Svadba október 2010

6. máj 201530120
  • to si myslim aj ja - hlavne nech je dobra zabava a ostatne sa ma pacit hlavne nam...

a z coho si robila pierka? prezradis? ja som tiez rozmyslala ze sa pustim do takychto malickosti...cim viac bude hotove tym lepsie 🙂

• mala som doma take leskle stuhy cim sa zvyknu darceky viazat,alb kvety tak som skusila a celkom sa mi to pacilo tak som si ich spravila 50 😎 ,aj ked ma uz prsty boleli 😬 ale mam a mam skoro zadarmo 😉 pravdaze fialkovu s bielou som si spojila,este som rozmyslala ze tam popisem nase mena,ale uvidim,skusim jedno ze co to povie 🙂

• u nas sa popolnocny tanec vola brautsky, vacsina az po nom sa nevesta prezlecie, pripadne aj pred nim.......a v pohode niektore tancuju do rana v svadobnych, daju si dole zavoj a pod......takze tradicie sa menia a dnes je to ludom v podstate jedno, zalezi na novomanzeloch🙂

• Sponzor fóra
  • musim aj ja nieco vymysliet s pierkami. Mame bielo-vanilkovu kombinaciu + na stole budu kalie v priesvitnych vazach, stopky maju zelene takze trochu to osviezi 🙂

ozaj, mame dat drahemu uz aj usit oblek? alebo este pockat? ja neviem, pochybujem ze by on chudol a ked tak iba do brucha...nie je to este zbytocne? vy uz ste riesili partnerov oblek?

• my uz mame teda oblek vybraty ale este nekupeny, lebo priatel by chcel trochu schudnut, tak sa boji, ze potom nebude sediet a keby aj nechel, podla mna je to este skoro, co ak schudne nejak necakane alebo nebodaj pribere 🙂 urcite to vyriesime az niekedy v lete, alebo septembri

• my oblek pre zenicha mame uz 6 rokov 😃 ,len ta svadba ne a ne prist 😛 ,takze sa tam budu robit neake upravy,ale to iba koli zmene mody 😉 neaky vacok sa bude presivat a tak,ale velkost stale sedi 😎nie ako u mna 😠 ,koselu a kravatu tiez uz mame,len topanky musime zohnat biele a rozmyslam aj nad vestou-teda uz asi iba nad farbou vesty-asi fialovu 😃 😃 😃

• no to moj drahy vylucne odmietol akekolvek farebne alebo vzorove vesty, takze ked dame sit oblek tak aj s vestou rovnakeho materialu 🙂
    on je velmi vysoky a konfekcne velkosti mu vobec nesedia...nuz asi este chvilinku pockame teda... 🙂

• balli : oblek mate usity max za 3 tyzdne, tak je este cas 🙂 inak ja by som chcela pierka živé , najlepšie z rozmarínu 🙂 len neviem ci sa mi podari zohnať tolko vela...

• janulienka121: jj som z Hrabovej 🙂 resp. tak pol na pol z Hrabovej a Humenného 🙂)))

• bambulena, janulienka 121 - baby, aj som tiez od Humenneho. kde budete mat svadbu?

• ja nie som velmi zastanca pierok, mamina to ale chce, ze sa to patri, takze iba o tom rozmyslam a je mi to uprimne jedno...skor si myslim ze to kazdemu zavadza a este ja som vzdy mala z toho blby pocit ze mi niekto saty prepichuje spendlikom...tak uvidime 🙂 ale zase toto nie je podstatna vec, takze sa nebudem kvoli pierkam s nikym hadat 🙂 ani s maminou co ich chce mat... 🙂

• reklamka: my máme obrad na Hrabovej Roztoke práve, a hostina bude v Herľanoch, nechcela som žiaden kulturák, ani školskú jedáleň, tak som hľadala hľadala a našla Herľany. Vyzerá to tam fakt pekne, počula som, že aj dobre varia, tak som zvedava... Jedine čo, máme asi 120 ľudí a budu trošku rozdelení, lebo tam je akoby hlavná miestnosť tak cca pre 80ľudí a potom dve krídla, kde sa do jedného vojde okolo 40 ľudí. Snáď to nebude úplne od veci... Ty budeš mať kde?

• bambulenka, ja budem mat prave v takom jednom kulturaku... 🙂 ale kedze nie som doma, nemozem chodit pozerat, s tymto mame skusenosti, tak sme sa rozhodli, ze ideme do toho... 😎 rozmyslala som aj na karpatiou v he a oazou vo vranove, ale oaza sa mi nepaci a karpatia, ta je uz urcite razerezrvovana.

• zarezervovana... 🙂

• ja som tiez mimo domova, ale na sale mi celkom zalezalo, tak som pozerala x fotiek zo svadieb a hladala kastiele aj v cechach (kedze priatel je cech) atp. na herlany som narazila tu asi len 2x vramci diskusie a tusim v jednom albume, comu sa teda celkom divim, lebo terminy maju poobsadzovane uplne. my sme chceli v septembri, boli sme tam rok dopredu, a uz bolo volno az na 9.10.iba okuknut sme to boli z leto, kedze sme to mali cestou na spoluziackinu svadbu. a sme sa zhodli, ze to je super 🙂

• Sponzor fóra
  • tak blahozelam k vyberu. snad aj my este pojdeme pozriet nieco... ale tamto mame aspon zarezervovane, ak by sme nic lepsie nenasli. 🙂

• ahojte viete čo je zákon schválnosti? to, že keď sa tu nachádzam ja ste tu len 2-3 a keď som s priateľom tak zapíšete aj 4 strany 😃 😃 😃 😃 šikovnice jedni.... 😵 😵 😵
    Bavili ste sa o svadobnej ceste tak aj ja sa chcem podeliť s vami... my vôbec nevieme či vôbec tú svadobnú cestu robiť... je to predsalen v októbri a vtedy už nebude moc teplo... no ale chceli by sme ísť do Francúzka alebo do Tatier to sa ešte uvidí a potom v lete po štátniciach niekde do exotiky... 😃 😃 júúúj sa teším.. no šak uvidíme, koľko a či vôbec budeme mať peňazí..... 😎
    my chceme oblek pre drahého zháňať kedysi v lete... miláčik nie je nároční on by si obliekol aj šušťáky 😃 😃 pohoďák jeden 😠 šaty sú už problém ale to sa vyrieši po veľkej noci hadam...takisto sa nechcem prezliekať veď vydávať sa budem len raz(dúfam) 😃takže si chcem svoje šatičky užiť veď už ich nikdy na seba nedám...
    svadbu budeme mať v kulturáku takže si budeme výzdobu robiť samy a už sa na to teším... nechcem to prehnať niekedy je menej viac...a je to omnoho krajšie ako vyčačkané priestory...budeme mať žlto-červenú výzdobu, aj pierka budú žlto -červené a aj kytica a vlastne všetko... veď to poznáte 😬

• ahojte,

ja som mala na plane svadbu az v roku 2011 a behom jedneho dna sa to zmenilo na 23.10.2010 🙂
    Za den som objednala restauraciu,hudbu a uz aj alkohol je nakupeny.
    Zatial nemam nic ine.

• uff, lan, si mi vyrazila dych.....my mame tiez vymysleny tento datum. kostol vraj staci tri mesiace pred svadbou ohlasit. tak mi povedala kamoska, co ma svadbu v auguste. sa teraz zacinam obavat, ci sa nam ten datum podari. ale citam, ze este take velke salove veci nemas objednane.

PS: ani neviem, ako som sem zabudlila.....asi zhananim ponuk sal na svadobne hostiny.....a je mile byt v skupine, kt. planuju to iste, co ja 🙂 lan, my stale zvazujeme, ci velku, abo malu svadbu, tento tyzden chceme pozistovat, ci je nieco volne na ten termin a od velkosti a ceny sa odrazime. ale tiez podobne hosti. len ja by som asi priatelov chcela mat pri sebe uz od zaciatku 🙂 a inak ste v psychickej pohode? lebo ja som, ale.....dokedy? 😃

• margaret, tie sustatky spojene s tvojim milym a mojim milym su mi velmi blizke 😃 😃 a ja si urcite chcem dat usit saty, velmi jednoduche, cela svadba by taka mohla byt. hlavne, nech sa nam dvom a ludom paci 🙂 a tak uvazujem.....mile mi pride tie saty opat vytiahnut v case krizy, ked si clovek potrebuje pripomenut krasne chvile 🙂 a uvazovala som aj nad tym, ze biela sa da prekryt nejakou farebnou cipkou, pripadne niecim jednoduchym a saty vyuzijem aj na ples 🙂 a k svadbe: ja by som na svadobnu dovolenku velmi rada sla....my mame vysnivany majak.....uz z cias, co sme spolu zacali chodit a co som videla utesy a zapad slnka nad atlantikom v norsku na vlastne oci......tak nech aj fuka, nech aj prsi, pojdeme aj po dazdi, ale budeme spolu a vychod slnka aj o tretej vstat. a ja som tiez za hory 🙂 priatel ich miluje, ale svadobne nie, lebo to by sme vraj museli chodit po horach a turach a to on neplanuje 😎 betar 😃 och, riadne sa na vsetko tesim.....sa uz opakujem, ale........ musim! uz koncim 🙂 prajem vam vela sil, trpezlivosti, ale hlavne lasky 🙂 +

• majdus to s tým majákom je celkom dobrý nápad...ja by som tiež chcela pozerať západ alebo východ slnka ale ten môj drahý asi bude chceť byť len v posteli 😃 😃 😃 😃 niežeby ja nie...ale veď vieš... chlapi sú predsalen chlapi.. im romantiku nevysvetlíš 😬 pre nich je romantická posteľ nanajvyš 😶

• Caute zeny ! nejak tento mesiac upada, tak tu ozivme debatu zase 😃 inak, my tiez oktober, ale len mala svadba, cize ziadne vyzdoby, polnocne saty a podobne sa nekona 😛 ale kostol, saty, fotografa, oblek mame, obrucky su v stadiu riesenia 😛 kde bude posvadobna vecera, nad tym este dumam 😛 a na svadobnu cestu nejdeme, ale na predsvadobnu v septembri, aspon nemusim riesit opalenie, bude isto 🙂

• pupav, my budeme mat tiez mensiu svadbu... a ta svadobna cesta pred svadbou je celkom dobry napad. 😃

• no najprv bola vybavena dovolenka a potom ze co ta svadba, dame ju buduci rok ? ze oukej..a potom, ze ved spravme len malu svadbu ( mame rocneho syna, takze ake coro moro uz robit ) tak ze spravme tento rok, a ze kedy ze v oktobri tak ze oukej 😃 a je to, ziadne zdlhave pripravy...reklamka kde mate hostinu ? my budeme cca len 15 ludi tak zvazujem ze kde...

• reklamka a co sa tyka tych topanok, neviem stale ci do toho ist...pisala som este jednej kamoske co zila v usa co si mysli o tom, tak cakam co napise...ale hadam ze povie ze su prave, lebo ich chceeem 😛 tajne verim 😃

• daj potom vediet, budem cakat. ja som si uz aj vybrala. 😃
    my budeme mat v takej malej sale.

• a ktore si si vybrala ? 🙂

• Ahojte baby, neskôr, ale pridávam sa k "októbrovkám". 🙂
    Pozerám, že je nás tu viac, ktoré budeme mať menšejšiu svadbu, nás bude dokopy 10. 🙂 Bude to o takom menšom posvadobnom posedení, máme zajednaný krásny salónik v jednom hoteli v KE, objednali sme si tam aj apartmán na noc pred (keďže nie som z KE a potrebujem byť skoro ráno u vizážistky 😛 ) a noc po.
    Čo sa týka príprav, nejak som sa rozbehla a už mám dohodnutú vizážistku, z bižutérie mám všetko (chýba iba náramok), kúpené je aj komplet svadobné spodné prádlo, objednané botičky, šaty sa začínajú šiť v apríli (látka je už na ceste), dnes som si kúpila vlasové clipy... 🙂
    Pre môjho drahého nemáme nič, vraj má čas a mám si nakúpiť teraz všetko ja, aby som mala potom nervy už len na nakupovanie jeho vecí. 😃
    A pomalinky začínam škbrliť vecičky na výzdobu, tá bude bielo-bordová. 🙂

• A skoro by som zabudla na jednu z najdôležitejších vecí... naše nádherné obrúčky sú už doma, kúpili sme ich na výstave v KE s 20% zľavou. 🙂
    Plus zajtra v reklamke objednávam svadobné ŠPZ s našimi menami, návrhy sú doma a vyzerajú super. 🙂

• janina, vitaj a gratulujem k super vybavenym veciam...tusim mas toho fakt dost... 😉

ja mam otazku na vas vsetky - sice je o tom zvlast tema ale nas je tu menej tak sa o tom lahsie pise - planujete si niektora objednavat saty od cinanov?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov