Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
ja som nasla tieto prstienky http://www.stribrne-sperky.eu/Prsteny... ..len ako odmeriam priatelovi velkost? asi budeme musiet ist do neakeho zlatnictva dat si odmerat prsty... satky idem kuk.
Odpovedať
tie cervene eee. tie s tymi kvietkami cervenymi su pekne...len sa mi zda, ze ta rozsiruju a akoby skracovali..neviem preco, mozno tym ako je ta latka tahana cez pas... ale mozno len neboli dost stiahnute. Ale to je len moj nazor..dufam ze ta neurazim. tie ruzove su take ani ani... maslove su pekne...len chces take tylove? idem sa nato kuk este raz..
Odpovedať
Profilova fotka
kocky po vasej plodnej kritike som sa teda rozhdola skusit este nieco ine.... skusala som pozerat po niecom inom na nete...ale moj styl asi nezmenim :-D ale skuste kuknut do albumu, dala som tam asi 6 siat ktore ma clkom zaujali... su z jedneho salonu v seredi a niektore z topolcian
Odpovedať
Profilova fotka
lubi, no super, doufám, že brzo připojíš i tvé fotky, hlavně v č. 3 a 4 ;-)
Odpovedať
lubi hezkééééééééé, mne sa najviac pacia c. 2,4,6 x-)
Odpovedať
lubi, super šaty: nejhezčí mi připadají 4, 5, 6- myslím, že by ti moc slušely, máš fakt krásnou postavu, tak si myslím, že si takové upnutější určitě můžeš dovolit... jsem zvědavá na fotky ze zkoušky:) Jinak my jsme se nakonec dohodli naprosto mírumilovně, prstýnky jsou vybrané, úplně totožné nebudou, můj bude víc "ženský", přítelův zase trochu jednodušší, robustnější... ale základní linka je stejná, materiál více méně taky: oba budeme mít bílé zlato, jenom já budu mít uprostřed jinou povrchovou úpravu- velmi hrubý mat, který ve výsledku vypadá celkem třpytivě a žádné kamínky:) tak ještě doufám, že nám to ten náš kamarád zlatník nevymluví z nějakých praktických důvodů... :-D jinak vítězné prstýnky, které nás inspirovaly, jsou v albu- je to ten pár prstýnků na tmavém podkladu
Odpovedať
Profilova fotka
lubi, u mna vyhravaju 2 a 6 :-)
Odpovedať
market, velmi pekne obrucky ste vybrali, blahozelam k vyberu.... x-)
Odpovedať
že to ale dalo práce a diskuze :-D :-D :-D
Odpovedať
kocky ja vam tak zavidim, ze amte pred svadbou. hned by som sa vydavala znova ;-). mali sme to v maji minuleho roku. hned by som si to zopakovala ;-), aje tu pripravu. vsetko ;-). prajem vam vyjde krasne vsetko planovanie a nech amte este krajsiu svadbu. market: krasne obrucky ;-) nieco podobne sme mali ako favorita aj my. ale nakoneic mame ine.
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi 4 určite
Odpovedať
Lubiduch..podobne satky ma aj salon diamond v nr. ja sa uz saty bojim aj pozerat...aby som nezbadala neake ine :-D v seredi je dobry salon alma tiez...nebola som tam..radsej uz ani nejdem. Nakoniec som si vybrala saty, ktore mi padli prve do oka, a zo salonu, ktory som obchadzala z daleka :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lubi me se nejvic z tech tvych vybranych libi 2,4,5 - uz se tesim, az das foto :-D market82 super, ze jste se dohodli na prstynkach,my uz je konecne zacali zaky resit. Asi budou u zlatnika - rucne delane, priteli se libily najake na jeho strankach, tak uvidim, ktere to byly, ale pry neni problem vymyslet si jakekoliv upravy, nebo mit vlastni navrh.. :-D A navic vykupuje zlato, takze tim by byly prstynky levnejsi, kdyby se neco naslo doma.. :-N ;-)
Odpovedať
Jojo, mít nějaké zlato je určitě fajn... přítel má snubní prstýnek z prvního manželství... tak ho nechá roztavit a předělat- ať žije racionální přístup :-D :-D Nicméně se mě ptal, zda mi nevadí, že je to stejné zlato... že by to případně dal tomu zlatníkovi na jeho vlastní použití a nechal si prstýnek vyrobit z nějakého jiného kousku... ;-) Ale asi to neřeším:)
Odpovedať
Profilova fotka
market82: to je dobry napad, ale tady na beremese sem koukala na diskuze a pochopila jsem, ze ty prsteny ( ten nas vyhlidnuty) nedela z toho vaseho zlata, treba nekdo prinesl zluty a prstynky meli z bilyho, tak to vase asi pouzije pozdeji, pro nekoho jinyho.. :-)
Odpovedať
ahojte baby :) tiez sa k vam pridavam...svadbu mame 8. mája 2010 :) chcela by som sa vas opytat na kadernicku? mam problem si nejaku najst lebo svadba je vo sviatok a ze vtedy maju zatvorene...neviete o nejakej ochotnej ktora by urobila vynimku? :)
Odpovedať
Luscynko: přítelův původní prstýnek je z bílého zlata, stejně jako budou ty naše, takže by to jít mělo... už jsem se i kamaráda zlatníka ptala a říkal, ať zlato s sebou určitě vezmeme:) Sunny: to je asi na dohodě s tou kterou kadeřnicí, ne? Já jsem řešila problém, že bydlíme od února na novém místě a žádné kadeřnictví jsem tu neznala (na internetu člověk najde adresu, ale obvykle ne reference..), tak jsem se optala sousedek v ulici a mám doporučení od jedné, co se tu navíc loni vdávala a byla s ní moc spokojená (tak, že už prý jinam ani nechodí). Kadeřnici jsem zavolala a neměla žádný problém s tím, že je to v sobotu ráno... Takže bych to asi opravdu řešila v pořadí: vyhlídnout si napřed kadeřnici a pak diskutovat s ní o její ochotě pracovat pár hodin i ve svátek...
