak snad bylo i na svatbách únosné..i když zima je teda hnusná..:-( Tak jsem se těšila, až po svatbě nebudeme o víkendu nic chystat a budem moct jezdit po výletech třeba a zatím nic..ještě že nám aspoň náš den vyšel.. bosacka, taky nesklízíme žádné přehnané reakce na prstýnky..vždycky je to " ukaž prstýnek..", pak 2 dlouhé vteřiny ticha a "pěkné.." Už jim někdy i odpovím, že co jiného by taky mohli říct..:-D Jen kamoška je z nich opravdově a upřímně unešená..tak mě to aspoň potěšilo..:-) kadan, já chodila taky po 5 minutách..naposled jsem byla ve středu před svatbou.. Jsem světlý typ, ale zvládala jsem to v pohodě..mažeš se? Já měla vcelku příjemný krém..(dřív jsem na solárko používala spíš olej, kvůli praktičnosti..ale krém je lepší..) Mamina..tak jak to u vás dopadlo???
Odpovedať
Profilova fotka
habi na dolné hony bos každý z nás má iný vkus, hlavne že sa páčia tebe i.sana kúpila som si dosť drahý krém. Mám veľmi svetlú na slnko citlivú pokožku a navyše aj veľa znamienok takže nechcem ju až tak preťažovať. Keď som videla tú cenu skoro ma vystrelo ale nechcem jej až tak škodiť. mamina tiež by som rada videla vedela odpoveď ako to dopadlo a som veľmi rada že si sa ozvala
Odpovedať
Profilova fotka
akurát sme dostali krásnu tortičku po obede sa do nej pustííííímmm
Odpovedať
Profilova fotka
kocky co to uz mate za sebou, doklady ste si uz vybavili? neviete do kedy je termin na zmenu dokladov? viem iva ze do zdravotky to trebalo nahlasit do 7 dni, ale obciansky vodicak a tak neviem, hmm?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?