Svadba október 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, planujete svadbu na oktober 2012? Je to este daleko, ale zacat premyslat treba, ak chceme mat vsetko tip top :-)
Odpovedať
@marussss joooj u jednych rodicov to uz mame za sebou, bolo to v pohode, aj ked tu som problemy neocakavala...uvidime co budem pisat o dva tyzdne po navsteve doma :-N A nepoznas tu v BA nejake fajne saloniky na saty...este to ma sice cas, ale tak dobry prieskum nie je nikdy zly :-) A vy ste uz ako dlho spolu ak sa mozem opytat...
Odpovedať
Profilova fotka
@tamarka9 keby si s tým mala nejaký problém, ten moj kamarát farár pôsobí tu v ba, pomozeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tamarka9 tak je super :-) urcite sa budu aj vasi tesit :-) este som nepobehala po salonoch osobne ale z pocutia napríklad svadobný salon Wedding Design,Nicole, DIVA... nájdes ich tu dost...:-) . Na začiatku februára je v Inchebe svadobná výstava. Chcela by som tam ist pozriet. Ja som tam minulý rok nebola, ale baby hovorili, ze tam bolo super...široký výber :-)Nie sme dlho spolu, od augusta minulého roka...ale poznáme sa od základnej školy... :-) ty tu v ba bývas? pracujes?
Odpovedať
@marussss no ved prave to ze ich je tu vela tak aby som sa zbytocne netravila vela casu len hladanim vobec nejakeho :-D tieto si isto poznacim a pojdem omrknut casom. JJ ja tu byvam aj pracujem, aj som studovala VS a aj teraz este studujem...cca tak 9 rokov som uz tu- aj draheho mam z ba- domaci :-D na tu inchebu to ja asi nemam, neviem sa v rychlosti rozhodovat a nemam rada miesta kde su davy ludi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jáj, už rozumiem, tak neviem ti poradit, ani ja sama neviem kde este budem hladat...v ba som 5 rok , ale svadobné salony nepoznám - nechodila som po nich :-) Takže domáceho si si uchytila? dobrééé :-D ani ja sa neviem v rýchlosti rozhodovat, ale zo zvedavosti tam chcem ist pozriet :-)
Odpovedať
baby musim sa pochvalit- mame zajednanu fotografku, uplne prva vec tak sa tesim :-) a vy ako pokracujte v pripravach?
Odpovedať
Ahojte, aj ja sa pridávam k októbrovým nevestám, malo by to byť 13.10.2012 ale ešte nemáme nič vybavené takže môže sa to ešte nejako zmeniť, no určite to bude jeseň, lebo je to najkrajšie obdobie v roku (teda aspoň pre mňa) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj my plánujeme na október
Odpovedať
Profilova fotka
@nina20 juuj aj my asi ak sa to este nezmeníí
Odpovedať
no aj my kedy mate termin?my1.9 dufam ze ani nam sa to uz nezmeni
Odpovedať
No ked to tu tak čítam pripadám si čudne že je január my chceme v septembri a všetko čo máme je vôľa zariadiť si svadbu. :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte. Zaregistrovala som sa na túto stránku s tým, že ešte mám kopu času, ale vidím, že nie som jediná :). Termín ešte nemáme na pevno stanovený, ale bude to buď 20.10.2012 alebo 10.11.2011 - to sa ešte uvidí. Priateľ býva na dedine, kde budeme mať aj obrad aj hostinu. Keďže v obecnom kultúraku býva len raz do roka ples :-) - a sem tam nejaká oslava predpokladám, že bude voľný - ale jeden nikdy nevie :-). Hádam na jar stačí zarezervovať. Dnes som pozerala výzdobu - len neviem či si zaplatíme agentúru, alebo si to vyzdobíme sami - lebo tie výzdoby nie sú až také drahé - v porovnaní s agentúrou - ale zase s agentúrou je to pohodlnejšie. Ide si niektorá z vás vyzdobovať sálu sama?
Odpovedať
@stanca84 a nie je blizko priatelovej rodiny mesto a tam nejaka pohodova restika kde by to za teba urobili? Ja som tiez z dediny, obrad bude tam, ale hostina potom v meste na hotelovej skole by sme chceli, takze aj cenovo by sa to dalo. Lebo poviem ti pravdu, sama zdobit salu, zhanat veci, och to by sa mi nechcelo. Ale zase ak mas ty chut a cas.... ;-)
Odpovedať
@stanca84 Ahoj. odporucam zvolit agenturu (pripadne staci aranzerku z kvetinarstva, ktora vam bude robit aj vyzdobu) lebo den -dva pred svatbou bude toho tolko, ze budes rada, ze vyzdobu budes mat z krku :) a potom to bude pre teba aj tak prekvapko a viac si to uzijes :) - tolko z mojej skuenosti. Drzim palce!
Odpovedať
Profilova fotka
Máte pravdu - za tie nervy to nestojí. ja som zo Zvolena takže aj ty by sa dala robiť svadba, ale budeme mať okolo 150 hostí - a vo Zv sú len 2 miesta kde sa toľko ľudí zmestí, ale tie sú v takom stave, že rekonštrukcia tam bola robená naposledy pred sto rokmi :). A kultúrak je čerstvo zrekonštruovaný aj s krbom :-) takže zatiaľ vyhráva. Našla som si agentúru, ktorá nám vyzdobí sálu aj kostol - tak to bude najlepšie.
