Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari - tie fotky co tu mas su krasne... nic im nechyba ;-) saty som ti uz chvalila, boli nadherne, a teraz bolo pekne vidiet aj uces a podla mna bol super x-)
Odpovedať
Zdravím, holky..tak nám to tu trošku utichlo..není se čemu divit, v takovém počasí.. Holky, fotky máte krásné! Mari, vždycky si až zpětně vzpomeneš na něco, nejsi sama..ale fotky povedené..:-) Včera měli svatbu sousedi..nedovedu si to vůbec představit, v takovém vedru..:-p Jinak už mám volno, sice teď budu 14 dní brigádničit, ale pak už dovolená a po ní měsíc volna doma..je to úplně neuvěřitelné..konečně jsem se dočkala..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
moja suseda /ešte keď som bývala u mamky/ mala tiež včera svadbu. Vždy si povieme ako super nám to májovkám vyšlo. Ani zima ani teplo. Teraz by som asi niekde odkvecla, strašne teplo. Som rada aj kôli alergii, začala mi pred 3 týždňami takže super. mari včera som ti zabudla pochváliť tie kvetinky vo vlasoch sú super i.sana závidím ti to voľno, ja žiadne mať nemôžem, som v "novej" práci,
Odpovedať
ahojte babule, tak ja hlasim prichod, taaaaaak velmi sa mi nechcelo vratit domov.... :-D idem pocitat, co ste napisali..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) habi ako bolo? Asi sa ani pýtať nemusím keď sa ti nechcelo vrátiť ale predsa..
Odpovedať
no ale ste toho nepopisali vela, flakate to.... :-D kadan, bolo uzasne, pocko bolo perfektne, jedlo uzasne, manzel a dcerka neskutocni, parada.... stihli sme si odbehnut aj na francuzsku Korziku do Bonifaca, odporucam, nadhera, krasa..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
habi, tak ste si to riadne užili, hodíš aj nejaké fotečky? mariii, viem presne čo ťa trápi, sme "nakazené" touto stránkou :-) Ja už som sa zmierila s tým, čo máme a ako nám fotografka postupne posiela upravené fotky, tak som stále viac nadšená. Včera sme sa vrátili zo SR a bohatší o dvd zo svadby :-D Furt by som ho len pozerala :-D V piatok ideme konečne na dovolenku, už sa neviem dočkať, len dúfam, že sa mamina uzdraví dovtedy. M8m ju totiž v nemocnici :-( Chodíte aj na facebook? Niektoré už tam z vás mám, ale rada si k priateľom pridám aj ostatné. Keď chcete, tak ma nájdete pod menom Erika Gerőfi
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak snáď sa mamina čoskoro uzdraví habi to je super že si si to užila
Odpovedať
ahojte holky!!! diky moc za krasna slova o kyti v mych vlasech a o fotkach a vsechna povzbuzujici slova... zrovna ted to moc potrebuju!!! ;o) muj manzel zase fotil svatbu a maji tak uzasne uzasne uzasne fotky!!! byla jsem pri foceni s nimi a pudrovala nevestu a davala jim napit vody (bylo fakt desne horko!) a trochu je "instalovala" z mych zkusenosti nebo fotek tu na beremese a muzu rict - ze vsechny me navrhy dovedl muj manzel k dokonalosti finalni podobou fotek... jsem trochu nastvana na manzela - ze jako fotograf si nedal zalezet a nevybral pro nas nekoho fakt dobryho - ale nejakyho mladyho hejska, se kterym byla sice legrace a tykacka, ale vysledku se nemuzeme dockat :-( porad nemame fotky hotove!!! :-( jsem rada, ze uzivate dovolenych a mate se dobre. my mame sice jakoby volno porad - ja mam jako ucitelka prazdniny a manzel nema stalou pracovni dobu - ale porad jeste nemame naplanovanou dovolenku - jakoze cestu pryc - nebo trebas po ČR - ale tak moc bych chtěla "vypadnout" pocasi tez zminujeme - jak nam to krasne vyslo - co vim - tak vlastne vsechny soboty!!! :-) :-) :-) jeste - jak jsem tu od vas zjistovala - jak tu funguje ten bazar - supr supr - uz jsem prodala strasovou soupravu - chtela jsem to hned dat z domu - jelikoz vim, ze to nevydrzi. jeste nejake vecicky tam dam - uvidime ;-)
Odpovedať
k tomu pocasi - myslela jsem samo MAJOVY soboty ;-)
