Svadba október 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, planujete svadbu na oktober 2012? Je to este daleko, ale zacat premyslat treba, ak chceme mat vsetko tip top :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@maruska9 mená rovnaké... aj dátum :-)))) super......hej hej uz nieco hladám...ale zatial nic po com by mi srdce uplne pistalo hehhehhe ty uz más? my zatial sála, fotograf, dj a kameraman...a ozaj moj nastavajuci má uz svadobný oblek a aj kosele :-)))) vy ste ako na tom? kde bude svadba?
Odpovedať
Profilova fotka
@marussss :) ja este saty nemam, chystam sa do mesiaca na 1 skusku :) aj my mame salu, kostol, DJ, kameramana a snad aj fotografa uz. Este sa musime stretnut a dohodnut presne co a ako :) to ste na tom lepsie, my este ziadne saty nemame :) my mame v dome sv.alzbety sobas, a oslavu v dome umenia v ke. vy mate kde?
Odpovedať
Profilova fotka
@maruska9 no to tam bude nádherné :-) my máme v malickom kostolíku u nás doma na dedine a hostinu v Hlohovci. Je to tam moc krásne - nádherná svadobná sien :-) oznamká uz pomali riesite?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my mame svadbu 20.10.2012, mame zatial hudbu, kameru a fotografa. a samozrejme papiere. Stihli sme uz aj matriku aj faru a caka nas uz len jedna nauka :-) kedze som ucitelka v lete budeme zhanat saty, oblek, topanky a vlastne vsetko co treba. Bude na to dost casu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marussss aha, aj maly kostolik ma svoje caro :) oznamka sme uz viac menej vybrali, len sa rozhodujeme medzi 2, ale pomaly ich uz aj dame tlacit, snazime sa veci, ktore je mozne riesit skor, aby sme potom toho mali menej nakoniec. Aj tak si myslim ze posledne 2 mesiace nebudeme stihat vsetko tak ako si teraz predstavujem :-D nauku ste uz zacali vybavovat a tie veci okolo fary?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj my budeme mat svadbu 6.10.2012, uz som zacala pomaly aj nakupovat, zajtra idem na matriku dohodnut termin, aj ja sa najviac obavam ake bude pocasie. A vie mi niekto povedat kolko asi stoji fotograf a kameraman?Lebo niekde som citala ze az 600 eur a to sa my zda strasne vela. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@milacik65 ahoj, pocasie bude urcite skvele ;-) neboj sa, jesen je v poslednych rokoch krasna :) fotograf a kameraman beru cca 500e kazdy, zavisi asi aj od regionu, ale take ceny su normal.
Odpovedať
Profilova fotka
@evkag aj my mame 20.10.2012 :DDDDDD
Odpovedať
Profilova fotka
my sme dali za fotografa a kameramana spolu 800 € aj s jednou velkou a dvoma malymi fotoknihami a s dvoma DVD zo svadby. Ale to bola super cena, kvoli tomu, ze to robi manzel s manzelkou, inak su to neskutocne prachy.
Odpovedať
Profilova fotka
smejkova22 skoda ze v inom okrese :-)
Odpovedať
Baby, kebyze potrebujete kameramana a fotografa,tak vam viem doporucit niekoho...aj za super ceny...(video okolo 330 a foto do 300)Videla som ich pracu a ten videoklip-no fakt kraaasny.. @milacik65
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@maruska9 no my oznámká este nie, ... aj keby som sa uz chcela do toho pustit. :-) Farára máme uz viacmenej vybavené..chceme aby nás zosobásil nás kamarát, to sme si s ním uz vsetko dohodli, aj náuky...len musíme este vybavit u nás kostol a farárkovi u nás vysvetlit, ze nechceme jeho ale iného :-) to bude asi najtazsí oriesok hehe Dobré je co najviac vecí vybavit pekne pomalicky a radsej skor ako sa nahánat tesne pred svadbou...ved to si chceme uzit, ci nie? hehhehe...........
