Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fuha, ty si si ale dala roboty =-) *tak dufam, ze to aj oceni, ten tvoj drahy ;-) * u mojho by to neslo..mi pocuvame kazdy nieco uplne ine - ja som si naposledy kupila 2cd armstronga a macko neju spanielksu vyberovku :-D * a ten gypsy king, je asi klasika - tu pesnicku pozna asi kazdy, kto ma taliana za priatela :-D *co my sme sa na nu natancovali :-D ..ale potom sme si nasli nahradu -shakira : hips don´t lie.. uz mi ta pesnicka jeden cas liezla hore usami..brr :-S * :-D to s tymi dverami ma pobavilo, ale vlastne ked sa to tak zobere, tak to je jake blbe..inak nevies preco sa v UK soferuje opacne?? ma to vzdy zaujimalo :-) * tak to mas dobre, ze je svokra uz zvyknuta.. ;-) *ta moja nema byt ako - cely zivot zije spolu -stara,stary, maco a sestra..a to maco ma uz 33!! toto tam inak ja nechapem, vacsina zije stale s rodicmi =-) * aspon tam, kde som ja bola, bolo starsne vela chlapov okolo 30-tky, slobodnych /slobodnych, nie rozvedenych/, ktori sa stale motali mame pri sukni!! :-S * ale to si ja prevychovam, to takto nebude..mi lezie na nervy, ze ked nieco povieme so starou/ja ju tak volam :-D /, tak maaco najprv pocuva ju a az potom mna!! uz sme sa kvoli tomu aj parkrat chytili..*ako ja neviem, ja ju respektujem, ale tak snad si berie mna!! ja mam byt ta najdolezitejsia a potom maminka ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a, teraz ma napadlo.. :-N - maco by mal dnes ist pozriet ten bytik, tak snad posle aj fotky :-) *som mu nakazala nech pozrie oba - aj ked ja by som radsej ten naposchodi :-. *takze, ked posle fotky, dam do albumu ;-) *
Odpovedať
Profilova fotka
dashenka, anglani soferuju na zlej strane z jednoducheho dovodu - net im pomoci :-D oni tvrdia, ze oni boli prvi, co mali cesty a blabla a ze potom cely svet zacal soferovat na pravej strane... daaa, cely svet, tak asi maju dovod?!! aaale co uz s anglanmi, oni su radi zaostali - resp. tradicni, ako to oni volaju. nevadi. no mam pocit, ze este niekde ( v UK velmoci) sa soferuje na blbej strane, nie nahodou v australii, alebo tam niekde? no neviem. a tridsiatnici u mamiek? ved jasne, preco nie?? mamka dobre navari, operie, poda dialkove... mamky okolo synacikov radi obskakuju tak preco odist, ked sa s nimi citia skvele a ako pani domu?? ja im to nezazlievam. to nie jak u nas - ked mame nad 18 a nerobime, tak sme "prizivnici". niezeby sa o nas rodicia nestarali, ale vzdy jemne or menej jemne naznacia, ze by sme si hadam uz i mohli hladat robotku a vrhnut sa do zivota a postavit sa na vlastne nohy. na prvy pohlad by si clovek myslel, ze talianske mamky su lepsie, ale ee, oni si totiz neuvedomuju, ako svojim synakom skodia, ze ich takto cicikaju. nie je to chlapov vina, ze si myslia, ze prejdu spod jednej starostlivej strechy pod druhu. a ked to tak nie je, tak sok, panika a hybaj naspat k mamke. a ze berie jej slovo pred tvojim? to hej, take vztahy maju. skvele rodinne vztahy, menej dobre pre manzelstvo. gab je tiez nauceny pocuvat, ale to je vyhoda, pocuva mna :-D on si je vedomy toho, ze ja budem jeho zenou a i mi to sam povie. "ty si moja vyvolena, ty budes moja manzelka a s tebou stravim zvysok zivota. tak preco by som pocuval niekoho ineho?" i loooooooove him! x-) na to mam stastie, i ked neviem, ako to funguje s vasimi (ale nie, toto na vasich neplati, lebo su doma...) ale my sme mali najvacsi problem (a este mame) s telefonatmi. stara mu volavala niekolko krat denne!!! haluz! podarilo sa to zredukovat na raz kazdy druhy den, ale to je hotove maximum. a ked nebodaj nezdvihne, tak do pol hodky ma desiatky zmeskanych hovorov - ale to ona ma nejaky problem, je mi jej luto, lebo sama seba ubija a uziera sa. rada by som jej helpla, ale vyzera, ze ona sa akoby rada strachovala. no proste. toto by bolo uz na dlllllhu debatku. este som zvedava, ako to na svadbe dopadne s nou a starym - rozviedli sa ked mal gab 5 a odvtedy neprehovorili. on ma novu rodinu, dvoch synov (18 a 15) a vsetci dojdu na svadbu. a to keby si videla, ako gabriela stale spoveda, ked pride od neho - pyta sa na kazdy klip okom!!! tak si vies predstavit, ako ho bude sledovat na svadbe. ja mam z nej pocit, akoby este stale dufala, ze olutuje, ze odisiel a ze sa k nej bude chciet vratit (lebo sa stale pyta, ako vyzerala ONA - jeho nova zena). no co ti poviem, je prijemna, pekna, spolocenska a MLADAAA a som si ista, ze on nic nelutuje a ani na to nikdy nepomyslel. ale co uz, no. ona ma cosi v hlave uz roky a zije z toho. ok, rozpisala som sa, koncim :-N
Odpovedať
caute, kocky. moj drahy je "trosku" napity, tak tu este lenosi vedla mna. tak na tej svadbe sa mi stal taky trapas!!!!!!! ja som poznala iba zenicha, a moj drahy povedal-idem pozdravit nevestu a isiel k jednej babe, ja som ho nasledovala a povedala som jej:"vsetko najlepsie ti prajem do manzelskeho zivota". a ona:"ale ja nie som nevesta!!!!!!!!!!" jake trapne!!! no a nevesta mala hrozne saty-ruzove, ale vobec nie moj vkus, chcela som pokukat hlavne vyzdobu, ale to sme uz prisli len na nejaku tu party po... takze tam uz vela vyzdoby nebolo. vlastne ziadna. dokopy som nic nepopozerala. skoda... no a o mamach neviem, ci sa mam s vami bavit :-S :-S ako som uz pisala, tieto talianky su take zienky domace (ja absolutny protiklad) a tiez to iste ocakavaju od neviest. no zbohom!!! ja som antiiupratovacka :-D :-D
Odpovedať
jeeeej, ja som sa vcera tak doriadila, tak mi je zle dneska!!! vy ste boli niekde vcera???? inak, psi su idioti, ked sa ta aferka este raz zopakuje, tak ich obesim!!!! a majitelia s nimi!!!! no a na svadbe este-jeden idiot chcel sfuknut sviecku, ktoru drzala jedna baba, a celu ju podpalil!!!! vlasy zacali horiet, ale nastastie sa to hned vsetko uhasilo. krasny vecer by to bol, vratit sa domov s vlasami polobhoretymi. asi by som mu taku treskla, ze by sa dva tyzdne nespamatl!!!
Odpovedať
Profilova fotka
corlianos, ja by som mu tu "druhu strechu" rada poskytla, ale stara nedovoli :-D *teda nie, ze nedovoli ,ale to aj keby ja nieco uvarim, tak viem, ze oni by to sice zjedli, ale zo slusnosti .. to jedine jeho tatko je taky..hlavne na hranolky a podobne krepotiny .. :-D ..mamicka, ta len taliansku kuchynu :-S * inak s tym bytom asi musime kapanek pockat..bo maco este len otvoril lokal, takze to chvilku potrva, kym si budeme moct dovolit nieco vlastne :-( *taaaaaaaaaakze - byvanie so svokrou :-D *ach jo..to bude "radosti"*ma stve, ze tam sa nic neda..ja by som aj chcela nieco aspon trocha poupratovat alebo navarit, nech vidi, ze nie som nejaka "panicka"..ale ked.. 8-( * francy ja tiez nejako extra neupratujem..ja len ukladam bordel zo zorneho pola :-D *preto mam rada skrine..nahadzes tam vsetko a uz len zavries :-D a je poriadok * to s tou "akozenevestou" bolo v pohode..no sak co..drahy ta pomylil :-) * ja v poslednom case nemam chut ani cas behat po vonku..sem-tam ked mi pride kamoska z viedne, tak behneme na vinko..a potom sa motame domov :-D *som furt volakde..bud robota alebo autoskola alebo doucko..prr 8-( *sme minule preberali nejaky minuly cas s priponami -uto a podobne..strasna kravina..to nema ziadne pravidla!! teda ma, ale potom mas 4 strany vynimiek.. "uzasne" :-D * tak ale to s tym podpalenim musela byt sranda :-D ..asi medzi nimi "preskocila iskra" :-D *
Odpovedať
Profilova fotka
joj dashenka, tak svokre uvar nejaku chobotnicu a bude rada...a hadam to byvanie so svokrou bude mat nejake vyhody - spoznate sa viac a ten pocit, ked sa prestahujete!!!! :-D alebo, mozes to na nu zahrat tak, ze nech ta nauci varit nejake ich specialitky - a mas vyhrate! :-) kazdopadne, budeme pre teba tu (inet maju, nie?), vytvorime ti slovensku oporu, neboj.
Odpovedať
Profilova fotka
corlianos, tak to s tym varenim asi nie..mne to strasne smrdi :-S *som raz len miesala macovi tie musle a som myslela, ze sa zadusim!! a v tom akurat prisla svokra /mali ste vidiet ten jej pohlad..taky blazeny usmev na perach, ze JA nieco robim a este k tomu pri SPORAKU :-D /..tak podisla ku mne a ze ako to krasne vonia, ze ?? no, co som jej mala povedat..samozerejme, ze to smrdi?! :-N ..tak som sa z toho vymotala, ze mne ako nie, ..a tak :-D * ja sa len bojim, ze co krpec /pes/..ved bude malinky a treba ho naucit na wc aj vsetko..sa bojim, aby neboli nejake problemy..sak zo zaciatku bude spinit kade-tade =-) * jj, jasnacka, ved maco si teraz otvoril internetovu kaviaren, takze dokonca to bude aj free :-D *mozme kecat, kym nedostaneme krce do prstov ;-) *
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, tak to stipec na noc, klapky na oci a tak mozes varit :-N Ja som teda este nebola pritomna ked sa varili prisery, ale kazdopadne, ked sa taka chvila naskytne, budem si pamatat, ze mam mat pohotovostne vracacie vrecusko :-D No Gabikova rodina chape (alebo sa tvaria, ze chapu), ze ja tie ich okate veci nemam rada a ze ich ani nechcem vidiet pozerat sa na mna - vysvetlene jednoducho - my more nemame a tak na to nie som zvyknuta... take hranolky, to uz ano hehe. a tvoj pystik (pes) si ocickami urcite kazdeho ziska. je jasne, ze nehody sa stanu, ale to sa hned uprata a hotovo (chvalabohu psie "vylucky" nesmrdia tak hrozne ako ludske... :-N ) Nuz tak ja si "bezim" pre toho svojho na letisko! huraaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja tie potvory zacitim aj na kilometer :-S .. ono ja som aj niektore skusala /bo maco mi stale hovori, ze ako mozem povedat na nieco "fuj", ked som to ani neochutnala!?..siesty zmysel :-D /..ale..potvrdilo sa mi, ze som to nemala ani len skusat..brr =-) * len tam sa to tazko vysvetluje..tam ma na okolo kazdy psa, ale nikto sa poriadne nestara..su vonku pusteny a dava sa im tak maximalne zrat...inak ta netrapi, kde su..ci su ok..tam je to proste normlne /podla mna posahane - ked uz raz mam psa, tak sa onho normalne staram, ako sa patri / :-S * na letisko?? co som nieco necitala?? a kdeze bol??..jaj, ja uz pocitam dni..posledny mesiac cakania..nejak dufam zbucham tu autoskolu a potom smykom kupit krpca a s macom domov :)..teda "skoro" domov k "skoro" svokrovcom :-D *
Odpovedať
Profilova fotka
haha. nuz, moj bol "doma" v ita. ja som sa tomu uspesne vyhla. =-) a s tymi psami, to mas pravdu, i ked z toho co pises to vyzera tak, ze to su tie klasicke "dedinske" psy. ved i u nas na svk to tak funguje na dedine (v tom lepsom pripade. v tom horsom je pes len priviazany k bude cely zivot... :-( ) a pystika uz vies preste odkial pojdes kupit? uz na teba caka? :-)
Odpovedať
no caute, ja som sa konecne dostala k internetu. mame mensiu krizu, drahy je cely cas nejaky nastvany, dneska som zase mala blbe sny-ze som sa mala vydavat za mojho ex :-S :-S ale ani ten ma nechcel :-D tak som pekne dopadla :-D bola som si dneska skusat saty, jaka sranda, ale mali tam iba take hrozne, ktore sa mne vobec nepacia. ale aspon som sa prichystala na premieru skusky!! ale predavacky boli zlate.. drahy so mnou nesiel, ale porobila som foto, tak aspon tie videl. a tiez sa mu ziadne z tych siat nepacili. chvalabohu!!! nahodou, chobotnicky mne velmi chutili, pokial som nevedela, co to je. hned ako mi to drahy povedal, som to uz do ust nedala-to je iba v hlave vsetko :-( a dneska som videla svokra, boze, to bolo trapne, lebo som ho stretla na ulici a zastavil sa pri mne-a jednoducho sme si nemali co povedat, iba take tie trapne veci o pocasi a o turistoch. nevedela som sa dockat, kedy odide!!!!!! jej, dashenka, s tym upratovanim sme na tom podobne, aj teraz mame dom hore nohami, dneska som zacala trochu "ukladat bordel zo zorneho pola :-D ", ako si napisala ty, ale zajtra to musim dokoncit PORIADNE. tak sa neviem dockat :-S :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
a inak, dashenka, pre talianov su mamy svate, ale ja som uz postupila na jej uroven, takze sa to da... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
buona sera! (tak som sa rozhodla, ze do kazdeho prispevku dam trochu talianciny - kedze som total zaciatocnik - a zacnem si na to zvykat :-N od septembra idem do skoly, som velmi zvedava, ci mi to pobyt s G rodinou zlepsi/ulahci alebo naopak =-) ) francy, dufam, ze drahy sa coskoro ukludni a seecko bude zas ok, i tie tvoje sny! panecku, co ti to beha hlavou?? dufam, ze si to svojmu nastavajucemu nepovedala, lebo to by vysvetlilo jeho naladu :-) a co to hovoris, ze "ani ten ta nechce"??? ]-( si na urovni mammy, vyssie uz byt nemozes, tak si to uzivaj! :-D ja som zvedava, ako to s pojde s mojimi satami, este som sa ani nerozhodla, ci kupim, dam usit na mieru or poziciam. ale najviac sa priklanam k pozicaniu, i ked znamy nemal velmi dobry zazitok - jeho dcera si musela vybrat ine saty 3 dni pred svadbou, lebo tie jej jej nepodrzali (niekto asi zaplatil viac... 8-( ) a to ma dost postrasilo, no verim, ze je to skor vynimka ako pravidlo. ako tak rozmyslam, tak som prave na uplne mrtvom bode, co sa svadby tyka, cakam, kedy mi mamca posle dvdcka od DJov, aby som si ich mrkla a vybrala toho, ktoreho na svadbe chceme a potom uz asi len pockam do buduceho roku, kedy sa opat vyberiem domov a tam to vsetko zacne =-)
Odpovedať
caute, baby, s tym ex to malo byt len take postazovanie- ze ked uz ani ten ma nechce a dokonca ani vo sne!!! ale mam ho ... vies, kde. no s drahym sme mali vcera jeden z tych horsich vecerov-hadali sme sa do 5.00 rana!!! aj som ho parkrat pohryzla :-N :-N . dneska sa chcel so mnou udobrit, ale nedam, este ho trosku potrapim-aspon do 20.00 :-N . ale viem, ze uz to je vsetko ok. asponze tak. inak, ako vsetci hovoria, ze skola ti vobec s cudzim jazykom nepomoze-tak to uplna kravina. ja som sa ucila sama z knizky a naucila som sa taliansky za 6mesiacov-rok. a moja kamaratka, co je tu asi 5rokov a neucila sa z knizky, hovori horsie taliansky ako ja!!! to vam prisaham!! neviem, ci je taka blba alebo co... o satach tiez rozmyslam, ze si ich kupim alebo dokonca dam usit, ale vobec zatial netusim. uvidim, ake budu na slovensku v salonoch saty. a to je hrozne s tymi satami, corlianos, ze si musela 3dni pred svadbou vyberat druhe saty!!! no mna by asi porazilo!! dashenka, nikdy nekupuj svojmu psovi lopticku!!!!! keby si videla, aky je ten nas zavisly na lopticke!!! CELY den tu knuci, aby som mu ju hodila von terasou a ked to nespravim, tak zavyja, knuci, hadze mi ju na ruky, atd. a ked spravim co i len jediny pohyb, mysli si, ze ju chcem vyhodit, tak pali von a caka... a caka...je to zlate, ale niekedy fakt dost otravne tak pozor na lopticky!! ale najkrajsie je, ked sme na plazi a nejaki chlapci sa tam hraju s tou velkou futbalkou!! a on taky malicky by ju chcel zobrat do ust a nemoze :-D . a vrci tam na vsetkych-zlaty je, utekaj rychlo kupit aj ty yorkshira :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ach jaj, konecne som doma z roboty..jak ja to tam nenavidim :-S ..ale uz len mesiac a konecne odtial vypadnem..a pojdem do talianska umyvat riady :-D :-D* no francy neviem co s hafanom..som dnes pisala s jednym panom z BA a ze za 8.000..co sa mne zda kapanek prehnane../aj ked videla som aj yorkshirov za 40 tis. :-D /..ale pisala som este s jednym panom a on ma na predaj male stenata za 5 tis. ..len nevie, ci este koncom augusta budu..a ja ich skor zobrat nemozem..nemal by s krpcom kto byt doma :-( *takze neviem ako to nakoniec vypali..ale ke ja ho taaaaaaaaaak chcem x-) * inak corlianos s tou taliancinou je to aspon u mna tak pol na pol..ako hovori francy, skola je aj podla mna na nic..najlepsie je, ak s tebou drahy bude hovorit po taliansky..sice nebudes rozumiet, ale aspon si zvyknes na tu rec a ani nevies ako, pochytis slovicka a zacnes ich pouzivat :-)*ja som od maca pochytila celkom slusnu zasobu slov /do vety to sice nezbucham, ale aspon viem pomenovat veci a tak/*a este k tomu mam aj jednu holku, co chodi ku mne domov a doucuje ma..sice sporadicky, raz za tyzden 2-3 hodinky, ale je super..venuje sa len tebe a ked nieco nerozumies, alebo ti nie je jasne, hned ti to vysvetli..ja som rozhodne za sukromne doucovanie ako za skolu..a cenovo ta to vyjde rovnako :-) *
Odpovedať
dashenka, ja som nepovedala, ze skola je nanic!! prave naopak, dost ti pomoze!!! teda hlavne s casmi, ked uz budes poznat slovicka.. so slovickami jedine s drahym-hlavne ak budes v prostredi, kde hovoria narecim!!! ja som sa dneska rozpravala s jednou babickou "sardinkou", to bolo hrozne!!! rozpravala mi nejaky pribeh a ja som rozumela kazde druhe slovo!! iba som sa sprosto usmievala a kyvala hlavou :-N . yorkshire za 5.000 je podla skrizeny s dobermanom :-S !!! alebo s cim!!! nie vsetci yorkshire-i su mali. davaj si na to pozor!!! uz som to pisala, moj prvy "yorkshire" ma teraz aspon 7 kg. takze tak!!! a ta, co mi ho predavala ma utvrdzovala v tom, ze nevyrastie, ale nemoze si ho doma nechat, lebo nevychadza so starym psom (blbost). urcite jej veterinarka povedala, ze to nie je york.. tak ho chcela hned predat. a to som ho kupila za 6.000 pred dvoma rokmi.. ale mne je to jedno, je to zlato. a tento krpec tiez. aj ked sa prava roztahuje na celom kresle a ja mam taky malilinky kusocek pre seba :-D a co robis na slovensku, ze to tam tak nenavidis?
