Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
u mne je to presne takto so zltym, so striebrom ani s bielym zl. sa nemusim :-) Nuz uvazovala, ale zatial to nie je uzavreta kapitola, chcem farebnu kyticku,ak pozries moj album, zistis. No zatial je vitazna asi fialova ;-) co ty?
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež ešte nie som definitívne rozhodnutá...uvažujem o kombinácii smotanovo-fialová, smotanovo-žltá, smotanovo-ružová. Hlavná farba by ale mala byť smotanová. Druhá farba na oživenie. Neviem sa rozhodnúť. Vraj výzdoba má byť zladená s kytičkou...a mne sa páči kytička z ružových ruží a bielych frézií... :-D Ja som ináč strašne nerozhodná... :-(
Odpovedať
Jé, super, tak Anax vyslyšela mé prosby a zpřístupnila diskuzi i na beremese.cz x-). Holky, já mám dneska skvělej den, dostala jsem z maturitní písemky 1, to je jako příslib světlé budoucnosti :-D. A přišly mi tyčky k balónkům na výzdobu :-D :-D :-D
Odpovedať
emmili Tak blahozelam, ked si spomeniem na svoju maturitnu pisomku(tiez za 1), myslela som si nieco podobne ako ty ;-) Preto tu radost prezivam s tebou.
Odpovedať
Děkuju, cipa x-)
Odpovedať
Za nic :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky! Taky patřím mezi vás - nepověrčivé a budu se vdávat 1.5.2010! Myslím, že na nějaké přípravy je ještě docela brzy, ale ráda si tu s vámi budu povídat a plánovat - protože už se (asi stejně jako vy všechny) moc těším :-) . Jana (26 let)
Odpovedať
Vitaj medzi nami ;-) Jani :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Taky jsem si všimla, že Emmili má stejný termín, jako já - ovšem už je s přípravami téměř hotová - zatímco já ještě nic! :-| ...asi bych měla začít. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Díky, cipa. A jak jsi na tom s přípravami Ty?
Odpovedať
Jani, no jsem trochu rychlík :-N, když to se nedá udržet, když vidím něco levně :-D... Ale ještě nemáme nic zamluveného. Věřím, že příští rok moc lidí nedá na pověry a bude nás se stejným datem / měsícem hodně ;-)
Odpovedať
Ahoj, tak se taky přidávám - a zrovna snad uklidním Janu - já mám taky termín 1. máje a máme akorát zamluvený sál, kostel a fotografa-kameramana ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Jaxiss Nuz s pripravami som na chvilu zastala, lebo sa pripravujem na posledne statnice a koncenie mojho studia na VS ;-) , no budem pokracovat ;-) Zatial mam zajednanu salu, kameru, foto, zivu hudbu, boty i pohare su na ceste, vyzdoba(mam sa stretnut s par ludmi po statniciach), v stredu idem do salonu na upravu vlasov, tam sa so znamou chcem dohodnut hned aj o vlaskoch na svadbu,make-up a celkova vizaz. :-D Pomalicky sa to zbiera.
Odpovedať
Cipa33: a to mas svadbu v maji 2010, ci v tomto roku? :-) lebo ak buduci rok, tak to mas teda dost postihaneho, teda waw, klobuk dolu...my este ani salu nemame, ale vsade kam chodime nam vravia, ze nemaju ani objednavkovu knihu na 2010. tak zatial nepanikarim :-) je tu niekto z BA, kto planuje svadbu na 15.maj 2010?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam zajednanu len salu...a vyzera to tak, ze sa tak skoro k dalsim pripravam nedostanem...mam toho vela v praci :-(
Odpovedať
Bonheur Ano, mame to az buduci rok :-) , teraz sa ucim na statnice a od septembra zacnem makat, takze uz toho volneho casu na vybavovanie nebude, preto sa snazim teraz co sa da. Navyse u nas je dost problem so salami a inymi vecami, nieco je aj dva roky dopredu zajednane a to mas potom problem. A ja som chora, ked si nieco vysnivam a potom to nevyjde.... preto radsej vsetko dopredu. PS. Povodne sme chceli sobas 15.maja ale sala uz bola obsadena, tak sme museli menit datum. :-) Uz som s apoucila a ked vidim nieco, co nam bude treba a paci sa mi to, hned to beriem. Tinka Vela sily v praci zelam. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, holky, tak to jste mě moc neuklidnily! :-| Vidím, že těžce zaostávám v přípravách (máme zatím jistou jen kapelu - protože v ní hraje můj tatínek /ten bude samozřejmě ve svatební den nahrazen jiným baskytarisou/). Cipa - Ty už se můžeš vdávat i tento víkend! :-D Vypadá to, že jsi zcela ready! 8-) Jste některá ze Zlínska?
