Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
.. a neviete ako vyriesit,ze na svadbu chceme mojho otca ale bez jeho priatelky? mama zomrela, na smrtelnej posteli ked bola, tak ta tatkova frajerka vyvolavala, ze nech otec ide za nou a ja nech sa staram o mamu... nasi spolu nezili, ako sa mame zhorsil stav, tak sa o nu otec staral.... na krstinach nam povedal, ze bud pride s nou alebo nepride vobec. jasne ze neprisiel. prerevala som cele krstiny, teraz chystame svadbu a netusim co bude... ak uz by sme sa nato vykaslali, ze nech s nou pride..tak kam ho mam dat sediet? budu okruhle stoly, priatelovi rodicia budu sediet s nami..ak by tatko prisiel s nou, kam ich mam dat sediet? tatko by mal sediet pri mne...no ale ju nechcem ani vidiet. :-| :-|
Odpovedať
a sa ospravedlnujem, ze vam tu zapracem celu stranu :-N
Odpovedať
a mam objednanu Natalku Lackovicovu ako vizazistku x-) x-) x-) ..tak mi odpadlo sama seba si licenie..a robi aj uces...cize uz len musim zrusit kadernicku co mam svoju objednanu...no co uz.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo79 satky mas nadherny, moc se mi libi :-D Jinak ja satky jeste nemam, ale mam jedny favoritky, jen nevim, jestli nejsou moc odvazne do kostela :-N jinak hledam, kam bych jeste sla do pujcovny na satky a porad vaham.. :-| Jinak ostatni zatim neresime, prstynky budeme kupovat u nas - mame dobre zlatnictvi, tak tam urcite vybereme, jen nevim jake, ja nosim bile a pritel zlute zlato.. 8-( Kvetiny budu resit s kamoskou, ktera je kvetinarka a urcite mi poradi.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, ja som na tom podobne - nieco mam, nieco tusim, nieco este vobec... z tych brosni sa mne osobne najviac paci ta perlova, som asi skor za klasiku... ale vzhladom k tomu, ze si najprv chcela cervene saty, neviem co by bolo lepsie pre teba. ked si das ale tyrkysovu, malo by byt toho viac ladeneho do tyrkysova. ak das perly, podla mna by mala byt aj bizuteria perlova. pre mna su teraz priority oznamka a obrucky... len na to potrebujem aj draheho a on sa nerad rozhoduje :-)
Odpovedať
no ved to...ze ake kvety tyrkysove? dobra bude aj perlova, alebo pockam este na strasovu ci nenajdem niekde..nehori
Odpovedať
ferrero gulicky, pardoon
Odpovedať
ahoj zajo:) oznámení jsme si vyrobili sami, ještě musíme koupit kvalitní papír a vytisknout to:) Výhodu to má, že je to levné a navíc je máme takhle pěkně i v elektronické podobě v pdf, takže můžeme kamarádům taky vesele posílat mailem a nemusíme utrácet za známky:) Jinak s rodinnými trablemi držím palce, u nás se asi ještě rodinné "drama" odehraje... nechci na svatbě otce, ale až řeknu babičce, že se vdávám a pozvání platí jen pro ni, tak to bude asi ještě dost řečí... dokonce i můj brácha se zátvářil (prý tedy v legraci, ale vtipné mi to nepřijde..), že když tam nebude otec, tak on taky nedorazí... babičku i bráchu bych na svatbě samozřejmě moc ráda měla, ale jsem pevně rozhodnutá nenechat se vydírat- je to naše svatba, takže podmínky klademe s přítelem my... a pokud někdo nechce dorazit, tak ať prostě nechodí...
Odpovedať
no nas tata sa dnes vyjadril, ze ona je jeho zivotna partnerka a bud tam pride s nou alebo sam... no mne tam teda chybat nebude, ked to takto povie. vydierat sa nenecham
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte všetci.som tu dlho nepísala.takže naša sadba je 15.05.2010.máme už zajednanú sálu.taktiež kameramana,ktorý nás bude aj fotiť.mame zajednaného dj,zaplatené zlohy.na konci roka sme kupili alkohol a vínko.mám kupené popolnočne šaty,svadobné topánočky,bižutériu.taktiež pierka,podbradníky.podväzok som dostala od mojej buducej švagrinky.čiže teraz niekedy pôjdem kuknuť svadobné šaty,drahému treba kupiť košielku,vestu a kravatu.a samozrejme musíme ísť za panom farárom.boli sme už ale nám povedal že nám stačí prísť tri mesiace pred svadbou.takže ešte máme čas :-)
Odpovedať
vestu pre zenicha s viazankou poziciavate alebo kupujete? a uvazujem...asi vizazistku zrusim...300 eur za licenie a uces, ked sme osekali vsetky vydavky na minimum... to je asi prehnane. plus v den svadby cestovat 70km do blavy a nazad...
Odpovedať
a aku chcete kyticku? z akych kvetov? ja chcem kvet do vlasov.... nieco co vydrzi. tak podla toho budem riesit kyticu...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zajo - ked chces tyrkysovu, kludne podla mna mozes mat kremove kvety a tyrkysovu stuhu, pripadne nejake tie ozdobky na kytici a mozno aj na stole... cestovat do BA v den svadby sa mi zda byt velmi neprakticke - skor som pocula ze ta kadernicka prisla k neveste domov. a ja sa tiez chystam robit oznamenia domacky, ale s pomocou kamaratky co sa trosku vyzna... len stale neviem ake :-N ...napis potom, ako si pochodila na radnici
Odpovedať
Profilova fotka
katika232 - ste sikovni ze uz toho tolko mate... mna pri citani takychto pokrokov zacina chytat panika/depka... nas problem je v tom, ze sa strasne dlho a pomaly o vsetkom rozhodujeme a dievcata... drzim palce s rodinnymi zalezitostami... u nas to nastastie na dramu nevyzera, tak som rada
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky...pridam sa asi k vam, termin stanoveny pevne nemame, ale predbezne chceme 22.5.2010. a co sa tyka toho usadzania rodiny a nerodiny tiez s tym mam trochu problem, frajerovi rodicia su rozvedeni, kazdy pride so svojim partnerom novym ale neviem koho si mam dat sadnut za vrch stola z jeho strany, tak tam dame asi babku a brata :-)) nech nikoho z rodicov neuprednostnujeme :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, dlho som tu nebola, ale medzi sviatkami som sa naplno venovala hladaniu svadobnych siat...uz som ich mala na sebe aspon 50, bola som skusat v presove, kosiciach, dokonca aj do polska sme sa trepali. Neviem sa ale rozhodnut :-( ...asi som nenasla tie prave. Este sa chystam do jedneho, mozno dvoch salonov v Brne, tak uvidime Bola som aj za fararom, tak si nas zapisal na 15.5. o 15:30, este mu musime priniest potvrdenia z matriky, krsne listy a abslvovat nauky.
Odpovedať
Profilova fotka
tinka1003: ja som sa tiez venovala zhananiu svadobnych siat, trochu som obehala salony v okoli PP a v Kosiciach som presla asi vsetky...jedny som si vybrala, keby som nenasla este nieco lepsie, ale chcem ist do Krakova, lebo vela ludi mi hovori, ze to tam je lepsie...aj topanky, doplnky, oblek pre snubenca a pod. Ty si kde bola v Polsku? My sme vybavili obrucky a svadobne oznamenia, definitivne sme sa dohodli s muzikantami, este musim ist za kameramanom zaplatit zalohu. Presla som asi 10 obchodov s topankami, ale nenasla som nic. Je to katastrofa, ked zhanas pohodlne topanky na cca 2 cm podpatku.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, zajo, saty su pekrasne, super vyber, tu brosnu by som asi tu perletovu, ci aka to je, je kasna, jemna, aj ta druha, pod nou je pekna,ale to uz by si musela fakt ladit s tyrkysovou, vies...no netusim, ja tiez necchem gelove, ak ano, tak fakt len malicke, mne to pripada, ako take orly, tie pazury zahnute hahahaha:} :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fuha to uz tolko veci vybavujete? no ja som dnes zavolala na urad a dohodla ten termin, okrem toho nemam nic , ani len napad :-D ale sak najlepsie akcie su tie neplanovane, tak naco to riesit rok dopredu :-D ale nahodouuuuu saty uz mam vybrate, sestra sa mi vydavala v septembri a ked si bola skusat saty mojmu drahemu sajedny natolko zapacili ze chcela aby som si ich skusila a boli to toe prave, tak aspon nieco ;-)
Odpovedať
kocky..napadla ma kytica. co tolko stoji na kytici? chcem par kvetov, len previazat stuhou. v com je ina svadobna kytica od klasickej? mam pocit, akonahle poviem ze svadobna kytica tak vysokohorsku prirazku zato narataju...
Odpovedať
Profilova fotka
no zajo to ti viem presne povedat ze preco to tolko stoji.... si predstav ze si kupis beznu kyticu, daju it to do papiera, zablahozelas a kytica ide do vazicky. Ale svadobna kytica je zo specialnych kvetov (musia byt 100% cerstve, preto su aj specialne objednavane tie kvety z holandska). Potom to ze ta kytica musi byt inac viazana, aby ti co najviac vydrzala. Podla tety kvetinarky znamej ak si vezmes beznu kyticu na svadbu, nevydrzi ti ani fotenie.... a inac treba si dobre overit kvetinarstvo kde is ju kupis, lebo fakt sa ti moze stat ze tam nahodia len tu cenu a kvety su z tyzdna dozadu odrezane a pred oltarom budes stat s takym chudatkom zvadnutym :-)))
Odpovedať
ja chcem kyticu podla toho, aky kvet mi vydrz v ucese... ruzu nechcem. kala asi nevydrzi... asi orchideu... ta sa mi paci. paci sa mi aj frezia, ale cisto kyticku z frezii eee... musim pohladat obrazky kytice z orchidey
Odpovedať
Profilova fotka
mne to je viac menej jedno aky druh kvetu to bude, skor nez to dokopy dobre ukaze a vydrzi....pacia sami slnecnice, ale ich zltu fatbu asi nijak nezladim s bielou :-(
Odpovedať
mne sa pacia aj konvalinky, tulipany...su jarne a pekne. no do vlasov sa neohodia. mam len par veci, ktore musim doladit, lebo sa inak nepohneme dalej.. dnes mi na matrike zdvihla jedna pani telefon, uz milsia, terminy na 8.5. maju, mame si ho prist co najskor zajednat. Uz len vybavit aby prisli do toho podniku kde to mame mat... vraj sa to da, len niesu moc ochotny.. co v preklade znamena, asi, ze ich treba zaplatit
Odpovedať
tak já jsem se už rozhodla pro kombinaci bílé růže a bílé frézie... ale dneska jsem zase někde viděla bílé pivoňky a byly nádherné a navíc v květnu budou aktuální... ale asi by se to nehodilo ke stylu šatů, tak zůstanu u původně vybrané kombinace a pivoňky si pořídím jen tak do vázy:) my jsme aktuálně ve fázi usilovného hledání místa pro hostinu... trochu se to už začíná rýsovat, tak jsem ráda ale i tak toho ještě chybí celkem dost. paralelně s hostinou řeším, zda se budu nebo nebudu líčit sama a co s vlasama- mám je husté, až na zadek a snad jsem si i vybrala účes, který by měl jít. ale bydlíme celkem nově v městečku na okraji prahy a moje kadeřnice je až na druhé straně metropole, takže opravdu hodně z ruky... no a tady zatím žádnou kadeřnici neznám, takže to bude asi třeba nějak prozkoumat. Jinak jsem ale našla tip na (zřejmě) dobrou vizážistku, která češe a líčí najednou, tak to by taky mohlo připadat v úvahu... No, nějak se budu muset rozhodnout:)
Odpovedať
Profilova fotka
marketko tie saty co mas v albume su uplne krasne a s rozpustenou vleckou vyzeraju uplne romanticky :-) mas ich kupene alebo planujes vypozicat? kolko ta to asi vychadza? ja riesim dilemu kupit-pozicat....
Odpovedať
Profilova fotka
lubi, souhlasim s tebou, market si vybrala nadherne saticky ;-) a musim rict, ze jsou skoro totozne s satama, co mela moje svagrova od Tatany Kovarikove (a to netusim, kolik mohly stat) :-) Jestli vahas koupit/pujcit, jsem jednoznacne pro koupit - muzu ti doporucit dodavatele z Ciny, co mi prave usil paradni saticky (mam je v albu) a cena je uchvatna - 150USD! Jestli mas zajem, dodam kontakty.
Odpovedať
Profilova fotka
fuha no asi nie som az taka odvazna ze objednat si to...ja to potrebujem omrknut na zivo, odskusat... povodne som si chcela dat len nejaky bezovy kostym, taky co sa da nosit aj do prace neskor... ale rodina ma presvedcila ze to nosia stare dievky co sa konecne raz vydaju :-D podla nich, sice tesne, ale stale mam vek na biele saty :-DDD inaaaaac...neviete mi povedat? da sa svadba vybavovat aj po vikendoch? cez tyzden som pracujem (v inom meste nez bude svadba) a moj drahy dokonca v CR pracuje...takze na to mame len soboty....
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi, však si oběhni salony, vyzkoušej a až najdeš ty pravé, tak si je nech ušít ;-) Osobně jsme zatím zařizovali jen matriku a obcházeli salony, všechno ostatní vyřídíš klidně po mailu či telefonu :-) Nemít internet, tak se nevdám :-D
Odpovedať
Ahojky....doufám, že se můžu přidat. Já byla o ruku požádaná na štědrý večer a datum jsme si též zvolili 15.5., případně 5.6. Jelikož teprve zítra uvidíme, zda je ještě volno tak máme i ten náhradní. Docela mě šokujete, kolik toho máte všichni zařízené. Já začala brouzdat tady na stránkách a vybírám co by se mi tak líbilo, no je uplně super co všechno se dá objednat. Doufám, že stihneme vše zařídit jak chceme a nebudou některé věci jako fotograf atd. na tento termín již obsazené. Máte holky některá nějakou užitečnou radu nebo vychytávku na co nezapomnět nebo tak něco? Přeju aby nám to všem vyšlo a hlavně aby to s tím pověrčivým květnem nebylo pravdivé ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?