Odpovedať
no dashenka, prave som pozerala na talianskej verzii mojasvadba.sk ceny svadieb- pisu tam, ze hostina v rime pod 100 euro/osoba nenajdes. a co pisali mimorimske, tak to bolo 70euro/osoba!!!!! prave som nasla dalsiu-pri ascoli piceno-myslim, ze to je tam pri vas a mala 48,5E/osoba-jedlo. tiez ale dost. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
aaale v jednom obchodnom centre predavam hry na pc a playstation a take krepotiny..ako robota ma bavi, ja som do hier blazon, aj ked taham 12-tky..ale ten pristup sefa.. :-S *teda skor ziadny pristup ..on sa o nic nestara..vyplata ti chodi barskedy..stravne tiez..proste uz na to nemam nervy a hlavne energiu..chodim domv jak zbity pes 8-( ..uz mam toho dost :-S * a uz mi je aj dlho bez maca..vsetko sa to na mna kyda :-( * 7 kg??preboha!! toho asi do kabelky nenarves, co?? :-D *ja neviem, tento pan je velmi mily a videla som aj fotky..mal tych psikov z viacerych vrhov, takze myslim, ze sa tomu aj venuje.. :-) *aj ked, ak toho krpca kupime, tak s nim chcem ist hned k veterinarovi, ci je ok ;-) .. poznam jedneho uzasneho chlapika -veterinara - k nikomu inemu by som krpca nezverila ]-( * ja som naposledy preberala na doucku minuly cas /s tym essere,avere/..jeeeezis, to bola prdel :-D *som toho boha nemohla pochopit, kedy sa tam co ma davat..a ked uz som to ako tak pochopila /teda tie pripony -uto, ato, ito../ tak zrazu: "a toto su vynimky, ktore maju vlastne tvary" ..a to bol konec :-D *ta ich rec je strasna!! ani nie tazka, ale nezmyselna :-N
Odpovedať
ale ked si zvyknes, ja uz teraz napr. rozmyslam po taliansky. ked som bola minule doma po polroku, tak som zo sna rozpravala taliansky a aj sa mi parkrat stalo, ze som niekomu odpovedala taliansky. alebo som sa dost koktala slovensky, lebo 6 mesiacov som inym jazykom nehovorila. iba som pisala a aj to som si velakrat nemohla spomenut na hocijake obycajne slovo, ale teraz uz volavam domov, tak je to ok. a potom mojasvadba.sk :-D ten 7kg-ovy je uz taky velky, ten uz je strazny pes, ale moj krpec je maly. ale stoji za :-D napisem ti, co tam napisala ta z tvojho okolia: 40pozvanych- 48,5/osoba jedlo torta- 70E fotograf- 300E+vyvolanie fotiek 100 fotiek x 2,5E kytica-100E ta ikebana na hlavnom stole-50E zenichov oblek-450E topanky zenich-50 saty nevesta-1500 aj s doplnkami topanky nevesta-70 spodne pradlo-100 make-up-200 vlasy-200 pozvanky urobene doma na pc-100 material na tabulu-70 zabava na hostine-250
Odpovedať
Profilova fotka
to je akoze vypocet vsetkeho na svadbu?? zosalela?? sak tam polku veci nema :-D * ale tych 1500 za saty sa mi zda trochen prehnane..urcite nemienim dat za saty 30 tisic..to by museli byt vazne mega super skvele ]-( inak to sa aj mne stava niekedy..aj ked ja zijem tu, tak niekedy doma nieco poviem po taliansky..alebo aj v robote..to hlavne nadavky ja po taliansky..v taliancine to tak krajsie znie :-D *alebo to ich klasicke "dimmi", "dai"..a moje najoblubenejsie "zitta" :-D..aj ked som bola poucena, ze to nie je sravne vysklonovane..ale mne to neva :-D * co s drahym?? uz je to lepsie?? :-N
Odpovedať
aaale, lepsie uz to je, ale tiez nie uplne najlepsie :-( . vlastne sme sa pohadali kvoli tomu bordelu, co mame doma :-N , tak sme vcera po seba kricali, normalne som dneska zachripnuta!!!!!!!! nastastie byvame na "lazoch", takze mozem kricat kolko chcem. dufam teda, ze ma nikto nepocul. najblizsi dom je od nas asi 30 metrov, tak neviem :-N ale v podstate by to uz malo byt fajn. to sa takto opakujem kazda hadka-ideme sa pozabijat a vsetko si vykricime, potom sa ja rozplacem, on sa mi ospravedlni, porozpravame sa, zaspime a na druhy den vsetko ok. vlastne este viac zalubeni :-) prave pozeram videa tych zitnanskych, pekne ich maju celkom, asi si ich dam u nich spravit, aj ked budem reziserkou asi ja!!! uz mam vsetko premyslene!! ale zase moj drahy nechce ani za nic kameru!! no uvidim. zitta je pre babu, zitto pre chlapa.. no tiez som na to pozerala, ale to vsetky tak mali popisane, take blbosti, ako tu piseme my- (pohare, obrusy, sviecky a pod)-o tom sa tam ani nezmienuju... ale su tam aj take,co pisu, ze viac ako 5/6.000 neminu. ale to su asi vynimky. napr. prenajom vily na jeden vecer stoji aj 2200 euro. parada!!!! asi su ju zajednam na cely mesiac!! a ako vyzerali ti psi na tej fotke? to boli rodicia ci maly?
