Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja gastany milujem..aj ked skor tie fastanove jazycky..toho sa neviem dojest x-) :-D *kolko sa tak pecu?? cez den fajne teplo..tipujem tak 15°C alebo aj viac ale vecer este stale kosa :-S ..ale to je dobre, este som nezacala chodit do solarka, tak nech je len pekne zima :-D :-D * co u vas??
Odpovedať
tu tiez tak cez den 17, slnko svieti, tak sa aj zda,ze je viac stupnov, ale teraz doma je taka strasna zima, ani som ohen v krbe nespravila! a "dymi" sa mi z ust- jak keby som bola na sibiri :-D brrrr.. a co na valentina? oslavujete ho ? co budete robit?
Odpovedať
Profilova fotka
sak mas okolo seba krpcov, ti ta zahreju :-D :-D * ja valentina neoslavujem, ten sviatok mi pride maximalne umely..cista komercia :-S * vy niekam vyrazite??
Odpovedať
nie, pred dvoma rokmi sme si chceli spravit romanticku veceru, ale isli sme k nemu do restiky a tam ho stale niekto otravoval, som sa pekne nastvala, tak uz ziadne vecere ani nic podobne nechcem.. ale mozno pojdeme na veceru, len nie k nemu, aspon budem mat nejaky dovod, aby som sa vyparila z domu- ved som tu cely tyzden zatvorena, ani nikam poriadne nechodim.. zajtra mame ist s jednym parikom jest morskych jezkov- no som zvedava, co to bude za humus a v tejto zime- lebo oni to jedavaju pri mori s flasou vina.. tak som zvedava.. ty si este neskusila nejake priserky?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ti verim, ze si bola nastvana..mali ste hned ist niekam mimo..to vies, praca :-D :-D * brrr..morsky jezkovia??to by do mna nikto nenarval..ja som taky kuraci typ..kura, kura, kura :-D :-D *ine maso ani poriadne nejem =-) * ja v sebe nejako neviem preklenut ten odpor k tym priserkam..keby to aspon nejako naservirovali, ale mne to pripada ako vylovene a slahnute na tanier :-D :-D * tebe to chuti??
Odpovedať
presne, mne tiez.. ale uz som si zvykla, chobotnice mi chutia, pokial nevidim chapadlo :-S :-S ale take kruzky, ci co to je, tak to mozem.. lebo tu kura vobec nemaju a sama si ho neviem spravit (teda viem, ale nie nejak extra dobre).. tak som sa musela prisposobit.. ale vysmazane kalamary su celkom fajn a nie je to ani velmi citit, ze je to prisera.. skus to!! a to fakt iba kura jedavas? kura, spagety a co este?
Odpovedať
uz dosiel drahy, musim ist.. tak dobru noc ;-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som to mozno aj zjedla, keby to je vyprazane a neviem, co jem :-D :-D * ved si sprav len kuracie prsia, bud ich len upec, posyp nejakym korenim a jeto..alebo nakrajaj na pasiky, pridaj cerstvu zeleninu x-) *s kuratom mozes robit milion receptov.. :-D * my tu mame taky obchod, ze "centro carne" a tam maju uz hotove jedla, staci ohriat..minule sme tam kupili cele kura a dneska som si kupila take naporcovane kusky, bolo to vyborne..a je to asi kilometer od lokalu ;-) * vy tam nemate take nieco?? ja cestoviny zboznujem, takze tie mozem jest aj kazdy den..len sa od nich dobre pribera :-D :-D ..inak kura, pizzu, salaty..ale minule mi mamina narobila chutky..mali dukatove buchticky x-) tie ja mozem..mnamka x-) x-)
Odpovedať
cauko, kde si dneska?? dukatove buchticky??? mnaaaaaaaam :-p myslim, ze sa prihlasim na kurz varenia, lebo takto to uz dalej nejde- stale iba cakat, kedy pojdem domov, aby som sa dobre najedla :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ciaaaao.dneska som tu..ako kazdy den :-D :-D :-D kurz varenia nepotrebujes..popozeraj nejake stranky..na nete je strasne vela receptov..rychlych a jednoduchych ;-) *alebo nabehni drahemu do restiky a motaj sa tak tyzden v kuchyni, uvidis, ze sa na teba nieco nalepi :-D * co vecer, uz ste boli??ci to nie dneska?? =-)
Odpovedať
kde sme mali ist? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
sak na tu veceru s tymi jezkami, nie?? =-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
to sme mali ist rano, ale kamarat mal horucku, tak sme nesli.. a uprimne- zobudili sme sa neskoro, tak sme nikam nesli.. zdrava strava mi dlho nevydrzala- dneska som si bola nakupit koooopu zakuskov- co ja vobec nelubim!!!! neviem, co to na mna prislo, taku chut na sladke som dostala, ze sa sama sebe cudujem.. ty co si porabala?
Odpovedať
Profilova fotka
ozyva sa krpec v tebe?? :-D :-D ja som dnes sla do sprchy..jemine, to je vzdy take odhodlanie, ci ist, ci neist..este spracha v pohode, ale ked vylezies von..minus 20 stupnov !! :-S :-D :-D ja som chcela ist zajtra rano do mcdonaldu, ale cinankovia zacali hrat karty, takze sa nikam nejde..zase budeme zatvarat o tretej ]-( :-S * draheho mas v praci??
Odpovedať
nie, dneska je doma, ma volno, ale uz sme sa stihli pohadat, tak ja som pri pc a on pri tv :-D :-D a co tenisky? kupila si si ich?
Odpovedať
Profilova fotka
aj vy?? :-D :-D :-D nekupila..maco musel rano ist do lokalu skor, bo mal stretnutie s nejakym chlapikom ohladne stavkovej kancelarie, ci coho /sala scomesse..alebo take nieco/..tak som si trochu pospala a osprchovala sa :-) *nemala som energiu vstat..sme vcera vstavali o desiatej a zatvarali o tretej rano.. :-S * mi maco hovoril, ze ti cinankovia hrali u jedneho karty..zacali o 16.00 a skoncili na druhy den o druhej poobede..im to uz musi hrabat!! :-S *
Odpovedať
to uz je zavislost!!! paneboze- skoro 24 hodin!!! to maju tolko penazi? ja ich tu na sardinii v ziadnych restauraciach nevidim, tu asi nechodia casto von 8-) inak s tou sprchou to poznam!! ja si pred sprchou musim spravit ohen v kozube alebo pustim klimatizaciu (to najprv pockam, pokym sa mi vyhreje cela izba) a po sprche rychlo sup-sup pri ohen a pri ohnicku drkocem zubami.. je to hrozne :-S uz som nasla nejake recepty na internete, tak hadam sa volaco podari http://www.cholesterol.sk/recepty.php#2 len ked ja vzdy nieco zabudnem kupit- nikdy nemam vsetky suroviny ]-(
Odpovedať
a pomaly sa motaj okolo tych cinancov a nieco zhrabni zo stola :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja vazne nechapem, ale maju..ved si vezmi, ze cely den tu presedia..od nejakej stvrtej hraju automaty..a od osmej zacnu hrat karty..ja vazne nechapem odkial tie prachy beru!! ]-( * mne sa strasne lubia recpty, co su tu : http://lesk.zoznam.sk/se/10181/Varenie ibaze vacsinou to je nad moje kulinarske schopnosti :-D :-D * keby sa dalo, tak beham stale :-D :-D :-D * co krpci, posluchaju??
Odpovedať
a to su zdrave recepty? ci take normalne? lebo sa mi to nechce citat vsetko, ale ked mi to potvrdis, tak nieco z toho urcite spravim :-D a ja ani kopu veci nepoznam (napr. spargla, zazvor a podobne blbosti ) krpci behaju, konecne sme aj toho noveho naucili cikat vonku, lebo stale vsetko obhryza, tak mame nervy!
Odpovedať
Profilova fotka
tam je take vselico..aj zdrave aj normalne, ale da sa vybrat..hlavne s masom :-D :-D :-D * zazvor mi nic nehovori..akurat viem, ze som citala, ze decka piju zazvorove pivo :-D * to ho prejde..aj moj vsetko hryzol..som ho najprv hresila, ale potom som sa nanho vybodla a on prestal..pravidlo ignoracie :-D *som zvedava ako budem vychovavat svoje deti, ked ani len na psa nemam trpezlivost :-D :-D
Odpovedať
ani jaaaa!!! hlavne ked som na internete a vyrusuju ma!! ved tak to aj potom dopadlo- vsetky kable rozhryznute :-D a spargla vies, co je? a tie vselijake korenia- safran a pod... ja neviem ani, kde by som to mala ist kupit :-N :-N ozaj, nejake novinky so starou? aj sa uz normalne rozpravate alebo nie?
Odpovedať
Profilova fotka
to ja som taka lemrava volakedy, ze sa mi nechce starat ani o seba, nie to este o dalsiu bytost ..a 24 hodin denne :-S :-D :-D * spargla je taka korenova zelenina..hod si do googlu :-D :-D *ja som to raz ochutnala este ako decko a odvtedy som to do ust nepolozila..brr..bolo to take mazlave, horke..no nic pre mna :-S * ale sak nech ti drahy poradi nie??..sak ma restiku :-D no, so starou je to uz lepsie..sa spolu uz bavime na takej tej slusne konverzacnej urovni :-D :-D *
Odpovedať
no vidis, za par mesiacov tu budes o nej pisat ako o "mojej milovanej svokricke" :-D :-D :-D a budete spolu vypekat a ohovarat baby z dediny :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz ma vidis :-D :-D *dufam, ze za par mesiacov uz od ej budem pekne daleko a vypekat si sama :-D * tak by som niekam vypadla na dovolenku..aspon na tyzden :-N *vy sa nechystate niekam tento rok??
Odpovedať
ved si bola pred mesiacom!!!!! ci to neratas? ja by som chcela ist na mauricius, ale kedze mi to fobia z lietania nedovoli, tak asi na slovensko :-D :-D ale mozno pojdeme do spanielska, ja by som chcela nejaky vyletik vlakom cez francuzsko+spanielsko+ portugalsko.. len nie v lete, lebo to by sme sa asi uvarili a to ani drahy nemoze, ale az niekedy v septembri-oktorbri.. ty by si kde chcela ist?
Odpovedať
Profilova fotka
ja chcem ist sem: http://www.clictravel.it/public/ric_m... este tak prachy a ide sa :-D :-D *mauricius som pozerala akurat vcera.. :-D * to ako ked ides na slovensko ratas ako dovolenku??to mas potom dovolenku 2x do roka, nie?? :-D :-D
Odpovedať
WOW, jaka kraaaaasa!! raj na zemi!! tak tam chcem aj ja ist!!! idem hned kukat nejake antifobicke tabletky a balim kufre!!! :-D :-D ale uz musim ist, musim sa ist udobrit a aj pc mi nejak blbne, je nejaky pomaly.. tak dobru noc.. papa
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz som si vybrala svadonu cestu asi :-D :-D* len utekaj, nech ta ma v noci kto zohrievat ;-) *ja sa vzdy natlacim na maca..vyuzivam jeho "teplo" :-D :-D :-D *buona notte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dove seeeeeei?? uf, sono stanca..vcera sme sa dostali domov o pol siestej!!ma dneska maco nevedel dostat z postele..ma surovo odokryl a dokonca som skoncila na zemi :-D :-D :-D :-D * co ty, udobrena?? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?