Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
kavaapalma, dakujem ti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fany drž sa a opatruj sa ved ide o veľa ;-) -držim palce nach ste zdravučkí
Odpovedať
SSSIMI, dakujem. hadam nebudem doma dlho. je to fakt nuda.
Odpovedať
Profilova fotka
funy, drz sa, verim ze vsetko bude ok a nie je to nic vazne... dufam, ze nebudes musiet mas rizikove tehotenstvo a nebudes musiet zostat doma pocas celeho tehotenstva... opatruj sa a ozvi sa ako sa dari ;-)
Odpovedať
Fíha, z apríloviek08 už čakajú bábo? funy len pokoj, hlavne nestresovať. Prvý trimester je citlivé obdobie. Ako sa inak máte dievčence?
Odpovedať
Profilova fotka
Mávame sa skvele - no dúfam, že môžem hovoriť za všetky. A Beju keby len jedna čakala mimino................ :-D Ja sa síce zatiaľ nepridávam do albumu k modrému koníkovi ale aprílovky sú šikulky tak uvidíme. Ja som tento mesiac vysadila antikoncepciu, tak si teraz musím dávať dosť veľký pozor. Aj ked lekári tvrdia, že to nie je problém mať dieťa ihned po vysadeni liekov, ja si chcem organizmus prečistiť - ved istota je istota. Ako to vidíte vy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule :-) sssimi aj ja som vysadila uz koncom maja a uz aj uzivam kyselinu listovu. My by sme sa chceli pokusit o babo uz v auguste. no teraz mam dooost rozhaseny cyklus tak neviem neviem. dnes som dostala jahody (ako tomu hovori moj kolega) z 2-oj tyzdnovym omeskanim uz som si aj test robila ale bol negativny :-N Takze uvidime kedy to vyjde nam. funy davaj si na seba pozor a pekne oddychuj nech ste obaja oki.
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, ja som vysadila HAK na konci decembra, tiez som citala ze telo by sa malo precistit a odporuca sa tri mesiace, aj ked zasa podla nazoru inych lekarov ak mas problem s otehotnenim, tak prave hned po vysadeni sa mas pokusat, kedze vtedy je riziko pomerne vysoke... kyselinu listovu uzivam uz dva mesiace, ine vitaminy zatial nechcem, to skor ked budem tehu x-) ... cucoriedka, aj ja mam rozhaseny cyklus, tiez mi dva dni meskala, ale test som nerobila... stihla som ho kupit, ale nestihla som ho spravit... drzim palceky, aby nam to vsetkym vyslo x-) pridavate sa uz modreho konika? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uankab ty si vysadila uz v decembri a stale nic? alebo ste chceli este pockat alebo sa stale nedari? no my dufame ze sa nam to podari hned v auguste na dovolenke :-D
Odpovedať
No ja som chcela tehotnieť hneď po svadbe, len som trošku zabudla, že sú to len moje predstavy a očakávania. Manželko sa na to ešte necíti pripravený. A nakoniec som aj rada. Užijeme si to ešte trošku vo dvojici. Na jeseň nás čaká prestavba bytu, tak dovtedy by sa nemuselo ešte zadariť. Antikoncepciu však neužívam, ani som nikdy neužívala a momentálne sa ani nijako nechránime, takže ono sa to môže podariť hocikedy. Hlavne to neriešime. Občas som zvykla zablúdiť na modrého koníka ku snažilkám ako pasívna čitateľka a poviem vám, že sa ani nečudujem tým dievčatám aspoň niektorým, že sa im nedarí otehotnieť. Strašne sa vedia stresovať. Hlavne keď sa to nepodarí hneď vtedy, kedy by si človek želal. Pol roka sa mi vôbec nezdá dlhá doba na snaženie. Je to v pohodke.
Odpovedať
beju ja som v polovici stvrteho mesiaca. takze som uz v druhom trimestri.
Odpovedať
uankab, ja som papapala rok predtym ako sa nam podarilo kyselinu listovu a maternu. ma sa to papat tri mesiace predtym ako chces baby. no a ked sa ti nebude darit hned otehulkovat papaj to nadalej, aspon tu kyselinu urcite. maternu mozes az ked si tehu, ale kyselinu vopred.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
cucoriedka, vysadila som ju v decembri, lebo som chcela aby sa mi precistil organizmus... okrem vsetkeho, HAK mi zvysovala cholesterol, tak som chcela aby sa mi to vratilo do normalu... snazit sme sa zacali az po svadbe... drzim palce, aby sa vam podarilo babo na dovolenke, to by bolo krasne zavrsenie relaxu ;-) funy, ja papam len kyselinu listovu, asi treti mesiac... nic ine nechcem papat, lebo sa nechcem zbytocne prepchavat vitaminmi... myslis inak ze je na tom nieco pravdy, ze teraz sa rodia vacsie deti kvoli tomu ze mamicky uzivaju vela vitaminov a podobne? ja radsej jem vela cerstveho ovocia a salatiky..
Odpovedať
uankab, to je hlupost, ze sa rodia koli tomu vacsie deti. vsetky kamosky to papali a vobec nemali velke deti. deti sa rodia velke pre nieco ine. vidim to na bratovi aky je on vysoky, pozri na hocijake deti teraz a porovnaj aky sme boli mi niekedy. urcite nie od vitaminov. ja musim vitaminy. mne nechuti ani ovocie ani zeleninka. spapam akurat paradajku. dve denne. a ovocie uplne na silo. tak jednu broskynu za den, alebo jednu mandarinku. proste to nejde.
Odpovedať
Profilova fotka
uankab tak uz je to dufam lepsie od decembra uz ubehlo dost casu na precistenie funy tak u mna je to podobne ja zase nejem skoro vobec zeleninu a ovocie iba teraz take sezonne napr. broskyne, marhule a melony, toho by som zjedla na kila :-D ale v zime vobec ani zeleninu ani ovocie lebo sa mi to zda take umele. Vcera sme boli s koleginou na Mileticke (trhovisko) a nakupili sme kukuricu a broskyne mnaaam to zboznujem. a ozaj ktora je este z apriloviek tehotna okrem funy? lebo sssimi pisala ze keby len jedna bola tehotna......
Odpovedať
to nech prezradi simini my o tom nevieme zatial :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tiez som si mylsela :-D lebo ziadna ina tu nepisala ze by cakali prirastok do rodinky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak co sssimi ako je to s vami? prezrad! uz???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,ja v pondelok letim a asi sa uz na net nedostanem,lebo zajtra budem este dospavat po nocnej potrebujem sa pobalit a u mna je to hotova halabala :-p a v nedelu ostaneme u svokrovcov a odtial pojdeme...
Odpovedať
Profilova fotka
tak babenky majte sa pekne hned ako sa vratim tak sa ozvem ako bolo a som zvedava aj na dalsie nove spravy,mozno pribudnu dalsie,ktore budu uz 2 v 1 ;-) drzim palce cauteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
A tak to som sa pekne zmýlila. Mne sa zdalo, že ešte niekto. To sa ospravedlňujem :-N . My ešte nečakáme....aspoň myslím =-) zatiaľ si dávame pozor. Kamarátka bola u veštici a pýtala sa práve na to kedy budeme mať bábo. Tak vraj tento rok to určite nebude. Vraj tak do dvoch rokov, ale že by som tomu nejak veľmi verila nemôžem povedať.......
Odpovedať
kavaapalma prajem ti peknu dovolenku
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi preco tomu neveris? ved hovori sa ze ked boh da aj maotyka vystreli :-D Kamaratka sa nemusela ani vestici pytat, lebo to je normalne ked sa dvaja lubia vezmu sa a vysadis HAK tak do dvoch rokov to bude na 99% :-) takze jej nepovedala nic zvlastne si myslim inak ako v praci ty si tiez nedavno menila pracu ako sugi ani ona sa uz dlhsie neozvala ako sa maju a ci si uz zvykla na novych kolegov
Odpovedať
Profilova fotka
Zatiaľ som spokojná. Len po finančnej stránke je to beznádejné. Kolegovia super. Nemôžem sa sťažovať.... S tým babom som myslela, že tej veštici by som moc neverila. Veľmi na to niesom a radšej keď mi nikto nič nepovie lebo potom ma stresy ako ked mi jedna holka pred svadbou pozrela na ruku a povedala mi, že ty sa veľmi neskoro vydáš.... a ja jej hovorím, že o 3 mesiace sa vydávam. Čumela na mna a potom mi treskla, že svadba asi nebude :-( :-( Skoro ma trafilo.... Potom som trpla pri každom telefonáte či mi niekto nevolá, že manžel sa niekde vyvalil na aute..... Vtedy som sa zaprisahala ze už nechcem nikdy nič také počuť..............
Odpovedať
Profilova fotka
Ahooooooooj dievcata!!!! Zijem, zijem, pracujem a nestiham NIC! som bola dva tyzdne mimo kancelarie po sluzobkach, ale uz som spat. Zvykla som si na kolegov, zacinam upravovat svoje prve dojmy a nazory :-D su to fakt velmi fajn ludia, len nikto nic nestiha, ani komunikovat a tak to vyzera na prvy dojem, ze su chladni...ale uz je to fakt super. akurat, ze mam roboty tolko, ze neviem, kde mi hlava stoji, pracujem do noci a som straaaaaaasne unavena. ale zatial to nejako zvladam, mam pocit, ze je to takto OK, ze sa mi to raz pozitivne vrati. ako sa mate? ja mam same novinky okolo mna, tolko kamosiek caka babo, ze uz aj ja zacinam uvazovat =-) ale asi az buduci rok. no tesim sa na kamosky, akurat dnes mi volala jedna, ze sa dozvedela o svojom tehu a dalsiu idem pozriet domov, ako sa ma, nakolko zial musi lezat, lebo je v 28 tyzdni a zacali komplikacie....tak vysielam pozitivnu energy, nech to dobre dopadne. no a vy ako pokracujete? Ozaaaaaaaj, po sto rokoch sme dostali nase svadobne DVD!!! :-N tak sme si ho pozerali a normalne sme boli dojati, ze waaaaaaw, ake to bolo uzasne. juj, este raz by som si to cele zopakovala....ale nic to, zivot pokracuje a mam po boku najuzasnejsieho manzela! Babulky, tak sa tesim na nasu svadobku, ze az. este nejakych 6 tyzdnov, tak snad to ubehne rychlo...a dovolenka snad ubehne veeeeeeeeeelmi pomaly :-D Simi - co sa tyka vestice - zastavam rovnaky nazor, po tom, co kamoske povedala davnejsie vestica Teodora, ze ten muz, s ktorym zacala chodit nie je ten pravy, a ze sa rozidu, ze z toho nic nebude....no a dnes maju 3rocne manzelstvo a 2 krasne zdrave deti. :-D :-D :-D tak sa mi majte krasne, idem haji, lebo som totalne unavena, som doma este dorabala nejake veci z prace, takze dobru nocku a piiiiste, ja zbezne sledujem diskusiu, len nemam cas tak casto prispievat. papa a vsetkym tehulkam drzim palceky!!! Kavaapalma - zelam krasnu dovcu, vela relaxu, lasky :-D a slniecka!
Odpovedať
Profilova fotka
Sugi super, že si sa ozvala. Som rada, že už je to v práci lepšie a hlavne ked tam traviš tolko času. Ja prave pracujem na mojej odbornej praxi. Manžel je zase na montáži, tak sa uvidíme až v piatok. Keby ma videl, že mam namiesto neho počítač v posteli, tak by ma asi uškrtil nakolko som zakázala PC aj telku v spálni.... :-D Už sa nám začínaju robiť nové omietky v kuchyni a pokračuje sa pomaly v práci v dome tak sa z toho vytešujem. Chcela by som pod stromček hotovú kuchynu, tak snád nie som až tak náročna a dostanem ju :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No halo halo aprilovky :-) Co ste vsetky na dovolenkach? To len ja som stale v praci? uz ma to nebavi vsetci maju dovolenky a ja stale nic. Ale aj tak je na nic pocasie. No je to normalne ze je v lete taka zima? To je hrozne. To ked pojdem 16. augusta do Tatier aby som si vzala so sebou aj zimnu bundu :-D Ako sa maju nase tehulky?
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka, nestazujte sa na pocasie, mate nadherne leto !!!! oproti pocasiu v UK, na prste jednej ruky viem zratat dni, kedy bolo viac ako 23 stupnov a neprsalo... !!! a to sme na vychodnom pobrezi, co je najmenej uprsanejsia cast anglicka... ja som tiez v praci a vela nestiham :(( dovolenka nehrozi, vycerpala som si vsetko na svadbu a kubu a teraz tak skoro nedostanem... teda ani nemam narok, tu sa do dovolenky rataju zial aj statne sviatky :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj uankab tak to je sila ze si minate dovolenku na statne sviatky to ich mozu rovno zrusit! to ja mam 25 dni dovolenky este. Len v juli som si nemohla zobrat lebo kolegina je na lieceni do 1. augusta tak mam na straosti dve oddelenia. roboty mam nad hlavu a uz mam toho dost. A kolko mate narok na dovolenku rocne? Ja mam 25 dni a este som cerpala staru tak preto mam celych 25 dni. Tu hlasia od zajtra uz pekne pocasie a v nedelu ma byt 30 stupnov tak sa tesiiim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja nemám na dovolenku nárok nakoľko som ešte len nastúpila do práce. Tak najskôr v októbri :-( . Babenky zajtra musím ísť do práce a ide ma trafiť, lebo sme dnes chceli ísť s babenkami von oslavovať narodky..... Zajtra budem už unavená, ale nejako to snáď prežijem. Dufam, že nezaspím po stojačky na nejakej diskotéke.... :-D No aspoň budem nenápadná....teda až kým sa nezrutim :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?