Odpovedať
Profilova fotka
dala som foto do albumu, tak mrkni na tych yorkshirov ;-) *rodicia su vraj obaja s PP, dokonca otec /ci mama..neviem/ su vystavny..mama ma tak cca 3kg a fotrik 2,5kg..takze krpci :-) * jeej , tak to ja poznam, to aj my tak mame - presne ako pises..hadky, konecne sa vykrici co je naozaj jadro problemu..vyfajci sa krabicka cigariet..minie pakel servitkov a potom je zas dobre.. ;-) *aj ked niekedy to uz vyustilo do takych, ze so zbalenymi vecami som mu davala klucik a "jeho" veci mu nechala..ale nakoniec sa do vzdy da dokopy :-) *ono je pekne, ked za tebou ten chlap pobehne a zadrzi ta :-D * zitnansky??nemam paru o com je rec..nejaki typci cez video?? :-N jaaj, no tak co..ja kazdemu hovorim zitta..a aj tak gianni /macov kamarat/ ma dlhe vlasy..takze to sedi :-D * 2200 euro za noc?? no jo..jak zadarmo :-D :-D
Odpovedať
boze, jaki zlati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no uz idem aj ja druheho kupit!!!!! jake tvaricky nevyliahnute este maju!!! jeeeeeeeeeeeej!!!!! no normalne som si z toho spravila pozadie na obrazovku :-D krasni!! ale maju dole usi, mali by ich mat hore. opytaj sa ho, preco. alebo mu ich potom sama oblep leukoplastmi. aby mu stali. ja dam tiez do albumu foto, na tej druhej vidiet, ako by mal mat usi (aj ked na tej foto vyzeraju velke-to iba preto, ze prave vysiel od kadernicky, tak bol cely tak holy) a na tej prvej debilko sa zamotal do toho lepidla na muchy :-D :-D no zitnanski su manzelia, co robia foto+video, tak kukam, co robia za pracu. da sa celkom..
Odpovedať
baby, tak do roka a do dna vas to caka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cau kocky a congratulazioni k minus prvemu vyrociu svadby!!! budu oslavy? u nas veeeelkeeee! :-D dashenka, co sa tyka skoly, tu su sukromne hodiny financne neporovnatelne so skolou. a do skoly musim ist, aby ma niekto nutil sadnut si a ucit sa a pisat domace a tak (lebo som na vyske a tak vsetok volny cas by som asi venovala tomu, nebyt skoly...). Potom, ked budem mat zaklady, uz zvysok dotiahneme doma - akonahle budem schopna rozpravat (ako-tak), zacneme doma po taliansky a zvysok sa nalepi. Ale zaklady sa z rozpravania nedaju a ja by som v tom rada mala jasno, ze co sa ako hovori a preco... Tak sa celkom tesim. Vcera som tiez zohnala vhodnu tanecnu, na ktoru sa dame od septembra, aby sme hrdo vymietli tanecny parket na svadbe :-D :-D . francy, tvoj fesak nechce kameru??? no nie! na tom popracuj, chceme vidiet vasu svadbu! :-N alebo prenajmi nejakeho spiona, bude taky nenapadny, ze ten tvoj si ho ani nevsimne a video je na svete! 8-) a ti vasi hafanci su taaaaaaaaaakiiiiiii miliiiiii x-) joj, by som ich vystiskala a vyboshkala!!! a vidim, ze vy ste s taliancinou o dost predo mnou, tak sa hned zacnem ucit... co je zitta???