Odpovedať
Profilova fotka
A budete se nechavat i licit? Ja pravdepodobne ano, at aspon jednou vypadam na fotkach dobre :-D Kadernici domluvim, az k ni pujdu na melir, videla jsem nejake fotky holek, co cesala a libilo se mi to, tak snad to vyjde a licit asi bude kamaradky nehtarka, dela i liceni.. Jen domluvit zkousky.. ;-)
Odpovedať
Líčit se budu sama, nějak bych si chtěla být podobná... nechci, ať se na mě z fotek pak kouká nějaká jiná, neznámá osoba :-D :-D Ale mám hodně čistou pleť, takže nějaké extrémní krycí triky třeba nemusím dělat... a s líčením očí mám každodenní zkušenost, takže pohoda... už jsem si i načetla pár tipů, jaké barvy ano a jaké ne... nejsíš půjdu do nějakých bílo stříbrných stínů, sluší mi to a cítím se v tom dobře, ke svatebním šatům se to taky bude hodit... Určitě nechci, aby to bylo moc složité a moc překombinované, takže prostě se nalíčím trošku jinak, než normálně, ale žádný velký extrém... Ale kadeřnici mám už zamluvenou a na manikúru si taky zajdu- sice si umím udělat francouzskou manikúru sama, ale přece jen se chci nechat alespoň trochu opečovávat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
o te manikure uvazuju taky, ale chtela bych zkusit i p. shine, abych dala svoje nehty do poradku.. Sice uz se nelamou tolik, jako driv, ale porad to neni ono.. Koukala jsem i na aukro, ze bych si objednala sadu domu - prece jen to vyjde mnohem levneji a opecovavala bych si nehty doma.. A doufala bych, ze to zabere, jinak budu muset mit na svatbu gelovky, ale to je az posledni moznost.. 8-(
Odpovedať
sunny..tiez som od Nitry, s kadernickami by nemal byt problem... a s tymi co je, tak to niesu asi tie spravne kadernicky =-) v salone prestige si nebola? Tam je sikovny kadernik, Dodo Jankovic. Odkial mas satky? A kde budete mat obrad? Na matrike alebo v kostole?
Odpovedať
lucsy, no nehty snad budu mít svoje, je fakt, že jsou celkem kvalitní a moc se nelámou... takže pak už si jen nechat upravit tvar a udělat francouzskou manikúru:) o čem ale uvažuju, je pár návštěv v solárku, ať se mi trochu sjednotí barva pleti... máte někdo podobný plán? já jinak v solárku nikdy nebyla a ani se moc neopaluju... ale říkala, jsem si, že lehounký nádech do opálena a hlavně jednotný.. by v těch šatech nemusel vypadat špatně
Odpovedať
dalsi telefonat na matriku do Nitry: z urcitostou vam hovorim, ze sobasit nebudeme. nemate bydlisko v nitre, niesme povinny vam vyjst v ustrety. A v ramci setrenia financnych prostriedkov nebudeme tahat kvoli vam 8 ludi do prace.... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
týjo, to je smůla...
Odpovedať
Profilova fotka
market82: no ja bych radeji nejaky postupne samoopalovaci krem, solarku moc neverim =-) S tim kremem bych se mozna dokopala tak 2 tydny predem se poctive natirat :-N Krem bych radeji nez to solarko.. zajo79: tak to je des, budete to prekladat na jine datum v kvetnu? Celkem chapu, jaky to je.. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, tak to je hnus :-( a kde přišli na 8 lidí, vždyť stačí oddávající a matrikář...??
Odpovedať
baby co sa tyka samoopalovacich kremom dajte pozor na kvalitu a znacku, mozu sa vam robit flaky alebo vam pustia do bielych sv. siat, ja by som sa skor priklanala k solarku, ja aj budem chodit tak dva mesiace pred svadbou postupne, pekne rovnomerne to opali. Odporucam stojate.
Odpovedať
taky bych se asi klonila k tomu solárku. krém jsem zkusila asi jednou nebo dvakrát, rozhodně spíš dražší, ale s výsledkem jsem teda spokojená nebyla.. jednou to nebylo skoro vůbec vidět, podruhé to bylo celkem nerovnoměrné... takže když už, tak mi solárko přijde trochu jistější volba:)
Odpovedať
Profilova fotka
jj, pokud chcete rakovinu kůže, tak solárko je jednoznačně jistější volba :-))
Odpovedať
rakovinu koze nedostanes pokial nebudes chodit do solarka pravidelne napr. rok, ja chcem iba pred svadbou a opalovanie na slnku je tiez nebezpecne a este sa mozes spalit cize neviem co je horsie zlo ;-) POkial v oslarku zvolis spravnu minutaz a nebudes tam 10minut pokial mas bledu pokozku ale pojde to s mierou myslim ze sa to da. Ale je to kazdeho vec a nazor, ja som si povedala len svoj. Samozrejme ak niekomu vyhovuju kremy nikomu to nevyhovaram, ja len vravim, co sa mne stalo.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?