Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, ako sa mate? Uz som tu davno nebola, nejako nestiham, tesim sa na Vianoce, este zajtra budem v praci a potom budem mat dva tyzdne volno... musim sa Vam ale pochvalit, objednali sme si obrucky, budeme ich mat zaciatkom februara, velmi sa na ne tesim.. dala som aj foto do albumu... povodne sme chceli rovnake, ale nakoniec sme vybrali take, ktore sa doplnaju, na mojej ruke vyzerali hrubsie obrucky velmi divne, tato je len 3 mm siroka :-N ... Chceli pozerat aj doma ked budeme v januari, ale potom ako sme nasli tieto, sme nevahali... ako sa Vam pacia? ;-)
Odpovedať
Ahoj Uankab, pozrela som Vase obrucky, su krasnucke :-) Budu krasne svietit v lete na opalenej pokozke. Prajem krasne a vesele vianocne sviatky prezite v kruhu svojej rodinky.
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab - krasne obrucky, naozaj, a tiez sa babulky pridavam k vianocnemu prianiu - vsetkym vam zelam krasne vianoce v kruhu blizkych, ktori vas maju radi, a do noveho roku - babky nech nam tie nase svadbicky vyjdu podla predstav !!! :-D a samozrejme - stasticko, zdravicko a laaaaaaaaaaaasku od nasich poloviciek! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Ja som strasne smutna nemozem zohnat biele topanky na moju chudu a malu nohu :-( Tento tyzden som uz skusala hadam 20 parov topanok a stale nic. Mam 37 nohu a vcera som skusala velmi pekne topanky tie ktore mam v albume a 37 mi bola taka velka ze som nechapala a ako to byva zvykom mensie nemali. Som z toho uz na nervy. Ale co idu Vianoce treba sa radovat a tesit. Aj ja Vam prajem kraaasne Vianoce a aby ten rok 2008 bol pre nas vsetky nezabudnutelny a vyslo nam vsetko podla nasich predstav ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uankab vybrali ste nadherne, fakt klobuk dole, krásne obručky. A samozrejme ŠŤASTNÉ A VESELÉ VIANOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2008 PLNÝ NOVÝCH ZAČIATKOV A HLAVNE ŠŤASTNÝCH SVADIEB A DLHOTRVAJÚCICH MANŽELSTIEV :-D Nech sa vám darí babulky
Odpovedať
Profilova fotka
a zabudla som sa pochválit, už máme aj oznámenia. Niekedy pridám do albumu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, som rada ze sa Vam pacia prstienky, ja som z nich bola strasne vytesena a este stale som.... x-)... prajem Vam krasne vianoce a stastny novy rok, nech bude lepsi ako je tento a nech sa Vam splnia vsetky zelania a tuzby... hlavne nech nam vyjdu svadbicky a manzelstva... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.. hlasi sa k vam dalsia aprilovka.. uz sa nam to dost krati.. .. mame uz len styri mesiace.. tesim sa aj na svadobny veltrh v Ba co ma byt zaciatkom februara, dufam, ze tam zozeniem este par tipov na veci, ktore este vobec nemam.. (zakusky, autobus, kytice a balony).. inak prajem vsetko dobre v novom roku 2008, aby bol plny zdravia a co najmilsich prekvapeni.. :-p
Odpovedať
ahojte buduce aprilove nevesticky! prajem vam nadherny novy rok a krasne pripravy na vas najkrajsi den v zivote..... ;-) my sme na sk mali dost stresov,ale zato mame uz rozdane aj sv.oznamenia s pozvankami,mame kameramana zajednaneho,foto atelier,svad.pohare,sv.obrucky,zarezervovane sv.saty,cukrarku,matrika je tiez uz za nami, kostol s hotelom tiez su zajednane,kapelu...uz nam chybaju len svad.torty,tie na dialku musime objednat a sv.topanky musim u nas pohladat,lebo v ziline som vazne nenasla....s tym bude trosku problem.....a oblek pre mileho len u nas kupime....ale kravatu svadobnu uz mal pod stromcekom :-D :-D a este par drobnosti.....korunku mam vybratu....ale maminka mi ju doma kupi ak tam este je....a bizutku si az naposlednu chvilku vyberiem.....aj kabelku.....so zavojom..... :-) ;-) a my to uz mame za 3 mesiace.....aj 2 tyzdne.... :-D :-N :-D ten cas ale leti.....vsak? ja som velmi stastna,ze sme to zvladli cez vianoce...lebo pred svadbou prideme len 6 dni dopredu.... :-N prajem krasne pripravy..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj smaily, tak to som rada ze ste to tak vsetko zvladli... nas to caka o dva tyzdne, prideme na tyzden domov a program mame doost nabity... matrika, farsky urad, nauky, kvety, kadernik, zakusky, jedlo, DJ, topanky, svadobny oblek, .... este chceme zvladnut aj hodiny tanca k tomu, tak som fakt zvedava ako budeme stihat ;-) ake satocky si si vyberala? daj fotecky ;-) musim sa inak pochvalit, vybavili sme medzi sviatkami nejake veci tu - kupili sme svadobnu koselu, mne satocky na prezlecenie, drahemu koselu po polnoci, mame objednane obrucky, riesime svadobne pohare a oznamka, a objednali sme si svadobnu cestu x-) x-) x-)... svadobne topanocky som tu nasla, ale su dost drahe, skusim pozriet este teraz doma... tiez prideme len 5 dni pred svadbou (letime v utorok), tak verim ze to zvladneme...
Odpovedať
Ahojte, tak už tu máme r.2008 a už sa nám to blíži :-) :-) My sme počas sviatkov kúpili popolnočnú košelu s kravatou, a ešte mám doma popolnočné šaty. Uankab: aj my chceme hodiny tanca. Kam budete chodiť? Nagyna: na svadobny veltrh sa tiež tešim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,ja som tu hodne dlho nebola,odkedy nas odbili v kostole,ze nas neoddaju.Uz som ale vsetko rozdychala a idem sa pustit do priprav konecne :-D Vcera som nasla saty,ako sa mi pacia,len som bola prekvapena,kolko z nich je uz rezervovanych na nas datum.Salu mame,pohare tiez,obrucky na ceste,takze cim skor potrebujem vybavit matriku,aby som mohla dat tlacit svadobne oznamenia.No a kamera,DJ....Az mam strach,ze to nestihnem :-p Ale idem vas sledovat a pomaly dobiehat v tom,co mate vybavene x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj stanka.chcem sa ta opytat,ze kde v Ke davate robit oznamenia a kedy (1 -2 mesiace pred svadbou?)
Odpovedať
Profilova fotka
Praveze este neviem.Len som si pozerala,co sa da objednat cez net,vela sa mi tam toho nepaci a v KE neviem vobec o nicom.Ja by som len potrebovala natlacit na farebny ucny papier jedno logo a vypisem si to uz sama,len musim zistit,kde to robia.....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, mňa už to čaká za necelé 3 mesiace, ale ešte sme neboli na matrike. Ktoré to máte za sebou ozvite sa a priprave ma na to, ako to tam prebieha. Ďakujeeeeeeeeem:)))
Odpovedať
Profilova fotka
Daemond - matrika nieje narocna. Ja som bola vo stvrtok 27.12. dali mi len papiere na vyplnenie, a povedali, ze mam prist v piatok ked maju strankovy den aj so snubencom. Lenze v piatok, nam tesne pred nosom zavreli, lebo primator rozhodol, ze sa bude robit len do 12.00. Fakt som bola zufala, nastastie mali otvorene este 31.12. doniesli sme vyplnene tlacivo, rodne listy a OP, ona si nas skontrolovala v nejakej centralnej databaze... podpisali sme sa, a opeciatkovane to mame zaniest fararovi. Myslim, ze ked tam pojdes v bezny pracovny den, nie ako my na poslednu chvilu, tak to bude v pohode ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky!!! Tak krásne pokačujeme. Sugi presne o 3 mesiace sa už o takomto čase budeme zabavat :-) :-) :-) sa tešííím.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, babenky potrebujem poradit s topankami... ist na krasu ci na pohodlnost? mam v albume dvojo, medzi ktorymi sa rozhodujem,... prve su vysoke na tenkom opatku, paci sa mi ako su zdobene, remienok okolo clenkov... druhe su iny strih, maju dobry opatok-trosku sirsi, super sa v nich chodi ale bojim sa ze sa roztiahnu a zacnu mi po case vyskakovat - nikdy som taky strih topanok nemala... no a tretie su podobne ako tie druhe, ale su ciste, bez zdobenia s remienkom... co poradite, ktore by ste volili? silvii, ohladom tanca komunikujeme s p. Baciakom s tanecnej skoly Eleganza, akurat mi zmenil cenu... :-S a este jedna otazka ohladom sobasneho listu... myslite si, ze ked mame sobas v kostole tak sa da vybavit sobasny list hned v pondelok, utorok po svadbe???
Odpovedať
Uankab: mne sa páčia obidvoje, ale radšej by som dala na pohodlnosť, predsa budeme musieť v tých topánkach vydržať veeelmi dlho, tak nech sú pohodlné. Už lutujem že som si kúpila popolnočné topánky na vysokom podpätku, snažila som sa v nich cez sviatky chodiť, no ale des.... už pokukávam že by som si kúpila ešte jedny do zálohy, keby som predsa v nich nevydržala. Pozerala som stránku tej tanečnej školy, mohla by si mi prezradiť kolko pýtajú za individuálnu lekciu?
Odpovedať
Profilova fotka
uankab tie Patsy sa mi páčia najviac. Aj výškovo aj su krásne. A mna by tiež zaujímala tá cena tanečnej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj babulky, aaano Simi, takto o 3 mesiace uz budeme manzelky :-D sme aj s polovickou nad tym rozmyslali celu sobotu a tesili sme sa. Uankab - tie prve topanky su nadherne, ale ked ti nie su pohodlne, tak si ich ani nekupuj. ja by som potom zvolila tie tretie - remienok okolo nohy je vzdy vyhodny, lebo ti drzi topanku, aj ked sa roztiahne - nebude sa ti pri tancovani vyzuvat. a stabilny opatok je vzdy lepsi nez ihlicka, aj tak budes mat dlhe nadherne saty a topanky ti nebude vidno. a ved aj tie posledne topky boli krasnucke, uplne nezne. Tie druhe su sice velmi pekne, ale ja by som sa bala, ze sa budu vyzuvat a skutocne, mam skusenost, ze ked mas remienok okolo clenka, tak ta topanka je ovela pohodlnejsia na tance, lebo ti drzi pekne na nohe a aj ked sa roztiahne je to stale OK. ;-) JA som volala s pani majitelkou z Diamondu - a hrozne sa tesime - vyzera to tak, ze budeme mat vestu s kravatkou presne k mojim svadobnym satam - tak sa strasne tesim. a inak nic noveho, zase prehodnocujeme zoznam hosti, je to strasne, ked sa nevieme rozhodnut....a vy co mate nove na svadbicku?
Odpovedať
ahojte nevesticky, ja tu zavitam len obcas. vidim, ze sa uz pripravujete. ja mam najdolezitejsie veci zajednane, ale inak zacneme vybavovat az vo february ostatne ako oblek, saty na prezlecenie, topanky, doplnky, kolace.... myslim, ze ked mame miestnost a hudbu, tak je to uz ok. a samozrejme kameramana a fotografku. pristienky uz mate? kolko moze trvat ich vyroba? a o cenach mate prehlad? budete si niektora poziciavat aj veterana na fotenie. ak mate nejaky kontakt pls napiste mi. mam len na jedeho, tak som chcela popozerat ci su aj ine dakujem
Odpovedať
citam, ze uz mate oznamka? ale staci mi ich rozdavat tak mesiac, tri tyzdne pred sobasom, ze?
Odpovedať
ahojte, kam mi poradite ist skusat popolnocne saty babenky? to je jedno ci si kupim, alebo poziciam..... chcem vyuzit svadobne topanky k satam pravdepodobne. asi budem mat nejake kremove sandalky, alebo do zlata, ci strieborna. este neviem....aby si ani drahy nemusel este jednu koselu a kravatu kupovat. toto bude jeho prvy oblek svadobny. tak si chce kupit uplne univerzalny, co potom vynosi napr. do divadla. nic extra svadobne a uz vobec nie leskle. dokonca chce hnedy a nie cierny ani smotanovy co vase polovicky,ake obleky chcu oni?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dakujem za rady, uvidim ako sa nakoniec rozhodnem... pozriem este nejake topanocky doma... co sa tyka tej tanecnej, tak zvysili cenu po novom ]-( , co sa mi velmi nepaci ale zasa nemozem nic robit, nemam cas zhanat nikoho ineho... chcu za hodinu (45 min) 600 Skk za par, predtym to bolo za 60 min. do Diamondu sa chystame aj my, ideme objednat novy oblek, prvy krat nam objednavku zmrvili a vybrali sme si z katalogu ktory uz nebol aktualny... tak dufam, ze ho stihnu objednat a dorucit do aprila... to je super, ak bude mat rovnaku vesticku sugi ako ty satocky... funy, na akeho veterana mas kontakt na fotenie, z kadial?? my by sme tiez chceli, ale sme dost zufali, nic sme nenasli :-( prstienky uz mame, objednavali sme ich ale v anglicku, neviem ti povedat ake su ceny doma, tu sme si nasli pekne tak sme to hned vyriesili... saty po polnoci pre mna sme tiez kupili tu, uz len topanocky k nim.. oznamka este nemame, chceme sa stretnut s jednym kamaratom doma, aby nam nieco pekne navrhol, posielat ich budeme asi dva mesiace pred svadbou, podla mna to staci... sugi, my uz zoznam hosti neriesime... povedala som mamine kolko ich moze byt maximalne z nasej strany, inak sa tam nezmestime a ma to za ulohu zmanazovat... vy sa medzi cim rozhodujete?
Odpovedať
jéj, ahoj funy, tak ako si dopadla so svadobnými šatami, kde si si nakoniec rezervovala? Aj my sme si už objednali oznamka, tak by som ich chcela aj rozposlať začiatkom februára. Uankab, myslím že to je dobrá cena, mne odpísali z jednej tanečnej školy, že jedna lekcia trvá 120min. stojí 2400. čo sa mi zdá dosť veľa, (len som to nevedela porovnať, nemala som ani šajnu čo si pýtajú tanečné školy za takú lekciu). A koľko lekcii plánujete? Ja by som chcela takých 5, snád nám to bude stačiť a niečo sa naučíme :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj silvii, to myslis vazne tu cenu??? ved to je strasne vela... zatial mame naplanovanych asi 5 - 45 minutovych, uvidime ako nam to pojde.. viac casu tak ci tak teraz nemame :-( ... mozno pred svadbou si este nejake dame na obnovenie :-D
Odpovedať
a kedy máte prvú hodinu? Ešte som pozerala tanečnú školu Gala, aj som tam písala, ale zatial neodpísali. Tak neviem či tam zajtra nezavolám.. bude to aspon rýchlejšie.
Odpovedať
Profilova fotka
prvu mame vo stvtok hned ako priletime, dalsie dve v piatok, potom ideme do nitry vybavit vsetko ostatne... zvysne mame dalsi tyzden v stredu a vo stvtok, stvrtok vecer letime spat.. daj potom vediet ze kolko pytaju oni ked ti napisu... tento chlap je dost flexibilny, ja som mu napisala ze kedy mozme my a on mi podla toho dal casy...
Odpovedať
tak to máte dobre nabitý program. Dám vedieť ked zistím cenu.. Potom daj aj ty vedieť, že aký je p. Bačiak a či je trpezlivý :-D bože my sme také tanečné drevá, že sa aj bojím... A ako si sa dostala k tej tanečnej škole, cez niekoho odporúčania,al. internet?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?