Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
funy, drzim palce, aby vsetko bezproblemovo prebehlo... !!! ja som si dnes bola vyzdvihnut u lekara pregnancy pack, a prve stretnutie mam az buduci stvrtok, vcera sme sa telefonicky objednali... vtedy uz budem v osmom tyzdni, tu to skratka tak chodi... verim, ze bude vsetko ok !!! ak by som sa tu uz neukazala tak Vam prajem vsetko najlepsie do Noveho Roka, vela zdravicka, stasticka, vsetkeho po com tuzite a zdrave deticky x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab ja som až v ôsmom týždni zistila, že som tehotná, nakoľko mi 3 testy vyšli negatívne :-) .... Funy vy budete mať pekného valibuka.... Júúúj bude taký krásny ružový... Ajmôj manžel by chcel aby bolo naše malé take veľké, ale to by si ho musel porodiť sám :-D . Mne by stačilo aj také do 3 kg.... :-D Som zvedavá už teraz :-D
Odpovedať
ahojte, tak sme boli opat zbytocne stahy maternice mam, ale kontra mi monitor nenameral, ani necitim, takze idem opat v piatok rano tak ak sa v piatok nehlasim, tak som tam ostala a ak sa vratim tak ten dalsi pondelok ma uz musia nechat.
Odpovedať
Profilova fotka
Funy držím palce nech už to máš za sebou...
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky prajem šťastný Nový rok 2009!!!! Nech je tento rok ešte lepší ako ten predošlí :-D
Odpovedať
vsetko dobre dievcata v novom roku 2009 :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja Vám prajem všetko len to najlepšie v novom roku 2009 ;-) ja som už dnes v práci, takže dnes mi oficiálne skončili sviatky :-( joj ako mi bolo doma dobre keby to išlo ešte raz od 23.12. vobec by som neprotestovala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka to ti verím. Aj môj manžel už dnes musel ísť aj ked už 29.12 bol na východe.... Ale aj tak to asi horšie znášam ja :-) .... Zase je tu všade také tichučko :-x
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky aj ja vam prajem vsetko najlepsie v novom roku 2009 ;-) hlavne veeela zdravicka a uanka z celeho srdca ti blahozelam,dufam,ze aj ja sa uz coskoro pripojim k vam :-) funy aj tebe velmi drzim palce nech uz drobceka drzis v naruci ,ja mam este dovolenku az do 7.januara tak si to poriadne vychutnavam jem kedy chcem a kolko chcem kaslem na vahu spim dokedy chcem a citim sa uzasne nato predsa je dovolenka :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kavaapalma len si to užívaj.... Ked budeš oddýchnutá všetko pôjde ľahšie :-D Funy dnes sa narodil chlapček tomu páriku čo som ti spomínala, že splodili po odchode z našej svadby :-D
Odpovedať
cauko baby vsetko len to naj v novom roku
Odpovedať
Profilova fotka
Funy ak už nie si v pôrodnici, tak držím na zajtra palce... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte babule. no funy sa nam uz od 2.1. nehlasi takze uz je asi v nemocnici a mozno uz ma aj babatko x-) jedna znama mala termin porodu 20.12. si myslela ze na vianoce uz bude doma aj s babom a este teraz v piatok ju poslali domov. dnes mala tiez prist do porodnice a asi jej to vyvolaju. Tym babatkam sa nejak nechce do tej zimy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to im verím. U nás do rána tak krásne nasnežilo :-) .... Ja som sa bola včera večer prejsť so psíkom a dnes ma pobolieva hrdlo a sopliky mi tečú, tak ma poráža. Snáď mi to prejde... Dnes sa chystáme do Nitri-do kina, tak sa idem kultúrne vyžiť a rozmýšlam ak bude voľno v kaderníctve dám sa ostrihať...Lebo už to mám ako bábuška... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka toto som našla na modrom koníkovi: Ahojte tu manzel Funy. Vcera o 19:07 sa nam narodil syncek Filipko. (3,85 kg, 52 cm). Manzelka aj syncek su v poriadku. Tak sa tešíííííííííííííííííííííííííím....
Odpovedať
Profilova fotka
Jééééj to je super ze je vsetko OK. A aké velke bábo to je riadny valibuk :-D sssimi v akej téme si to našla?
Odpovedať
Profilova fotka
Fúha. Je to niejak Prosinec/december... pomaly sa rozsýpame...alebo podobné niečo... Bolo to tam pridane 3.1. Takže malý sa narodil 2.1. ako aj kamoške :-D Cucoriedka a to Funy povedali pred týždňom, že bude mať 4200g, tak som bola aj prekvapená... Ale nie je tam nič viac písane, len to čo som ti prekopírovala...potom sú tam len gratulácie od báb....
