Svadba október 2010

6. máj 201530120
  • kitta: skus poklikat po svadobnyvh obchodoch, co su tu na str. niekde som to videla

• kitta skús napísať babe s nikom juska

• dakujeeeeem....

• Sponzor fóra
  • aj na nete som nasla este nejake..dakujem...

konecne uz rozdavame oznamenia, a popolnocne som bola pozriet a opat nic 😞 pridala som aj nove fotecky do albumu 🙂

• cukrik: mne sa paci 9tka 🙂

• jaaaaj, sme ti pomohli cukrik, ze? sto ludi, sto chuti...kazda z nas si mysli ze ta jej svadba bude najuzasnejsia a vsetko bude mat to naj...ale tak to ma byt 🙂

• cukrik, aj mne ta 9. Tiez chcem biele ruze, mozno v kombinacii so zelenym..
    kitta, my este ani oznamka nemame...popolnocky tiez nie, aj ked sa mi nejake pacia, nesedia mi, mam nekonfekcnu velkost alebo co. Takze si asi nakoniec kupim nejake a dam upravit u krajcirky..

• aj ja to mam s tymi popolnockami a aj svadobnymi tak.....nasla som jedny v trencine co sa mi naozaj pacili,ale 300 e alebo 70 pozicanie a to je velaaaaa....

• tak dievcence..huraaaaaaaaaa a mam saty! konecne mozem ukoncit maraton po salonoch..i ked su ine ako som si predstavovala..su krasne...🙂

• jeej gratulujem..aj ja chcem,ake si si vybrala ak to mozes povedat...ja idem skusit jedny dnes a verim ze mi proste padnu a budem mat tiez pokoj v dusi a ukoncim skusanie...

• NEPOZNATE NEJAKU STRANKU KDE SU SVADOBNE SATY ALE AJ S CENAMI ???
    vzdy su len obrazky a nemam ani prehlad o cenach 😞 dik

• v nicole to tak maju, ale ak si z ba, tak ceny su od 330, to bolo tusim najmenej co som videla a najviac bolo 490...

• no chcela som zuzene a potom do vacsej sukne..no nakoniec mam korzetove s velkou hladkou suknou...len korzet je zdobeny a sukna na spodu vysita...a hodi sa mi k nim spanielsky zavoj..🙂 co som velmi rada...a su nove...
    Tak prajem vela stastia...🙂 ake by si chcela ty?

• jlanam: gratulujem k satickam!!! to vacsinou tak byva ze si nevesty vyberu ine nez planovali....ale hlavne ze mas 🙂

dracica: no nicole je dobry typ, ale zalezi kolko chces investovat, nove modely poziciavaju az za 600 eur...

• Sponzor fóra
  • no teraz idem na boticky...nejake typy, nemate? I ked buduci tyzden ideme do Prahy..trosku sa spolieham ze najdem topanky tam a aj nejaku bizu...
    dracica😛ozeram ze si okres pezinok..saticky v pezinku pozicovne okolo tych 300e..

• no ja som nasla topanky uuuuplnou nahodou a ani som nehladala a to v trapnej Danei v Bratislave - krasne prirodne biele, lakove s malinkou striebornou pracou v predu, otvorenou spickou, na 11 cm opatkoch a s cervenou podrazkou...vyzeraju fakt luxusne 🙂 a stali len 43 euri....

• no pojdem kuk..dakujem🙂

• jlanam ja mam saty za 130€ pozicovne...a su nove 🙂 budem ich mat prva 🙂 su z tesedikova a su perfektne aj na mojom velkom clovekovi 😃 😃 😃

balli moje topanocky stali az 9,95€ 😃 😃 😃 v deichmane, mam ich aj v albume...

no baby, to ste mi teda moc moc pomohli...no nevadi, najviac sa tusim vyskytuje 9, tak uvidime 🙂 ale aj tak dakujem za rady 😉 😉

• baby ale teraz akoze vaznejsia tema ako su hmotne veci - budete na svadbe dakovat svojim rodicom?
    lebo ja som teraz citala temu s dakovaniami a ja to nezvladnem povedat...fakt nie...
    neviete poradit? Nieco akoze zacat s ludmi ze diky ze dosli lebo je to pre nas dolezity den a potom sa obratit na rodicov a iba strucne podakovanie ze ak by nebolo ich tak by sme tam neboli? do akej casti programu to zaradit?

lebo my budeme mat taku prezentaciu s fotkami od malinka on a ja a potom aj ked sme uz boli spolu na strasne dojimavu hudbu a neviem ci predtym podakovat alebo potom...lenze potom by sme trhali taku euforiu co bude mat kazdy z tej hudby a z tych fotiek...

ako to planujete vy? lebo by som to chcela dat ako prekvapko aspon jednou vetou mimo odobierky...

• cukrik a kde je ten tesedikov?
    Ja som pozerala okolie Prievidze tam sa pohybovali ceny od 150-400 e...tie co sa mi pacili tak boli za 290, 320..a podobne..t

• balli: za nas podakuje starejsi... urcite by som to ja nezvladla 😬

• bali ja by som dala pred pezaentaciu a na starost starejsiemu..ved niekto bude musiet uviest tu prezentaciu...takze by som to spojila s tym...take nieco ze krasne dectvo vdaka rodicom bla bla bla..pomohli vam stat sa takymi ludmi aky ste a bla bla bla

• balli: u nas tiez nieco povie starejsi a bodka, tiez to nechcem dlhe, aby tam vsetci nerevalia ako slony
    inak k tej danei, obdivujem, ze si tam nieco nasla, ja som tam bola asi raz, dokopy tam nic nemali a navyse tam bol zapach ako z cinskych topanok 😉
    ja mam topanky na podpatku a druhe si chcem ist dnes alebo zajtra kupit baleriny k Daichmanovi, take mile s kvietkom, keby nieco, ale myslim, ze ich ani nevyuzijem, lebo tie prva nie su moc vysoke

• no ja som velmi nechcela odobierku...no mamina ze by to chcela..takze zvazujem! som jej vravela ze si rozmaze makeup..🙂))

• dakujem zabky za rady 🙂

no ja v danei boty nekupujem, tiez vacsinou deichman, alebo aj v zare niekedy nieco najdem, v mixeri maju pekne, ale tam som kupila dvoje a obe skoncili na reklamacii, takze s nimi som skoncila...

to mali naaaahodou nejaku special edition, ani ich nemali vylozene medzi ostatnymi, iba stali v kute chudatka...mali aj v sedom aj bielom...a ja som hlavne nechceli svadobne topanky klasice, ale moderne co potom vynosim aj normalne. Takze som do toho isla 🙂 a hlavne vysoke lebo aj ked budem mat 11 cm opatok tak drahy je uplne ze najvyssi pri mne 😞

• tesedikovo je pri sali,n ale maju salony aj v galante, a v dunajskej strede tusim pozri na nete svadobny salon tesedikovo-je tam aj mapa a na nete nemaju vsetky saty urcite, lebo moje tam nie su 😛

• aj u nas bude podakovanie hovorit starejsi... ja by som revala ako male decko 😕 napisala som mu par riadkov, co by som chcela aby precital ... dufam ze sa zmozem aspon na dakujem... lebo ako sa poznam, tak budem mat tremu

• ja tremu mat nebudem, ale urcite sa rozrevem... 🙂))

• ja budem mat aj tremu aj sa rozrevem... 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov