Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vani: citala som tvoju dilemu z kvetmi, ja som si vybrala slnecnice, ale kamoska ma upozornila, nech sa idem radsej spytat a tak som aj urobila, nie kazde kvetinarstvo ma slnecnice, ale samozrejme som ich nasla aj dost, ktore s tym problem aj v oktobri nemaju, tak uz je po probleme :o)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojky, aj ja mam svadbu 02.10.2010 a moj vyvoleny ma 03.10. narodky, neviete mi odporucit pren nejake prekvapko na svadbe...Musim nan nieco dobre vymysliet...Dakujem
Odpovedať
katharrina Ale o to bude vyssia cena, ked ti ich objednaju nie ?
Odpovedať
Profilova fotka
janulienka: priatelová sesternica mala rovnaký problém.... a vyriešila to veľmi zaujímavo.... po polnoci zhasli všetky svetlá a z tmy doniesli veľkú tortu so sviečkami a všetci spolu začali spievať veľa zdravia šťastia...... bolo to pre neho veľké prekvapenie pretože to nečakal.... tak len takáto malá inšpirácia... neviem či pomohlo ale aspoň dačo x-) my starejšieho nebudeme mať... po prvé ja ani neviem čo tam taký starejší robí a po druhé máme dosť kreatívnych kamarátov :-N :-N :-N a aj moju mamu :-S a kapela, ktorú sme zajednali je tiež dosť vynaliezavá.... takže tak
Odpovedať
Profilova fotka
vani: tu cenu mas tak, ci tak vyssiu, lebo je to svadobna kytica. Predavacky ale povedali, ze take kytice sa objednavaju skor, zalezi vsak od kvetinarstva, niekde potrebuju 2 niekde staci 1 tyzden skor, niekde par dni. to ze ich musia objednat cenu podla mna neovplyvnuje, proste ruze su in stale, ale slnecnice len niekedy koncom leta, ti co teda nemaju chut objednavat kvety mimo sezony, jednoducho povedali, nie je to mozne vsak sa poinformuj u vas v kvetinarstvach urcite ti poradia
Odpovedať
ja si neviem stale vybrat....pacia sa mi pivonky, ale tie vtedy asi nehrozia
Odpovedať
Profilova fotka
Tak uz zas som nieco prikupila :o) a uz mame aj naplanovane, co sa kedy ca. bude robit. Ako ste na tom vy?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak my máme nové akurát servítky :-N a riadne veľa servítkov....... a koláče zajednané takisto aj torty len ich musíme ísť ešte vybrať ...oznámenia sú už navrhnuté už len vytlačiť...(robili sme si ich samy) a ešte my cez víkend má prísť niečo na svadobnú noc ;-) x-) ale keď sa na to tak pozerám tak toho ešte riadne veľa nemáme a máme čo robiť.... chystáme sa na svadobný veľtrh a potom sa snáď nejako rozbehneme.... ja fakt neviem čo skôr... aj by som dačo objednala, kúpila a tak ale sa bojím, že niekde bude ešte lepšia ponuka a že to budem potom ľutovať =-) teraz však máme v hlave naše zásnuby ktoré budú 28.februára... teda zasnúbený už sme ale príde jeho rodina ku nám tak to máme doma teraz husto :-N a vy čo? nie som pozadu? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
margetakuska: tak nie si, ma zas kolace a servitky nemame, nedas nejaky tip a tiez na oznamka? chcem robit tiez sama, uz mam par navrhov, ale stale sa mi to nejak nepozdava kam idete na svadobny veltrh? my sme boli vo Viedni, Ba sme nejak prepasli, ale vraj este aj tam bude... Zasnuby sme tiez riesili ako vy, sami dvaja a ,husto` okolo ma obislo, lebo som pozvala vsetkych (jeho, mojich rodicov) na veceru a pokoj...
Odpovedať
Profilova fotka
katharrina: tak to som rada :-D no my máme servítky zadarmo ani neviem ako sa nám to podarilo... birmovný ma kamaráta v Tente a ten nám servítky doniesol hneď na druhý deň a keby len servítky plnú tašku všelijakých harabúrd ale zídu sa :-N čo sa týka koláčov a tort tie sme dali robiť u nás v dedine takým dvom babám, jedná ma cukráreň a môj brat u nej robil takže to možno budeme mať tiež trošku lacnejšie no a tie oznámenia my sme hľadali nejaké pekné obrázky a potom nejaké vety na nete na oznámenia a potom sme to spracovali v adobe photoshop... je to celkom dobrý program ale pre mňa bol trochu náročný :-) 30 dní je zadarmo...no sme spokojný... my sme mali len dva návrhy ale potom sme sa zhodli na tom jednom... ak chceš môžem ti ho poslať mailom... lebo do albumu sa mi nedá vložiť bo je moc veľkého formátu... my budeme mať zásnuby v kostole a potom bude u nás obedo-večera také menšie posedenie a potom ich vyhodíme domov :-D :-D :-D ... môj priateľ už nemá ani jedného z rodičov takže preto ich bude viac, bo si nevedel vybrať koho zavolať :-S
Odpovedať
Profilova fotka
aha, no ja takeho nikoho nemam, tak hladam teda dalej nejake pekne servitky za normal cenu :o) photoshop mam aj ja no super a mam ho uz dlhsie, tak mi to uz celkom ide, uz som v nom urobila kopec veci a super... Budem rada ak posles navrh mailom aspon s azas inspirujem :o) tak drzim palce na zasnubach, dufam, ze potom napsies ako bolo :o)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vieš čo zdá sa mi všetko čo treba na svadbu až príliš drahé... neviem moc to všetci predražujú až preháňajú.... aj tu v bazári ponúkajú všelijaké veci aj servítky tam majú ale neviem či ti to bude vyhovovať cenovo..... v tom photoshope som sa nevedala vyznať kým som na to prišla uf... no ale už to je hotové tak som rada x-) poslala som ti už mail dúfam, že ti to pôjde otvoriť.. ďakujem a dám potom vedieť ako to dopadlo s tými zásnubami.. ale môžem ti povedať, že budú všetci od nás odchádzať v podnapitom stave.....ale šak uvidíme..
Odpovedať
ahojte. najde sa tu niekto kto má svadbu 16.10.2010 tak ako ja a už má objednané šaty? nieje to skoro?
Odpovedať
AAAAAAAhoj malypehacik ja mam svadbu ten isty termin a mam tak akurat zajednanu matriku a salu :-) Saty ma predstavu ale to bude to posledne neriesim teraz.
Odpovedať
Profilova fotka
margetakuska: no inak to si myslim aj ja, niektore veci su az prilis prehnanne, ale vsak vzdy si mozme este vybrat, ci to teda chceme alebo nie. Photoshop je fakt dobra vec, ja ho mam uz dlho, ale stale na nieco ine pridem, a tak uz mame asi 6 navrhov na oznamenia, poslem v maily. Vcera sme uz konecne kupili vino na vysluhy a predstav si usetrili sme :o)
Odpovedať
Profilova fotka
katharrina: teraz ste už kupovali víno???? :-. tak skoro? fíha no to je super ako sa vám to podarilo? :-N a koľko máte ľudí na svadbe? x-) s tým pohotoshopom som ja moc nepreháňala.. urobila som návrhy a ten ktorý sa nám páčil vyhral... už som na ňom potom nerobila pretože viem dobre, že čím viac je návrhov tým horšie sa rozhoduje, ktorý je lepší... a ešte k tomu keď všetko robíš ty :-N :-N :-N proste nevieš si vybrať,ktorý si urobila lepšie chápeš :-D pošli teda na mail poteším sa :-D
Odpovedať
maly pehacik - ja mam svadbu 15.10 a tiez saty neriesim zatial...teda pozeram a kukam a vyberam, ale zatial sa mi kazdy tyzden pacia ine, takze objednavat nebudem... ale myslim si, ze ak mas vyhradeny vkus a dlhodobo vies ze tie ktore si si vybrala su tie prave tak chod do toho, tym nepazis nic :-)
Odpovedať
Ahojte, Tiež sme si vybrali dátum 02.10.2010, som rada že je ešte niekto kto bude mať v tento deň svadbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
margetakuska: no ani uz teraz, lebo sme chceli take, co priatel poklada za super ;-) a bola akcia, tak sme vyuzili. Dost veci uz zariadujeme teraz, kym mam volno zo skoly, lebo potom bude treba este ine a nebudeme vse stihat, vies. Poslem.
Odpovedať
Ahojte, teším sa, že sa aj ja k vám možem pridať, podarilo sa nám dojednať termín, ktorý sme si už dávno vybrali: 20.10.2010 o 20:10 :-)
Odpovedať
jessiekate :-) to je super....ze vas neodradila ani ta streda ani vecerny cas :-) uplne perfektne ste to vymysleli :-) som zvedava co vam povedia hostia...my mame piatok 15.10 a to uz ma polovica ludi hlupe reci ze si musia dovolenku brat...aaaach jaj, nezavdacis sa nikomu...
Odpovedať
Profilova fotka
jessiekate tak to je super, origos:-)
Odpovedať
Profilova fotka
balli, jessiekate: BLAHOZELAM! ;-)
Odpovedať
Vdaka, mas pravdu balli nezavdačíš sa nikomu, ale nas už každy pozná (za tých 8 rokov čo sme spolu), že sme stále iny a originalny, preto aj toto mame specialne vymyslené. Obrad je v stredu, ale oslava nášho sobáša v sobotu 23.10. a aby toho nebolo málo, tak po polnoci, čiže 24.10. mám narodeninky... uz teraz sa tešim na prekvapenia! x-)
Odpovedať
inak bol s tym dosť problém na matrike, nestačili sa čudovať a diviť, že čo to má byť za termín, a že vtedy sa nesobáši a hotovo!!! ale ked sa chce, všetko sa dá. Všetko je o ľuďoch a ich ochote a na Slovensku treba takych dlllllllho hľadať! :-|
Odpovedať
Profilova fotka
cavte babinec,tak ako to tu citam,pripravy v plnom prude 8-) ,my moc toho este nemame-davame si na cas :-| -my mame totizto v plane najprv dokoncit domcek a k tomu potrebujeme teplo ako sol ]-( ,ale co uz nemyslim negativne a fandim si ze vsetko pekne postiham,premna najdolezitejsie veci mam zaistene ;-) 8-) jessiekate super termin-fandim,my sme tiez chceli stredu,ale kedze toto je nas treti termin-nechcem aby nam to nevyslo-kedze nasa"suupr"rodinka by mala zas plno negativnych komentarov :-| aj ked ste si to krasne vymysleli ze oslavu mate na vikend 8-) -bomba! 8-) bude super zabava aj s narodkamy ;-) takze drzim paste-nech sa vam vsetko podari vybavit,alebo uz mate? ja tlacim ludka na stretnutie s fararkom ;-) lebo chcem sobas v kostole a ja som katolicka, Ludko evanjelik :-| dufam ze sa nam to podari,lebo nechcela by som zbytocne chodit napr do sused.dediny :-D "dobrych a ochotnych je malo " ;-) nestiham vas stale citat,ale postrehla som ze nas tu je teda kopec na 2.10.,BABY JA SA TAAAK TESIIIM :-D :-N ,sakris ale vam zavidim co mate toho uz taku kopu povybaveneho :-) ,tákže drzim paste nech sa dari vsetko pekne dalej vybavovat ;-) 8-) (ja mam uz super zasadaci poriadok :-D :-D :-D )
Odpovedať
lelien VDAKA, my sa neriadime tym, kto si co mysli, ved je to nasa vec a nas zivot, nikto iny nam ho neprezije namiesto nas. Vybavené mame akurat miesto tej oslavy, chystame nejaky program na ten den, zbierame napady a tak, video foto kamarát vybaví takže zatial je to v pohodicke, ziadne stresy si nejdeme vyrabat zbytocne, ved neprichadza koniec sveta Aj ja drzim palce ! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... jessiekate... jasne, urobte si podla seba ;-) je to vasa svadba, je o vas a pre vas... vlastne nase svadby su vsetky pre nas, tak dufam, ze budu super.... tiez sa uz velmi tesiiiiim x-) x-) x-) x-) x-) a ani ja sa zatial nestresujem, buduci tyzden sa chystam uz dajake saty skusat... no som zvedava... momentalne som PN, skolila ma choroba, ktora sa mi uz velmi dlho taha a uz som si povedala, ze stacilo... lebo stale chodim do prace, aj ked mi je blbo a moje oblicky si to uz odniesli, tak to predsa nebudem riskovat :-p v piatok odchadzame k priatelovym... teda snubencovym :-) rodicom oznamit velku novinu... tak musim byt fit :-)
Odpovedať
Ahoj aknellita, jasne ze budu super, treba brat vsetko pozitivne, optimisticky a s úsmevom :-) , ved kazdy sa má ako chce, no nie.... casto sa nechavame zmiasť negativistickymi neprajnikmi a stavame sa otrokmi niecoho, co sme ani nechceli, a popritom nám unikaju veci dolezite pre NAS ...a okrem toho mas pravdu aj s tym zdravim, nestoji to za to ...a ta velka novina.....co to asi tak moze byt ? .... 8-) Vsetko dobre vam prajem!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?