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeeeeeeeeej, takze FUNY uz je mamina!!! to je skvele, takze GRATULUJEEEEEEEEEEEM!!!! mozno aj pojde coskoro domov. Ale riadneho chlapiska maju , to je pravda. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky! Ako v novom roku? Ja sa stále naťahujem s firmou ohladne tej sociálky... Stále ma nejak odsúvajú a ja už neviem čo robiť.... V piatok skúsim behnúť aj do zdravotnej. Kolega hovoril, že jemu tam platia, ale je to posielané od neznámeho odosielateľa... Musím to dať čo naskôr všetko doporiadku.... Veď už som v 6 mesiaci...kde budem potom behať, to zase budú iné vybavovačky-o ktorých ešte ani neviem.... Božinku to je vybavovačiek okolo drobca...Dúfam, že na nič nezabudnem...mala by som si začať zoznam písať...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super Funy BLAHOZELAM :-) :-) :-) vela zdravicka obom ssimi to mas pravdu,ze je okolo toho dost vybavovania a nakupovania veciciek pre malicke-ale to urcite nakupujes s radostou ;-) a ja som sa pre zmenu rozhodla,ze sa kadernícka mojich vlasov noznicami nedotkne aspon pol roka taaaaaaaaaaaaak velmi ceeeeeeeeeeem dlhe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa dala zase ošmykať... Je to príjemné... Asi po 18-tich rokoch mám holí krk a je to fakt skvelé... Nemusím stále hladať gumičky, len vypnem ofinu a idem...
Odpovedať
Profilova fotka
Fany by už snáď mala byť dnes doma, dúfam, že sa čoskoro ozve :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky no aj ja si myslím že už je doma. veď teraz si v porodnici mamičky nechávajú max. 5 dní čo viem keď rodili sesternice dúfajme že sa čoskoro ozve a potom aj pridá fotky malého filipka x-) som straaašne zvedavá a už sa na ne tešíím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, funy, BLAHOZELAM mamina !!!! ja som zacala spinit v utorok, tak som volala doktorovi a vcera som bola na sone... babatku bije srdiecko, vraj je vsetko v poriadku, akurat je malicke, ma iba 6mm co zodpoveda 5-6 tyzdnu a ja som v 8 tt... sssimi, ak si pamatam, tak ty si tusim tiez pisala, ze si tiez mala male babatko na zaciatku,.. alebo? doktorka mi sice povedala ze je to ok, ze sa nemusim obavat, ale ved rozdiel je 3 tyzdne!!! a nemohla som predsa mat ovulku neskor, lebo v case ked som nasla pozitivny tehotensky test by som podla tohto mala mat len ovulku a to je predsa nemozne...
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab ja som pozadu stále a tiež 3 tt, doktorka mi povedala, že je to v poriadku. Teraz som podľa sona 21tt a termín mám až na 22.5 zo 4.5.... Už to pomaly prestávam sledovať. Potom po 3D budem rozumnejšia... Tam mi povedia nakoľko sú rozvinuté orgány, takže možno len budeme mať maličké bábo, ale bude na svoj týžden vyvinuté... Už sa neviem dočkať a aj manžel sa už moooc teší :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, mne pride divne, ze takto posuvaju tie terminy.... nemoze sa babatku nic stat? ved naozaj, co ked je babatko mensie a zostane v brusku o dva-tri tyzdni dlhsie len kvoli tomu? nemoze sa mu nic stat?? to verim, ze sa uz tesite x-) ja mam dnes taku nafigu naladu, od rana mi je blbo, som straasne unavena, len by som spala...
Odpovedať
Profilova fotka
Keď sa ti chce spať, tak spi... Spánok ti nikdy neuškodí. A doktori majú určené tt koľko môžeš meškať a koľko nie... Moja suseda má termín na 9.2 a malé je o tri týždne väčšie, takže už teraz leží v nemocnici a čaká na pôrod.... Vážne sa tým nestresuj to malikému aj tak nepomôže...
Odpovedať
cauko baby vsetko dobre do noveho roku baby nestresujte sa.ono dietatko vie kedy je jeho cas prist na svet moja kamoska mala termin zaciatkom augusta a syn sa jej narodil az 20.augusta 2008 cize prenasala skoro 2 tyzdne
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujeme, aj tebe všetko najlepšie do nového roka... A presne tak, ono sa vypýta, keď bude treba
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky Funy je už aj s Filipkom domáááá :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?