Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katharrina my teraz do 2 týždňov :-)
Odpovedať
@katharrina ta otazka bola asi mne, ze? 12.12.2012 mam termin :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nikinka1111 jaj, tak vela stastia, tesime sa na foto :) @sydnuska to som si potom asi pomylila, som myslela, ze ty este babo necakas, asi som zle precitala :) super, tak to skoro spolu, ja som mala prvy termin 7.12. :) potom sa to ale zmenilo
Odpovedať
@katharrina tak mame to skoro narovnako ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sydnuska a ako sa citis? Vsetko ok? Kde budes rodit?
Odpovedať
@katharrina citim sa skvele, nemala som ziadne nevolnosti, ani problemy... tehotenstvo si uzivam a pomalicky zacinam zariadovat izbicku a nakupovat vybavicku. Rodit budem v RK. A ty ako? nevolnosti boli?
Odpovedať
Profilova fotka
@sydnuska ani u mna, ja som dlho neverila, ze som tehotna, nic sa nedialo :) akurat som musela chodit castejsie k dr. a brat kadejake lieky, ale inak pohoda. Nemohla som jest coko prve 4mes., lebo mi z nej bolo blbo a zut zuvacky nemozem dodnes, ale to sa da prezit, ani som nemyslela, ze to bude take jednoduche :) my uz tiez zhaname veci pre babo, kocik uz mame aj postielku vybratu, uz len vanicku a pod. Veci nastastie dedime, ale sem tam sa neovladnem a nieco kupim aj ja :)
Odpovedať
caute kocky, gratulujem vsetkym tehulkam :) my sme chceli zacat niekedy teraz na tom pracovat, ale menim pracu a sme si povedali ze predsa len este chvilu pockame, trochu este zarobime, dokoncime dom tak ako mame a buduci rok na jar alebo v lete sa do toho pustime :) aj keeeed, opat mi meska cervena, takze zajtra robim test iba pre istotu, ale podla mna nie som tehotna, len ked mne tak vselijak teraz chodi ked po operacii krcka maternice uz neberiem tabletky, ale aj tak si chcem byt ista. ach jaj...
Odpovedať
@balli ahoj moja :-) drzim palce nech vsetko dopadne ako ma ;-) nech sa ti dari v novej praci :-)
Odpovedať
@sydnuska dakujem velmi pekne, nakoniec vsetko ok, tehotni nie sme a lekar povedal ze je vsetko ok. sice musim byt kontrolovana kazde 3 mesiace este, ale vsetko ok. teraz ked si spomeniem ze uz to za chvilu budu 2 roky od svadby...tazko uverit.
Odpovedať
@balli tak to ma tesi... ano ten cas rychlo bezi... mne sa o necele dva tyzdne vydava sestra, takze mam repete po skoro 2 rokoch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jujha baby, vy sa tu babatkujete, to je super, nam sa nedari uz niekolko rokov, ale gratulujem :) my uz rok v domceku, strasne to vsetko leti :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte kocky, uplne nahodou som tu nakukla.....gratulujem vsetkym tehulkam....caka vas najkrajsie obdobie v zivote....ja tvrdim, ze mat dieta je to najkrajsie, co sa nam v zivote moze stat. prajem lahke a nekomplikovane porody :-) My sme stale v IRL, buduci rok sa uz nadobro chystame domov, o par dni idem aj s malym domov, ideme kupovat pozemok, moj manzel zostava bohuzial tu, lebo uz nema dovolenku. Ja som inak dala vypoved z prace (pretoze tu je materska len 6mesiacov), som doma s malym a velmi si to uzivam. Inak nase manzelstvo je tiez super, odkedy je tu Tomasko, je to vsetko uplne ine, ale krasne...neviem, na co sme tak dlho cakali :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
caute zabky, mate niekto babatko pod vianocnym stromcekom? My akurat tak dom, prestahovali sme sa asi pred 2 tyzdnami, tak snazime sa dat domacnost aspon ako-tak dokopy na vianoce. Tehotni nie sme, ja mam novu pracu takze sme to este odsunuli, trochu este zarobit peniazky. Dajte o sebe vediet :) a prajem vam stastne sviatky!!!! :)
Odpovedať
@balli ahoooj :-) my sme vianoce prezili uz v trojici :-) syncek Samko sa nam narodil 5.12. :-) drzim palce, nech sa v praci dari :-) a ked budete chciet, nech sa zadari aj miminko ;-)
Odpovedať
@sydnuska jeeeeej, to je super! moc gratulujem! Samko je krasne meno a fakt ste ho dostali akurat ako vianocny darcek. Dufam, ze ste obaja zdravi a tesite sa vsetci :) my sa trochu zabyvame, este dokoncime par drobnosti a pomaly sa asi do toho pustime...uz do nas hucia vsetci od rodicov cez lekara a ja uz tiez pokukujem po miminkovskych veciach...takze pomaly.
Odpovedať
@balli dakujeme za gratulaciu :-) je to neskutocny pocit byt mamou, ked mi ho priviezli prvy krat na izbu nevedela som sa na neho vynadivat... a teraz ked spinka tiez na neho cumim, je to zazrak :-) drzim palce, nech sa vam dari :-) a ked sa zadari mimco, daj vediet :-)
Odpovedať
@sydnuska to ti verim, to mi kocky maminky hovorili ze po porode nepotrebovali nic, kaslali na bolest a iba kukali na to babo malinkate...pred troma hodinami sa narodil syn manzelovej sestre....tak to cele prezivam. Uz mi asi tikaju biologicke hodiny...uzivajte si to! ten cas tak rychlo leti, ani nebudes vediet a budete krpca odprevadzat do skoly :)
Odpovedať
@balli tak veru, strasne rychlo ten cas bezi... maly bude mat v sobotu mesiac... moc mu chuti papat, za 2 tyzdne pribral 600g a je vacsi o 3cm... a takyto fesak som :-D
Odpovedať
jeeeej, to je ale fesacik!!!! prekrasne babanko :) este je vidiet ze je to mini pidi baby :) taky pokrceny... ja som dnes bola kuk svagrinu co porodila pred dvoma dvami, krpec je taky ako tvoj...prekrasny a tie nozicky detske by som rovno vybozkavala :) musite byt veeelmi stastni!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@sydnuska je naaaadherny... my osobne este nie sme v ocakavani, ale kamoske co som bola za svedka sa mal minuly piatok narodit maly misko, tak cakame, zajtra ide lezat a ak do piatku neporodi, budu jej pomahat, tak dufam, ze vsetko bude ok :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
ahojte baby, tak co ako sa vam dari? @balli @sydnuska @sveta4 @katharrina @nikinka1111
Odpovedať
@cukrik580 ahoooj :-) my sa máme skvele :-) maly rastie strasne rychlo, je to zlaticko :-) Co mas nove?
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 my sa máme super, máme 8mesačného drobca :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sydnuska @nikinka1111 jaaaj baby :D ako sa z vas tesim :D my zatial drobca stale nic, ale dala som sa na dietku, uz mam dolu cez 17 kg, tak uvidime, dala som si vyratat od jonasa kedy otehu, tak uvidime :D zatial sme to nejak neriesili, ale hlavne manzelovi tikaju biologicke hodiny, tak by sme daco mohli poriesit :-D ani v robotke ma to uz az tak nebavi :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 nam sa 2mesiace skor narodil syncek, vola sa Lukas a uz ma 6mesiacov, je ok a velmi sa z neho tesime :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@katharrina je nadherny, urcite robi radost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 no je a robí veľkú radosť, je to naše všetko :) mas nejake zdrav.problemy, alebo sa len nedari?
Odpovedať
Profilova fotka
@sydnuska gratulujem, my sme sa nakoniec predbehli a máme už 6 mesiacov, ale veľký sme možno len ako vy :D kde si rodila a ako?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?