Svadba v auguste 2011. Ako ste na tom s prípravami?

26. apr 20116000
  • luna303 dakujem tie saty sa belle su neskutocne tazke...jedny z najtazsich siat co tam mali..mali cca 10kg.

stevka83 : dufam ze vam vide pocasie a budes mat rozpravkovu svadbu vonku ked po tom tuzis 🙂

• @h.a.i.n.y  Ahojky, len teraz som si všimla, že si mi písala...som troška pozadu 😐 Mám sa fajn, som každým dňom nervóznejšia zo skúšok, bakalárky...ľutujem, že sa neviem tešiť z príprav a lámem si miesto toho hlavu nad školou 😞
    Pozemok nám zase núkajú, len kolo neho sa stalo tolko veci, ze sa ho bojime kupit a este je aj drahý 😞 Mám dosť už všetkého, nič nám nevychádza, povedala som si, že sa vôbec domom nebudem zaoberať, lebo teraz mám dosť iných problémov...
    A ty? ako stojíte s prípravami vy?Šaty už máš? 🙂

• @jucuska  Ahoj. Poslala som ti IP.

• Sponzor fóra
  • ahojte, pridavam sa k augustovym nevestickam 🙂
    mam dojem, ze zatial toho nemame vela vybavene, ale dufam, ze vsetko vcas postihame ... mame miesto obradu a hostiny, saty, topanky, oblek, fotografa, obrucky
    pomaly sa obzerame po dj-ovi a vcera sme nasli chutny obrazok co si dame na oznamka 🙂

• tak august sa nám už pomaly blíži 🙂 a môj ženích ešte stále nemá oblek 😛

• @nika88  ani moj este nie, zevraj mesiac pred svadbou mu staci kupit 😞 ale topanky ma uz dvojo🙂

• @ingridka07  tak ten môj ešte nič 🙂 si vyberá viac ako ja svadobné šaty 🙂 a to je už čo povedať 😛

• @nika88  😃 ale ved ma este cas, fakt tých oblekov je milion na vyber. Opat to maju muži lahsie ako zeny🙂

• @ingridka07   no len on má tú nevýhodu že má dlhé ruky, široke ramená a chce svetlý aby ladil k mojim šatám 🙂

• aké mas saty? ja som chcela aby mal moj nejaky kremovy oblek, ale jemu sa taký nepaci😞 tak asi nejaký strieborno šedý uvidime. V BA je vela obchdov s oblekmi, takze neviem odkial si ty, ale da sa vybrat 🙂

• @ingridka07  svadba bude na Orave ale pracujeme v NR, foto ti môžem poslať v pondelok, lebo momentálne sme u svokrovcov a fotky mám na svojom PC doma 🙂 také maslové vyšívaný vrch na dvoch hrubých ramienkach 🙂 a na nete som ich ešte nevidela 🙂 neviem kde sa skrývajú 😛

• @nika88  pošli foto som zvedaváááá 🙂

• no veď v pondelok 🙂 a akú budete mať tortu? 🙂 ja chcem čokoládovú a moja mama s tým má strašný problém 😛 že tmavá na svadbu sa nehodí... 🙂

• Ahojte aj my máme 20. augusta a uz mame skoro všetko 🙂 🙂 🙂 🙂

• jeee, ahojte, ja som tiež augustová 🙂 no oblek nemá ešte ani môj....pôjde si ho dať šiť na mieru, ale kedy....snáď do svadby stihne 😬

• Sponzor fóra
  • @nika88  mozes mat cokoladovu 🙂 kamoska tiez mala. Podla mna nemusí byt biela ako to byvalo.. aka sa ti paci taku si daj to je hlavné 🙂)

• @ingridka07  mám to v pláne 🙂

• @nika88  no my mame vyzdobu zlatu s cokoladovohnedou...🙂..mne sa praveze tmave veci pacia a tak to aj mame ci sa to niekomu paci alebo nie...ved nasa svadba nie ich nie?...🙂

• @puffu  no aj aj to tvrdím 🙂 ale poznáš to 🙂 snaží sa realizovať 😛

• @nika88  no tak ja som nasim povedala ze ked chcu nieco organizovat nech si urobia obnovu manzelskeho slubu a az potom sa mozu realizovat na svojej a nie na mojej svadbe...😃 a pomohlo...🙂

• 😃 tak to teda gratulujem 🙂

• augustove nevesticky aku piesen mate na 1 novoman.tanec?

• @dracica6663  my mame toto:  
    milujem tu piesen a kennyho...🙂 a budeme sa iba hupat z jednej strany na druhu...🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov