Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kitta: skus poklikat po svadobnyvh obchodoch, co su tu na str. niekde som to videla
Odpovedať
kitta skús napísať babe s nikom juska
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeeem....
Odpovedať
tuto: http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e...
Odpovedať
Profilova fotka
aj na nete som nasla este nejake..dakujem... konecne uz rozdavame oznamenia, a popolnocne som bola pozriet a opat nic :( pridala som aj nove fotecky do albumu :)
Odpovedať
Profilova fotka
cukrik: mne sa paci 9tka :-)
Odpovedať
jaaaaj, sme ti pomohli cukrik, ze? sto ludi, sto chuti...kazda z nas si mysli ze ta jej svadba bude najuzasnejsia a vsetko bude mat to naj...ale tak to ma byt :-)
Odpovedať
cukrik, aj mne ta 9. Tiez chcem biele ruze, mozno v kombinacii so zelenym.. kitta, my este ani oznamka nemame...popolnocky tiez nie, aj ked sa mi nejake pacia, nesedia mi, mam nekonfekcnu velkost alebo co. Takze si asi nakoniec kupim nejake a dam upravit u krajcirky..
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja to mam s tymi popolnockami a aj svadobnymi tak.....nasla som jedny v trencine co sa mi naozaj pacili,ale 300 e alebo 70 pozicanie a to je velaaaaa....
Odpovedať
tak dievcence..huraaaaaaaaaa a mam saty! konecne mozem ukoncit maraton po salonoch..i ked su ine ako som si predstavovala..su krasne...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej gratulujem..aj ja chcem,ake si si vybrala ak to mozes povedat...ja idem skusit jedny dnes a verim ze mi proste padnu a budem mat tiez pokoj v dusi a ukoncim skusanie...
Odpovedať
NEPOZNATE NEJAKU STRANKU KDE SU SVADOBNE SATY ALE AJ S CENAMI ??? vzdy su len obrazky a nemam ani prehlad o cenach :-( dik
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
v nicole to tak maju, ale ak si z ba, tak ceny su od 330, to bolo tusim najmenej co som videla a najviac bolo 490...
Odpovedať
no chcela som zuzene a potom do vacsej sukne..no nakoniec mam korzetove s velkou hladkou suknou...len korzet je zdobeny a sukna na spodu vysita...a hodi sa mi k nim spanielsky zavoj..:-) co som velmi rada...a su nove... Tak prajem vela stastia...:-) ake by si chcela ty?
Odpovedať
jlanam: gratulujem k satickam!!! to vacsinou tak byva ze si nevesty vyberu ine nez planovali....ale hlavne ze mas :-) dracica: no nicole je dobry typ, ale zalezi kolko chces investovat, nove modely poziciavaju az za 600 eur...
Odpovedať
no teraz idem na boticky...nejake typy, nemate? I ked buduci tyzden ideme do Prahy..trosku sa spolieham ze najdem topanky tam a aj nejaku bizu... dracica:pozeram ze si okres pezinok..saticky v pezinku pozicovne okolo tych 300e..
Odpovedať
no ja som nasla topanky uuuuplnou nahodou a ani som nehladala a to v trapnej Danei v Bratislave - krasne prirodne biele, lakove s malinkou striebornou pracou v predu, otvorenou spickou, na 11 cm opatkoch a s cervenou podrazkou...vyzeraju fakt luxusne :-) a stali len 43 euri....
Odpovedať
no pojdem kuk..dakujem:-)
Odpovedať
Profilova fotka
jlanam ja mam saty za 130€ pozicovne...a su nove :-) budem ich mat prva :-) su z tesedikova a su perfektne aj na mojom velkom clovekovi :-D :-D :-D balli moje topanocky stali az 9,95€ :-D :-D :-D v deichmane, mam ich aj v albume... no baby, to ste mi teda moc moc pomohli...no nevadi, najviac sa tusim vyskytuje 9, tak uvidime :-) ale aj tak dakujem za rady ;-) ;-)
Odpovedať
baby ale teraz akoze vaznejsia tema ako su hmotne veci - budete na svadbe dakovat svojim rodicom? lebo ja som teraz citala temu s dakovaniami a ja to nezvladnem povedat...fakt nie... neviete poradit? Nieco akoze zacat s ludmi ze diky ze dosli lebo je to pre nas dolezity den a potom sa obratit na rodicov a iba strucne podakovanie ze ak by nebolo ich tak by sme tam neboli? do akej casti programu to zaradit? lebo my budeme mat taku prezentaciu s fotkami od malinka on a ja a potom aj ked sme uz boli spolu na strasne dojimavu hudbu a neviem ci predtym podakovat alebo potom...lenze potom by sme trhali taku euforiu co bude mat kazdy z tej hudby a z tych fotiek... ako to planujete vy? lebo by som to chcela dat ako prekvapko aspon jednou vetou mimo odobierky...
Odpovedať
cukrik a kde je ten tesedikov? Ja som pozerala okolie Prievidze tam sa pohybovali ceny od 150-400 e...tie co sa mi pacili tak boli za 290, 320..a podobne..t
Odpovedať
Profilova fotka
balli: za nas podakuje starejsi... urcite by som to ja nezvladla :-N
Odpovedať
bali ja by som dala pred pezaentaciu a na starost starejsiemu..ved niekto bude musiet uviest tu prezentaciu...takze by som to spojila s tym...take nieco ze krasne dectvo vdaka rodicom bla bla bla..pomohli vam stat sa takymi ludmi aky ste a bla bla bla
Odpovedať
Profilova fotka
balli: u nas tiez nieco povie starejsi a bodka, tiez to nechcem dlhe, aby tam vsetci nerevalia ako slony inak k tej danei, obdivujem, ze si tam nieco nasla, ja som tam bola asi raz, dokopy tam nic nemali a navyse tam bol zapach ako z cinskych topanok ;-) ja mam topanky na podpatku a druhe si chcem ist dnes alebo zajtra kupit baleriny k Daichmanovi, take mile s kvietkom, keby nieco, ale myslim, ze ich ani nevyuzijem, lebo tie prva nie su moc vysoke
Odpovedať
no ja som velmi nechcela odobierku...no mamina ze by to chcela..takze zvazujem! som jej vravela ze si rozmaze makeup..:-)))
Odpovedať
dakujem zabky za rady :-) no ja v danei boty nekupujem, tiez vacsinou deichman, alebo aj v zare niekedy nieco najdem, v mixeri maju pekne, ale tam som kupila dvoje a obe skoncili na reklamacii, takze s nimi som skoncila... to mali naaaahodou nejaku special edition, ani ich nemali vylozene medzi ostatnymi, iba stali v kute chudatka...mali aj v sedom aj bielom...a ja som hlavne nechceli svadobne topanky klasice, ale moderne co potom vynosim aj normalne. Takze som do toho isla :-) a hlavne vysoke lebo aj ked budem mat 11 cm opatok tak drahy je uplne ze najvyssi pri mne :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tesedikovo je pri sali,n ale maju salony aj v galante, a v dunajskej strede tusim pozri na nete svadobny salon tesedikovo-je tam aj mapa a na nete nemaju vsetky saty urcite, lebo moje tam nie su :-p
Odpovedať
aj u nas bude podakovanie hovorit starejsi... ja by som revala ako male decko :-. napisala som mu par riadkov, co by som chcela aby precital ... dufam ze sa zmozem aspon na dakujem... lebo ako sa poznam, tak budem mat tremu
Odpovedať
ja tremu mat nebudem, ale urcite sa rozrevem... :-)))
Odpovedať
ja budem mat aj tremu aj sa rozrevem... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?