Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
my stale nemame obleceneho zenicha :-( vcera sme boli v krakowe a mali tam prd, teda jeden oblek z 2 milionov mu sedel aj to sivy Hugo Boss :-( a ja popolnocne tiez nist, fuck :-(
Odpovedať
:-) tak fajn. no ja mam toho podstatne viac :-| Este ani bizuteriu nemam..No zajtra idem do Avion, tak snad kupim aj saty aj bizu. Zenich este nema nic ]-( Nejak na to kasle...tak prinajhorsom sa ozeni v obleku ktory ma :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja nemam popolnocky,ani svadobne teda zatial...a nemame kameramana a kyticu zajednanu a vestu pre draheho a topanky pre neho...pozvanky uz skoro rozdane, ale stresujem paradne...
Odpovedať
ja sa nebudem prezliekat, takze to mam z krku :-) no a mam uz aj nausnice, aj ozdobu do vlasov, aj kadernika, make-up zmaknem sama, este potom musim solarko trochu dat pred svadbou a to je tak vsetko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ani nausnice nemaaaaam :)
Odpovedať
my kameramana mat ani nebudeme. Fotograf je kamarat, bude fotit iba par fotiek pred obradom. Kvetinovu vyzdobu mame zajednanu a kyticu mam vybranu, terminy ku kad. a vizazistke tiez. Solarko nepotrebujem, ideme na dovolenku 8-) Stres mam z oznamok, nejak sa to zaseklo a to po dovolenke by sme ich uz mali rozdavat..Ale tak si hovorim na ukludnenie, ze prinajhorsom nebudu..svet sa nezruti :-p
Odpovedať
kitta, co tie tvoje svadobne, ako si sa nakoniec rozhodla?
Odpovedať
kitta - no stres, este mas cas :-) fakt lucillu dobre vravi, co saty?
Odpovedať
Profilova fotka
no nic zatial....nevolala som tam a 550 asi nedam...neviem...
Odpovedať
sak za opytanie nic nedas, nie?
Odpovedať
preco?? Si pisala, ze 400 by si dala. Tak tam zavolaj a spytaj sa, ci by sa s nimi nedalo dohodnut na 400, hm? Ak nie, tak je rozhodnute.
Odpovedať
Profilova fotka
opat som na pochybach ci to boli oni,,tie prave,, a ci zato stoja...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ty si horsia nez ja :-) len ja som si nakoniec povedala ze kvoli tym pravym dam aj prachy von...nemozes mat vsetko :-)
Odpovedať
:))) viem o com hovoris. Ja som si kupila prve, co som si skusala, vlastne som si ine ani neskusala. Poznam sa, kebyze viac siat vyskusam, neviem sa rozhodnut. Tie moje mi padli hned do oka. No a nakoniec som si ich davala este upravovat na postavu, lebo mi moc nesedeli a tiez som vahala, ci som sa rozhodla dobre. Ale uz ich mam dost dlho doma a som sa s nimi stotoznila, v inych si seba ani neviem predstavit :-) Druha vec je, ze som mala limit 250, za viac mi saty nestoja. Ale to je kazdeho individualna vec, kde chce setrit a kde hyrit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som predvcerom za ne peniaze dala,ale dnes asi nie...ja potrebujem vyskusat,zaplatit,odist a nerozmyslat a nekukat tie fotky,lebo potom mam strasidelne sny o satach a uz som trosku pochudla z toho...
Odpovedať
ha! co ja by som dala za to keby som pochudla... no a teda aspon vies styl aky chces? to ti zuzuje moznosti a tym lepsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej,ale nezarucujem, za aj tak mozno vyberiem nieco ine :)
Odpovedať
no to chapem, sak ja mam uplne ine saty nez som povodne chcela :-) ale potom som ich poznala tak ze ked som si aj skusala ine tak som sa k nim stale vracala myslienkami a stale som llen na ne myslela...
Odpovedať
ahojte...Kitta som bola zvedava ze co saty...hmm aj ja mam uplne ine saty ake som si predstavovala..pretoze som sa v nich super citila az mi chlpky stali na rukach...zaplatila som a odisla ..ani som sa v nich neodfotila, nik iny ich okrem mna nevidel..teraz obcas premyslam ci som sa spravne rozhodla no pani v pozicovni mi povedala nech pridem o mesiac..a nech vyskusam aj ine ze objednavaju nove modely..:-)ze ona vie ako to chodi..najhorsie je fakt chodit hladat..ono treba dat fakt na pocit ako sa v nich citis..a samozrejme zohladnit cenu..takze vela stastia..vela rad...ja viem, ale najst a rozhodnut sa musis sama... Balli:-)aj ja by som sa potesila keby som pochudla:-)i ked sila vole je..no ide to akosi pomalicky..skoda ze sa neda chudnut tak rychlo ako sa pribera: :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak baby pridávam sa do skupiny čo im ešte dačo chýba... tak nám chyba komplet všetko pre ženícha, kytica, krížik, pre mňa bižutéria, spodné prádlo, alkohol, poháre, vybaviť ubatovanie a ešte nejaké somarinky a zálohu za šaty síce zaplatenú mám ale šaty som si ešte nevybrala.. teda vybrala ale zmenila som názor :-D ... už aj ja stresujem.. neviem mám nejaké blbé obdobie chvíľu sa teším a chvíľu mi je ľúto, že sa už idem vydávať - ani jedna kamoška ešte neni vydatá z tých mojich naj. :-( a ešte sa to všetko začína kaziť... všetky možné zádrhely a problémy a kiksy................ ]-( :-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ninusqa je to tu fajn, penzion pod rohacmi sa to tu tusim vola, dakde pri skole alebo co to tu je, je tu celkom fajn, sme dnes boli v muzeu oravskej dediny, supeeeer, urcite sa vratim, odporucam...a potom v liptovskom mikulasi a zajtra nowy targ :) potom poprad, v nedelu odchod cez brusno a domov :)
Odpovedať
Profilova fotka
my nemame skoro nic, tak nestresujte :) mam organzu a stuzky, cajove sviecky, saty a topanky a to by bolo asi tak vsetko :-D :-D takze kluuuuuuud :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak teda my mame toho vybaveneho uz dost, ale samozrejme sa to nezaobislo bez roznych problemov a predpokladam, ze ani nadalej nezaobide a zas sa nieco pokasle, ale zas kamoska ma upokojila tym, ze ani im kopa veci nevysla tak ako chceli a nakoniec to bolo aj tak fajn. So satami som na tom podobne ako magetakuska, mam zaplatenu zalohu, ale uz zmenneny nazor na ne ;-) ale nezufam, maju tam kopu dalsich, tak snad nieco vyberiem.... balli: ked som dnes citala tvoj prispevok prebehol mi mraz po chrbte, lebo som si uvedomil, ze este par tyzdnov a je po prazdninach a zas skola, tiez ma caka diplomovka :-(
Odpovedať
balli, spatne si si zoorganizovala :-) ja som statnice zvladla v maji a operaciu som mala v juny...to zvladnes..a laparoskopia pohodaaaa..ver mi som zdravotak:-)
Odpovedať
Ahojte baby aj ja sa k Vam pridavam mame svadbu 9.10.2010. Chcela som sa nieco opytat kedy obiehavate kvetinarstva a zajednavate kvety a do kolko ma stat svadobna kytica a z akych kvetov si davate robit kytice a ake su vtedy sezonne kvety??? dakujem za rady velmi ma potesia.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mesiacik vitaj u nás a cíť sa ako doma 8-) no tak kvety nemám ešte zajednané ani ja ale treba tak mesiac dopredu aby si stihli objednať kvety aké budeš chcieť...(myslím svadobnú kyticu) no a o cene to záleží na kvetinárstve ale aj na type kvetov ale ja rátam tak 50 eur ]-( svadobná kytica je totiž pre kvetinárstva značková ]-( ale čo už.. no čo sa týka kvetov tak viem, že v októbri je to už trošku s kvetmi problém ale stále dostupné sú ruže, gerbery a zoženú ti aj slnečnice, kaly by tiež nemali byť problém... no a ja budem mať kombináciu gerber ruží a kal... červeno-žltá.. uvidíme čo s tým ta kvetinárka urobí :-N balli: držím päste nech tá operácia dobre dopadne a potom už huráááááááááá svadba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mesiacik211: je to na tebe, ake kvety sa ti pacia. ja osobne mam velmi rada ruze, ale uvazovala som, ci si z nich dat spravit kyticu, ale nakoniec som sa rozhodla, ze ano aj :-) ja budem mat frezie a ruze. cenu mi povedali tak okolo 40E plus minus
Odpovedať
Profilova fotka
mesiacik211: tak ja mam kyticu zo slnecnic, ale bola som upozornena na to, aby som si pozistovala ako to vlastne so slnecnicami je, kedze mame svadbu 30.oktobra. Obehla som kvetinarstva v okoli, niekde nemaju snecnice cely rok, niekde len v lete, ale boli aj kvetinarstva, kde nebol problem. Tiez musime prist skor objednat kyticu, myslim, ze uz niekedy v septembri. O cene ale neviem, isto to ale nebude malo :-( ako vsetko, co ma privlastok svadobne ;-)
Odpovedať
Ahojte baby, tak aj ja sa pridávam... :-) My máme svadbu 30. októbra, ale už mám veľa vecí vybavených. Nie že by som zoháňala niečo rok dopredu (to sa mi zdá prehnané), ale teraz cez dovolenku sa mi podarilo vybaviť takmer všetko. Sálu, obrúčky, šaty, topánky, kapelu, kuchára a cukrára, kameramana+fotografa, výzdobu.....atď.... Nás bude 72 bez gratulantov, čiže podľa mňa aj dosť. A nechcela som všetko nechávať úplne na poslednú chvíľu, lebo ja som potom nervózna a na veľa vecí by som určite aj zabudla :-D ... Takže som vybavila čo sa dalo a už si len v plánovači odškrtávam čo mám a čo ešte nie. Je toho ešte dosť, ale už podstatne menej ako pred mesiacom. Nejak sa to rýchlo blíži, že? ;-)
Odpovedať
No a čo sa týka kytice - keď je to dobré kvetinárstvo, tak ti zoženú kvety aké chcete, aj keď nie je sezónne. Ja budem mať takú zvláštnu kytičku z ľalií, aj keď by ma ani vo sne nenapadlo, že práve ľalie... Ale videla som to v jednom katalógu a bola som v nemom úžase. Totiž to je jeden ľaliový kvet a z ďaľších kvetov sa použije len po tri lupene a tie sa pridávajú na ten jeden kvet...no haluz! :-D :-D :-D Zvláštne, ale nádherné!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?