Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
market82 krásne fotky :-) konečne dobré správy mysli na seba a nezaťažuj sa zlými správami z okolia. viem že to nie je jednoduché ale musíš mysleiť pozitívne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ženušky, tak som sa k vám konečne dostala :-) Ďakujem za gratulácie :-) a aby ste vedeli, že k čomu gratulujete, tak: 29.12.2011 o 01:00 na svet prišla nádherná Stella 50cm 3510g. Príchod na svet nemala jednoduchý...(od cca 3-tej h ráno sme prišli do porodnice s tým, že som začala krvácať, postupne začali prichádzať kontrakcie a tie sa stále viac a viac stupňovali. Keď som už bola otvorená na 8 prstov, tak sa nám začal zle ukazovať monitor. Naše zlatíčko sa nám zamotalo do pupočnej šnúry 2x okolo krku a 1x okolo telíčka. Prišlo teda na cisársky rez. Ja som sa zotavila pomerne rýchlo, ale Stellinka je z toho ešte stále trochu nekludná),Veľmi ma mrzí, že som nevidela Ivana ako ju poprvý krát držal v náručí, ako malinká po prvý krát zaplakala..hlavne aby bola zdravá, nič viac si neželám :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak som rada že ste v poriadku, nech sa vám darí sestričky ho neodfotili?? aspoň tam by si vydela jeho obrovskú radosť.. ale hlavné je že je zdravá a šťastného tatinka s malinkým slniečkom uvidíš ešte mnoho krát ;-)
Odpovedať
@vrabciak jsem moc ráda, že jste to takhle statečně zvládly a že jste obě v pořádku!!! Držím palce, aby bylo všechno už jenom dobré a ať si krásně svoje štěstí užíváte:-D
Odpovedať
Profilova fotka
@vrabciak - este raz gratulujem, ako pisu baby, hlavne ze vsetko dobre dopadlo, to monitorovanie ma svoj vyznam... tak ti zelam teraz hlavne vela sil, budes ich potrebovat ;-)
Odpovedať
Ahoj holky, jak se máte? My jsme se v neděli vrátili po pár dnech z Londýna - dostala jsem tenhle výlet od manžela jako dárek k narozeninám a moc pěkně jsme si to užili:-D 1. 2. nastupuju do nové práce a do toho jsme se začali snažit zase o miminko, tak jsem docela zvědavá, jak to všechno půjde:) Jak se daří vám? Co nového? Jak vám rostou děti? A co nového u bezdětných? Dejte o sobě zase vědět!! Přeju všem krásný den:)
Odpovedať
Profilova fotka
@market82 - si sikula ze si nasla novu pracu... tak nech mas prijemny kolektiv, ale nech sa tam dlho neohrejes (z mamickovskych dovodov, samozrejme) ;-) taky vylet do Londyna mohol byt fajn... vy tusim radi cestujete 8-) nam sa dari dobre, Lenka lozi ako raketa a zacin chodit popri nabytku... no a je dost "ukecana"
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky market82 , držím palce v novej práci ale aj so snažilkovaním cez vianoce sme sa tiež dosť snažili no nič z toho. po 2 mesiacoch mi zase brali krv kvôli prolaktínu, a mám ho 1,49 norma je 6-30 takže som zase znížila dávku na 1/2 tbl. deň to ma samozrejme teší že sa nimi nemusím toľko napchávať a navyše sa aj cyklus ukludnil, už mám pravidelný ako hodiny. vo štvrtok som mala folikul 12mm, doktor zakázal " strieľanie" na prázdno / podľa jeho slov/ v pondelok idem na ďaľší ult. a uvidíme ako narastie :-D aby sme mohli ísť na vec a pravdepodobne mi aj volačo pichne asi na dozretie, uvidíme no ale ako to tak rátam tak asi sme sa vždy snažili moc zavčasu, lebo 12mm bol folikul v 16 deň cyklu a tak to vyzerá že ovu bude až okolo 19 dňa no každopádne som rada že tam vôbec niečo objavil lebo za posledné mesiace nič bosacka myslela somna teba, videla som tebe veľmi podobnú kočku, normálne som rozmýšlala že ju oslovím či si to neni ty :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@kadan - nechapem, pozerala som sem viac krat, ale az dnes vidim tvoju odpoved... a kde si "ma" videla? piatok 20. sme boli v ikei :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka jedna mladá pani sa na teba podobala /v čakárni u gyn/
Odpovedať
Profilova fotka
alebo skus Ľuboš Jakubášek - Foto - video AGENTÚRA A+ je dobry zavolaj dohodnes sa
Odpovedať
Profilova fotka
@kadan - tak to som urcite nebola ja 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, tak som sa konečne odhodlala sa ozvať. Vždy keď vo fórume vidím svadba máj/kveten 2010 už už idem kuknúť, ako si tu pekne štebocete. Čiže ste sa tu pekne skamarátili :-) Ani neviem, ako začať, ale skúsim. Nedá mi to totiž. Sledujem, že sa tu preberá aj téma snažilkovanie a vidím, že v tom nie som sama. Tak by som si rada s niekym aj ja pokecala, možno kto ma trochu povzbudí, len žial nie je s kým.
Odpovedať
Profilova fotka
@alikaxx - ahoj :-) aj ty si mala svadbu kedy my? no ostalo nas tu zopar, co nakukneme ako sa maju ostatne majovky... a naozaj sa uz bavime hlavne o detoch, ci uz tych na svete, ocakavanych, ci snazilkovanych - asi to tak ma byt, po svadbe x-) len musis byt trosku trpezliva, niekedy sa tu dlho nikto neukaze ;-) ako dlho sa snazite?
Odpovedať
Profilova fotka
@bosacka no hej....mali sme svadbu koncom mája. Ako som už vravela, síce som sem nakukla ale nikdy nenapísala. Snažíme sa cca 8 mesiacov. Viem, že to nie je katastrofa, len vieš vždy napadne človeka bárs čo, či je všetko v poriadku a tak :-) Tiež si niekedy vravím, že raz to musí výsť....len ostáva otázka, kedy to bude . Ale odľahčilo sa mi, keď som zistila, že nie sme ani prví a určite ani poslední :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočenky, ako sa máte??
Odpovedať
Profilova fotka
?
Odpovedať
Profilova fotka
@kadan akurat som si vravela, ze uz musim napisat :-D (a teda mam kusom casu, kedze som sa dostala za pc pred 23 8-) my sa mame dobre, len by mohol byt tato viac doma po vikendoch, ale ved co uz. Lenka vymysla kadeco, uz len cakame, kedy zacne chodit. ked je na nohach a chce sa niekam dostat uz rozmysla, ako by sa pridrzala aby nemusela zist dole na 4. a uz celkom dobre stoji na mieste, len sa boji kracat (nevodime ju, ani jej nestojime stale za chrbtom, tak vie, co je to padnut) ty sa mas ako? dufam ze mas nejake dobre spravy... @vrabciak @maaariii @market82 - ako?
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka som rada že si sa ozvala ;-) mám sa fajn, teší ma že malinká sa má dobre a chce behať je dobre že sa sama učí
Odpovedať
ahoj vsem:-D bosacka, jsem rada, ze se vam dari:) ja mam za sebou mesic a pul v nove praci a zatim se mi tu libi a snad i ja jim 8-) Jinak nas zivot plyne poklidne dal a doufame, ze se snad brzy budeme moct zacit snazit o miminko. Moje telo je chudak po tech vsech hormonalnich zmenach za posledni rok dost zmatene, tak mu musel lekar pomoct kratkou hormonalni lecbou a snad se vsechno zase upravi jak ma a nam se podari, co si tolik prejem |-| jak se mate vy ostatni? jak vam rostou deti? a co jine novinky?
Odpovedať
Profilova fotka
market82 ahoj :-) som rada že sa ti darí, čo máš za prácu? verím že vám to čoskoro výde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
@kadan mam praci v jedne velike nadnarodni firme, delam "exekutivni asistentku" pro nejvyse postavene manazery v nemecky mluvicichc zemich. Neni to moc velky stres, vyuziju jazyky, neco noveho se trochu i naucim, platove taky ok, takze na nejakou omezenou dobu docela fajn:-D Zrovna dneska mam home office, coz je naprosto super vynalez:) Co noveho u tebe? Jak se dari? @bosacka super fotka, gratuluju k prvnim narozeninam:) jak jste je oslavili? A jak se mate vy ostatni? Uz jsem dlouho neslysela zadne novinky, ozvete se ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@market82 - dakujem za pochvalu... oslavili sme rodinne, i ked nam trosku skomplikovali situaciu sopliky 8-( nakoniec to vypalilo super, Lenka sa po tej torte uplne rozblaznila (neviem ci to bolo cukrom, alebo pozornostou ostatnych). inak tato torta bola takt, ze pre Lenku a potom sme mali od mojej maminy peknu a mnamovu pre ostatnych :-D - ta Tvoja praca znie dobre, hlavne ked pises, ze tam nie je velky stres a ten home office je urcite casto uzitocny aj prijemny. moc vam drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
market82 som rada že sa ti darí, robota s minimom stresu hmm aj ja takú chcem ;-) dúfam že ti táto práca dlho vydrží, ja všetko po starom
Odpovedať
ahojky, jen jsem prolitla drivejsi zpravicky - koukam, ze porad pisete 8-) ja uzivam materske, je to super pohodicka, vubec se mi zpet do prace nechce - bud na cast uvazku anebo druhy mimco :-D :-D :-D Lukasek bude mit v kvetnu rok x-) vsechny vas moc zdravim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ženušky, veľmi sa vám ospravedlňujem, že vás takto zanedbávam, ale nejak sem nestíham chodiť. Som teraz častejšie na FB, ale ani to nieje žiadna sláva :-p Raz som sem už niečo písala, ale podarilo sa mi to zmazať a potom sa mi malá zobudila, tak už som sa k tomu nedostala. Som veľmi rada, že naša téma ešte funguje a že sa máte všetky dobre ;-) @bosacka , to je už rok? páni to ale letí, ani sa mi eriť nechce.Je krásna malá Lenka :-) To je super, že máš doma kecošku. Už sa aj ja teším na to obdobie, keď mibude Stellinka rapotať :-D @maaariii tiež by si mohla popísať ako sa Lukáškovi darí... obom deťúrencom prajeme k ich prvému ročiku len a len to najlepšie, hlavne zdravie, nech vám rastú do krásy a nech majú prekrásne detstvo. @kadan@market82 dúfala, som, že už tu budem čítať, že čakáte mimi, tak snáď už keď sem nabudúce prídem, tak si to už prečítam ;-) market, práca znie fain, tak hlavne veľa prac.úspechov. a kolektív, nech je určite lepší, ako ten posledne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nenapísala som vám vlastne, čo nové u nás: včera sme mali poradňu a Stellinka váži 6350g a má 63cm. Rastie ako z vody :-) Budem svalnatá, pretože 2x denne chodíme na prechádzku a keďže nemáme výťah, tak si korbu trepem pekne v rukách. Už je to poriadna váha, hlavne keď ju nesiem tak, aby sa mi nezobudila. Stellinka je inak poklad, má rada ľudí a na každého sa usmieva. ľudia, čo ju vidia sú z nej úplne paf, čo nás samozrejme teší :-) Je to radosť mať taký zázrak doma :)
Odpovedať
Profilova fotka
mariii ten čas strašne letí, daj nejaké pekné foto z oslavy vrabciak no comment :-N , neboj budem hneď hlásiť som rada že ste sa ozvali, písanie je tu už veľmi sporadické
Odpovedať
Profilova fotka
@vrabciak - juj, to mate krasne miery... s tym kocikom to poznam... do 10m som vlacila vanicku v rukach na tretie poschodie - tiez 2x denne. esteze je Lenka taky drobec - v roku 7710g/71cm :-D Do asi 5.mesiaca sme sa doma uspavali pri kojeni a potom som ju opatrne niesla dolu, aby sa nezobudila, iba som dufala, ze nestretneme nejakeho suseda... potom mi ju par krat susesia zobudili a ona zaspala po pol hodine v kociku (dovtedy vydrzala max. 15 min. bez placu), odvtedy sme sa uspavali az vonku a bola to pre mna ulava... inak nastastie, lebo akurat koncilo teplo a v zime by to neslo s tolkym oblecenim. @maaariii - tiez budem rada, ked napises ako sa vam dari ;-) uvazujete o dalsom drobcovi?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?