Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kavaapalma asi budeš čítať až v utorok, ale aj ja želám tebe a aj všetkým babuľkám krásne sviatky. Poriadne si oddýchnite ;-)
Odpovedať
ahojte babule, tak zo mna je prave nova mamina, mam cerstvo ostrihane a zafarbene vlasy. dala som dole asi 20 cm, ak nie viac. trochu meliru a medenu farbu. hehe maly mi haja, manzel isiel behat, tak mam chvilku pre seba a potom sup do postele lebo asi o jednej v noci kojim, a maly spal dnes cez den len 20 minut, takze sa musim aj ja vyspat, bol to dnes zaberak. sugi, super pribeh. hehe. ja s tym pocitam. vsak potom napisem pribehy ja. ssimi, perfektneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee fotky. velmi vydarene. velmi ti to tehu pristane. uzivaj si ho este. bude ti brusko chybat. KRASNE SVIATKY VSETKYM. A PEKNE VYLETY. 05.04. sme sa boli v restike najest. prvy krat bez maleho. neviete si predstavit ako my chybal. cely cas sme sa rozpravali len o nom.
Odpovedať
Profilova fotka
Funy ja som sa tiež dala dnes zafarbiť, ale len tak doma :-) Nie je to ani veľký rozdiel... Ďakujem za pochvalu fotiek. Máme peknú spomienku. A bruška mi bude určite ľúto. A hlavne toho mrvenia malinkej vo vnútry :-) ... Už som aj manžela upozorňovala, že ak ma načape po pôrode hladkať si brucho, tak nech si to nevšíma :-D Veď neviem čo budem robiť po pôrode s rukami - teraz len bruško vyhladkávam..... potom budem malinkú..aj keď manžel sa už vytešuje, že ak mi to hladkanie zostane, tak budem hladkávať jeho... Funy ja by som mala ísť prvý augustový víkend na svadbu do BA, ale neviem či to bez malej zvládnem... Myslíte si, že by sme ju mali zobrať zo sebou? Tam to bude hučať....... Neviem či pôjdeme... a ak budem kojiť.....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, prajem krasne sviatky... :-) sssimi, nadherne fotecky :-) ... budete mat nadhernu spomienku... ako sa inak citis? uz sa ti to krati ;-) my sme boli na utrazvuku vo stvrtok, babatko rastie ukazkovo, vsetko je v poriadku tak sme sa vytesovali... a podla vsetkeho budeme mat Magdalenku x-) x-) x-) inak kopka uz 106 a tlaci ma do rebier, co je dost neprijemne... manzelik sa smeje, ked ma pocuje ako jej dohovaram aby zliezla dole :-D sssimi, my by sme mali ist na svadbu v septembri, ale to bude v nasom pripade nerealne...
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab cítim sa dobre... Mám dosť energie na všetko zatiaľ... A moja malá je nejako dobre otočená-vôbec ma nekope do rebier, tak je to super... Tento týždeň idem na prietoky a budú kontrolovať zrelosť orgánov malej... Dúfam, že mi povedia, že malá je na 100% a že môže ísť von kedy chce :-D ... Potom už ju len nahovoriť... Len dúfam, že sa nenarodí presne na termín, lebo manžel ide na východ na 2 dni práve vtedy....
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, tak to som rada... ja sa citim ok, ked som doma, praca ma dost vycerpava... dnes cele poobedie surfujem ohladom vybavicky pre babo a starostlivosti o novorodeca a mam z toho velku hlavu... hlavne ta starostlivost je tu uuplne ina ako doma, tak neviem, som z toho zmatana :-S ale aspon som napisala zoznam vybavicky :-) a kedy mas termin? spominam si ze si hovorila ze si mala snad aj tri a ze ti ho nejako posunuli na neskorsi maj... kazdopane drzim palceky, nech sa vsetko dobre dopadne... :-) mna mala tlaci asi hlavickou do rebier a kopka dole do bruska... no dnes cely den a je to velmi neprijemne.. normalne sa az hanbim, ale taky pocit som si vzdy predstavovala, ked som vo film videla nejakeho "votrelca" v tele cloveka, ja viem strasne nieco...
Odpovedať
ssimi, no ja by som urcite bez maleho neodisla nikam. a kedze kojim tak ani by som nemohla. ale neviem si predstavit ze by som ho dokazala niekomu zverit takehoto maleho. ked sme boli na veceri, mam sa s nim prechadzala v okoli restiky. a kojene dieta si vypyta aj po pol hodine, a ked mu ponuknes flasu alebo nechce, alebo si odvykne od prsa. ja som teraz chcela pridat vodu a caj, ale ani jedno mu nechuti.
Odpovedať
Profilova fotka
no baby tak ja som mala sviatky :-( neviem ci ste dnes kukli spravy o tej tragedii v Dubravke presne odtial som a je to tazke co sa tu stalo ... moj brasko ich nasiel s kamaratmi a volal im zachranku,citim sa hrozne cela dedina je v smutku...
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab termín mám 4.5 podľa PM a 12.5 podľa 3D... V každom prípade som už v 9tom mesiaci, tak zostáva už len čakať... S tým Votrelcom si to nijak neber.... Manžel malej ani inak nepovedal pokial sme nevedeli čo čakáme... :-D Funy ani sa na to moc nespolieham, že pôjdeme, ale nevadí... My bývame v jednom dome s mojou mamou, babkou a bratom, takže malá bude od narodenia zvyknutá aj s nimi. Len uvidíme ako to bude s kojením... Ja by som chcela kojiť aspoň rok ak sa podarí... Kavaapalma pozerala som to. Je mi to ľúto. Bolo to strašné |-|
Odpovedať
sssimi, aj ja chcem kojit dlho. aj do dvoch rokov. ale priprav sa na vsetko. su noci ked babo papa dva krat..., mne maly pap posledny tyzden, dva kazdu hodinu v noci a niekedy je taky prebraty, ze sa mu dve hodiny venujem. takze sa nevyspis. pri UM dieta spi dlho a ty sa vyspis. ja by som nemenila pretoze mu chcem dat to najlepsie, ale dolamana som riadne. hlavne chrbat trpi pri tom celodennom vytahovani z postielky.... niekomu dieta vydrzi aj tri hodiny nejest. moj maly papa ked je hore kazdu hodinu a uz aj v noci. uz sa ozyva utekam
Odpovedať
Profilova fotka
funy, no mas to zabavne... zacinam sa tusim toho desit, ja budem na babo tiez sama a okrem manzela nam veru nik nepomoze... len tajne dufam, ze mala nebude taky hlados a bude pekne spinkat ;-) sssimi, tak to hej, uz len par tyzdnov, resp.dni... verim, ze ti to rychlo zbehne. ako sa citis? ja neviem cim to je, ale ja som stale unavena, robota ma stale vycerpava.. som dufala, ze to bude casom lepsie, ono to o kusok lepsie je, ale stale nic moc... a manzelik je cely maj mimo, tak to este len bude zabava...
Odpovedať
Profilova fotka
Funy ja viem... ale ako ty chcem dať malej to najlepšie... Veď nič kvalitnejšie neexistuje... Uankab citim sa stále dobre... Všetci ma chvália, že ako dobre vizerám (aj keď ja si to nemyslím), ale už by som tu chcela malinku pri sebe... Dnes som aj spravila dosť hnusnú skúšku, tak som zase o niečo pokojnejšia a môžem sa tešiť na príchod riťulky...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte! Ešte sa hlásim 2v1.... Nejak ste ostali tichučko.... Popíšte mi niečo nech mám čo čítať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, blahozelam k skuske :-) ... ja ani neviem co pisat, kazdy den pridem utahana z roboty a nevladzem nic robit :-S ... moja setricka a manzelom pridu dnes v noci, a maju doniest za plny kufor veci, co sme zdelili po manzelovej sestre, tak som zvedava, co tam vsetko bude :-) my sme zatial kupili len par veci, tak podla toho co tam bude dokupime zvysok, ale vsetko "velke" ako postielku, kociarik a tak budeme kupovat az po prestahovani sa... a co ty? sarinka sa este nechysta na svet? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab ja neviem asi sa jej tam páči :-) , ale veď má ešte na to právo... Ja mám nenormálne množstvo vecičiek. My sme toho kupovali máličko, ale manželov kamoš nám toho veľa poslal a ako som to konečne skompletizovala, tak sa ozval ďalší a poslal plný obrovský kufor :-D .... Minimálne do pol roka nemusím nič kupovať. Zapratala som plnú komodu a tie väčšie veci som uskladnila do postieľky... Dúfam, že na ne nezabudenem... Týmto sme veľa ušetrili. Aj flašky mi poslala, odsávačku mlieka a aj kočík a vaničku máme od nich, takže ak by som zrátala naše výdavky tak by sme sa možno zmestili aj do 20 000sk... Prvé bábätko je fakt v tejto dobe luxus a hlavne keď mu chceš dopriať všetko. Tak už máš doma rušno...Dobre sa bavte. Pa
Odpovedať
sssimi, nemusis ale kupis. ja kupujem vsetko od kamosky onosene po jej malom. nic tomu nie je, maly je o rok starsi od nasho. presne o rok. ale to ti neda. isli sme do h und m a kupila som 30 ks veciciek v dalsom obchode tiez nieco.... no a vcera som kupila slnecnik, treba uz kupit autosedacku, vajicko je male. tak ideme 30.02. do tatier s vanickou od kocika a zdvihnem mu v nej spodok aby to mal do polohy polosed. esteze sa to na mojom kociku da. no a ideme kupovat stolicku na krmenie... stale nieco treba. som zvedava ako maly zvladne 6 hodin cestovat. ideme na strbske pleso. tesim sa. tam je to idealne na prechadzky. no uz idem. nechala som ho dost potrapit, stazuje sa a krici. tak idem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, vcera mi volali z banky,ze hypoteku mame schvalenu aj so statnou premiou,no a dnes v robote zvolali poradu a oznamili nam,ze nasa zmena sa rusi,uz bude od 1.maja len dvojzmenna prevadzka a v pondelok sa dozvieme ci ma prevelia na inu vyrobu,alebo mam padaka... manzel je stale na lesti tak sa aspon stretavam s kamoskami,co som dlhsie zanedbavala x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Funy ja keď poviem mangelovi, že idem niečo kúpiť malej, tak už oči prevracia :-D .... Ja si na seba nekupujem nič len malej stále niečo :-D ...Ale naposledy som si dopriala kojeneckú podprdu :-D ... Už mi je všetko malé. Zo 70C som prešla na 85D |-| .... Tak to je brutal a to sa mi ešte prsia mliekom nenalialy... Kavaapalma tak na pondelok držím päste... TO sú tam pekný chrapúni. V piatok vám oznámia takúto správu a nechajú vás vo vytržení celý vikend....trápne.... A ja sa ešte furt gúlam aj keď 2 dni do zadu mi už slzičky tiekli...ale to asi k tomu patrí-také tie zmeny nálady... Našťastie nemám nejaké extrémne výkyvi...
Odpovedať
Profilova fotka
simi nie si sama moje kamosky to iste robia co sa tyka nakupov a ktore nie su tehotne ale maju synovcekov ci neterky tak zakazdym musia nieco kupit im...takze to uz zacinam chapat aj ja...no to je dobre ja mam teraz velkost 80D tak co budem mat potom :-N ... a u nas to tak chodi presne si to vystihla su trapni velmi dobre vieme ze zoznam kto ako skonci je uz davno napisany len sak co by nas nepostresovali za cely vikend aby clovek nemal ani vtedy klud ale mam v pazi co ma byt to bude nemienim si tym pokazit naladu z toho stresu od rana ma boli hlava a preslo to az k tomu ze som teraz musela vziat tabletku... takze kaslem nato...
Odpovedať
podprdy sa ti znicia, tie budes kupovat ako chlieb ja mam tiez velke. ale manzelovi sa to velmi paci. hehe. a budes si kupovat koli prsiam aj vela triciek na leto. nosim xl, predtym s. a alebo natahovaci vystrih, alebo gombiky koli kojeniu vonku. vsetky tricka su male a tie co boli tehotenske mi nepomozu, koli kojeniu....
Odpovedať
Profilova fotka
Funy ja som našťastie mala minulý rok taký nákupný a kupovala som veľa dlhých tričiek, ktoré teraz využívam... Takže mi z ničoho netrčí pupek a budú mi dobré aj po pôrode aj keby sa mi ešte prsia zväčšili... Len je zlé, že ich je dosť čiernych, ale to budem mať aj tak len do mesta a keďže som z dediny, tak môžem nosiť aj tie mužove tričká... Môžem sa na všetkých naokolo vyprdnúť... Ja mám zatiaľ tak okolo + 16kg a pekne sa mi to rozložilo po celom tele, tak som rada... A po pôrode plánujem začať cvičiť čo najskôr-ako sa len bude dať, lebo už teraz mi moc chýba pohyb... Len či budem vládať :-)
Odpovedať
dala som na konika sice len dve nove foto, maly tam ma tri mesiace. ostatne ak budem mat cas.
Odpovedať
Profilova fotka
Funy Filipko je krásny... A tie modréééé kukadláááá... Smejko podarený ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Stále sa hlásim ako kinderko :-D ... Dnes som mala poradňu, tak som na pol prsta otvorená-pomaly ale isto... Inak je všetko úplne v poradku... Dúfam, že už na ďaľšiu poradňu pôjdem až po šestonedeli, takže musím do 7.5 porodiť :-D ... Držte palce.
Odpovedať
ahojte, dam vam do ip link na fotky
Odpovedať
Profilova fotka
funy super su krasne dik :-) simi tak drzim palce nech ti ten pekny datumcek aj vyjde inak ohladom prace neviem stale nic su to ale ku.....y povedia az na poslednu chvilu bolo nam oznamene ze az v stredu na nocnej uz nenachadzam slov najviac ma stve ze sa rozbije urcite nasa dobra partia ]-( to je na figu teraz nemam velku chut chodit do prace a potom ked uz ani kolektiv nebude taky ako predtym tak ma ta chut total prejde............... :-p :-p :-p
Odpovedať
sssimi drzime palce ja mam narodky 01.05. mozno aj vasa sa vtedy narodi ja som v den porodu isla s kontrakciami aotvorena som bola na jeden tesny prst
Odpovedať
Profilova fotka
Funy tak mi dávaš veľkú nádej ;-) ... Moja mamina tak išla rodiť a nebola otvorená vôbec... Aj ja by som už išla... A aj moja mamina je narodená 1.5, tak Sárke každý deň dohovára, že koľko dní zostáva do 1.5 :-D ... Ja som ju ešte sprdla nech neblázni, že nebudú doktori riadne v robote :-D , ale poravde by som išla aj keby som sa mala sama odrodiť :-D .... Zajtra na večer bude povinná prechádzka po schodoch, sex a horúci kúpel :-D
Odpovedať
mne nepomohlo ani jedno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Funy ani mne asi nepomôže, ale aspoň si môžem povedať,že som skúsila čo sa dalo. Ešte aj fit loptu si nafúkam. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?