Svadba v Čadci a okolí. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte všetky babule, ktoré budete mať alebo plánujete svadbu v okolí Čadce. Zaujíma ma úplne všetko a budem rada ak sa spoločne podelíme s našimi nápadmi a inšpiráciami,vychytávkami atď. Verím, aj napriek tomu, že Čadca nemá také možnosti ako Blava, že aj tu sa dá vychystať nádherná a nezabudnuteľná svadba- len trebe chcieť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinkatinka Dakujem, zatial sa tam nemozem dovolat :((( neviem, ci som sa dopatrala k spravnemu cislu...
Odpovedať
Profilova fotka
@katalindask Ahojky, na tuto firmu som vobec nenasla kontakt. Nevies ho prosim ta, alebo kto by mi ho vedel poskytnut?
Odpovedať
Profilova fotka
@lillinka01 - tam sa nedovoláš... oni sú vačšinou preč... treba tam ísť....
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem kocky za pomoc. Este jedna vec: da sa niekde v CA/Polsku kupit krasny dlhy zavoj bez krajky?
Odpovedať
ktory svadobny salon v CA by ste odporucili
Odpovedať
baby poradte nejaku kapelu alebo muzikantov na chodniky.. vdaka ;-)
Odpovedať
@macaz určite Exkluzive
Odpovedať
Profilova fotka
@marimba Peťo Strýček z Kultúrneho domu CA.
Odpovedať
@nagulinka diky moc a mas aj daky kontakt ? alebo webku ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dievcence, neviete poradit dobreho dj alebo kapelu na svadbu aj chodniky? uz mame najvyssi cas zajednat a stale nevieme koho..... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@jarka6 Odporúčam kapelu 2+1 z Kysuckého Nového Mesta. Boli vynikajúci za vynikajúcu cenu. A zahrali aj chodníky...
Odpovedať
Profilova fotka
@jarka6 Trioband, mam ich aj ja. Aj s chodnikami beru 300 eur a su traja, dvaja muzi a spevacka :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@stastnanevesticka a tento neviem ani kde sa nachadza
Odpovedať
Profilova fotka
@macaz Budova Allianz poisťovne vedľa kulturáku v Čadci... Aj ja som bola spokojná na 1000%... :-D
Odpovedať
@macaz tiez odporucam Exkluziv...maju tam nadherne saty, urcite si vyberies :-)
Odpovedať
tak už ti aj odpovedali :-D najlepší salón v ca...
Odpovedať
Profilova fotka
@sofija18 ahoj, tych som uz aj pocula mala ich susedka.... celkom sa mi pacili... tak uvidime ci sa uz konecne dohodneme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michalienka25 dakujem, a nemaju aj nejaku stranku alebo nieco kde by sa dali vypocut?
Odpovedať
Profilova fotka
@jarka6 no ja o nicom neviem, ale oni by ta normalne prizvali na nejaku svadbu, nech si ich vypocujes. Tiez su to dvaja muzi a jedna kočka. A tiez som ich mala odporucanych a boli sme max. spokojni...
Odpovedať
a nejake odporucanie na kameraman,fotograf Chrenst z Turzovky
Odpovedať
Profilova fotka
@macaz ahoj, ja tiež rozmýšlam nad fotografom p. Chrenstom
Odpovedať
@tinka1811 ved ty si myslim uz mala nieco zarezervovane, ci ? hadam ti to niekto neodriekol...
Odpovedať
Profilova fotka
@michalienka25 tak zatial dakujem, poradim sa s drahym a ak by schvalil, ozvem sa pre kontakt :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@macaz Odporúčam nášho fotografa. Je síce až z Oravy, ale bez problémov fotí po celom Slovensku. Ak budete chcieť dám kontakt do IP. No neviem, Mirko Chrenšť je fajn chlapík, ale fotky no neviem , neviem. Tak trošku na jedno kopyto, naškrobené pózy ... ale ide o môj subjektívny názor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marimba ano mám zajednanú Pamu aj foto aj kameru ale nemám zaplatenú ešte zálohu, tak stále ešte pozerám a hladám nových kameramanoch a fotografoch :-) neviem sa rozhodnúť
Odpovedať
@tinka1811 aj ja mám Pamu :-) ale iba kameramana a určite to bude super....videla som od neho viac videí a každé je iné...navyše sa maximálne prispôsobí a urobí všetko tak,ako si želáš, aj pesničky si môžeš vybrať, pretože aj on tvrdí, že video je o nás a malo by byť srdcu blízke...a ide teraz kupovať aj novú techniku a nejaký žeriav na kameru... :-D rozprával, boli sme v stredu dať zálohu :-D Ale foto tak jeho nepoznám...my budeme mať toho, koho aj nagulinka...robí krásne fotky ...
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka práveže ja som od nich nevidela žiadne video, iba ukážky čo su na nete, tak ešte váham. tak vy ste už mali aj stretko? no ja sa mám rozhodnúť do konca roka, dovtedy mám "zarezervovaný" dátum.
Odpovedať
no viem, že nejaká kočka tu už písala, že tiež len videla ukážky na nete a tak sa s ním dohodli a on im ukázal toho potom viac...skús mu zavolať a opýtať sa na to...alebo sa opýtaj ešte jednej kočky - mishita alebo tak nejak- oni ho mali, tak či boli spokojní a myslím, že to bola aj ona, kto tu písal, že im ukázal viac videí...snáď ti to pomôže pri rozhodovaní ;-) ide predovšetkým o tvoj pocit, každý chce niečo iné 8-)
Odpovedať
@tinka1811 aha :) tak si pozri aj toho mojho fotografa, je z krasna a podla mna je super.. www.artfoto.telnet.sk kameramana nemam, tak neviem odporucit :)
Odpovedať
@tinka1811 ahoj pozeram že sa rozhoduješ pre Pamu...ja som ich mala na svadbe-a spokojnost uplne že super!!! aj moja sestra ich bude mat už ich maju zajednaných :D... proste video sa pači každemu a aj fotky...na ich stranke fotiek moc vela a takých pekných nemaju ale mi mame 800aj čosi fotiek a su nadherne...ma ich aj v albume :D... ale je to na vas dvoch kto vam padne do oka :D...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?