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dnes som bola na matrike, ze si chcem dohodnut termin, lebo si idem davat robit oznamenia a tam musi byt aj o kolkej, a ked som povedala matrikarke, ze si idem dat robit oznamenia tak s takym uzasom na mna pozrela, ze to je este skoro, nie? Ale podla mna je to akurat oznamenia su prva vec ktoru idem riesit, tak sa na ne velmi tesim :-)
Odpovedať
@milacik65 no jasne ja kebyze viem hodinu uz tiež riešim:) ale ked sme boli dohodnúť kostol zabudli sme si dohodnut termín:) tak az v júni budeme vedieť:)
Odpovedať
Profilova fotka
novakova2000 mne na matrike povedali, ze cas si mozem povedat sama, tak ja som o 15.00, ale neviem ako je to s kostolom ci aj tam si mozes dat cas sama :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...:) pridavam sa k vam dami...termin mame 20.10.12 :-)
Odpovedať
Ahojte. Aj ja sa pridavam. My mame termin 6.10.2012. Zbehlo sa to velmi rychlo a zatial mame iba kostol, miesto a mam vybrate saty ;-) Moj priatel nie je zo Slovenska, takze musime cestovat pre papiere. Dufam, ze to vsetko stihnem a dopadne to dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mame termin 20.10.2012 kostol sala fotograf aj kameraman zaisteny aj hudba saty az v lete :))
Odpovedať
ahojte akurat som sa sem prihlasila prvy krát, nas datum je 20.10.2012 a ako tu citam vase prispevky tak pomaly pripravy su rok vopred....tak ja som hodne pozadu, zasnubili sme sa v januari a az po niakom mesiaci som pomalicky zacala nieco zariadovat a to sme sa kvoli hudobnikovy este posuvali z 13. na 20. aj ja dufam ze pocasie bude super a nesklame. zatial tiez toho moc nemam od miestnosti cez fotografa a spominaneho hudobnika este presne urcene nic. Nakoniec som sa rozhodla ist cez svadobnu agenturu ktora mi pomoze s vyzdobou kostola a aj saly taktiez aut...takze dufam ze to vsetko dobre dopadne
Odpovedať
ahojte, nas termin je 27. 10. zatial mame vybavenu salu, fotografa, starejsieho, obrucky sa robia, za fararom sme este neboli, snad o tyzden, aj saty by som chcela vybavit do konca mesiaca.
Odpovedať
ahojte, my mame datum 12.10.2012, piatok a zatial ten zaklad ako salu, kostol, kameramana, hudbu, fotografa...pomalicky sa ideme pustat do ostatnych, ale len pomaly, stale si hovorim ze je este casu dost. Ci? :-)
Odpovedať
Ahojte. Mali sme termín 29.9.2012, ale sala, co sme chceli, uz je rezervovaná, ale mohli by sme 6. októbra. Teraz neviem. Bud nájdeme inú salu, alebo zmena termínu. Aj kameraman je obsadeny 29.9.2012, ale tiez 6.okt. nie. Takze potrebujem pomoc!!! :/
Odpovedať
@ageisha ja som povodne chcela svadbu v auguste, kvoli porodu buducej svagrinej som to bola ochotna obetovat, potom pripadol september ale tam ide blizka rodina na dovolenku tak ani z neho nic. Ako definitivny sme vybrali 13.10.2012 v podstate som mala rezervovanu iba salu, Zacala som riesit hudbu a dosla som na to ze je uz obsadeny termin tak som bola ochotna to dat na skor a nakonie sme to posunuli o tyzden neskor na 20. Dokonca sa mi uvolnil aj fotograf. Takze sa neboj posuvat termina uvolnia sa ti ludia ktorych tam chces mat ako sala, kameraman a fotograf
Odpovedať
Ahojte, my sa svadbujeme 6.10.2012 a vybavený máme kostol, sálu, fotografa (kameru nechceme), krstné listy a DJa. A pomaly začíname uvažovať nad oznamkami, chcela by som, aby sme ich roznášali osobne, tak treba mať určitýž prestih. Šaty ideme pozerať v máji aj obrúčky by sme vtedy niekedy chceli zajednať.
Odpovedať
Profilova fotka
@katka28j ahoj katka :-) ani moj milovany neni zo slovenska, podla mena vidim, ze tvoj je grek :-) takze sa obe vydavame na balkan :-) ake papiere potrebujete? Mily zistoval, vraj potrebujem len rodny list, krstny list, pas, dajake potvrdenie ze som neni vydata na svk a vypis z registra trestov...takze na papierovackach uz makame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak damy nezda sa vam, ze sa velmi ponahlate? ci to ja som tak pozadu? :-D
Odpovedať
@tomiholjubavi ahoj :) a odkial je tvoj drahusik??? kde budete mat svadbu tu, alebo tam? co sa tyka papierov, ako hovoris, rodny list, krstny list, pas alebo povolenie na trvaly pobyt, potvrdenie, ze nie ste uz sobaseni. a skoro by som zabudla este tlmocnik, aby ti platil sobas :) o vypise z tegistra trestov som nepocula, ale kludne moze byt, vobec by ma to neprekvapilo. a myslim, ze treba zaplatit aj poplatok okolo 200 eur ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katka28j moj milacik je z chorvatska...o tom tlmocnikovi uz vieme, uz mu to oznamili, ked sa bol pytat...o poplatku nic nevieme, ale to by zase neprekvapilo mna :-D svadbu budeme mat u neho, tu je uz v oktobri kosa ale v chorvatsku je este stale pekne pocasie..a zase to tam uz neni nabite turistami :-)
Odpovedať
@tomiholjubavi ja mam kamaratku vydatu v chorvatsku :) utcite tam budete mat nadhernu svadbu. ja viem, ze u nas sa plati, ale my mame svadbu tu, v chorvatsku to moze byt celkom inak. tak teraz sup sup do priprav, uz je najvyssi cas ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?