Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lieta aj rano, ale co som ja videla, tak je tam vzdy nejaky prestup a to urcite nechcem..keby z toho lietadla vystupim, tak neviem neviem, ci by ma niekto dostal naspat :-D* ale maco ma v jednej cestovke tu nedaleko znamu, takze ho musim nahuckat, nech jej zavola a skusi nam nieco pozriet..prinajhorsom pockaju s vecerou :-N *sa ma mamina pytala co chcem na vianoce..a ja ze kybel zemiakoveho salatu a rezne :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D tak to aj ja!!!!!!!! chcel som ti poslat jeden clanok, ale ked sa aj ty bojis lietat, tak ti ho radsej neposlem... mozno si to citala na bleskovkach :-S :-S ale to podla mna budete taki unaveni z tej cesty, potom hned naspat, nebudu to pre vas sviatky oddychu, ale zhonu :-) :-( , uvidis!!!! ale ked sa inak neda.... ty aspon budes s vasimi :-( ja iba so sardinkami :-D a uz mas vybraty nejaky darcek?
Odpovedať
Profilova fotka
ked to je o lietadlach a padoch, tak neposielaj, uz sa aj tak dost bojim :-D :-D :-D * no ved to..a ako tak pozeram, aj tie spoje do nitry idu dost na draka..by sme domov prisli o osmej .. to zas nemozem chciet aby na nas cakali skoro 3 hodiny s vecerou :-N :-D *mozno prehovorim maca a pojdeme 23-teho..aspon by som stihla kadernicku :-D * nemas este ziadne..ako pre segru a maminu sa lahko nieco najde, ale pre tatina a brachu..to su vzdy dilemy..hlavne tatinovi :-D * ty uz mas nejake darceky vyhliadnute??
Odpovedať
no ja som doteraz ocovi kupovala ponozky alebo knizky (raz dokonca taku, co som mu uz raz na vianoce kupila :-N ):-D :-D , no ale chce ist do juznej ameriky, tak mu dame peniaze kazdy, to mu bude viac uzitocne... aj na narodeniny sme mu tak dali.. nakoniec tu dovolenku bude mat zadarmo!! :-D takze oca mam aspon pre tento rok vybaveneho :-D ale tiez som vzdy mavala problem nieco mu kupit!!!! a drahemu tiez neviem!! na narodeniny som mu "kupila" to zariadenie do auta- hands free, ale nie tie sluchatka, ale ze pocut volajuceho na cele auto.. objednali sme to cez internet, ale doteraz sme to nezaplatili (lenivost a potom sme zabudli), tak som mu v podstate ani nic nedala :-N no a tento rok???? myslim, ze vo Volnej diskusii je par tem o vianociach, mam dost casu do vianoc to studovat, tak si asi necham poradit... nic ine mi nezostava...
Odpovedať
Profilova fotka
ty jo ma akurat maco tak vytocil..ze a nechces ist radsej na novy rok?!a co asi tak budem na novy rok doma robit?? sestra bude vonku, brat tiez..sa na to mozem!!ako mne by to bolo jedno, ale ked si predstavim tu pohodu u nas doma, darceky a to vsetko a tu??s jeho vsetkovediacou maminkou a hurhajom a susedou ..nie dakujem!!..inak ak som ti nespominala, tak asi 50 metrov od nich byva jedna rodina a ta ich mama je u maca stale nasackovana..si normalne vojde jak domov!! :-S :-| fiha, toto ide do ameriky?? a co tam..ci na dovolenku?? :-) no, ja som minule vianoce macovi kupila taky set - tabatierka + ploskacka :-D..sak co mu mam kupit :-N *ja neznasam kupovat darceky pre chlapov..vzdy im kupim taku kravinu :-D *
Odpovedať
oco chce ist na dovolenku do j.ameriky, on si takto furt beha, uz ani neviem, kde presne je :-D ale nie, cestovatel... 8-) ja to tiez vobec neviem!! ja som mu kupila minuly rok tusim nejake svetre, ale to mam jedine stastie, ze jeho kamarat ma obchod, tak on mi poradil vsetko,aj velkost, aj styl.. ja by som to asi sama nevedela... ale aj tak, moj je stastny, ked mi moze urobit radost, tak ja si nieco kupim na seba a jemu spravim radost.. a darcek je hotovy :-D :-D budem taaaak velmi rad... a ja dvojnasobne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj moj tato rad beha kade tade, ale on skor take slovenske hory a tak..ale com mu operovali nohu, tak ho to niekedy dost boli, takze uz moc nechodi do hor :-| * tak to mas dobre, ze mas takeho kamosa..by sa aj mne taky zisiel..pozicaj :-D :-D :-D*tieto vianoce vobec netusim, co kupim macovi..ale ked ma nastve tak ako teraz, tak mu nekupim nic a basta..sak u nich v rodine sa aj tak darceky moc nedavaju co som pocula :-D ;-( * u vas dole sa ako oslavuju vianoce??inak budes len s drahym, ci pojdete k svokrovcom??
Odpovedať
moj tiez tusim ani nic nekupil rodicom... nejak sa to tu asi velmi nepouziva... iba jeho sestra mi kupila kozmeticky kufrik a taky prsten- vyzeral ako z kolotocov (to som velmi nepochopila), ale my sme jej nic nekupili.. ja som totiz na nich zabudla, to som sa s jeho rodicmi este nepoznala, iba s jeho sestrou... a to som myslela, ze jej on nieco kupi.. ale tento rok uz budem musiet aj ja.. cely rok nam pomaha s kadecim, tak budemmusiet.. ale nemam ani ponatia co.. ty svagrinnej nieco kupis?? a na vianoce budem urcite iba s drahym!! maju to byt sviatky pokoja!! tak preco by som sa mala stresovat u svokry :-D ?! tebe nezavidim :-( stara uz vie, ze idete prec na vianoce??
Odpovedať
uz dosiel drahy, musim ist... dobru noc... ;-) a vymyslaj darceky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no,stara asi nieco tusi, ale neviem..som sa o vianociach trocha bavilas macovou sestrou a ona to uplne chape, ze chcem ist domov..sak predsa su to vianoce x-) *a presne ako hovoris - sviatky pokoja a hlavne RADOSTI, takze so starou ich urcite nechcem travit :-D :-D no, macovej sestre urcite nieco kupim, ona je na mnauplne v pohode..asi najskor nejaky naramok na ruku alebo take nieco podobne..jej sa to paci, takze to je v pohode :-) *ale starym neviem..starej by som najradsej dala par cez papulu /dufam, ze mi to admin nezmaze :-N :-D / len sa teraz asi rozcitim trochu na mikulasa..asi si nenajdem sladkosti v topankach :-( ;-(
Odpovedať
odpisem zajtra, predtym som napisala prispevok, papa
Odpovedať
Profilova fotka
ok, pa ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
mikulasa tu oni nemaju, ale ja som draheho upozornila, ze u nas je zvykom davat detom do cizmy sladkosti, no a predstav si, ze rano som si v nej nasla koooopu dobrot :-D to bolo hadam prvykrat, co mi spravil prekvapenie :-) ale oni si davaju sladkosti do cizmy 6.1.-jak my mame 'Traja krali', tak oni maju 'Befana', tak mozno budeme mat 2x sladkosti v cizmach!!! :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ciao :-) no vidis, tak predsa len ta drahy nejako prekvapil ;-)..uz sa nehnevate?? :-)*a amyslim, ze talianske sladkosti su jedna z mala veci, co je podla mna lepsie ako slovenske :-N * to my sme mali s macom vcera rusne chvile..sme sa nejako chytili za tu jeho tupu mamu.. :-S *ako ona asi v skole chybala, ked sa preberali zaklady slusneho chovania :-D ..aj dnes, prisla, popozerala si tie letaky, co jej maco vytlacil /a s ktorymi som sa ja tak natrapila/..nieco okomentovala a vzala si ich..ani ze "grazie" 8-( ]-( *sedlacka :-D :-D * co dnes porabas?? :-)
Odpovedať
jaj, a prekvapenie vcerajsie???? doniesol mi z restauracie morske priserky, ktore inak chutili dost hnusne, ale pekne to naserviroval a jedli sme v posteli.. no a prave teraz odisiel pre dalsie, to 'oficialne' prekvapenie!!! ale povedal, aby som necakala nic velke, ze su to take dve drobnosti.. no uvdim :-D dufam, ze ma necaka dalsie sklamanie :-( ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ju, to je zlate s tymi piserkami..aspon sa snazil..vidis, ze nie je az taky hrozny ;-) :-D *dalsie 2 prekvaka??juu, ty mas take male vianoce :-D *
Odpovedať
no, ale som zvedava, co to bude za prekvapenia?? urcite raffaelo a mon cheri :-D :-D no necham sa prekvapit, za chvilu by mal dojst.. dam si fotku za chvilu do albumu, uvidis, co som mu spravila ja!! ale to iba zo srandy!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
daj, kuknem ;-) *budes dnes mat sladky den :-D*dojdi na pizzu, dnes mame tu 3metrovu :-D mne prave maco doniesol topolino..tak sa vytesujem..aj ked nerozumiem :-D..chudacik, som to dnes nasla v novinach, bo dnes tam mala byt nejaka minca..a on urcite pobehal par obchodov..sak uz je skoro vsetko zavrete..zlatuch :-D :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
xixi, to je citron??to je super :-D :-D :-D
Odpovedať
to je pomaranc-citron (nejake ich ovocie), muskat na hlave, list ako usta a kamienky ako oci :-D to som sa dneska nudila :-D a jeho je z ponozky :-S :-D ale ceni sa aspon snaha :-D
Odpovedať
topolino?? to nie je mickey mouse?? to na jedenie nieco? ci na citanie?
Odpovedať
Profilova fotka
nahodou to je dobre..netradicne ;-) * kua, ja tomu kacerovi nic nerozumieeem ;-( ;-( ..preco tam neni slovensky preklad?! :-D jemine..zacinaju sa nam tu schadzat deti..sa citim ako v skolke :-D ..mamma mia :-S
Odpovedať
aaa, to je na citanie?? ja som to nepochopila, myslela som, ze na jedenie alebo co!!! a uz si sa docitala, ako volaju taliani tych Hui,Dui,Lui??? tak sa u nas volali, ze?
Odpovedať
no ja ho asi zabijem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vies, co mi kupil????? taky ten podnos, ked jes v posteli, s tymi nozickami!!!!!!!!!!!!!! ]-( ]-( ]-( najneromantickejsi darcek, aky som kedy dostala ]-( :-D ale ma 1 bod k dobru, lebo mi doniesol McDonald :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mcdonald??aj jaaaaaaaaa chcem x-) 8-( *ale inak tento taliansky mekac, je lepsi ako slovensky..teda aspon mne to tak pride :-N * no, ten darcek sa mi nahodou paci, len co tym myslel..ze ako ti bude nosit ranajky do postele alebo ze to caka od teba?? :-D :-D
Odpovedať
asi to prve, dufam :-D :-D ako je to uzitocne, ale nie velmi romanticke na vyrocie :-( lepsia bola asi ta ponozka :-D no uz si sa docitala o Hui,Dui,Lui -ovi?
Odpovedať
a macdonald som ja na slovensku nikdy nejedla, nejak mi to nechybalo+ v topolcanoch nie je, takze neviem posudit, ale tu mi to pripada ako najlepsie jedlo na svete :-D !! mnam
Odpovedať
Profilova fotka
no, zatial som to odlozila, bo sa na to musim sestredit :-D..a teraz tu je asi 15 neplnoletych chlapcov a na moj styl robia velky hurhaj..strasne volaco..sa citim ako ucitelka na strednej skole :-D*inak boli tu stari..som ich odignorovala..tak jej treba!! to my ked sme boli na slovensku,tak sme byvali asi 50m od mekacu takze ked sa nam nechcelo varit, tak sme zasli tam a bolo navarene za 5 minut :-D *oni na slovnsku davaju do tych hamburgerov cibulu, kecup a kolieska zavaranych uhoriek a je to cele take kysele..tu v taliansku si aspon tu cibulu odpustili..hned to ma inu chut :-) *ja som si minule dala ten calamity jane burger..no to bola pecka x-) x-) * tebe co najviac chuti??
Odpovedať
mne chutil Royale Deluxe (ci jak sa to vola), ale potom som to skumala pozorne a to maso sa mi nejak nepaci, tak som presedlala na kura- mc chicken, no ale dneska som znova dostala R.Deluxe ]-( , ale zjedla som, chutilo mi.. ten calamity jane burger je s cim?
Odpovedať
Profilova fotka
inak tu je ten mc chicken brutalny..je v nom viacej majonezy aj salatiku..ja ten salat v tych hamburgeroch zboznujem..cim viac, tym lepsie x-) * ten calamity jane je sice s hovadzim masom /aj ked ja tiez radsej kura/,je tam salatik, syr, trochu tataraky,trochu kecupu, ale hlavne platky slaninky..je to vazne super..teda aspon mne to dost chutilo :-D *akurat, ze mi k tomu dali take akoby opecene zemiaky a nie hranolky /k celemu menu/ ;-( * vy mate niekde blizko mekac??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?