Odpovedať
@stanca84 jeej ty si zo Zvolena? Ja z BS, ale riadim to na dialku, kedze byvam v BA. A kde to napokon budete mat? Odkial je priatel? tak drzim palce, nech to agentura zvladne podla tvojich predstav a este aj lepsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tamarka9 Tak to sme skoro susedy :). Budeme to mať na Starej Hute (smer na Detvu). Táto agentúra zdobila aj mojej sestre a vyzeralo to úžasne. Len sa ešte nevieme dohodnúť, keby to bude :) priateľ vymyslel 10.11.2012 (aby sa mu to lepšie pamätalo :-) ), ale mne sa aj 20.10. pozdáva - to ešte nebude taká zima. My to máme trošku zložitejšie s jedlom - chceme si sami variť - teda najať kuchárov - keďže to nie je reštaurácia. No ale jedna známa učí na hotelke vo Zv takže sa na nu spoliehame :).No ale ty to máš ešte ťažšie - keďže to musíš všetko na diaľku pripraviť. Tak ja dúfam, že obidve budeme so svojimi svadbami nadmieru spokojné :-)
Odpovedať
Ahojte pripajam sa k oktobrovym nevestam :) my sme si dali termin 6.10.2012, zatial to nemame oficialne potvrdene ale verim ze do konca tyzdna sa aspon toto doriesi. Budeme mat malu svadbu, v podstate ja by som svadbu ani nerobila, len obrad a po obrade len posedenie v restike s rodicmi, ja ani partner nie sme na vsetky tie zvyky a tancovacky...takze casu na pripravy mame dost, v podstate ani ziadne pripravy nebudu, zajedname len kostol, nejaku restiku, saty, obrucky a vybavene, zvysok ako kyticu a nejake pierka sa budu riesit postupne za chodu bezneho zivota 8-) vyzdoba bude taka aku da restika a inak no stress :) len chceme zohnat nejakeho dobreho fotografa/ku akurat som pisala trom a len jeden odpisal aj to ze nemam volny ten termin a zvysni dvaja mi ani neodpisali, tak neviem koho zohnat, asi pre nich neni lukrativne fotit malu svadbu bez zabavy... :-S
Odpovedať
@pikolo85 ahoj, no nemyslim si ze to nie je pre nich lukrativne, lebo vela kamosiek v mojom okoli a nakoniec aj ja budeme mat fotografa len na pripravy, portrety, obrad a gratulacie. Na hostinu si uz tak vela ludi nevola fotografa, takze bud v klude, isto ste atraktivny ;-) len je brutalne ako vsetci uz maju obsadene, sialenstvo :-)
Odpovedať
Ahojte oktobrové nevesty, my sme stanovili v sobotu dátum 13.10.2012. Síce neviem prečo, ale je to pekný dátum a dúfam, že bude aj šťastný. Vidím, že sme sa tu stretli:-), my plánujeme svadbu vo Zvolene, aj keď sme z B. Bystrice. Od soboty sme stihli zajednať fotografa, DJa, boli sme za farárom a už je na ceste rezervácia reštiky. Zajtra ideme volať starejšiemu a už by to malo byť všetko. :-) a to ubehlo len pól týždňa. Som šťastná, že majú všetci volno (DJ hovoril, že je obsadený do apríla, v reštike tiež, že do apríla a v kostole je skoro stále volno:-), ešte som chvíľku uvažovala nad Zvol. zámkom...no ešte si to radšej nechám prejsť hlavou. Ale chceme mať málo ľudí, takže si to nevyžaduje také veľké prípravy:-), ale neviete náhodou, kde a na koho sa obrátiť, ak by sme chceli po obrade vypustiť biele holubice????
Odpovedať
@stanca84 na hotelku vo Zvolene som pocula neskutocne vyborne referencie, profesionalny pristup, vsetko ako zo skatulky. Tiez som uvazovala, ze si v BS dame iba salu a skusim od nich catering, ale to by bolo asi velmi drahe ]-(
Odpovedať
@zulfizar ahoj skus toto: http://bieleholubky.sk/ A kde vo ZV to budete mat? Sme sa tu ako pekne stretli to stredne Slovensko :-)
Odpovedať
my uz mame tiez termín na oktobéer prvý oktobrový víkend a som milo prekvapená kolko vás tu je som nečakala, ze na oktober bude zaujem:)
Odpovedať
Odporucam kameramana Kolesara: WWW.DS-VIDEO.SK
Odpovedať
@tamarka9 Svadbu budeme mať v evanj. kostole na námestí a hostinu v div. reštaurácii:-) (máme to vybavené po známosti, tak dúfam, že s tým nebudú problémy. A ďakujem veľmi pekne za tip:-)
Odpovedať
@marussss MY máme 13.10.2012 :))) 7rokov a 7 mesiacov od kedy sme spolu ;) ale to som zistila až ked sme si ho zarezervovali, pretože žiaden iný už nebol voľný (myslím sála)
Odpovedať
@tankavranka krásna symbolika vidíš to ma ani nenapadlo si to takto vypočítať :)
Odpovedať
ahojte baby - nevesticky ;-) takže my sme do nedele 22.1 nemali vybavene absolutne nič, mali sme len aku taku predstavu čo chceme a kedy to chceme (už som tu pisala že riešime aj tak len malu svadbu takže velke pripravy nas obidu). No ale včera sme si s drahym zobrali deň dovolenky z prace, a nejako sa nam zadarilo, takže už sme si vybavili žiadosť na matrike, potvrdene opečiatkovane :-), vybavili sme kostol 6.10.2012 o 16:30, zajednali šikovnú fatografku, zajednali malú sálu v hoteli Prestige, zajednali predbežne obrúčky. Takže sme viac meneje pripravení, už len zľahka budeme riešiť oblečenie pre nas oboch, a nejake tie doplnky ako kytičku, make-up, účes a hotovo, možeme svadbovať. :-D 8-)
Odpovedať
@pikolo85 wau tak to ste neskutočne šikovný a píšeš ze malú svadbu - kolko ludí?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?