Svadba október 2010

6. máj 201530120
  • @balli  objednana na 21.6. 12:40 🙂

• strasne moc este ray gratulujem, to je uplne super 🙂 verim ti ze si stastna...tesim sa uz aj ja na ten pocit ked sa budem usmievat ako dilinko a iba ja a moj manzel budeme vediet preco 🙂
    daj update co noveho ked budes mat po prehliadke, hlavne budte zdravucki obaja!!!

• @balli  ano ano, urcite sa ozvem 🙂 ja som stale vyskerena 🙂

• Sponzor fóra
  • @balli  zatial sme nemali srdiecko... 😞

• @cukrik580  - co to znamena? ze je este skoro?

• @balli  ze ak sme otehotneli na jonasov termin, co bolo cca 10-11 dni po planovanej ovulacii, tak sme neni v osmom tt ale iba cca v 6tt a to je este skoro aby uz bilo srdiecko, tak dufam, ze uz v piatok bude 😉

• @balli  maaaame srdieckoooooo 😃.6,9 mm a podla sona sme 6+5 🙂 podla ms 8+0

• @balli  ajoj.vo stvrtok sme uz mali 26,65 mm a srdiecko ako zvon 😃

• Jeeej, moc gratulujem,musite byt velmi šťastní!!!

• @cukrik580  gratulujem vam moc 🙂

• @balli  ano ano, neskutocne, strasne hrozne moc moc som stastna prestastna 😃 a uz si viem aj nahmatan mimi, ked lezim rano v posteli este 😃
    @sydnuska  dakujeeeeeem 😃

• @katharrina  
    @cukrik580  
    @balli  baby, co mate nove?

• @kitta  
    @reklamka  
    @jlanam  
    @kamila.k.  
    @susibjork  baby, co mate nove?

• @sydnuska  jeej ahooooj no presne o mesiac mam termin a budeme mat Samka 🙂 uz sa nevieme dockat 🙂 doky vravel ze to moze byt aj o dost skor ale ze nech vydrzime aspon do 27.1. Tak dohovaram drobcovi 🙂 a ty co?

• @sydnuska  ahoj, moje dvojicky uz mali rok.🙂

• Sponzor fóra
  • @cukrik580  tak to je super... vybrali ste pekne meno 😃 Nas maly expert Samko uz oslavil 1. rocik... je to betar a robi nam nesmiernu radost... tak nech ti dobre dopadne porod, a potom nas informuj ze ste už traja 🙂

@reklamka  tak to mate dvojnasobne stastie... kedy sa narodili?

• @reklamka  gratulujem 🙂
    @sydnuska  aj vam gratulujem 🙂 aj ty mas samka?no jaka parada 🙂 ja som chcela miska alebo misku ale misko sa mm nepaci tak sme sa uz pred par rokmi zhodli na saminovi a bude teda saminko 🙂 jasnacka.dam vediet 🙂

• @cukrik580  ano mame Samka 😃 ja som chcela povodne Tobiasa ale mm nesuhlasil 😛 tak sa drz, a nech ti to rychlo ubehne 🙂

• @sydnuska  10.1.🙂

• @sydnuska  dakujem.uz aby bol vonku 🙂

• caute kockyyyy....gratulujem k novym prirastkom 🙂 booze, ale sa to tu rozrasta 🙂 my sa stale nepokusame aj ked od svadby je to takmer tri a pol roka...neviem, mam stale maniu o tom ze to nezvladneme...
    ale mozno tento rok...predsa uz to trochu odsypa ten cas a vek stale len rastie a lepsie to nebude...ach jaj.

• @sydnuska  Ahoj, my sa máme super, Lukas má 15mes. je úžasný a šikovný a tak si spolu užívame každý deň. Všetko rýchlo letí a od septembra pôjde do jaslí a ja späť do práce. Nad druhým nejak neuvažujeme, zatiaľ úplne stačí aj jedno 😃

• @balli  no ja mam tiez vacsi a vacsi dojem, ze to financne nezvladneme, ale uz sa neda nic robit, budeme musiet 😃 aspon schudnem ked nebudem mat co zrat 😃
    @katharrina  nooo tak sa vam dari, super 🙂

• @reklamka  tak to su o mesiac mladsi od nasho Samka... vela zdravicka, nech vam robia len radost

@katharrina  tesi ma ze sa vam dari... ani my nerozmyslame nad druhym... a teda ja by som ostala len pri jednom dietati... uvidime... drzte sa

@balli  ahojky... ja som sa tiez bala, ci to zvladnem, ci vobec budem vediet postarat sa o dieta,,, no a zvladla som lebo som musela 😃 drzim palce, nech sa ti dari...

• ahojte baby 🙂 tak gratulujem k babatkam 🙂 my tiez velmi chceme, ale dva roky nic 😞 tak sa trapime s tym trosku..dnes ma caka vysetrenie priechodnosti vajecnikov, tak verim, ze to dopadne dobre a bude to len psychika, co nam v tom stasti brani 🙂 ale inak sa velmi lubime a oznacujem nase manzelstvo za velmi krasne ♥

• @kitta  ahoj Kittus,fuuuha, to je dost neprijemne vysetrenie.. teda nemam to z vlastnej skusenosti, kamoska ho absolvovala... velmi vam drzim palce, nech sa vam coskoro babatko podari.... 🙂 tento rok to urcite vyjde... 🙂

• @sydnuska...dakujem  velmi pekne, ja sa skor bojim kvoli financiam, mame velku hypo, tak preto...verim, ze starostlivost zvladnem a moc sa uz na tom tesim...uvidime ako to bude..

no a na to nadvazuje @kitta...moc  ma to mrzi, toto je moja nocna mora ze to stale odkladame a potom to bude tak ako to riesit vy...ze to nepojde. Dufam, ze vysetrenie dopadne dobre, daj potom vediet, dobre?

• @sydnuska  
    @balli  tak baby uz mam po 😉 nebola som na laparoskopii, to by som musela mat vaznejsie podozrenia, ze daco je zle.. robili mi to takou ultrazvukovou formou. Prijemne to teda nebolo, ale vysledok super: vsetko ready na tehu, tak snad coskoro ♡ a balli isla by som do toho..aj my sme odkladali a okrem toho s tymi financiami to zvladnete... 😉

• @balli  nieje to financne jednoduche ale urcite to zvladnete... 🙂

@kitta  tak to je paradna sprava... uz nech je bublinka v brusku 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov