Svadba v auguste 2011. Ako ste na tom s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
nenasla som tu takuto temu /dufam ze ma moj zrak neklame/ :-N sice do augusta 2011 je este pomerne dost casu, ale videla som tu nevesticky, ktore uz nieco zhanaju.. bolo by dobre, keby sme sa tu stretli, aspon by sme videli, co ktora uz ma, alebo kedy ktora zacala.. :-) hm?? dufam, ze sa nas tu najde co najviac.. ;-)
Odpovedať
1
20
21
luna303 dakujem tie saty sa belle su neskutocne tazke...jedny z najtazsich siat co tam mali..mali cca 10kg. stevka83 : dufam ze vam vide pocasie a budes mat rozpravkovu svadbu vonku ked po tom tuzis :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@h.a.i.n.y Ahojky, len teraz som si všimla, že si mi písala...som troška pozadu :-| Mám sa fajn, som každým dňom nervóznejšia zo skúšok, bakalárky...ľutujem, že sa neviem tešiť z príprav a lámem si miesto toho hlavu nad školou :( Pozemok nám zase núkajú, len kolo neho sa stalo tolko veci, ze sa ho bojime kupit a este je aj drahý :-( Mám dosť už všetkého, nič nám nevychádza, povedala som si, že sa vôbec domom nebudem zaoberať, lebo teraz mám dosť iných problémov... A ty? ako stojíte s prípravami vy?Šaty už máš? :-)
Odpovedať
@jucuska Ahoj. Poslala som ti IP.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte, pridavam sa k augustovym nevestickam :-) mam dojem, ze zatial toho nemame vela vybavene, ale dufam, ze vsetko vcas postihame ... mame miesto obradu a hostiny, saty, topanky, oblek, fotografa, obrucky pomaly sa obzerame po dj-ovi a vcera sme nasli chutny obrazok co si dame na oznamka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak august sa nám už pomaly blíži :) a môj ženích ešte stále nemá oblek :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@nika88 ani moj este nie, zevraj mesiac pred svadbou mu staci kupit :( ale topanky ma uz dvojo:)
Odpovedať
Profilova fotka
@ingridka07 tak ten môj ešte nič :) si vyberá viac ako ja svadobné šaty :) a to je už čo povedať :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@nika88 :D ale ved ma este cas, fakt tých oblekov je milion na vyber. Opat to maju muži lahsie ako zeny:)
Odpovedať
Profilova fotka
@ingridka07 no len on má tú nevýhodu že má dlhé ruky, široke ramená a chce svetlý aby ladil k mojim šatám :)
Odpovedať
Profilova fotka
aké mas saty? ja som chcela aby mal moj nejaky kremovy oblek, ale jemu sa taký nepaci:( tak asi nejaký strieborno šedý uvidime. V BA je vela obchdov s oblekmi, takze neviem odkial si ty, ale da sa vybrat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ingridka07 svadba bude na Orave ale pracujeme v NR, foto ti môžem poslať v pondelok, lebo momentálne sme u svokrovcov a fotky mám na svojom PC doma :) také maslové vyšívaný vrch na dvoch hrubých ramienkach :) a na nete som ich ešte nevidela :) neviem kde sa skrývajú :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@nika88 pošli foto som zvedaváááá :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no veď v pondelok :) a akú budete mať tortu? :) ja chcem čokoládovú a moja mama s tým má strašný problém :-p že tmavá na svadbu sa nehodí... :)
Odpovedať
Ahojte aj my máme 20. augusta a uz mame skoro všetko :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeee, ahojte, ja som tiež augustová :-) no oblek nemá ešte ani môj....pôjde si ho dať šiť na mieru, ale kedy....snáď do svadby stihne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@nika88 mozes mat cokoladovu :) kamoska tiez mala. Podla mna nemusí byt biela ako to byvalo.. aka sa ti paci taku si daj to je hlavné :))
Odpovedať
Profilova fotka
@ingridka07 mám to v pláne :)
Odpovedať
@nika88 no my mame vyzdobu zlatu s cokoladovohnedou...:)..mne sa praveze tmave veci pacia a tak to aj mame ci sa to niekomu paci alebo nie...ved nasa svadba nie ich nie?...:)
Odpovedať
Profilova fotka
@puffu no aj aj to tvrdím :) ale poznáš to :) snaží sa realizovať :-p
Odpovedať
@nika88 no tak ja som nasim povedala ze ked chcu nieco organizovat nech si urobia obnovu manzelskeho slubu a az potom sa mozu realizovat na svojej a nie na mojej svadbe...:D a pomohlo...:)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D tak to teda gratulujem :)
Odpovedať
augustove nevesticky aku piesen mate na 1 novoman.tanec?
Odpovedať
@dracica6663 my mame toto: http://www.youtube.com/watch?v=447yaU... milujem tu piesen a kennyho...:) a budeme sa iba hupat z jednej strany na druhu...:)
Odpovedať
1
20
21
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?