Odpovedať
ahoj holky:) mari, ty květiny ve vlasech jsou fakt krásné:) a moc se mi líbí i tvoje šaty! a fotek se dočkáš, uvidíš ;-) my sice máme krásné fotky, ale zato video jsme trochu podcenili a teď je mi to trošku líto... napřed měl točit jeden náš kamarád, profesionál. Ten ale nakonec nemohl dorazit, tak jsme si řekli, že prostě dáme kameru někomu do ruky: volba padla na strejdu, protože už mockrát něco točil, ale zrovna tohle se mu tedaa moc nepovedl. Tchán si pak teda dal dost záležet a sestříhal to do vkusného a pěkného videa (teda v rámci možností, vzhledem ke vstupnímu materiálu...). Nicméně zrovna třeba ten obřad je celkem rozklepaný a takový nějaký... I když teda to nejdůležitější a nejromantičtější se mu přece jen nějak podařilo zachytit... :-|
Odpovedať
Jeej, maaariii, ja som mala za vzor taku istu kyticku, ako ty. ;) Tiez mi padla do oka a menila som vyber, povodne som chcela ruzove a oranzove tulipany. ;)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mari aj ja som už predala pár vecičiek ktoré viem že už nepoužijem. Včera som mala popolnočné topánočky v práci a teraz ledva chodím, asi ich dám sestre.. :-N to už budú asi 3tie. Fotografovi by ste mali zavolať, mimochodom aká doba dodania je na zmluve??
Odpovedať
vy nemate fotky, ani my nie..... v pondelok by uz ale mali prist.... no a video.... kedy mi sa odhodlame odniest podklady kameramanovi....to aj druhe vyrocie budeme oslavovat.... :-D
Odpovedať
ahojky holky!!! market diky!!! velmi me tesi, ze se ti me kvetinky libi x-) kadan nemame zadnou smlouvu - je to jakoze znamy. ale chce 5600!!! :-| a to fotil jen obrad a aranzovane!!! kolik platite vy? jeste jsem teda nevidela hotove - melo by to byt asi zitra rano - psal mi manzel sms... video - mame natoceny ciste jen obrad - ale je tam zachovana hudba - jakoze supr varhany, tak jsme radi. tocil bratr, i kdyz moc nechtel - ze neni ten "cpaci" tip... nejdriv jsme video vubec nechteli, pak zase ale nam to prislo - kdyz mame doma kameru - ze by to trebas stalo za to - ale upravene to bracha asi jeste nema - nerikal... habibi jste koukam asi docela "rychlici" :-D tak to my mozna akorat domluvime internet - v necem jsme na tom stejne ;-) fuska - vzor stejny ale kyticka uplno jina - ve finale - koukam :-) asi tim, ze ja kladla duraz na vice odstinu oranzove... pri svatbe jsem byla uplno nadsena - pak jsem si vsimla, ze tam bylo vice ruzi nez se na pohled zdalo, jen byly schovane gerberami... na fotkach vypada trochu "neupravena"...
Odpovedať
Tak mam vytisknute fotky - diky tomu, ze muj drahy nekolikrat upozornoval fotografa na to, aby barvy byly hooooooooooodne zive - tak to docela jde. A nejsou vyblite jako jina dila toho fotografa. Uz jsme prisli na to, co jsme podcenili pri tom, kdyz jsme si ho domluvili. Videli jsme jeho fotky, ktere delal analogem. Von pan neumi s digitalem - hlavne co se tyce nastaveni... Podle maminky manzela je to hodne amaterske co se tyka barev i kompozice (je akademicka malirka) - toz si z CD - kde mame fotky v plne velikosti - nektere orezeme a nechame udelat znovu - pochopitelne ne u toho "naseho" fotografa... Stve me - ze vsechny me kamosky foti muj manzel - a maji to supr, jen ja takhle spekuju... Nenadarmo se rika - kovarova kobyla chodi bosa... No uz bych mela prestat brblat a byt spokojena s tim, co mam... 8-) ...ale nekdy je to tak tezke... :-p
Odpovedať
ještě jednou já - dnes jsem si byla zařídit řidičák a též jsem byla na VZP a měla jsem stres - že budu platit nějaké penále za nenahlášení změny... =-) ale úplňo v poho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari vždy sa nájde niečo čo chceme zmeniť no už sa to nedá.. tento náš krásny okamih si treba zapamätať ako najkrajší deň nášho života a myslieť na to že sme si to poriadne užili.