Odpovedať
zitta je- bud ticho (pre zensky rod), zitto pre muzsky. alebo "stai zitta (zitto)" no moj drahy nechcel na zaciatku ani foto, ale to som si nedala!!! to uz by o com bola svadba?!!! ako kameru ani ja velmi nemusim, ale do kostola urcite a na nejaky zaciatok svadby tiez. po polnoci mi teda chybat nebude. ale to sa este spravi s drahym-ja ho vzdy na vsetko ukecam :-D juj, s tou tanecnou by som aj ja potrebovala pomoct, neviem, co budem robit na vlastnej svadbe :-N vcera som bola s drahym kupovat darcek pre tych, co sme im boli v sobotu na svadbe (podotykam, ze sme boli pozvani az od polnoci) a drahy im bol kupovat svadobny dar-dovolenku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! este s troma dalsimi kamaratmi! boze, aj tak je to hrozne vela na to, ze sme na svadbe vlastne ani neboli!!! a so zenichom az taky dobry kamarat nie je! odpadnem z tych ich darov!!
Odpovedať
Profilova fotka
Francy, nepokusaj sa bojovat proti obdaruvavaniu v latino krajinach. Ja som sa pokusala a sprdli ma ako male decko. My sme na poslednej svadbe davali kazdy 150Euro, no a , uz som o tom tu pisala, o 3tej nad ranom nas nasadili do autobusu, ze ideme vsetci povinne na disco do jedneho letiska, kde uz pri vstupe od nas chceli dalsich 2o, no a pocitaj potom este tie drinky. No vies si predstavit ze by si vyzbierala od kazdeho 150euracov a potom by si ich este tahala po platenych kluboch??????Na moje pohorcenie som dostala odpoved, ze nech si zvykam( Uz som tu 3 roky ale som si nezvykla), ze v Span.je to tak a ze co chcu mladomanzelia, to sa musi splnit v ich den. Tak to ja ked nakazem vsetkym na nasej lodi poskakat do Dunaja, tak to sa este zabavime :-D
Odpovedať
:-D :-D ja sa nesnazim bojovat proti obdaruvaniu-teda na mojej sa urcite branit nebudem :-D (zartujem), ale pride mi to prehnane tie ich horibilne sumy... a to este ked my sme na tej svadbe vypili dva drinky a za to mu mame dat 500 euro? to aby som sa vydavala kazdy tyzden a mozem robit biznis :-D pride mi to dost divne, ale uz som si na to zvykla, uz sa radsej ani na nic nepytam!! mne este drahy povedal, ze sa nerobi zasadaci poriadok, iba sa losuju mena, kto bude s kym sediet, aby sa zblizili vsetci!!!!!! skoro ma slahlo, ked som to pocula! nastastie na predposlednej svadbe, kde som bola to tak nebolo a na tej zo soboty sme prisli neskoro, tak neviem... zacinam o nich vazne pochybovat!!! :-S 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Francy, sorry, v minulom prispevku som napisala "lestisko" miesto "letoviska". Uz mi asi sibe, zajtra totiz letime do Blavy a nemyslim na nic ine nez na let, kufre a nadvahu. No ty Taliani to ozaj trocha prehanaju. To moj mily ani pocut o rozsadazni particiek kamaratov, ze oni nehovoria anglicky a ze by sa necitili dobre s inymi pri stole. No asi ma pravdu.... Inac, ako tak citam tvoje prispevky, vy ste s tgvojim drahym nieco na styl "Slunce seno..." Ale dolezita je laska ;-) Inac musim pochvalit Talianov kadernikov, lebo tu mam jedneho "de confianza" , dnes som akurat bola u neho, a nedam na neho dopustit.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?