Odpovedať
Jaxiss No tak to nie, ;-) este nie su doriesene saty, ani svadobne ani popolnocne..draheho oblek, i ked predstava je :-) Dnes som sa dohodla s mojou skvelou kadernickou-majitelkou skveleho exkluzivneho salonu, kde ma ucesu, namaluju, urobia mi nechty :-D Joj, skvela zienka je to. Aj dnes mi urobiola supis vlasky. Moc sa z toho tesim, je to najlepsi podnik u nas.
Odpovedať
jaxiss: Tu kapelu Ti závidím, my nevíme, koho, to je poslední věc, kterou bych chtěla mít zařízenou co nejdřív, zbytek počká na prázdniny... Jenže nevíme, jakou kapelu vybrat, potřebovali bychom, aby uměli hrát i dechovkové kousky na sóla, ale klasickou dechovku nechceme, už kvůli hluku... To je trápení...
Odpovedať
Profilova fotka
Ubi: tak právě takovou kapelu máme (ze Vsetínska). Hrají dechovky, lidové, moderní, ploužáky i takové ty klasické odrhovačky z 90.let Myslím, že každý si v jejich repertoáru vybere. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, muzu se k vam pridat? Meli jsme mit svabu ted 29.6.2009 ale kvuli studijnim problemum jsme se dohodli,ze takto to bude lepsi a klidnejsi,takze svatba bude 8.5.2010 :-) chteli jsme statni svatek,ale 1.5. bude svateb moc :-) tak jsme to nechali na ten druhy :-) Jak jste na tom s pripravama?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, my máme svatbu 22.5. Pověry "svatba v máji nevěsta na máry fungovala možná před sto lety"....taky počítáme s tím, že starší generace bude mít řeči, ale máj lásky čas a je to naše svatba, tak co je komu do toho. teď je počasí akorát....
Odpovedať
;-) plne suhlasim..
Odpovedať
Profilova fotka
Pepi, pod to se taky podepisuji ;-)
Odpovedať
Sem tam se mě taky nekdo zeptá, jestli vím, že v květnu nemají být svatby... Tak mu řeknu, že vím, a taky že by se těhotná měla dívat na samý pěkný věci, aby děťátko nebylo škaredý... Člověk nemůže věřit všemu, co se říká :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no hlavně v dnešní době rozhodně nehrozí, že by nevěsta nebo dítě umřelo hladem nebo zimou :-D
Odpovedať
Tak povery su vsade okolo nas, len ide o to, v co clovek veri. Myslim, ze ludsky zivot riadi nieco vacsie ako su povery :-)
Odpovedať
Suhlasim s vami, poznam vela manzelstiev, ktore sa brali v maji a klape im to...to su iba hlupe povery, je to nezmysel, neda sa to nicim dolozit, ze manzelstva uzavrete v maji su nestastne...:-) my este nemame ani salu, ale pracuje sa na tom..:-)a jedine co pripravujem na svadbu su moje vlasy...nechavam si ich narast, nech si s nimi pred svadbou spravi kadernicka co chce, aby sa jej dobre upravovali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, já mám svatbu 22.5.2010 :)
Odpovedať
Tak vitaj medzi nami nevestapetulka :-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?