Odpovedať
diky kadan, mas uplnou pravdu! navic je nam spolu ted tak krasne, ze asi brzy zapomenu na podobny koninky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vím, že to tady pomalu utichá, každá se zas zaobíráme vlastní každodenním životem, tak trochu rozvířím vody ;-) Dneska mi vyšel těhotenský test //, takže se konečně povedlo! x-) Sice to není ze svatební cesty, ale zato z lásky ;-) Všem, co usilují o něco podobné, přeji, ať si tu "fušku" užijou a brzo se dočkají odměny 8-) Mějte se všechny hezky, novomanželky ;-)
Odpovedať
lucique: gratulujem!!!! :)
Odpovedať
Profilova fotka
luci to je super správa, GRATULUJEM a držím palce aby to bolo v pohode.
Odpovedať
Ahoj všem manželkám! ;-) Dlouho jsem tu nebyla...Včera jsme měli 2měsíce od svatby a stále ještě nemáme foto ;-( ...ale luci mě nakopla, tak vám to taky povím...snad už nic nezakřiknu :-) Jsem v 17tt (ano, vdávala jsem se těhotná...ale zjistila jsem to cca 14dní před svatbou =-) ...dali jsme tomu volný průběh a vyšlo to dřív, než jsme doufali :-D ) Těhotenské nevolnosti už mám za sebou :-p a teď si to naplno užívám. Mrňousek už o sobě začíná dávat vědět... V pondělí jdu na krevní testy, tak doufám, že je v pořádku. V práci ještě odkroutím srpen a pak...nohy nahoru! :-) Těším se, jak malý dítě! Luci, moc gratuluju...užívej si ten skvělej pocit a hlavně...držte se! ;-) Všem ostatním přeju, ať vše vychází podle představ a krásné sluníčkové manželství! :-)
Odpovedať
luci a clerens: velká gratulace!!! držím palce, ať je všechno v pořádku a všechno dopadne, jak má :-)
Odpovedať
Profilova fotka
clerens, tak to je paráda :-) už se taky těším na kopkání, ještě si to hezky pamatuju z posledně ;-) já se těhotná vdávat nechtěla, tak máme trošku skluz :-D zdraví oběma a pohodový porod ;-) děkuji za gratulace, slepičím to, kde můžu :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem maminy :-) drzim palce, aby bolo vsetko podla vasich predstav... a dufam, ze coskoro sa k vam pridam ;-)
Odpovedať
ahojte tehule, parada, blahozelam, tak to ma byt..... :-N :-N :-N :-N :-N :-N zelam vam bezproblemove tehotenstvo a zdrave deticky..... x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
clerens aj tebe prajem všetko dobré, kočky dávajte na seba pozor
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, baby tak super, tiez blahozelam cerstvym buducim mamickam.... a nic si z toho nerobte... ci to bolo alebo nebolo na svadobnej ceste... s uzasom som citala, ze niekto to chcel cez svadobnu noc.. no teda neviem, ale v mojom veku to asi ide iba cez ovulaciu a to je tazke utrafit na svadobnu noc.. nehovoriac o tom, ze asi kvoli svadobnemu stresu mi to meskalo dva tyzdne.. to bol tusim 55 dnovy cyklus.. takze to je potom tazko trafit. :-)
Odpovedať
ahojte maminy - clerens a luci GRATULACE!!! Zdraví a pohodu pro vás, mimi i vaše polovičky!!! A myslete na to, že na prvním místě má vždy být partner a mimi "až" na druhém! ;-) Hodně štěstí a lásky! clerens - my už máme fotky, ale jen ty od fotografa - některé budeme předělávat a ještě něco dotiskávat - takže v podstatě též nemáme...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?