Svadba v Čadci a okolí. Kto plánuje?

2. okt 201933530
  • @martinkatinka  Dakujem, zatial sa tam nemozem dovolat 😞(( neviem, ci som sa dopatrala k spravnemu cislu...

• @katalindask  Ahojky, na tuto firmu som vobec nenasla kontakt. Nevies ho prosim ta, alebo kto by mi ho vedel poskytnut?

• @lillinka01  - tam sa nedovoláš... oni sú vačšinou preč... treba tam ísť....

• Sponzor fóra
  • Dakujem kocky za pomoc. Este jedna vec: da sa niekde v CA/Polsku kupit krasny dlhy zavoj bez krajky?

• ktory svadobny salon v CA by ste odporucili

• baby poradte nejaku kapelu alebo muzikantov na chodniky.. vdaka 😉

• @macaz  určite Exkluzive

• @marimba  Peťo Strýček z Kultúrneho domu CA.

• @nagulinka  diky moc a mas aj daky kontakt ? alebo webku ? 🙂

• ahoj dievcence, neviete poradit dobreho dj alebo kapelu na svadbu aj chodniky? uz mame najvyssi cas zajednat a stale nevieme koho..... 😞

• @jarka6  Odporúčam kapelu 2+1 z Kysuckého Nového Mesta. Boli vynikajúci za vynikajúcu cenu. A zahrali aj chodníky...

• @jarka6  Trioband, mam ich aj ja. Aj s chodnikami beru 300 eur a su traja, dvaja muzi a spevacka 🙂

• @stastnanevesticka   a tento neviem ani kde sa nachadza

• @macaz  Budova Allianz poisťovne vedľa kulturáku v Čadci... Aj ja som bola spokojná na 1000%... 😃

• @macaz  tiez odporucam Exkluziv...maju tam nadherne saty, urcite si vyberies 🙂

• Sponzor fóra
  • tak už ti aj odpovedali 😃 najlepší salón v ca...

• @sofija18  ahoj, tych som uz aj pocula mala ich susedka.... celkom sa mi pacili... tak uvidime ci sa uz konecne dohodneme 🙂

• @michalienka25   dakujem, a nemaju aj nejaku stranku alebo nieco kde by sa dali vypocut?

• @jarka6  no ja o nicom neviem, ale oni by ta normalne prizvali na nejaku svadbu, nech si ich vypocujes. Tiez su to dvaja muzi a jedna kočka. A tiez som ich mala odporucanych a boli sme max. spokojni...

• a nejake odporucanie na kameraman,fotograf Chrenst z Turzovky

• @macaz  ahoj, ja tiež rozmýšlam nad fotografom p. Chrenstom

• @tinka1811  ved ty si myslim uz mala nieco zarezervovane, ci ? hadam ti to niekto neodriekol...

• @michalienka25   tak zatial dakujem, poradim sa s drahym a ak by schvalil, ozvem sa pre kontakt 🙂

• @macaz  Odporúčam nášho fotografa. Je síce až z Oravy, ale bez problémov fotí po celom Slovensku. Ak budete chcieť dám kontakt do IP. No neviem, Mirko Chrenšť je fajn chlapík, ale fotky no neviem , neviem. Tak trošku na jedno kopyto, naškrobené pózy ... ale ide o môj subjektívny názor 🙂

• @marimba  ano mám zajednanú Pamu aj foto aj kameru ale nemám zaplatenú ešte zálohu, tak stále ešte pozerám a hladám nových kameramanoch a fotografoch 🙂 neviem sa rozhodnúť

• @tinka1811  aj ja mám Pamu 🙂 ale iba kameramana a určite to bude super....videla som od neho viac videí a každé je iné...navyše sa maximálne prispôsobí a urobí všetko tak,ako si želáš, aj pesničky si môžeš vybrať, pretože aj on tvrdí, že video je o nás a malo by byť srdcu blízke...a ide teraz kupovať aj novú techniku a nejaký žeriav na kameru... 😃 rozprával, boli sme v stredu dať zálohu 😃
    Ale foto tak jeho nepoznám...my budeme mať toho, koho aj nagulinka...robí krásne fotky ...

• @stastnanevesticka  práveže ja som od nich nevidela žiadne video, iba ukážky čo su na nete, tak ešte váham. tak vy ste už mali aj stretko? no ja sa mám rozhodnúť do konca roka, dovtedy mám "zarezervovaný" dátum.

• no viem, že nejaká kočka tu už písala, že tiež len videla ukážky na nete a tak sa s ním dohodli a on im ukázal toho potom viac...skús mu zavolať a opýtať sa na to...alebo sa opýtaj ešte jednej kočky - mishita alebo tak nejak- oni ho mali, tak či boli spokojní a myslím, že to bola aj ona, kto tu písal, že im ukázal viac videí...snáď ti to pomôže pri rozhodovaní 😉 ide predovšetkým o tvoj pocit, každý chce niečo iné 😎

• @tinka1811  aha 🙂 tak si pozri aj toho mojho fotografa, je z krasna a podla mna je super.. www.artfoto.telnet.sk  kameramana nemam, tak neviem odporucit 🙂

• @tinka1811  ahoj pozeram že sa rozhoduješ pre Pamu...ja som ich mala na svadbe-a spokojnost uplne že super!!! aj moja sestra ich bude mat už ich maju zajednaných 😃... proste video sa pači každemu a aj fotky...na ich stranke fotiek moc vela a takých pekných nemaju ale mi mame 800aj čosi fotiek a su nadherne...ma ich aj v albume 😃... ale je to na vas dvoch kto vam padne do oka 😃...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov