Svadba v auguste 2014

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, vytvorila som diskusiu na diskusiu :) ............ takze kludne piste, kto co uz ma, co este nie, saty, kvety, vyzdoba a pod.
Odpovedať
1
2
Ahojte, my máme svadbu 2.8.2014 a máme zabezpečenú sálu, výzdobu sály, catering, fotografku, kaderníčku, kozmetičku svadobné šaty, klavíristku, koláče, tak isto by malo byť postarané aj o program,, a momentálne pracujem na svadobných oznámeniach, ktoré by som mala mať do mesiaca taktiež hotové :)...takže už iba také drobnosti ako svadobná torta, topánky, doplnky a oblek pre ženícha :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
my chystame svadbu na 30.8.2014 a nemame vybavene este vobec nic :)
Odpovedať
Ahojte my uz mame miesto, DJ, fotografa, kameramana, kadernicku, kozmeticku a predbezne mame vybrane aj oznamenia, kolace a buduci tyzden idem skusit saty este som nijake nemala na sebe tak sa tesim...a este sa trapim s nejakym suborom na cepcenie lebo by sme chceli aby nam aj zatancovali a zistila som ze je to aj celkom problem...
Odpovedať
My mame 8.8 a mame restiku,dj,kamer,foto,vyzdobu,satky sa siju..no este oblek,pozvanky,tortu..kolace..Autobus..je toho este dost veru
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by ste mala niektora z Vas záujem kľudne nám napíšte zorganizujeme Vám svadbu na kľúč a vy sa nemusíte o nič starať.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.my mame svadbu 16.augusta 2014 a uz mame vybavene: salu,Radnicu,vyzdobu,uces,saty,oblek,topanky,zakusky,torta,saty pre 4rocnu dceru,oznamka uz su rozdane.my mame len malu svadbu cca 25 ludi.aj objednavanie alkoholu uz mam vybavene.a mam aj fotografa a kameramamna uz.aj vyzdobu na auto. vela som toho objednavala a pokipula prave tu na bazariku,za co vam vsetkym velmi pekne dakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.dnes som poriesila zasadaci poriadok do saly
Odpovedať
Profilova fotka
@lenuss84 ty si šikovná :-) to si nechávam na posledný týždeň :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@trilien no.....to som vyriesila len preto ze som bola na OČRke s malou doma.a som mala chcilku cas kym cez obed spala.inak by som sa k tomu tiez tak skoro nedostala,neboj. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my máme 9.8. a mám zajednanú sálu, kostol a hudbu ináč nič
Odpovedať
Článok sa načítava...
Taky máme 9.8. :-) a už mám skoro vše, chybí mi jen dort, regata s vestičkou pro ženicha, vybrat hudbu na obřad a prstýnky
Odpovedať
Profilova fotka
Dávam do pozornosti že ešte máme volné termíny na ochutnávky svadobných vín. Augustové nevestičky ešte stíhate vybrať si víno na svadbu a výslužky.. vína z Malých Karpát - Vino Maravilla
Odpovedať
Ahojte, aj ja sa pridávam. Máme svadbu 2. augusta...a okrem kytice a popolnočných šiat máme snáď už všetko. Bude mať niektorá z vás kyticu z pivónií?
Odpovedať
Profilova fotka
@karkulka2014 ja chcem pivonky ruze hortenzie tulipany a gypsomilky ;)
Odpovedať
@kikinka1988 ja chcem hortenzie do výzdoby. A kedy máš svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@karkulka2014 mame 16.8. Uvidim co mi povedia v kvetinarstve :) zas za to nedam horibilnu sumu
Odpovedať
@kikinka1988 mna odhovaraju, ze dlho nevydrzia...a zatial hladam kvetinarstvo ktore ich je ochotne objendat. A uz mas vsetko?
Odpovedať
Profilova fotka
@karkulka2014 tiez som pocula ze nevydrzia a preto chcem taku zmesanu kyticu :) nema vsetko ale kdeeee :D eate take drobnosti este nemame zajednane menu to ideme 2 tyzdne pred svadbu,tento tyzden ideme pre obrucky :),nemam vyzdobu na auto,menovky?nealko kupene,vybrane kvetinarstvo a tak ;)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?